Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Kuba

O...wia Została prze...chana we Włoszech przez jedrka

Nie polecam. Agencja nawet nie odbiera telefonu.

pykpyk

Najbardziej żałosna firma która kłamie na każdym kroku,dla nich nie liczy się pracownik tylko kasa w portfelu Przy rekrutacji było powiedziane że są możliwe dwie soboty tylko a ludzie dopiero na magazynie dowiadują się że też pracujące są niedziele i to wypada 3 tygodnie niedziel j sobót Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować. Najchętniej ludzi w klatkach by pozamykali. Wgl nigdzie wyjść się nie da żeby pójść do WC to musi być cud. W WC naszczane na ziemię drzwi wymazane gownami s sufitu pękła rura z odchodami na stanowiska, to położyli kartony i ludzie musieli dalej pracować A najwięcej buraków i idiotów jest w biurach u góry. Jak oni się tam znaleźli to pewnie nie wiedzą sami same chamy. z całego serca omijajcie ta beznadziejną firmę bo potrafią ci dać wypowiedzenie z dnia na dzień.

Maksiu
@pykpyk

W sobotę i niedzielę też obowiązują 2 zmiany?

@pykpyk

A od kiedy rury kanalizacyjne znajdują się na suficie

Parmidżiano Piżamo
@Maksiu

Tak, obowiązują zmiany w weekend. Ogolnie więcej jesteś na pierwszej. Pare dni idziesz na drugą zmianę.

Koksik

Jednym słowem Ha ptfu na nich. Ja nie wiem jak tam można pracować rekrutacja mija fajnie jesteś na miejscu i wszystko jest obrócone o 360 stopni. DRAMAT Już lepsze warunki były w Rosji na Syberii niż w 4 PX firma pływająca w odchodach ???????? i jeszcze ta ochrona agresywna skład 60+ gdzie każdy jest na liścia a się rzucają jak by byli zawodnikami k1 i mieli po 20 lat

@Koksik

Ochrona jest w porządku

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Dziordzio Armani

Robota sztos polecam

Makelele

Witam Chciałabym podjąć tutaj pracę Jakie są zdania osób które już tutaj pracowały oraz które pracują aktualnie? Pomoże ktoś i napisze coś więcej jak to wygląda wszytsko ? Bo czytałam komentarze i opinie nie są zadowalające Będę wdzięczna za każdy wpis Dziękuję

Pracownik były
@Makelele

Nie polecam. Wyzysk, brak przepisów BHP mowia co innego a co innego wychodzi w pracy. Na hali zimno. Atmosfera też katastrofa

Ewelina
@Pracownik były

No to słabo by to wygalało ale w sumie o co konkretnie z tym bhp teraz chodzi? Skoro tak piszesz to czego tu brakuje i co się dzieje?

@Makelele

Dla mnie jest ok nie wiem co tych ludzi boli że takie komenty wpisują.

Erikc kantona

Jak tam praca w sobotę od 14 do 22? Pracujesz? Haha dobrze ze zmieniłem pracę teraz w sobotę mogę sobie wypić zimne piwko a nie robić inwenture hehe

Herman Crespo
@Erikc kantona

A to czasami nie było tak że chciałeś wyjść w nie swoich butach...

@Erikc kantona

A hlej sobie praca jest w porządku a ty to roboty nie nauczony większość ludzi tak pracuje i nie narzeka tylko takie opierdalacze jak ty narzekają to nic się nie podoba wszystko be i ich w cholerę i się je udzielają po cholerę wchodzisz na opinie jak już nie pracujesz masz ból (usunięte przez administratora) czy glowy

Pracownik byly

Hahaha praca w porządku No w sumie jak się ma 2 lewe ręce to komuś ta praca pasuje w tym Sajgonie Najwyższy szczyt twoich możliwość Wiec co się dziwić

JP

A rob se I tak długo nie porobisz xd I tak cię wywala Tak działa ta firma

Mariuszek

NIE POLECAM ! Piszą i mowią : "perspektywa długotrwałej współpracy" - A UMOWY TYGODNIOWE !!!!!! NIE POLECAM!! PO 2 TYGODNIACH NIE PRZEDŁUŻYLI UMOWY !!! STWIERDZILI, ŻE ZA DUŻO OSÓB ZATRUDNILI !!!!! Wolą UKRAINE ZATRUDNIĆ!! NIŻ POLAKÓW!!!!!!!

