Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz

Poznań

Opinie o Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz

Piotr

Mam informacje ze tego pana szukaja juz ukraincy albo rosjanie. Ktos sie niezle wkur... ale to dobrze obetna paluszki i nozki i do lasu zabiora hehehe

Marek

Slyszalem ze tego pana chca zakopac w lesie. Jest skonczony. Amen

Fred

Wszyscy macie racje to zlodziej i oszust. Przestrzegam przed wspolpraca z tym czlowiekem.

sprzatacz

Mysle ze wywioza go ktoregos dnia do lasu i obetna rece. Za duzo ludzi wykiwal. Mysle ze na minimum 300 tys. razem

Maro

notorycznie brak wypłat i systematyczne zwodzenie nt. pieniędzy. Pan Michał zwykł mawiać, że a to klient nie zapłacił, a to jeszcze nie przyszły a budowa własnego domu przebiegała w tym czasie bez przerw związanych z finansami - trzeba było zapłacić za okna, kasa była. Na wypłaty już nie. Smutno było się rozstać, bo praca Ciekawa ale wolę pracować za mniej i z uczciwymi ludźmi.

Horn

Ja również nie polecam. Rozstałem się DIAGRAMem po powrocie z wakacji. Otóż okazało się, że nie ma już miejsca dla mnie a przy biurku gdzie ja siedziałem pracuje już kto inny. Niestety po rozstaniu sprzedali logotyp, który zaprojektowałem. Nie raczyli mnie o tym poinformować (usunięte przez administratora)NIE polecam.

runmc

sumienie mnie ruszyło i oddam każdemu kto się do mnie zgłosi.

ACW

tak jak pisze Natasza, nie placi i nie zaplacil mnie np. jest winny 5000PLN od 2 lat a czarnym BMW jezdzi i dobrze zyje. (usunięte przez administratora)

natasza

Z tego co słyszałam Brandsquare [usunięte przez moderatora] po staremu miesiącami, nie płaci wynagrodzeń. Nie polecam współpracy z tą osobą.

love

To prawda, że Diagram już wtedy gdy należał tylko do [usunięte przez moderatora] notorycznie spóźniał się z płatnościami lub po prostu nie płacił zobowiązań. A czy może ktoś wie czy to się zmieniło w nowym biznesie [usunięte przez moderatora] - Brandsquare?

Flora

Firma nie płaci pracownikom za wykonaną pracę. Totalna porażka właściciel kręci gdzie tylko możliwe aby nie wypłacić pensji. Nie polecam. Z tego co słyszałam firma się rozpadła i nie istnieje.

Zostaw opinię o Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz