Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Ciekawski

W robocie*

Wuja Dan kogo obchodzi że byłeś na poland rocku ? Hahaha Grupa do wstawania ujowych zdjęć

On się chwali bo tam sami swoi bez zębów i nafurani tak jak on hahahaha

Orchi

Nie polecam firmy 4px Nowa Niedrzwica Warunki pracy zmieniają się z dnia na dzień Tak jak przełożonym coś przyjdzie do glowy

Wwwwwwwwww

Najgorsza praca !!!!. Omijać szerokim łukiem Randstad agencja która cię zatrudnia a potem nie ingerują w żadne sprawy Pracownik jest źle traktowany

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
Byly pracownik

NAJGROSZA PRACA JAKA KIEDYKOLWIEK MOGLA ISTNIEC NIE POLECAM TEJ FIRMY

Rudy K

Dostał byś w mordę od niego to byś się popłakał. Powiedz mu coś w pracy, ale pewnie, nie masz na tyle odwagi .... A uwierz że wiem kim jesteś..!!!?

Alahagbar

Rudym cw el em z placu Kościuszki, i obsrańcem. Bo ryja strzępisz tylko anonimowo... pozdrawiam. Były pracownik

Herman Crespo

Ty się nie podszywają tutaj,Herman jest tylko jeden

Herman Crespo

Cep cię robił co pokazujesz kradnąc mi nick i podszywając się,widocznie jesteś tak tempy że sam sobie nie umiesz wymyślić

@Rudy K

Domyslam się ze w firmie nie panuje zbytnio przyjazna atmosfera? :D Czy to wyjątek? :P

4px official

Serdecznie zapraszamy na imprezę integracyjną pt.,,Za hod doga"na stacji Circle. 24.07. start.godz.15. ( Kupujesz pompujesz) Pozdrawiamy

Endejh
@4px official

Będziesz tam robił za kobiete

Rocky
@Endejh

Przecież twoja stara ogarnęła już 10 chłopa

Normii
@Rocky

Twoja stara miała tam być ale alfons jej zabronil

Dani
@Rocky

Twoja jest tak brzydka ze dopłacają jej za to by się tam już więcej nie pokazywała

Eras
@Rocky

Wiara jak kupuje hot doga na stacji Circle to kasjerki pokazują na Twoja stara co robi buzia faceci jej aplikują hot doga Co miesiąc ma keczup parę dni A tak to majonez co wiara jej ubije

Serdecznie nie polecam pracy w tym magazynie. Na dzień dobry- brak umowy, brak szkolenia stanowiskowego, brak oprowadzenia po magazynie (takie rzeczy jak wyjścia ewakuacyjne bądź punkty zborne są ważne, drodzy państwo). Na każdym kroku straszenie zwolnieniem (jak pracownik ma pracować dobrze skoro nikt go nie przeszkolił?). Z całym szacunkiem, ale stawka nie rekompensuje tych wszystkich niedogodności. Pracownik jest zostawiony sam sobie, bez znajomości zasad panujących w firmie, bez szkolenia bez czegokolwiek i na każdym kroku słyszy że "zostanie zwolniony". Za cokolwiek. Za brak normy, za wyjście do toalety (której notabene nie ma w magazynie, trzeba każdorazowo odbijać się na bramce wyjściowej, więc w ciągu dnia jeżeli ktoś ma słaby pęcherz to tych wyjść będzie sporo). Rozkład jazdy busów? Tylko na papierze, busy poranne spóźnione, busy powrotne wyjeżdżają o 15.10 albo i szybciej, więc jeżeli ktoś nie zdąży wyjść z magazynu, przebrać się itd. To ma pecha. Atmosfera panująca w tej firmie jest straszna. A szkoda bo praca sama w sobie byłaby przyjemna. Gdyby codziennie człowiek nie przychodził do niej z nastawieniem że wyleci.

Zabek

Colgate dla kolegi

Zaniepokojona

Uwaga na nowych pracowników pochodzenia gruzińskiego albo coś podobnego,niewiadomo kto to jest,skąd są ale słyszałam że mieli dzisiaj problemy do jakiegoś chłopaka a są drugi dzień w pracy.źle im z oczu patrzy a Randstad mógłby choć trochę weryfikować kogo przyjmuje

Rysiek
@Zaniepokojona

Gruzinów się niezatrudnia

Zymby

Zrób se zymby D :)

Friki
@Zymby

Wuja D protezy nie są wcale takie drogie możemy zrzutkę zrobić jak coś

@Friki

Skoro już jesteś taki chojny, żal by odmówić. Także zaczynej...

@Friki

Widzę umiesz tylko dopierdolic się o zęby..... A o mnie się nie martw... Nie będę obrażał i zniżał się do twojego poziomu. Przyjdz w pracy porozmawiamy

Koledzy i koleżanki - autobus

Zuza, zrób coś ze swoim super zapachem, bo nie idzie siedzieć w twoim otoczeniu. Zrozumiałe, że człowiek się poci, ale odzie się porzygać.. a tak na koniec, jak słuchasz muzyki na słuchawkach, to słuchaj jej na słuchawkach, bo wszyscy ją słyszą. Pozdro

@Koledzy i koleżanki - autobus

Proponuję Jej to w oczy powiedzieć.. Tu to każdy mądry. Co za prostaki

Letni Bałwan

Dokładnie. Skoro już macie coś do niej, to podejdź i jej to powiedz jeden z drugim/ czy z drugą ^^ . Pewnie chętnie się zamieni i pójdzie sb robić dwusete w godzinę i wyjebane ... A wy będziecie sobie siedzieć i si

Piter Pokrasko

Zapraszam dzisiaj o 19 30 na główne wydanie wiadomości Tematem dzisiejszych newsów będzie chłop co robi 200 w 40min i chwali się na forum mimo że każdy ma to w 4 literach

Material na żonę
@Piter Pokrasko

Przefarbuj sb łeb na niebiesko grubasie jeszcze raz..

Ups
@Piter Pokrasko

Czyżby bezzębny?

Ewelina
@Ups

Ej serio 200 w 40 min? Tak się da?

Da się. Dla niedowiarków do sprawdzenia przy komputerze zapraszam ^^

Bolo

Taa da się a potem 7,20 godz lecim w balona

Krzywy

No jak walniesz nosa to zrobisz i potem masz zjazd i siedzisz 7 godzin

@Bolo

Na marginesie.. myślisz logicznie .. myślisz że jak zrobi ktoś 200 w 40m to może cały dzień w uja lecieć. Przecież to wszystko widać . Także albo nie masz pojęcia o procesie firmy , albo jesteś zwykłym farmazonem i tyle. Zapraszam jutro 7.15 (114.01) wszystkich których boli dupcia. Narłaaaa

Oooo

Zgadzam się w 100 %%%%%% Widziałem, słyszałem, muł i wodorosty Pozdro

Kuba

@ pracownik (08.07) ale powiedz mi człowieku co cię boli w tej sytuacji?? nie wiem jakie stanowisko zajmujesz w naszej pracy ale zwróć uwagę że to co widzisz nie zawsze tak wygląda, a monitoring to trochę bardziej wymagające stanowisko niż odbijanie sztuk na picku lub sorcie i wrzucanie do danego Boxa lub koszyczka.. a odnosząc się do twoich komentarzy to sa na poziomie szkoły podstawowej ale no cóż.. a co do stanowiska monitoringu, jeśli twierdzisz że tu się siedzi i nic nie robi 8h to zapraszamy spróbujesz swoich sił i wtedy my skomentujemy... pozdro stulejarze

@Kuba

Boli mnie to że cały tydzień co był widziałem jak siedzi i nie robi nic Czasem coś kliknie w kompa coś zapisze i tyle Ty (usunięte przez administratora) 8 godzin a ona siedzi i jakieś pogawędki prowadzi Nie mów mi ze na piku to tylko wrzucanie przedmiotów do koszyka bo my (usunięte przez administratora) a nie jak ona siedzimy 6 z 8 godzin na (usunięte przez administratora) I z tego co widzi w (usunięte przez administratora) ludzi to chyba monitornig nie jest trudnym zadaniem Bo większość widzi że siedzi na (usunięte przez administratora) i sobie gada i gada i gada i tak jest codziennie tydzień za tygodniem

Helena

Ta osoba nawet nie umie wydrukować nowego kodu produktu hahahahaha

Danek

Zapraszamy na tydzień na monitorowanie :). Tutaj stanowiska nie są przypisane do danych osób, każdy może spróbować.. :)

Oj helenka
@Helena

Ciezko wydrukować naklejkę jak nie masz skonfigurowanej drukarki..