Byly pracownik

Jak tam praca w soboty i niedziele za 24 zł BRUTTO? hahaha Początkowo bajunia od poniedziałku do piątku 7 do 15 Teraz (usunięte przez administratora) I nie za te pieniądze Stawka nie jest jakaś przyzwoita umówmy sie

SONick

Good

Może mi ktoś wyjaśni dlaczego taki lider Ukrainiec i inni Ukraińcy pracujący w 4PX express nie walczą walczą za swoją ojczyznę.

4pxUA

Przyjdź do lidera Ukraińca i zapytaj u mnie osobiście, ja Ci wszystko wytłumaczę i tyle.

Pierwsza rzecz nie ma takiego działu jak Park, Tylko PAK, druga rzecz Grażyna została liderem przecież siostra ją wkręciła, tak samo jak przywrócili Dawida do pracy i jak twierdzi pan k....k może mu na kant (usunięte przez administratora) skoczyć. Czyli nietykalny kolejny. A co do Renaty to ma doświadczenie na stanowisku lidera.

Szkoda ze Grażynę akurat wybrał kierownik a nie blondi siostra.. ale wy podludzie wszystko wiecie lepiej

To bardzo dobrze że Pani Grażyna została Liderem, może w końcu dopilnuje organizacji pracy. Pracowałam tam przez chwilę bo nie przedłużyli mi umowy a jak zapytałam dlaczego to nie wiedzieli co mają powiedzieć "brak normy" taka była pierwsza wersja, to powiedziałam że nie dało się normy wyrobić bo wciąż brakowało towaru (to była dosłownie walka o boxa albo o tz.ściankę).Druga wersja była że miałam za dużo wolnego (wykorzystałam tylko to co mi się prawnie należało). Trzy tygodnie czekam na świadectwo pracy, dzwonię i nikt nie odbiera.

Mi świadectwo pracy wysłali po 5 tygodniach.... Jak to udzielono mi informacji Umowę rozwiązałem na początku danego miesiąca więc dany misiac musiał się skończyć dopiero w nowym gdy się zaczął wystawili mi świadectwo które dostałem w połowie miesiąca ????????

Krasnal

Jaki jest najlepszy dział na który się można tam dostać? Jakieś rady?

Jung monitor
@Krasnal

Pick :) A pac nadaje się do tarcia chrzanu, auuu.

Witam Chciałbym podjąć pracę w tej firmie W ogłoszeniu jest informacja ze praca 5 dni w tygodniu od 7 do 15 A od października wchodzą 2 zmiany Jak to wygląda w rzeczywistości czy pracujecie także w weekendy ?

@Kandydat

Nie zatrudniaj się tutaj za żadne skarby Umowy Co parę miesięcy Jeden wielki chaos w firmie oraz po stronie agencji co nic nie ogarnia Będą Cię traktować jak G....NO ZASADY I warunki pracy zmieniają się tu tak na prawdę z dnia na dzień

@Kandydat

Na tą chwilę brak pracy na 8 godzin ŻENADA,ach i zapomnieli w ogłoszeniu dodać że niedzielę też pracujące zależy komu liżesz pracujesz 2 lub 3 niedziele

Wie ktoś po jakim czasie mozna wrócić do pracy? Jeśli tam pracowałem już kiedyś?

Ewelina

Ja nie wiem ale chciałabym się dowiedzieć na jakie stanowisko chcesz wrócić i czemu, jednak warunki tutaj naprawdę są dobre?

Zdaje się,że dawno nie było kontroli PIP w zakładzie.

