Maro Markety Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Maro Markety Sp. z o.o.

marta
użytkownik zarejestrowany

spotkałam ofertę pracy w Makro Markety i zastanawiam się czy tam nie podjąć pracy ale tera czytając opinie mam wętpliwości. Może odezwie się ktoś i napisze aktualną opinie o pracy w tej firmie

marti

Wszystko ok.ale powiedz swoje zdanie to lecisz na [usunięte przez moderatora] masz zamknąć buzię i pracować jak robocik.Kierowniczki smarkule i maja cię za śmiecia,obiecują premię-ty się starasz a i tak jesteś w [usunięte przez moderatora] kopany masz goła pensję 1150,00 rotacja straszna jeden wielki syf i zero szacunku dla pracownika.Nikomu nie polecam tam pracować!!!!!!!

Zostaw opinię o Maro Markety Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maro Markety Sp. z o.o.