PT
@Danek

I po co komentujesz Sam im (usunięte przez administratora) orales A teraz wileki kolega obrońca Nie raz słyszałam jak towar układałam jak mówiłeś do kolegi nieprzychylne słowa o osobach monitorujących Dwulicowy jesteś

Nagasaki

Dokładnie, tutaj cie popieram A kolega wyżej sam jest traktowany jak pies lata tam gdzie go rzuca To już chyba 4 stanowisko które zajmuję Len broni lenia Chłopak bez honoru, nie mający do siebie szacunku

Essa
@Kuba

Wymagajacy jest nie powiem ale ta osoba ni (usunięte przez administratora) się tam nadaje Nie spełnia wymogów wymaganych Tazke sam pogrążasz koleżaneczke

Jasiek

Podaj nicknamea z imienia i nazwiska,wszyscy potrafią hejtowac anonimowo.Nie pozdrawiam

@PT

Dzięki za info. Stoję codziennie na 114. Zapraszam wszystkich anonimów na rozmowę :). Tutaj każdy mądry, a w pracy nikt nie potrafi swojego zdania wyrazić???! . Nie oceniaj książki po okładce :33

Daniel
@Jasiek

Wuja to nie ma sensu. To są ***** bez odwagi. Odwagę mają przez komputerem uderzając w klawiaturę!!!! XDD

@Dan

No stoisz i nic nie robisz hahaha Sam się przyznałes

Wystarczy że zrobię na picku 200 w 40min :) nie jak ty 2h. I tym się różnimy ^^

Kogo to obchodzi
@Dan

Kogo to obchodzi?

Herman Crespo

Sory że się wtrące,hahaha to cały dzień wróć tydzień obserwowałeś laskę przy kompie jak i czy pracuje hahaha żal pl,uczepiliscie się kiedyś tego łepka w czapeczce machającego karta udało się go upierdzielic i dla was pickerow to za mało musicie zgnoic dziewczynę hahahaha a jak wam się uda to co dalej????kto???banda życiowych nieudaczników zazdroszczących innym lżejszej pracy.i tak do waszej informacji nie jestem z picka i jak widzicie nie jestem Klimasem hahaha

@Herman Crespo

Idź włosy popraw na sperme będziesz miał sztywne jak stolec

Herman Crespo

Tą odpowiedzią pokazałeś swoje upośledzenie umysłowe a spermą to ojciec codziennie zalewa ci buzię jak do ciebie przychodzi gdy wszyscy już śpią.

Inkognito

Hahahah dobry tekst

Pdw

Pozdrowienia do więzienia

JAK POTRAKTOWALI NAS Z TYMI PREMIAMI!! ZOSTAJEMY NADGODZINY, PRZYCHODZIMY W SOBOTE A NA WYPLACIE PREMII NIE MA. JAK SIĘ PRZYJMOWALISMY TO OBIECYWALI 10%. GDZIE JEST TO 10%? LIDERZY TYPOWALI LUDZI??? NA JAKIEJ PODSTAWIE? A POTEM ZGANIAJA,ZE TO NAN WYBRALA LUDZI?? MYŚLAŁAM, ZE TEN ZAKLAD BEDZIE INNY A TRAKTUJA NAS JAK (usunięte przez administratora) A LIDERZY NIC NIE WIEDZĄ?? TRZEBA BYLO ZROBIC ZEBRANIE WCZEŚNIEJ I OGLOSIC,ZE PREMII WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE DOSTANIE. NIE POLECAM TEGO ZAKLADU..

Edyta

Od dawna pracujecie w soboty? Jak Wam to w ogóle wytłumaczyli, że to na jakiś czas trzeba tak dodać gazu, czy już na stałe?

GGg.
@Edyta

Może będę już dwa miesiące jak tak robimy. Wydaję mi się ,że takie tempo jakie jest teraz to jest normalne. A ma być docelowo jeszcze więcej zamówień także sama możesz sobie odpowiedzieć.

Napalony Johny

Klaudia z wysyłki kiedyś będziesz cała moja

Dziki dzik

Ciekawe kiedy nasz Amorozo (Pupil) zostawi obecna dziewczyne, dla K :D

Bandura
@Dziki dzik

BOKS! STOP!

Pozdrawiam najładniejsza dziewczynę 4px Karolinkę z sortu Wiedz że jesteś najładniejsza dziewczyna w całej firmie ;)

Która to ta Karolinka?

Pracownik były

Taka 4/10 z sortu szału nie ma

Ta co nie nosi stanika i jej suty widać .. hahahah

Ci tamci

Haha.. aż tak głęboko nie zaglądam, ale wcale bym się nie zdziwił ^^

Jery

Wszystko jest do d... Ale jest jeszcze jedno a to , jeśli pracujesz to akceptujesz sytuację a jeśli nie to żuć to w diabły. Na tym polega wolna wola

W końcu zrobili coś z sobotami i można urlop brać na sobotę:)

Pracowity

Niech jeszcze dadzą nową umowę,że pracujemy sześć dni pod rząd.

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.