Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

A Ukrainki mają dostać dodatek świąteczny za normę

Ihbg

Dostaliśmy oaczki

Pawel

Ile dostaliście tego dodatku do świąt? Mialo być 600 zł a dostałem 300

Osa
@Pawel

Ja 430

@Pawel

Gdy składałeś wniosek musiałeś zaznaczyć prog dochodowy

Omijać To Go...

Ludzie dajcie sb spokój z tym cyrkiem!!! Umowy tygodniowe hahah liderzy informują cie ze dobrze pracujesz a potem zostajesz zwolniony bez wyjaśnienia dlaczego. Jesteś (usunięte przez administratora)to bd pracował bo do tego tylko dążą żeby te (usunięte przez administratora) zostały bo mają guzik do gadania tacy biedni są przez tą pseudo wojnę!! widać jak im bardzo źle (usunięte przez administratora)zaciszaja itd! Do siebie wypad !

@Omijać To Go...

Jak przyjdzie ktoś z nas do ciebie do domu - wtędy powiesz, żebyśmy spierdalali do swojego kraju, lepiej milcz i ciesz się, że nie macie takiej biedy(skoro powiedziałaś, że to tylko pseudowojna)A wszystkim odpowiednim i dobrożyczliwym ludziom serdecznie DZIĘKUJEMY od całego serca za wsparcie, ciepło i rozumienie. Niech Bog wam zawsze pomaga!Jesteście niesamowiti i bardzo mili.

@Ukrainka

Lepiej ty milcz! Taka prawda wszędzie się panoszycie czy to w pracy czy na dworze !!! Gdzie się nie wyjdzie albo nie zatrudni tam jesteście (usunięte przez administratora) Wy!!! a później normalni ludzie cierpią bo (usunięte przez administratora) jak byście mieli na akord ! Widać wasze wielkie cierpienie mlodzi chlopi się wożą jak taczki (usunięte przez administratora) po miastach zamiast walczyć o swoje lub coś z tym zrobić!!! Tylko daj daj wszędzie o was trobia a nam Polakom kto da!! Reszta świata na was trąbi! Tylko my naiwni!

Haha

Hahahahah Tylko żerujecie na nas I zabieracie nam miejsce pracy

@Haha

Ja za niedługo bd bał się lodówkę otworzyć żeby ukrainiec mi nie wyskoczył haha ja nie paniemaju

@Omijać To Go...

Ale i poczucie humoru masz???? nie bój się, bo tyle polaków szuka szczęście w innych krajach, więc nie było by wam miło, gdy by was tak traktowali, ale nie dziwię się z ciebie, chodzi po prostu o poziomie intelektu. Wiem i widzę, że wszędzie są ludzie i parapety. Ogólnie to nie zależy od narodowości.Znam wielu miłych polaków i złych ukraińców i odwrotnie. Każdy ma prawo na swoje zdanie.Wszystkiego najlepszego!

Praworzadny
@Ukrainka

Gdysbycie się zachowywali w Polece należycie by nie było problemu Ale wy się panoszycie u nas jak u siebie Bujacie się jak wiatraki latem Panoszycie się jak bogowie Jakbyście (usunięte przez administratora) wie kim byli

Polonista
@Ukrainka

Polaków to napisz z dużej litery

Ukrainka

Bez sensu ta dyskusja. Zawsze jestem dobrożyczliwa , dla tego nie będe się wypowiedziała jak ty. Po prostu powiem szczerze, że osoba, która jest szczęśliwa i zadowolona w życiu nigdy nie widzi w innych tylko negatywne cechy. Szanuję wasz kraj, kulturę, język, tradycję i naprawdę spotkałam wielu cudownych ludzi, więc nie zmienię swojego zdania. Gdy osoba w obcym kraju zna język, pracuje - to zasługuje conajmniej na szacunek. Niestety to potrafią zrozumieć nie wszyscy, bo nie wszyscy byli w podobnej sytuacji.

Ronaldo
@Ukrainka

Popieram. Dam pracowałem za granicą więc wiem jak się traktuje obcokrajowców w innych krajach.

Hubert

Tak to sie ceni

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Pracownik byly

To zgłosić to gdzieś obsmarować ich porządnie i niech sami Ukraińcy pracują.

To jest okropne jak agencja ludzi traktuje. To są okropne śmieciowe umowy. Ludzie niekompetentni na stanowiskach.

Ronaldo

Kogo masz na myśli?

