Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Czy ktoś coś więcej wie o tej dwójce w kartonach?

@Piotr

Wiem wiem :D a co byś chciał wiedzieć ?

Zapytaj się pierwszej lepszej osoby w pracy.. każdy chyba wie i widzi kto tam się najbardziej migdali

Herman Crespo

Wracając do dzisiejszej bójki to jestem po stronie Cezarego jaki jest dziwny taki jest swój świat ma ale pokazał że nieda sobie w kaszę dmuchać, Maciuś powoli zaczął odklejać się od rzeczywistości panoszy się po tym magazynie, słyszałem jak kiedyś mówił że dwoje ludzi go wk***ja i ich zwolni,pajac.Wiadomo że Rak poleci ale Sraciuś powinien razem z nim za to jak walnoł go z bara i to nie raz,ten małpiszon z Picku co mu pomagał zamiast rozdzielić też do zwolnienia.Czarku żeś mi dziś zaimponował????pozdro mordo.Aaa jeszcze słowo o przydupasach Sławka,może byście się za robotę wzięli s nie na qc laski bajerowali cały dzień.Na pucie też ludzi poddawali a jutro chcą do pomocy,masakra....

Herman Crespo

Nie po prostu nie będę z tobą gadał bo nie egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi impertywaami a pozatym nie rozumiesz idei koncepcji założeń....

@Herman Crespo

(usunięte przez administratora) Wielce widać wyedukowani i po szkołach zgrywaja głupio mądrych a sami nie widzą u siebie wad bo co nie jeden pozostawia po sobie wiele do życzenia. Chcecie coś powiedzieć to walić prosto do biura lub do lidera bez strachu nikt was odrazu nie będzie napierd@lał za to wiecej odwagi skoro sami nie macie nic sobie do zarzucenia. Dorośli ludzie a zachowują się jak w przedszkolu! Do powiedzenia w necie ma każdy ale żeby odezwać się w pracy to brak odwagi. A nastały chore czasy że ludzie nie mają szacunku do drugiego człowieka a nawet do samych siebie! I czasem lepiej się bardziej doinformować jak wygląda sytuacja nim się coś napisze, owszem zgadzam się że co niektórzy naprawdę w (usunięte przez administratora) lecą i kompletnie nic nie robią ale spokojnie odpowiednie oczy obserwują i to się niebawem skończy. Nie pozdrawiam cwaniaków w necie ,prędzej czy później karma dopadnie. Wuja (usunięte przez administratora) obserwuje i was prędzej czy później przeladuje!

heja
@Herman Crespo

Również jestem po stronie Cezarego. Maciek sam go prowokował i zaczepiał ... jest jaki jest ale nikt a zwłaszcza lider nie ma prawa ubliżać pracownikowi. Pan lider pokazał klase

@Herman Crespo

Hahahaha z internetu ściągnąłes i myślisz że zabkysniesz oj żenada człowieku weź się w garść i pisz swoje słowa a nie czyjeś tfu

Witek Putaway997
@Herman Crespo

Ci co tutaj ich oczerniają i wyzywają to zwykłe pruj (usunięte przez administratora) bez honoru czemu nie podejdziesz i w twarz mu tego nie powiesz tylko tutaj udajesz chojraka a tak naprawdę sam wiesz że jesteś nikim, jeżeli chodzi o temat bójki to radziłbym zapoznać się z całą historią potem się wypowiadać no ale czego się spodziewać bo dzieciakach z próbówek i zapijaczonych rodzin straszne że pracują tam tacy marnotrawcy tlenu jak co niektórzy

Z jakiej strony ?

@Witek Putaway997

Ktoś jest kozakiem zapraszam jutro czekam od 6 50 na palarni, są jakieś (usunięte przez administratora) albo napinacze zapraszam na drzwi otwarte przyjmę krytykę :)

Napinacz
@Wuja D

Pewnie dostałbyś lepe i się złożył

Herman Crespo

Hahaha znam to od jakiś 25 lat jak jeszcze nie było internetów jak teraz, kupowało się w kiosku Dowcipy itp,zabkysniesz ciekawe słowo????Słyszałem że Sraciuś poleciał,pięknie

