Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Witam Mam pytanie Osoby którym skończyła się umowa 3msc ,.dostali wszyscy na pół roku czy komuś podziękowano po 3 msc ?

Mi się kończy umowa w niedzielę teraz 26.06 i już dostałam informację że umowa nie zostanie przedłużona

Poważnie? A jest jakiś powód ku temu czy tak po prostu zwalaniaja?

A informacje dostałaś dzisiaj?

Miętus

Dziękowali nie którym osoba :))

Były pracownik xdxd

Podziękowali ???? Miejsce dla Ukrainy trzeba było zrobić.

gabi

dostałam dziś paczkę, nie zgadza się rozmiar, w jaki sposób mogę się skontaktować i z kim by wymienić na właściwy, nigdzie w necie nie ma numeru tel. ani tez e-maila by zgłosić ten fakt. proszę mi pomóc. Pozdrawiam

@gabi

Na pewno zamawiałaś przez aplikację to tam dokonujesz reklamacji albo na mailu masz potwierdzenie złożenia zamówienia. To ,że pracujemy w tej firmie nie znaczy , że akurat od nas dostałaś paczkę. Pozdrawiam

Pracownik były

Umowa do 26.06 Piątek 17.06 byłam na przerwie smsa nie dostałam, o 12 byłam zadzwonić do męża smsa nie dostałam, wyszłam z zakładu patrzę SMS od pani oleny z ramstadu że proszę się wstawić do biura do 14.30, ja takie WTF ? Przeciez one wiedzą że telefonu nie mamy na hali, a nawet to tam zasięgu nie ma. Siedzę w autobusie i wchodzi Olena, to siadam obok niej i się pytam czy wie o co chodzi w tym smsie. A ona do mnie czemu nie przyszłam do biura, patrzę się na nią i nie wierzę w to co mówi ... Mówię jej że przecież że byłam na hali, to ona do mnie czy przerwy nie miałam żeby smsa odczytać ... Myślę sobie no chyba coś z głową nie tak ma ... Mówię jej że przerwa była, ale o 9.30 i smsa nie dostałam żadnego... Ona patrzy tak na tego smsa i mówi że chodzi o nie przedłużenie umowy. W poniedziałek jeszcze przyjechałam do pracy i poszłam na przerwie do biura, akurat była pani Paulina. Powiedziała mi że tak że chodzi o umowę l. To się pytam jaki jest powód nie przedłużenia. Ponoć nie przedłużają mi za l4, w ciągu tych 4 miesięcy byłam łącznie 6 dni max na l4 gdzie inni byli po 2 tyg... Ale mniejsza w to, mówi żeby więcej się dowiedzieć od lidera.. idę do lidera a on/ona do mnie że nie ma pojęcia właściwie.. myślę sobie pójdę do kierownika, kierownik "w szoku" (nie wiem czy nie wiedział naprawdę czy udawał ) on nie wie dlaczego nie przedłużają ale się dowie .. po 3h spotykam go i pyt czy coś się dowiedział.. to mówi że rozmawiał z liderem i że lider mówi (tak ten który nie wie ) że to za nieobecności ( nie mam żadnych nieobecności tylko te kilka dni l4) i że on nie ma jak teraz tego zweryfikować i liderom swoim musi ufac.. ale dobrze że już nie pracuje, teraz widze same plusy tego, chociaż mój kręgosłup dochodzi do siebie

@Pracownik były

Masakra Traktują ludzi jak psy To jest niedoopisania Oni zawsze nic nie widzę czemu kogoś zwolnili I wysyłają od człowieka do człowieka a żaden nic nie powie Nawet chorym nie można być Człowiek musi chodzić (usunięte przez administratora) ze na hali było luty marzec kwiecień zimno (usunięte przez administratora)

@Pracownik były

Czyli umowę miałaś do 26 a info dostałaś 9 dni przed? 17ego ?

Pracownik były

Tak, dokładnie.

Edward

A ile miało być tej premii że aż tak ci szkoda? Wiadomo że jak robota w sobotę to przydałyby się dodatkowe pieniądze. Każdemu obcięli tą kasę?

Leon

Można tu pracować w 4px czy tylko przed randstad?