Pracownik wywalony

Zwolnili mnie po 3 tygodnich umów po tydzień za co ? Nie wiem Chodziłem do pracy Normę wyrabiałem Omijać szerokim łukiem Nie polecam

Stev
@Pracownik wywalony

Również nie polecam Zwolni mnie po 2 tygodniach Żadnego l4 , żadnej NN, wszystkie dni grafikowe byłem w pracy Norma wyrabiana, nawet miałem nadwyżkę normy z sam lider mi pokazywał Gdy poszedłem wyjaśnić sytuacje otrzymałem odpowiedz że nie jestem zbyt produktywny Szkoda ze potem nie widziałem lidera bo chciałem to wyjaśnić Gdy spytałem czy mogą wyjaśnić fana sytacje z liderem który informował mnie o tym że moja praca jest bardzo dobra i robie normę wyższa niż jest ustalona Nie polecam, szkoda czasu na nich Jeśli ktoś szuka stałej pracy to na pewno nie tutaj Żałuję swojego czasu

Ewelina

hajs mieliby brać za zatrudnianie? To domysły jakieś czy serio wiecie ile? ciekawa bym była jak to miałoby się kalkulować wtedy. A tak na oko to ilu tu wszystkich ludzi potrzeba?

Mekambe
@Ewelina

No dostają hajs za nich i to nie mały Także polak tam jest nikim

Uuuaaa

4px co tu dużo mówić żal żal i (usunięte przez administratora) w najlepszym wydaniu!!! Wyzysk totalny za najlepsze umowy na świecie hahah. Omijajcie te chińskie gow... z daleka !

Wielki hejt w stosunku do lidera Macieja. Ewidentnie obrósł już w piórka. Jak widać lizanie tylnej części ciała Chinolą dało efekty i wywindowało tak niekompetentną osobę na lidera. Jego zachowanie od jakiegoś czasu jest później wszelkiej krytyki. Ogólnie życzę mu aby kiedyś wszystko to co robi ludzią wróciło do niego podwójnie

Oooo

A jaki dział on "lideruje"????

Uuuuua
@Oooo

No jak to który - najlepszy Quality Controlllllllllllll

To ja
@Uuuuua

A to dział co pracuje czy pierdzi w stołek przez 8 lub 10 godz???????

Dionizy Złotopolski
@To ja

To dział który ratuje (usunięte przez administratora) codziennie Packowi,co do Maćka to bez przesady,mnie bardziej denerwuje ten co chodzi po tym dziale nic nie robi a jego śmiech słychać nawet na moim dziale,czy nikt z przełożonych tego nie widzi....

Jak ratuje paca niby ?

Majkel
@Dionizy Złotopolski

A który to taki nierób i się ciągle śmieje?

@Dionizy Złotopolski

Nie powiedziała bym że ratuje pakowi (usunięte przez administratora) Chyba pack robi za qc robotę bo to qc powinno iść na pika. A udają że nie umieją pikować

Pola

Powinniście zauważyć, że to właśnie pak idzie wiecznie zbierać zamówienia, a zwroty przychodzą do nas. To nie jest normalne. Bo co , tłumaczą się że nie potrafią? Przecież to jedna wielka bzdura. Jak nie chcą się nauczyć czy pójść bo tam trzeba chodzić. A przecież nóżki bolą bo to jedne wielkie paniusie tam są. Twierdzą, że na paku jest " zapie*dzieł" bo trzeba pracować a na ich dziale nie. Tam mogą usiąść i nikt nie patrzy. A jeszcze rozwala mnie to jak Pani ze zwrotów bierze Boksa i na nim siada i pakuje. Dzięki takim osobom praca idzie dwa razy wolniej i też siedzimy przez to dłużej. Bo im się nie chce. Dostajemy takie same pieniądze a sortowanie i pakowanie robi tam wszystko. Na każdym dziale są. A zwroty z łachą mają gdziekolwiek pojęć. Mam nadzieję, że czytają to też ludzie ze zwrotów,żeby mieli tą świadomość. Prędzej czy później i tak pójdziecie pikować a to że nie umiesz to się nauczysz, chyba że naprawdę jesteś taki (usunięte przez administratora) i nie potrafisz tak prostej rzeczy ogarnąć. A druga sprawa, co niektórzy też powinno nauczyć się logować bo z tym też macie problem. A pracujemy na tym samym systemie więc nie wiem o co wam chodzi. Nawet dodam,że jak jesteście przy pomocy na sortowaniu paczek ale to nie do wszystkich. To tam też wam nie idzie. A powinno.

Pracownik Qc

No właśnie, że Qc ma od zaje.bania roboty, ale że z paku się nie wyrabiają, to codziennie wasi liderzy proszą naszych o przysłanie ludzi do pomocy z puta i z Qc na pak i wysyłkę. Także zostawiamy swoją pracę i idziemy na cały dzień do was, nam też nie jest na rękę oglądać wasze twarze i słuchać waszych żali, jesteście bardzo rozczeniowi i pyskaci. Ciekawe jakby was przysyłali codziennie na Qc do pomocy, gdzie niektóre z was nigdy tego nie robiły i kazały po pierwszym dniu już wyrabiać normę, jakbyście sie czuły? Pewnie byście rozżalone chciały wracać na pak, Także trochę szacunku co do innych osób, które przychodzą pomóc, uwierzcie to wam nie zaszkodzi.

Ej no weź

Serio?! Pak ratuje du.pe Qc? Buahaha, ot żeś poleciała z tym komentarzem. Qc zostawia swoją pracę i idzie wam pomóc, o żadnym piku nie ma mowy. My jesteśmy odsyłani na pak i wysyłkę, a nie na pik. Umiesz pikować to lecisz i tyle w temacie, ja nie umiem bo jestem z innego działu i nigdy tego nie robiłam, więc zamiast tracić czas na szkolenie mnie na piku, ty w tym czasie jesteś w stanie więcej rzeczy zrobić sama, a ja w tym czasie wydajnie robię na paku. W razie jakiś wątpliwości swoje żale możesz zgłosić liderowi.

@Ej no weź

Tyle ,że my nie potrzebujemy pomocy. Nas wysyłają na pikowanie bo wy tego nie potraficie. Tak sądzicie że nikt was nie nauczył ale część z was umie ale wam się nie chce tam iść. Więc nie dziwcie się że nas to wkurza. Jak wy macie wiecznie czas. :)

@Ej no weź

Takie rzeczy są zgłaszane i prędzej was mają szkolić. Nas wysyłali i nie było gadania czy umiesz czy nie. A ty sądzisz że nadrobisz to? "Pomożesz" pomogłabyś jakbyś poszła na pikowanie. Ty zrobisz 200 paczek dziennie au zrobimy kilka razy tyle w ciągu dnia. A to jest różnica. Nawet jak wy pomagacie to wysyłka sama musi chodzić po paczki bo robicie go wolno , wam się nie spieszy bo po co. A potem mają pretensje do nas że tyle do zrobienia. Dzięki wam.

Pracowniczka.
@Pracownik Qc

My przeszliśmy szkolenie na wszystkich działach, zaczynaliśmy swoją pracę od składania kartonów, potem byliśmy na zwrotach, byliśmy na put, na qc, pakowaniu, pik, wysyłka, sort. I u nas nie było tak że ktoś nie chce czy nie umie. Nan lub Alex dawały skaner do ręki i raz tylko pokazały jak się robi, resztę dopytywaliśmy innych. Musieliśmy się sami uczyć. Rano wysyłają nas na pik bo tam mało ludzi a dużo zamówień, Wy przychodzicie w to miejsce do nas. Tam robimy po 200 sztuk zamówienia i wracamy nadganiać wysyłkę, na wysyłce w ciągu 6 godzin i tak wyrabiamy normę całodzienna ponad 1000 pączek. A szkolenie na pika i tak was czeka. Każdy pracownik musi być przeszkolony na wszystkich działach. A co do roszczeniowych i pyskatych, owszem są, zawsze się takie znajdą. Są też takie co nie chodzą na pika bo noga boli. Wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Większość z nas jest spoko kobietami.

Ej no weź
@Pracowniczka.

Tak, tak brawo, że wszystko potrafisz. Widocznie długo na zwrotach cię nie było bo widzę, że nie masz pojęcia o co tam chodzi, a druga sprawa skoro nie potrzebujecie pomocy to dlaczego macie tyły? To przez pak i wysyłkę są cały tydzień nadgodziny bo nie wyrabiacie z zamówieniami. Pik ogarnia, zwroty i put ogarniają wszystko w ciągu dnia, a wy ciągle tyły. Tu nie ma co się użalać, ty nie decydujesz gdzie kto idzie tylko liderzy i Alex. Nic nie poradzisz jedno będą siedzieć na (usunięte przez administratora) jedni będą biegać w regałach. Życie.