@Wuja D

Ty lepiej za robotę się weź obiboku a nie drzwi otwarte w kiblu robisz

@Herman Crespo

Dla mnie jest niezrozumiałe to jak lider człowiek na stanowisku dający przykład innym ludziom może się tak odnieść do pracownika na swoim dziale. Dla mnie Lider powinien pałac przykładem i mieć kulturę w sobie i inteligencję ale po takim zachowaniu to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Hahaha

Widzę ładnie sie mną interesujesz :).. ebac was frajerzyny :33

Hahaha
@Napinacz

Chętnie się przekonam, po pracy jak jesteś taki pewien . Ale sorry zapomniałem że wy tylko cwani na tym forum... Bo do tego się nadajesz

Johny

Mam nadzieję że szybko zamkną ten (usunięte przez administratora) bo to co tam się dzieje przebija wszystko , proszę uważać na panią K. Wgl uważajcie na wszystkich a najlepiej nie zaczynać tam pracy bo to jest istna porażka życiową i niewypal

Johny

Banda (usunięte przez administratora) i nacjolazistow , samo chamstwo i proctactwo ze strony "liderów" wyrzucają bez podstaw dajesz im kartki z usprawiedliwieniami a te mały (usunięte przez administratora) nawet tego nie zanoszą ta cała firma to jedna wielka porażka , przyjmowanie ludzi na akort a później wyrzucanie z dnia na dzień jak jakieś zwierzęta , a ci co się walą pomiędzy kartonami nic im nie zrobią a normalnego człowieka który chce pracować wyrzuca na zbity (usunięte przez administratora)banda (usunięte przez administratora)!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Herman Crespo jest tak wyedukowany że szok brak mu totalnie informacji jeżeli chodzi o bójkę tym bardziej o danym pracowniku kto tam był chłopcze z Picku to po pierwsze po 2 idź temu wysokiemu to powiedz co masz na myśli w twarz to będzie kolejna sierota wyeliminowana i to szybko

Rychu

Gibs się nie ujawni złamał ręke????????

Johny

Płacą za nic nie robienie a wy narzekacie, to tak jakbyście kawę w domu pili przed telewizorem????????

Endorfinek

Serio , te osoby z picku co tam niby zarzadzaja są jakieś zadumane w sobie Nic nie robią całymi dniami , leca w balona , uważają sie za niby to liderów a są nikim , każdy ma z was polewę i wami gardzi Ta babka ze 114 też chodzi i teksty że szybciej robić, to weź skaner i zrob szybciej albo pomóż komuś Nie pozdrawiam leserow

Natan
@Endorfinek

Bo nigdzie ich nie chcieli to dali im dział podjeby....wania ludzi , i bycie przydupas...em A oni myślą że są wyróżnieni i ze im ktoś zazdrości Zaczynają po nich jechać a będzie gorzej Mogli podziękować za tą funkcje a tak to są przegrani u ludzi

Krecik
@Endorfinek

Ojojoj ALE my tu mamy źle ????

Mario
@Krecik

No źle bo to (usunięte przez administratora) są Pajace co nie miara A ta baba z 114 wkurza najbardziej swoim panoszeniem się, nieróbstwem Młoda nienauczona życia i roboty ale długo.to nie potrwa Już była mowa żeby ja zdegradować jak i innych

@Mario

Zapraszam podejdź jutro to i powiedz tam pod biurko będę od 9 czekać :)

Bolo

Już chodzą tylko się dobrze kryją :)

Pepe
@Wuja D

O 9 pod którym biurkiem (usunięte przez administratora) ?

Parowo
@Pepe

Przy 114

Bolo

Nieee podziwiam:)

Dżaga

Pozdro od dwóch lasek do których przychodzą te przydupasy. Jestescie zazdrosne i tyle

Filip
@Dżaga

Hej, jestem z picku, nudzi mi sie i pisze tu

Tu się już z nudów napieprzają i kopulują w tych regałach normalnie trudne sprawy....

Nie w regałach a kartonach ???? o łazience też słyszałam że tam się nieźle działo ????