Pan T

I co się okazało ,chińczycy okradając nas z pieniędzy (5%) dokładają na budowe hotelu pracowniczego za zakładem.Budowa rusza na początku sierpnia.Reasumując od września 70% chinoli.Miłego dnia

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

4px = hiv

Droga Nan , Droga Alex MY PRACOWNICY firmy 4px odział Nowa Niedrzwica zwracamy się do Państwa z zazalniem oraz wielka prośba Sprawa apelacji dotyczy nieodpowiednich osób które zajmują nieodpowiednie stanowiska w pracy Rozchodzi się o chłopaka w czapce który jest monitorem a od niedawna dostał prezent za swoje naganne zachowanie do pracy - funkcja lidera. Dlaczego jwst tak że inni uczciwe pracują, ciężko, a inni mają wszytsko za darmo Jedni biegają żeby ciężko pracować a innym spada coś z nieba Druga osoba jest dziewczyna w blond włosach która jest monitorem Osoba ta również nic nie robi Dlaczego te osoby nadal są na swoich stanowiskach Dlaczego mają takie same pieniądze za siedzenie , rozmawianie z innymi ludźmi co ludzie którzy ciężko pracują Oni nie robią nic a mają te same pieniądze, nie mają normy Przychodzą do pracy pobierać pieniądze za siedzenie , śmianie się i rozmawianie z innymi ludźmi My pracownicy rzadmy ze zostana podjęte odpowiednie kroki Bo przez to jest niemiła atmosfera 爱的南,亲爱的亚历克斯 我的 4px 公司员工,Nowa Niedrzwica 分公司,我们热情地向您求助,并提出了很好的要求 上诉案件涉及在工作中担任不适当职位的不合适的人 它是关于一个戴帽子的男孩,他是一名班长,最近因为他应受谴责的工作行为而收到了一份礼物。为什么要让别人诚实、努力地工作,别人免费拥有一切 有的人在奔跑努力,有的人从天而降 另一个人是身为班长的金发少女 此人也无所作为 为什么这些人还在他们的岗位上 为什么他们和努力工作的人一样有钱坐下来和其他人交谈 他们什么都不做,他们有同样的钱,他们没有标准 他们来工作并为坐着、大笑和与他人交谈而收钱 我们,员工,要求采取适当的措施 因为它使气氛不愉快 Qīn'ài de nán, qīn'ài de yà lì kè sī wǒ de 4px gōngsī yuángōng,Nowa Niedrzwica fēn gōngsī, wǒmen rèqíng dì xiàng nín qiúzhù, bìng tíchūle hěn hǎo de yāoqiú shàngsù ànjiàn shèjí zài gōngzuò zhōng dānrèn bù shìdàng zhíwèi de bù héshì de rén tā shì guānyú yīgè dài màozi de nánhái, tā shì yī míng bānzhǎng, zuìjìn yīnwèi tā yīng shòu qiǎnzé de gōngzuò xíngwéi ér shōu dàole yī fèn lǐwù. Wèishéme yào ràng biérén chéngshí, nǔlì dì gōngzuò, biérén miǎnfèi yǒngyǒu yīqiè yǒu de rén zài bēnpǎo nǔlì, yǒu de rén cóngtiān'érjiàng lìng yīgè rén shì shēn wèi bānzhǎng de jīnfǎ shàonǚ cǐ rén yě wúsuǒzuòwéi wèishéme zhèxiē rén hái zài tāmen de gǎngwèi shàng wèishéme tāmen hé nǔlì gōngzuò de rén yīyàng yǒu qián zuò xiàlái hé qítārén jiāotán tāmen shénme dōu bù zuò, tāmen yǒu tóngyàng de qián, tāmen méiyǒu biāozhǔn tāmen lái gōngzuò bìng wèi zuòzhe, dà xiào hé yǔ tā rén jiāotán ér shōu qián wǒmen, yuángōng, yāoqiú cǎiqǔ shìdàng de cuòshī yīnwèi tā shǐ qìfēn bùyúkuài

Nie chce Go bronić, ale usiądź na Jego miejsce to sam/a zobaczysz z tamtej strony... ludzie tylko widzą to co chcą widzieć. Najlepiej jak każdy zajmie się swoją pracą .

Buhahaha dobre

Olaf

Hahahhaha Dobre Z chęcią się zamienię Pewnie pisała to jego koleżanka hehe

Miro

Hahahaha le je Bo bycie liderem to kara haha

To jest tłumaczenie tekstu po chińsku Kochane Południe, Drogi Alex Pracowniku mojej firmy 4px oddział Nowa Niedrzwica serdecznie prosimy o pomoc i złożenie dobrej sprawy odwoławczej dotyczącej nieodpowiedniej osoby na niewłaściwym stanowisku w pracy Chodzi o chłopca w kapeluszu, który jest monitorem i niedawno otrzymał prezent za naganne zachowanie w pracy. Po co pozwalać innym pracować uczciwie i ciężko, inni mają wszystko za darmo Jedni biegają ciężko, inni spadają z nieba, jeszcze inni to blondynka, która jest monitorem, a ta osoba nic nie robi Dlaczego ci ludzie wciąż są w swoich posty dlaczego Tak samo bogaci jak ciężko pracujący ludzie siadają i rozmawiają z innymi nic nie robią, mają takie same pieniądze, nie mają standardów przychodzą do pracy i płacą za siedzenie, śmiech i rozmowy z innymi ludźmi my , pracownicy, wymagają odpowiednich działań, ponieważ powoduje to gaz

Jutro zobaczycie pracowników w pracy jak figa z makiem

GGg.