Malina
@Ej no weź

Zgodzę się z Tobą przez pak i wysyłki bo nie wyrabiają

@Ej no weź

Gdyby pick ogarnial pack nie musiał by za niego robić roboty i spokojnie wyrabiał by się na packu. Ciężko jest wyrobić pakowanie jak w tym samym czasie musi zbierać zamówienia. I NiE to nie wina packu że są nadgodziny to wina zarządzających że tak rozdzielają ludzi bezsensownie

Dionizy Złotopolski
@Pola

A tobie coś się we łbie odkleiło czy srogie narkotyki wleciały?idź zobacz ile na qc oni mają koszy do sprawdzania i tego nikt nie robi bo muszą iść wam pomagać,a zresztą szkoda strzelić (usunięte przez administratora) ,prawda jest taka że jest za mało rąk do pracy i ludzie zaczynają skakać sobie do gardeł że zmęczenia.a ty jak nie umiesz ćpieć to nie ćpiej bo (usunięte przez administratora) głupoty

@Ej no weź

Chyba nie rozumiesz jak to wyglada. Pack jest zależny od piku, jeśli nie będzie odpowiedniej ilości ludzi na piku to sort nie wysortuje rzeczy dla parku, pak ich nie spakuje a wysyłka nie wyśle ... Widzisz to? Według mnie powinni wysłać qc na pika, niech pikują minimalna nawet ilość, czyli chyba 89 na godzinę, a w tym czasie pak i sort się wyrobią ze wszystkim, bo na piku też będą osoby które w godzinę robią 200. Ale polityka jest taka że osoby z qc wysyłają na paka (mimo iż nie są w stanie wyrobić normy ) a osoby z paca wysyłają na pika bo pack już umie i mają tempo w zbieraniu.. brakuje jeszcze żebyśmy sami z paka wykładali towar, pikowali, sortowali pakowali i wysylali.. a gdy przyjdzie zwrot to na qc.

Kostucha Cię Dopadnie

Wam na tym packu to już się kompletnie w głowie(usunięte przez administratora)co jedna to lepsza,to według ciebie osoby które nie potrafią picka mają iść i im zaniżać normę robiąc 89 gdzie ty umiesz i zrobisz więcej?widzę że mniemanie o sobie i o swoim dziale masz (usunięte przez administratora) poza skalę i uważasz że jesteście najlepsi i niezastąpieni UWAGA mylisz się..

@Kostucha Cię Dopadnie

Mówię ci jak to wyglada.. jak nie wierzysz zapytaj się kierasa Grześka. Bo niby po co qc zastępuje pack a pack idzie na pik ?

.....
@Pola

Skoro taka cwana w mor.dzie jesteś to dlaczego nie powiesz tego każdemu prosto w oczy cwaniaro? Tu jesteś anonimowa i co myślisz, że możesz jeździć po człowieku jak Ci się podoba? Prawda jest taka, że "baby" bo inaczej was nazwać nie można z paku to najwredniejsze, najpodlejsze baby jakie w życiu spotkałam. Jedna drugiej (usunięte przez administratora) Jedna drugą (usunięte przez administratora) ale nie przecież wy jesteście idealne, przecież wy wszystkie działy na magazynie obleciałyście ... przecież bez was by ten zakład upadł. Hieny ! Mściwe, chciwe hieny! Za koszyki to byście drugą w łyżce wody utopiły! Dlaczego jak przyszłyście na QC to nie robiłyście tylko powiedziałyście, że postoicie i popatrzycie bo robić się wam nie chce ?! Panie idealne . Trzeba było pokazać jak bardzo się na tym znacie. Jedyne co potraficie to jeb*ć każdemu (usunięte przez administratora) i podpierda*ać. Jeżeli liderzy z góry dostają wiadomość, że QC idzie na pak, a pak idzie na pik to czego wy nie rozumiecie. Chodzicie z kijami w (usunięte przez administratora) bo musicie troszkę polatać zamiast postać, pośmiać się i ludzi poobgadywać. Wyśmiewacie się z ludzi a same idealne nie jesteście. Przyłazicie z piku i z (usunięte przez administratora)ludzi z QC wywalacie z komputerów. Myślicie, że nam się chce za was robić ? Nie. My wolimy robić na QC, ale nie mamy wyjścia. Też byłam na wszystkich działach, na każdych nadgodzinach od rana byłam na piku i co żale się że muszę takim żmiją jak wy pomagać? Nie. Jesteście żałosne i tyle. Jakoś Alex nie ma zastrzeżeń do pracy ludzi z QC to idź i z nią porozmawiaj... Powiedz jak bardzo nic nie robimy. A wasze gadanie, że ktoś robi na waszym stanowisku ... wykupiłaś to stanowisko, że jest Twoje ? Mam nadzieję, że w najbliższym czasie rzucą was na QC, wtedy zobaczymy jak bardzo pracowite jesteście. Nie pozdrawiam

Natalia
@.....