Wuja D

I tak to jest nie widziałem tylko słyszałem i sieją ludzie ferment :)

fenghua

Nan i Alex to (usunięte przez administratora) są też rasistami i brzydkimi chińskimi prostytutkami, są wspólnikami Thomasa, który użył przemocy wobec robotników dwa razy w ciągu jednego dnia, ale Thomasa nie zwalnia. Thomas został zwolniony ze swojej ostatniej firmy za stosowanie przemocy wobec pracowników. Alex jest niekulturalną Chinką, lekceważy nas i traktuje naszych pracowników jak (usunięte przez administratora) Zjednoczmy się w obronie naszych praw i zgłaszajmy ich naruszenia do Inspekcji Pracy (kancelaria@zgora.pip.gov.pl)

Nikola
@fenghua

Kierownikiem powinna być osoba mająca podejście przede wszystkim do ludzi a tu osoba stosowała przemoc wobec ludzi???? Kto tu wybiera kadrę????

Xxxl

Każdy przelewa tu gorzkie żale a ile osób na prawdę coś zrobiło ? Sprzeciwiło się zgłosiło do pipu? Chyba nikt ... Zaraz wam dadzą aneksy do umowy ze sobota jest pracująca a w tygodniu do odebrania i pewnie sami wam dzień w którym możecie odebrać wybiorą i dalej będziecie pracować narzekać na forum i nic więcej z tym nie robić

@Xxxl

To niech dają aneksy to będzie inaczej a nie ze na umowie inaczej a jest co innego Sam/a pewnie cicho siedzisz i nigdzie nie zgłosisz tylko czekasz na innych a w neci3 strugasz bohatera

Chiński (usunięte przez administratora) w Europie . Zmuszają do pracy w nadgodzinach . Nie informując pracowników ,że nie mają czym wrócić do domu . Agencja Randstad przedstawia ofertę pracy zupełnie inną niż w rzeczywistości . Nie wiem jaka inspekcja dopuściła ludzi do pracy w takich warunkach . W magazynie jest plac budowy . Toalety w barakach . Do niedawna nawet wody do picia nie było . Nie ma nikogo kto Ci udzieli pomocy w razie wypadku czy zasłabnięcia ani środków pierwszej pomocy . Chińczycy tylko wprowadzają coraz większe restrykcje . Ludzie są zastraszani do pracy w sobotę ( 6 dzień w tygodniu ) . Nie wspomnę o mobingu pseudo kierowników ( dzieci bez żadnej wiedzy i kultury osobistej ). Jeżeli nie chcesz być (usunięte przez administratora) chińczyka w swoim kraju i żeby organizował Ci życie trzymaj się z daleka od tego miejsca i od agencji Randstad !!!

Gosia

Chciała bym też napisać parę słów na temat pracy w 4px, praca jak praca w korpo racyjnych magazynach tego typu na minus oczywiście zaplecze socjalne typu toaletą ( w szczególności damska) szatnie gdzie możemy się przebrać, temperatura na magazynie jest ZDECYDOWANIE poniżej dopuszczalnej normy itd, Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy ludzie są mili uśmiechnięci aczkolwiek zdążają się osoby które przekraczają swoje kompetencje typu zastępca lidera z działu putaway ten który ma zęby jak Ronaldinho temu już totalnie coś się odkleiło, co do reszty pozdrawiam liderów z PICK, PUT AWAY, INVENTORY, QC Na moje szczęście zakończyłam współpracę z tym zakładem pozdrawiam cieplutko gosia

Śmiechu warte Randstad sms wysłał odnośnie dzisiejszych nadgodzin o 15 hahahaha , nawet niektórzy dostali sms koło 16 ze pracujemy dzis do 17 Śmiechu warte hahahahaha

haha

Ja nie wiem jak to w ogóle nazwać. Firma wiedziała o nadgodzinach już w piątek, to nie mogli dać ogłoszenia, że poniedziałek zostajemy , a nie zwalają winę na agencję. Oczywiście obie firmy powinny nas poinformować skoro o tym wiedzieli. Każdy by się przygotował, nastawił psychicznie a nie kilka godzin przed wyjściem oni o tym informują, a najgorsze jest to, że autokar i tak przyjdzie o 17. Więc nie masz jak wrócić do domu. Bo przecież nadgodziny jak to w ogłoszeniu podali" możliwa praca w nadgodzinach" czyli obowiązkowa praca chyba, że masz czym wrócić to możesz jechać do domu. Albo nie wiem czy słyszeliście o tym, że zwalniają ludzi przez smsa. Zamiast wprost powiedzieć to oni takie numery robią. Moim zdaniem to nie poważne jest.

haha

Masz rację , to nie jest moja docelowa praca, patrząc co tutaj się dzieje. I pewnie dużo osób uważa podobnie. Może i ładne pieniądze ale jakim kosztem. I też trzeba sobie odpowiedzieć czy na prawdę warto i to czego oczekujemy i czy się na to zgadzamy. Bo sami zobaczcie, ta praca w nadgodzinach, soboty. Jeśli nie pójdziesz to Cię zwolnią. Jeśli faktycznie tak będą robić to najlepiej zebrać się i grupą zgłosić to do Inspekcji Pracy.