I jeszcze ta akcja z wypłatami - premiami. Człowiek pracuje, stara się ale widocznie w tej firmie nie można. W zeszłym miesiącu jak było o jednego lidera więcej to docenił pracę mimo że połowa dopiero zaczeła pracować i premia była. A teraz pupile liderki dostały premię bo " zasłużyły" a tak naprawdę robią mniej niż wszyscy. Więc wniosek taki że rób mniej. Nie można tutaj się starać. W tym miesiącu na pewno robić tego nie będę. Bo i tak premii nie będzie. A jeszcze z tymi sobotami... jeszcze jakby zrobili że jedna sobota płatna i jedna masz dzień wolnego. To jeszcze by było do zaakceptowania. Takie jest moje zdanie. Nie pozdrawiam liderów i lizusów

@GGg.

Te premie to faktycznie przesada że nie dali tylko frekfencyjna. Ale niech zrobi zebranie i powie wszystkim co trzeba zrobić i jak trzeba być wydajnym żeby te 5% zdobyć . Coś tu jest nie tak i pytanie co trzeba zrobić i jak pracować żeby ta premie dostać i tak na poważnie bo z tego wynika że inna się (usunięte przez administratora) a inna (usunięte przez administratora) i tak obydwie premii nie mają to po co się starać. A najgorsze że Ramstadu oferował 10% premii ale tutaj bardzo szybko się zmieniło na ich korzyść że nie muszą dać tych pięciu czyli wszyscy zostaliśmy (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) i tyle

GGg.

Mam nadzieję,że w przyszłym tygodniu to się wyjaśni. Jak nie osobiście to pewnie na żebraniu to wyjdzie bo to jest bardzo nie w porządku. Wysyłają nas na inne działy, żebyśmy byli elastyczni a tutaj takie "zaskoczenie" skoro na dziale pakowania i wysyłce tylko dwie osoby dostały premię. To albo od góry dostali decyzję, że tyle osób ma tylko dostać bo kasy brakuje ale to wtedy moim zdaniem nikt jej nie powinien dostać albo te osoby nie powinny mówić. Więc...dobra motywacja jest do dalszej pracy w takim zakładzie.

Yebac ta firmę Naginasz cały miesiąc a na koniec premii nie ma hahahah (usunięte przez administratora) NIKt wam nie przyjdzie albo rylko 30% (usunięte przez administratora)

Jakim (usunięte przez administratora) Pracownicy nie mogą wnieść nawet słodkich napojów na hale, tylko czystą wodą, a kierownicy i liderzy kawka, ciasto, monstery ... U biurku u kierownika Grześka pudełko z ciastem jest .. liderzy co chwilę monstery piją na hali czy Pepsi. Na pierwszym spotkaniu było mówione że nie ma równych i rowniejszych .. widać jednak tak nie jest ...

Orderman

A ktoś cię wyprosił z colą czy batonem z hali???? :P

@Orderman

Ochrona nie pozwala wchodzić z puszka coli czy monstera

Pracowniczka.

Liderzy i kierownik z kawą to pikus, jest jedną pani na paku, która parzy sobie kawę na hali i ma przy biurku, ale to pupilek jednej pani lider to może.

Wieprz

A ja codziennie wnoszę dwie blachy i daje ochronie jedną wystarczy się dogadać. Essa z fartem chrumk!

@Pracowniczka.

Haha, no żal ci d u p e sciska. Co cię boli? chcesz kawę idziesz robić, albo przynosisz swoją, jakos wszyscy piją, wnoszą - tylko Ty taka sierota, że nie potrafisz.

Zołza
@Pracowniczka.

Ohoho, ale pojechałaś. Od tej pani z paku to się odj eb bo nie jednej osobie w pracy pomaga, a że ty dziadzia jesteś i nie pijesz kawy czy co tam jeszcze to masz pecha.

Pracowniczka.

Tępa Dzido? Spoko mogę być. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Chyba liderką paku nie jesteś J...u. A kogo siostra jesteś wszyscy wiedzą.