Nic dodać, nic ująć w samo sedno

@Oooo

To ten Ukrainiec?

Izolds

Przepraszam czy chodzi o. MACIEJA K.?

Honolulu

Najgorsza firma jaka w życiu widzialem(lam) zero przestrzegania przepisów BHP!!! Robisz z tygodnia na tydzień bo mają takie (usunięte przez administratora) umowy !!! Jak można iść do pracy 7 dni w tygodniu jeśli wymóg godzin wynosi 40 zgłosić tych chinoli do inspekcji pracy!!!. Baby z biura to wogole jakas porażka przez SMS dostajesz wiadomość że umowa nie zostaje przedłużona bo nie mogli się do cb dodzwonić hahaha Liderzy to totalne kiepy z orzeczeniem !!szczególnie jeden gamoń z QC!!! (usunięte przez administratora) ten Chinski (usunięte przez administratora) kto ma rozum niech omija ten (usunięte przez administratora)

Szajs Firma

Co za gow... firma jeden wielki bur... i te ich umowy śmieciowe z tygodnia na tydzień coś Ci się stanie i nara bo (usunięte przez administratora) lider nawet się za tobą nie wstwi. (usunięte przez administratora)

Expracus

Witam Skoro wszyscy tutaj piszą, że po co orac brudy na forum itd , to ja tez się odniosę do Moich przeżyć z tą pracą, ku przestrodze dla nowych pracowników. Pracowałem w tej "firmie " prawie od samego początku Okej, , przychodzisz jako jeden z nowych do pracy która dopiero tak naprawdę się otwiera , myslisz sobie może jakieś awasne , fajne umowy, poszanowanie . Z początku składasz kartony bo firma jest jeszcze na etapie rozwoju 1 nożyk, na 2 osoby , ok .... Potem pierwsze regały, mały rozruch co i jak , bez godnego szkolenia Dostajesz narzędzie prscy masz robić Po upływie czasu magazyn się rozwinął , praca idzie jak należy, ale, no i teraz zacznę wymieniać: 1. Brak godego przeszkolenia na danym stanowisku -dostajesz dzial do którego należysz masz robić 2. Przymusowe nadgodziny- praca do 15 , o 14 55 udajesz się w kierunku bramki przez którą chcesz się odbić by isc do szatni po czym zostajesz cofan przez Państwo z Chin że musisz robić 30 min dłużej, jest piątek, 3 minuty przed końcem zmiany dostajesz taka informacje Potem wpadli na wspaniały pomysł robienia nadgodzin do 17 Informując cię że autobusy przyjadą o 17 , więc zostajesz zmuszony do nadgodzin, przyjechałeś autobusem więc autobusem wracasz 3. Umowy za moich czasów były: tygodniowa , miesięczna, 3 miesięczna, półroczna teraz z tego co widzę jest jeszcze gorzej z umowami 4 . Spotkania z przełożonymi , nie było tam choć ani jednego słowa o pracowniku w dobrym znaczeniu, było tylko o produktywności i informowanie że jeski nie będzie szła robota ponad normę to zostaniecie zwolnieni 5 premia za produktywność naginasz cały miesiąc twój kierownik informuję cię że dostaniesz 10% premii za wyniki przychodzi wyplata a tam premii brak No to idziesz do kierownika, że nie dostałeś premii a mówił że ja otrzymasz i zaczyna się, kierownik informuję cię że on cię dal do listy na której było też np 15 innych osób ale przelozeni z Chin stwierdzili zd za dużo osób więc z tych 15 premie dostanie tylko 5 osób także możesz zapieprzać a premii możesz nie zobaczyć, loteria Kolejna sprawa premia miała być wypłacona za wyniki indywidualne Czyli normę, a raczej gdy robiłeś nadnorme wtedy mogłeś liczyć na premie jeśli zostałeś wylosowany 6 premia za obecności, informowali nas że premia za obecność jest gdy masz do 5 dni nieobecności usprawiedliwonej okej Byłeś 3 4 dni nieobecny w pracy , masz to usprawiedliwione , mówisz sobie Ok premia będzie bo do 5 dni można być nieobecnym ja mam 4, jesczze jest zapas Przychodzi wyplata a tam brak premii za obecność idziesz do biura a tam informują cię że się zmieniło z 5 dni na 3 Ok zmieniło się ale nikt nas o tym nie informował Było co innego na spotkaniu w 1 dniu a oni za plecami zmieniają zasady ktore nam przedstawiono i nie informują nas o tym 7. Agencja Randstad- agencja która nie ingeruje w pracownika, nie wstawi się zaToba Maja wyj....ne , jeden wielki (usunięte przez administratora) w papierach Gdy się zwalniasz czekasz na świadectwo pracy miesiąc nawet dwa Cicho siedzą gdy trzeba interweniować w pracy gdy chodzi o pracownika Zmieniłem pracę na inną i nie żałuję Tu jest taki galimatias że głową mala

