Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Gabrys

Do kiedy prscujecie ?

Szabla

Hahaha i dobrze wam tak Kto był normalny uciekł z tej roboty Kto normalny myślał że bedzie jak w bajce mając takie umowy co parę miesięcy System pracy Ludzie Chaos Nieogar Normalnie ogarnięci ludzie dansk zmienili robotę Normalna umowa itd

Prawda że likwidują magazyn?

Wika
@Zainteresowany

Tak. A jak to się miało skończyć jak zarządzała zapyziała chinka i jej polski przydupasek co nie ma o niczym pojęcia. Przecież to porażka murowana.

@Wika

Wszystkich zwolonia niestety? Już dużo osób poleciało?

@Zainteresowany

Tak

Xxx

Polecą wszyscy, niezależnie kiedy byli zatrudnieni, zrobią to etapami, likwidują wszystkie działy, zostają tylko zwroty (usunięte przez administratora)

Szok....
@Xxx

Ludzie przecież oni uciekają jak szczury, oprozniaja magazyn z calego towaru. Zostawili tych co muszą im posprzątać!!!

@Xxx

Tak masz rację polecą wszyscy a zwroty to tylko kwestia czasu aż ich też nie będzie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Hehe

Polecieli wszyscy zatrudnieni w lutym. Wersja oficjalna jest taka, że zatrudnili za dużo osób. Jednak zwolnienia ominęły ukraincow. Wiadomo o co chodzi

Ktoś

Lepiej być nie mogło Zwalniają ludzi z dnia na dzień za pomocą e-mail lub SMS-em na telefon

NieWieszKto

Brak organizacji pracy Umowy tygodniowe W biuro zamknięte w godzinach pracy żeby cokolwiek załatwić cała hala ma czas 13:00-14:00 ( zdarza się że przychodzą na 15 minut ) Norma podnoszona z dnia na dzień o 20 (brak towaru ? Ich to nie obchodzi ) Wypłaty wiecznie się nie zgadzają ( twierdzą że osoby po 26 roku życia dobrowolnie zgodziły się na oddawanie podatku na rzecz pracodawcy ) Masowe zwolnienia pomimo przedłużenia umowy dzień wcześniej Kurzu i myszy więcej niż liderów

Czy ktoś wie co się dzieje w firmie w Nowej Niedrzwica?

Pracownica

Ta firma to jedna wielka porażka

Darujcie sobie te robotę. Zatrudniają na tydzień, dwa, po czym nie przedłużają umowy.

Abc

Ja z zapytaniem,jak się pracuje w 4PX jakie umowy?wynagrodzenie?

Rafał

Doręczono Mi część zamówienia nie mogę znaleźć nr kontaktowego by złożyć reklamację co dalej czy to (usunięte przez administratora)

Cezarycezary

Wuja Dan robi jeszcze ?

Herman Crespo
@Cezarycezary

Nie,wyszedł w nie swoich butach i nie wrócił

Interwencja

Witam, Proszę o informację kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za kupiony u was i odesłany dysk zewnętrzny 2TB.. Nadmieniam że zgodnie z prawem kupującego mam takie prawo do 14 dni od zakupu. Dysk został wysłany zgodnie z umową na adres sprzedającego 7-12-2022 i do chwili obecnej nie otrzymałem przelewu na moje konto. Pozdrawiam

Customer Service
@Interwencja

Nie otrzymasz Pozdrawiam

Gdzie jest mój towar? ? ? ?

Produkt, który wysłałem do tego magazynu zaginął. Został dostarczony przez UPS 19 grudnia. Nie ma jeszcze żadnych wiadomości. Jest wart 600 euro. Muszę znaleźć kogoś, kto rozwiąże problem. Jestem bardzo zły.

Kurier UPS
@Gdzie jest mój towar? ? ? ?

(usunięte przez administratora) gorszy dzień ci się nie zdarzył? Stało się to się stało (usunięte przez administratora) drążysz :/

Kaszri

Usuwają wpisy które są zdgone z warunkami Hahahaha Prawda boli widze

Ewelina

norma z trzech dni tylko? a czemu takie daty właśnie wybrali? i można się czegoś więcej o tych normach dowiedzieć? jakie konkretnie macie teraz i z czego się je liczy? relatywnie wysokie są?

@Ewelina

Te dni to chodziło o Black Friday/Black weekend. Normy każdy dział ma inne np. pack 145 spakowanych sztuk na godzinę.

Mery krystmas kurla

Dla wszystkich dobrych mordek wesołych świąt A dla jajolizow , przyd....sów, lizusow żebyście zostali zwolnieni , i zakalczywego ciasta w pierogach Pluje na was

Porażka!!!!

Ludzi którzy pracują i się starają wyrzucają a nierobow (usunięte przez administratora).. lizusów i kapusi zostawiają brawo wy!!! Kro tym bur... rządzi nie mam pojęcia!! (usunięte przez administratora)ich!!

Hejter

Haha Śmieszą mnie ludzie co nie złożyli wniosków o pieniądze na święta a teraz wylewają swoje płacze za niedopilnowanie swoich spraw haha

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.