Deser

Brakuje jeszcze wizyty MSZ

Jan

Jak się czyta te pranie wewnętrznych brudów na publicznym forum to aż się odechciewa pójść tam do pracy, z jednej strony może i dobrze przynajmniej nie zdążyłem aplikować. Nie będziecie mieć nowych pracowników to zawsze będziecie zasuwać za dwóch. Kiedy to zrozumie pracodawca że przy takiej atmosferze skończą się chętni do pracy .

@Jan

Ale tu nie są potrzebni pracownicy xd Czy bwdzie nas 200 czy 300 to robota ta sama Jedynie przy większej ilości osób 2 zmiany

G

4px to dno Nie polecam

Kaczmmarek

Masz tyle wrogów ze nawet nie wiesz Do Pniew niedaleko Ten tłusty śmietnik ci coraz mnieniej zwisa od nierobstwa

Żal......

Dokładnie tak w dodatku nic nie potrafi poza tym, że jest od spisywania normy trzy razy na zmianę. Skąd pomysł by ktoś taki byl grup liderem?????????

A to chodzi o Mateusza z picku czy Mariusza z Packu? Bo Mateusz to już dawno obrósł w piórka, ale w sumie lider więc co się dziwić. A co do Mariusza to raczej nikomu on nie przeszkadza, kulturalny, jakoś nikogo nie goni, nie wyzywa jak inni grup liderzy, wie co robić, a normy spisuje bo Chinka sobie wymyśliła 3 najlepsze loginy co chwilę, żeby jej wysyłać, to chłop spisuje, a co boicie się, ze normy nie macie i traficie na listę 3 najgorszych? W sumie jak on tego nie robił to Anka i Jolka spisywały normę. Tym bardziej, że ludzie z paka co chwilę sie zmieniają bo rzucają ich z działu na dział bo roboty nie ma.

@Żal......

Żal to jest mi was, tych zazdrosnych,jak nie wiecie to pytajcie swoich liderów czy kierowników czemu on, a nie na przykład ty. Co chcecie od chłopaka? Widocznie coś umie, że został grup liderem, język umie, system zna więc o co ten ból tyłka? Jakoś nikt z was się nie wykazał na tyle, żeby zostać grup liderem. Lepiej zajmijcie się swoją pracą , niż ocenianiem innych.

(usunięte przez administratora) mnie obchodzi Co umie xd Obchodzi mnie to jaki jest dla ludzi A pewnie ma swoich pupilkow co latają mu kupować to jest dla nich miły A czemu baba jest na liderce się uczy Bo jest nierobem i (usunięte przez administratora)A tam rylko takich biorą I nie jest to zazdrość Tylko szacunek do swojej osoby Bo (usunięte przez administratora)sie dla stanowiska to jest najgorszy sort ludzi (usunięte przez administratora)fałszywe twarze którymi gardzę Innych , sowich(usunięte przez administratora)żeby dopachc się do koryta

Picker

No ta to jest udana Jak idziemy jesc i ona przychodzi to wychodzę bo jao słyszę jej puste pitolenie to mnie (usunięte przez administratora) bierze

Norma kto trafi lepsze ścianki ten ma normę uczciwa osoba nie ma szans na wyrobienie normy

Piker

Dokładnie Zamówienia są nierówne I ktoś ma lajtowe zamówienia dostanie premie ktoś trafia na latanie całej hali i nie ma nic Porąbane to jest W sumie tam leca w uja z premia Każdy wie o co chodzi A tych co nie przyjeli to się cieszcie ze tu nie robicie , nic nie tracicie

Dokładnie tak jest. Jedni dostają np 3 ścianki z rzędu bo niby nie ma boksów, ty idziesz i trafiasz na parę boksów i jesteś już w tyle z wyrobieniem normy, nawet jeśli stoją tam dziewczyny i wydają boksy czy ścianki, bywa to niesprawiedliwe - uważam. Podchodzę stoją ścianki, boksy. Ktoś dostaje ściankę , ja muszę wziąć boksa, zaś obok ktoś znowu ściankę. Niby wg numerów to idzie, ale jakoś dziwnie nieraz. Nie ma żadnej równości w liczeniu tych norm. Niestety

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.