Była pracownica

Sporo rzeczy już tutaj napisano i być może się będę powtarzała, ale wymienię wszystkie swoje spostrzeżenia na temat pracy w 4px Nowa Niedrzwica. Nie mam nic do Ukraińców, każdy im współczuje, ale tu jest ich za dużo i to powoduje, że Polacy są coraz bardziej w mniejszości i mają coraz mniej do powiedzenia a Ukraińcy muszą się na wszystko godzić, więc i my nie mamy wyjścia albo jesteśmy do zwolnienia. Ukraińcy nie mają płatnego L4 ani płatnego urlopu co uważam, że nie jest normalne, zarabiają dużo mniej, bo nieco ponad 2 tysiące czyli o jakiś tysiąc mniej niż Polacy tak plus minus. Premie za normę są tutaj widzialne tylko na papierze i nie podnoszą kwoty wypłaty i tak naprawdę pracując na Picku dowiadywaliśmy się, że lider nie wie dlaczego ktoś premii nie dostał i rzekomo przydzielane są bardziej losowo. Nie istnieje tu BHP, parę miesięcy temu przestawiali regały i z podłogi wystawały śruby na które łatwo nadepnąć lub się potknąć i dopiero jak było przez to parę wypadków to je zabezpieczono. Idąc na L4 można mieć śmiało obawy o to czy dostaniesz nową umowę, znajomy po tygodniu na L4 dostał kolejną umowę tylko na tydzień mimo tego, że pracuje tam od kilku miesięcy i boi się co dalej. Jeden z liderów na Picku nawet się nie odwróci w Twoją stronę jak go o coś pytasz, nie mówiąc już o jakiejś normalnej odpowiedzi jak do człowieka, którego mógłby chociaż szanować zamiast lekceważyć. Co chwila słyszeliśmy na zebraniach tylko o tym, że coś robimy przykładowo źle i jak się to będzie powtarzać to będą takie osoby zwalniać, choć na pseudo szkoleniach nawet nikt nikogo nie informował, że tak lub tak nie można robić. Nie podsuwają też sami żadnych rozwiązań, masz się sama domyślać. Praca była na jedną zmianę, ale zrobili już dwie zmiany o czym ludzi nie informują podczas rekrutacji, tak samo wprowadzili niedziele pracujące o czym też nowe osoby nie wiedziały. Częściej miałam wolne w tygodniu niż weekendy i 3 niedziele i soboty w miesiącu to norma. Oczywiście Chińczycy tak wszystko sobie wymyślili, że za pracę w niedzielę nic więcej pieniędzy się nie dostaje Koleżanka dostała właśnie grafik wedle którego schodzi z drugiej zmiany czyli o 22 po to by na drugi dzień iść na 6rano do pracy i podobno to jakiś błąd, ale co z tego skoro go nie naprawiono i większość ludzi ze strachu jak takie głupki i tak przyjdą. Gdzie jest inspekcja pracy? Akurat inspekcji pracy to dziwnym trafem się nie boją.Są osoby faworyzowane, które wcale za wiele tam nie robią,.bo mogą. Wystarczy mieć dobre układy z liderami czy ludźmi siedzącymi na monitorach. Jak wszędzie są wyjątki, ale przedstawiam swoje i nie tylko swoje doświadczenia. Chińczycy gdyby mogli to by wprowadzili dużo więcej godzin pracy,.na szczęście na to sposobu na razie nie znaleźli. Słyszałam, że przyjmują znów dużo ludzi, głównie z Ukrainy, więc pewnie znowu część osób zwolnią, bo nie ma tam tyle pracy. Coraz więcej liderów z Ukrainy i rozumiem, że ze względu na barierę językową też są potrzebni by tłumaczyć swoim ludziom, ale liderowanie Polakom we własnym kraju to trochę przesada. Cieszę się, że udało mi się znaleźć normalniejsze miejsce pracy i teraz jestem bardziej zadowolona, bo wolne weekendy i bez Ukraińców.

