Opinie o Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz w Poznań

Michał Nowy wpis

Czemu firma upadła ? Była zadłużona ?

Janusz Nowy wpis
@Michał

firma była fatalnie zarządzana przez niekompetentnego właściciela. Ludzie nie otrzymywali należności na czas lub w ogóle. Gość zlecał projekty a potem przekonywał, że nie wypaliły, by po roku pojawiły się na rynku jako jego, dalej odmawiając zapłaty. Dziwię się Markowi, że godził się na te manipulacje wobec innych no ale chodziło o kasę przecież. Fałszywy do granic możliwości.

Gregor

Czy firma działa normalnie?

Syndyk

Już dawno nie

Witek
@Gregor

Cierkosz uciekł za granicę. Zbyt dużo oszukanych ludzi go szuka.

Maciej Nowy wpis
@Witek

Potwierdzam. Sam również szukam tego gnojka. Nie zapłacił. (usunięte przez administratora) do Niemiec.

Maciej Nowy wpis
@Gregor

Firma nie działa. Umiesz czytać?

Małgorzata

@Witek, czy orientujesz się jaki jest oficjalny status tej firmy? Czy ta firma ogłosiła upadłość czy jest w likwidacji? Czy została już wykreślona z rejestru? Może została zamknięta na stałe albo jest w zawieszeniu? Czy wiesz coś na ten temat? Te informacje mogą być przydatne dla byłych pracowników firmy Diagram.

Fred

Wszyscy macie racje to zlodziej i oszust. Przestrzegam przed wspolpraca z tym czlowiekem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Maro

notorycznie brak wypłat i systematyczne zwodzenie nt. pieniędzy. Pan Michał zwykł mawiać, że a to klient nie zapłacił, a to jeszcze nie przyszły a budowa własnego domu przebiegała w tym czasie bez przerw związanych z finansami - trzeba było zapłacić za okna, kasa była. Na wypłaty już nie. Smutno było się rozstać, bo praca Ciekawa ale wolę pracować za mniej i z uczciwymi ludźmi.

Horn

Ja również nie polecam. Rozstałem się DIAGRAMem po powrocie z wakacji. Otóż okazało się, że nie ma już miejsca dla mnie a przy biurku gdzie ja siedziałem pracuje już kto inny. Niestety po rozstaniu sprzedali logotyp, który zaprojektowałem. Nie raczyli mnie o tym poinformować (usunięte przez administratora)NIE polecam.

runmc

sumienie mnie ruszyło i oddam każdemu kto się do mnie zgłosi.

ACW

tak jak pisze Natasza, nie placi i nie zaplacil mnie np. jest winny 5000PLN od 2 lat a czarnym BMW jezdzi i dobrze zyje. (usunięte przez administratora)

natasza

Z tego co słyszałam Brandsquare [usunięte przez moderatora] po staremu miesiącami, nie płaci wynagrodzeń. Nie polecam współpracy z tą osobą.

love

To prawda, że Diagram już wtedy gdy należał tylko do [usunięte przez moderatora] notorycznie spóźniał się z płatnościami lub po prostu nie płacił zobowiązań. A czy może ktoś wie czy to się zmieniło w nowym biznesie [usunięte przez moderatora] - Brandsquare?

Flora

Firma nie płaci pracownikom za wykonaną pracę. Totalna porażka właściciel kręci gdzie tylko możliwe aby nie wypłacić pensji. Nie polecam. Z tego co słyszałam firma się rozpadła i nie istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz - Poznań

Diagram Sp. z o.o. Michał Cierkosz