Piter

Dawajcie w sobotę nie przychodzimy do pracy Wszyscy !!! Zróbmy strajk ogólny Postawmy się chociaż raz

Wuja Daniel
@Piter

Nie chcesz nie przychodz po jaki UJ namawiasz innych... Nie rozumiem takiego pie rdo le nia. :) Widać może innym zależy tobie nie. Także narłaaa

Nop3
@Wuja Daniel

Haha obrońca Wujek co się żegnał z 4px a robi nadal

Daniel
@Nop3

Pracuje i mam sie dobrze :), a przeszkadza ci cos?

,,,
@Daniel

Oprócz twoich zębów to nic. Z fartem

Wuja D
@,,,

Od razu byś dostał w mordę.. ale obsrany siedzisz w alejce z kolegami ^^

Hallo

Witam, jestem z Ukrainy, będę pracować w tym samym magazynie. Przeczytałem, że rzeczywistość nie pasuje do oferty pracy. Czy pracownicy mogą wyjść o 15:00? Czy nie mogę pracować w sobotę, jeśli nie chcę? Czy można zachorować z czystym sumieniem i nie zostać zwolnionym.Czy w magazynie pracuje dużo Ukraińców?

Kiedy przychodzisz?

Pracownik obecny
@Hallo

Są sytuacje że są nadgodziny do 17 ( 10h pracy) wtedy też autobusy przyjeżdżają o 17 więce jesteś zmuszony po części do nadgodzin ni chyba że masz własny transport Sobota to dla nich normalny dzień pracy Wiec pójdziesz w sobotę w tygodniu masz dzień wolny za to Jak nie pójdziesz masz NN i nas na dziale, nie wiem jak inne działy (usunięte przez administratora)

Hallo

Bartek

A kiedy przychodzisz ?

Ivan Moiseienko
@Hallo

Witam. W tej chwili pracuje tu 6 osób z Ukrainy. Można wyjechać o 15:00, ale autobusy będą odjeżdżać tylko o 17:00, jeśli zaplanowano nadgodziny. I albo będziesz musiał poczekać 2 godziny, albo sam wrócić do domu. W sobotę musi to być 2 razy w miesiącu, jeśli nie przyjdziesz, to jest to niepowodzenie bez ważnego powodu. 3 takie nie pojawienia się i po prostu zostaniesz zwolniony. Pomyśl trzy razy przed pójściem do pracy!

Demo

A od kiedy zaczynasz?

Molik

Pani Nan oraz agencja Randstad macie odwagę żeby zrobić zebranie z wszystkimi pracownikami i poruszyć sprawy przy wszystkich? Czy się boicie ? Nie macie odwagi z nami porozmawiać Jest ciekaw takiego zebrania Wtedy co by mówiła Pani i Agencja Ciekawe czy Pani Nan jakieś wioski wyciągnęła wobec kolegi z jej kraju o imieniu M..x co siedzi 8h na krześle i śpi No bo jakby to był Polak to wylot by miał A chłopak spi wiecznie zmęczony albo ziewa z buzia otwarta zero kultury

Hahahahhaha śmiechu warte Takie groźby może przejdą w Chinach ale nie w Polsce Chcecie grozić zwoleniami za NN w soboty ? To będziecie mieli nalot komisji za nalotem My na umowie mamy pracę od pon do piątku A nie w soboty Na (usunięte przez administratora) j mi w9lne w tygodniu ? Kasy nie macie żeby ludziom zapłacić za nadgodziny. Tak to jest jak Chińczyk otwiera zakald pracy po za granicami swojego kraju NAN MYSLISZ ZE Z NAMI WYGRASZ? BEDZICIE MIELI KONTROLE NON STOP SA ZDJECIA JAK KABLE WISIALY A LUDZIE PRACOWALI SA TWZ FOTKI Z INNYCH INCYDENTOW

Szm

A od kiedy za sobotę dostaje się nn nie ma czegoś takiego nie mają żadnego prawa

@Szm

Dzis nam oznajmiono że będą NN Dlatego poszło już dziś pismo do inspekcji pracy Malo im spraw sądowych? To będą mieli więcej proste

Taaak my się was nie boimy i sajgon wam zrobimy

Packo

Nie pozdrawiam dziewczyny w dłuższych włosach z kokiem na głowie z picku.. chodzi z głową podniesioną i się śmieje na pół hali jak (usunięte przez administratora)

Pick
@Packo

A która to?