@Była pracownica

Wedle prawa pracy nie możesz iść do pracy jeśli nie upłynęło minimum 12 godzin przerwy od zakończenia pracy ( zmiany ) czyli kończysz o 22 i musisz być na 6 co nam daje 8 godzin Inspekcja pracy, składać skargi niech Się w końcu za nich wezmą

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!!!! Umowy śmieciowe przedłużane z tygodnia na tydzień coś Ci się stanie i nara bez żadnego powodu!!! Zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Pick

To już przesada, rządzą nami Ukraińcy, siedzą na monitorce, przy biurku lidera i (usunięte przez administratora) Irytujące, jak Ukraińcy w Polsce mówią nam co mamy robić, swoimi się zajmijcie a od nas to się odwalcie. Zatrudnialiśmy się w chińskiej firmie ,a nie ukraińskiej. Lider obsadził wszystkie stanowiska Ukraińcami, swoimi koleżkami, a na Polaków to wyrąbane. Jak codziennie widzę na monitorce Wiedźmina i jej ciociunię to ... mi się chce. Chiński (usunięte przez administratora) w Polsce z Ukraińcami na czele. Długo tego nie wytrzymamy.

Abdullach wisimu Lacha

A ja tam nie widzę nic dziwnego w tej pracy. Sama w sobie jest ok. Tylko poziom co niektórych jest poniżej poziomu przedszkolaka, skoro zrobili z opini o pracy pranie publicznych brudów.

Jery

Nie jest tak źle. Bo jesteście choć informowani że was zwalniają. A mi nikt nic nie powiedział. Tam chyba to normalne że dziś jesteś w pracy a puźniej ktoś komuś mówi by ci przekazał iż jesteś zwolniony i jeszcze wychodzi na to , że jak przekażesz jakieś uwagi to czuj się zwolniony

Myszka Miky

Czy ktoś z zadowolonych z pracy wstawi tu opinie ? Raczej nie. bedzie się tym przejmowal.. Po prostu będzie pracował a zawsze znajdą się tacy którym nie dogodzisz... dla takich urzad pracy stoi otworem ...

Kaczor donald
@Myszka Miky

Kogo to obchodzi?

Ewelina
@Kaczor donald

no ja to bym była ciekawa czy warto, więc fajnie jakby ktoś napisał coś pozytywnego. chyba, że wychodzi na to, że trudno znaleźć obecnie taką osobę?

Xyz
@Ewelina

Sama sobie odpowiedziałaś Nikt nie pisze nic pozytywnego Bo nie nie ma czego napisać. Niestety ale jest tak jak piszą

Była pracownica

Nie polecam . Podczas rekrutacji nawet nie zostałam poinformowana o tym że wchodzą 2 zmiany , a teraz jeszcze soboty i niedziele . Totalny haos i brak organizacji . Liderzy nie wiem po co tam są jak nie potrafią zrobić ...nowe osoby jak Mariusz czy Gosia bardziej ogarniają niż ta cała reszta , ciągły brak towaru a każą sciemniać żeby nie było widać że ktoś stoi i nic nie robi , kogo to wina napewno nie ludzi że nie ma pracy tylko brak organizacji . Ciekawe jak długo będę czekała na świadectwo pracy bo widzę po opiniach że trochę się czeka a nie ma czasami tak że w ciągu tygodnia powinni wysłać do byłego pracownika ?

@Była pracownica

Że świadectwami leca w (usunięte przez administratora) Taka prawda Najlepiej iść do sądu pracy

Była pracownica

To chyba wkoncu z nimi porządek zrobić bo napewno nie będę czekała wieki. Mają tydzień jeśli nie będę miała papierka to zrobię co należy.???? Ja siebie w hu.. nie dam zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.