Szef wszystkich szefow

Nie polecam 4 px express Nowa Niedrzwica Osoby które chcą się tu zatrudnić odradzam wam Jest wielki ch u j N a s r a c tam tylko i bsdzie wszytko Masz pracę od pon do pt po czym informują cię że musisz być 2 soboty W miesiącu bo jak nie to wylot z roboty

Kuba

Jutro puszczam pismo z pozwem 4px do sądu pracy Lista bedzie krążyła wśród pracowników z osoby chętne które się nie boja mogą się podpisać Trzeba ich w końcu ustawić Bo robią z nami co chcą

Ivan Moiseienko

Dzień dobry. Chciałbym wystawić recenzję dla tej firmy. Praca nie jest bardzo trudna. Ale menedżerowie i Chińczycy ciągle zmieniają warunki pracy, łamią prawo pracy i zmuszają ludzi do pracy w soboty i nadgodziny. Randstad jest generalnie nieaktywny i podąża za przykładem Chińczyków. Na randstad są 3 kobiety, które nigdy nic nie wiedzą o zmianach warunków pracy. Nie polecam tej firmy. Moja ocena to 2/5

Picker
@Ivan Moiseienko

Dokładnie Ivan Wszyscy graja udawaja niewinnych i cicho siedzą Agencja ma Bu r de l w biurze Jesteśmy zatrudnieni przez agencje a oni cichutko siedzą Warunki pracy inne niż na 1 dniu i na umowie Menadżerowie liderzy kierownicy zamiast sprzyjać pracownikom tancza jak im Nan zagra Praca nie jest trudna ale są gwałcone prawa pracownika Nowi niech Przemyśla czy chcą tu pracować bo warunki i zasady zmieniają się w tej firmie z tygodnia na tydzień Cały czas czekam aż znajdzie się osoba pokroju pierwszego kierownika każdy się o kogo chodzi Człowiek wstawiał się za pracownikami i tłumaczył ze Polska to nie Chiny A ci xo byli i nowi liderzy kierownicy cichutko siedzą Boja się odezwać Szczerze odradzam pracy w 4px Jest wiele więcej innych miejsc pracy gdzie przede wszystkim szanuje się ludzi pracowników Tutaj lider dba tylko o swoją d u p e reszta go nie interesuje Dzisiaj poszło kilka zgłoszeń do inspekcji pracy Albo chiny się opamietaja albo będą mieć kary za kara Niech wprowadzą 2 zmiany a nawet i 3 , zateudnia więcej ludzi Nie wiem zrobią pracę od poniedziałku do niedzieli jak np amazon ale z maxymalnym wymiarem pracy dla 1 osoby w ciągu tygodnia 40h tygodniowo 5 dni 2 wolne A nie ze jednego dnia idziesz 6 dni Drugiego 4 Ludzie chcą zarobić skoro są nadgodziny, a nie dostawać wolne w tygodniu Na umowach jest praca od poniedziałku do piątku Randstad cicho siedzi Powinno być ogólne zebranie z pracownikami z jakieś aneksy do umow Oni leca w balona , udają ze nic nie wiedzą, więc co to za agencja skoro zatrudnia ludzi a nie wie co się dzieje na magazynie Mam zal do ludzi którzy są nad nami agencja menadżerowie liderzy Dbacie tylko o swój interes a pracowników macie e (usunięte przez administratora)

Xyz
@Ivan Moiseienko

Tak jak mówisz Ivan W agencji robią osoby nie wiem z przypadku ? Nic tam nie widzą, zatrudniają ludzi a mają na nas wy wa lone Wszytsko jest omawiane za plecami pracowników Jakby było zebranie z pracodanikami to podejrzewam że sytuacja byłaby inna A tak china przekażę informacje menago i baju baj Moja ocena to 1/5 Nie polecam nikomu Sam rozglądam się za czymś innym Kultury do pracowników nie ma żadnej Hejt w kierunku przełożonych z Chin i Polski Jak ktoś wspomniał wcześniej Dbają tylko o siebie

Neardeltańczyk

Sobota to już stara śpiewka zróbta niedziele pracujące

Brawo dla ludzi którzy nie są za sobotami Ci którzy chwala soboty to jedynie przy du pasy liderów i nan

Hejtuje 4PX Express Nowa Niedrzwica i Nan Za to ze przymuszaja ludzi do nadgodzin grożąc że zostaniemy zwolnieni Macie (usunięte przez administratora)w tym magazynie Grozicie ze ludzi zwolnicie? Kto eam bwdzie robił w tym (usunięte przez administratora) ie??? Ludzie widza te opinie i działacie sobie na niekorzyść Ja również pismo Składam do odpowiednich organów Będziecie bulić kare za kara to może na oczy przejrzycie

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.