Nikola
@haha

Przecież nikt Cię nie zmusza do pracy w tej firmie... chcesz to znajdz inną

Magazyn to porażka. Toalety w kontenerach na dworze, brak pracy a obowiązkowe nadgodziny (przypominam wszystkim że według prawa nie są to obowiązkowe nadgodziny bo nie są one wpisane w umowę), co drugą sobote do pracy, zakaz wejścia do szatni. Ale najgorsze co jest w tym magazynie to "kierownik pierdolnik" T***K. Jedna wielka porażka. Zamiast go zwolnić za poprzednią akcję to dalej go tutaj trzymają. Trzeba coś z tym zrobić. Śmieci niestety same się nie wyniosą

Maniek
@Piotr

Dokładnie A randstad cicho siedzi Niech dają w takim razie aneks do umowy A nie ze kur w A na umowie 5 dni w tygodniu a oni cicho siedzą A kiworenik to już druga sprawa, chłop odklejony

@Maniek

Ja na nadgodziny nie będę chodzić. W przypadku zwolnienia albo (usunięte przez administratora)za nie chodzenie na nadgodziny pierwsze co zrobię to zgłoszę sprawę do inspekcji pracy. Może oni zajmą się tym syfem

@Piotr

A kto zmusza do czego kolwiek ? Nie chcesz nie idziesz proste .. wszyscy płaczecie tutaj wypisujecie takie rzeczy, macie Tyle odwagi to nie piszcie na forach pod przykrywką. Tylko to samo powiedźcie w pracy.. A większość tylko tutaj (usunięte przez administratora) A w pracy geba cicho i pracuje :)). Jak się komuś coś nie podoba to może zawsze zmienić.. ale w Polsce ludzie będą zawsze narzekać xdd

@Wuja D

Piszemy to tutaj żeby inni ludzie wiedzieli co to za firma i szukali pracy dalej :) poza tym akurat zmuszają nas do nadgodzin. W czwartek jeśli dobrze pamiętam to była sytuacja że osoba z picku powiedziała kierownikowi że nie będzie przychodziła na nadgodziny w soboty. Jaka była odpowiedź? "Jak ci coś nie pasuje to żegnam. Jeśli ktoś nie będzie przychodzić w soboty to zostanie zwolniony".

dex

Własnie, Randstad swoje i oni swoje. Jeśli będzie tak źle to również zgłoszę do inspekcji pracy ale wtedy można zrobić listę/ petycję z osobami, które się z tym zgadzają. Im więcej osób tym pewniej, że się tym zajmą. Bo jedna osoba na tyle osób może niewiele zdziałać. A im więcej nas będzie to powinno coś ruszyć. Niby mamy dwóch pracodawców a tak naprawdę jednego. To że są nadgodziny to jedno ale obowiązek pracy pracować w dwie soboty to już nie bardzo. W ogóle, skąd też pewność, że sobota jest 100% płatna? Chyba według kodeksu jest 50% a każda godzina nadliczbowa to 100%. Nie jestem tego pewna ale to też trzeba się dowiedzieć. Bo każde święto to wiem na pewno że 100%. Ogólnie na samą pracę nie ma co narzekać ale ta cała organizacja, zasady, co robić gdy coś się stanie albo takie listy wprowadzające.

@Piotr

A możesz napisać o co poszło? nie jestem tutaj od początku ale chętnie się dowiem jak i pewnie inne osoby, z kim mamy do czynienia.

Gibs

A ja hetjuje szanownych pupilków z picku Osoby które docelowo zarządzają po 112, 113,114 Zaczynacie irytować ludzi Swoją podniesiona głową , nieroby Chodzą i wkurzają ludzi Maja robić shorty to nawet tego im się nie chce robić tylko zapisują kto.ma.shorta i mamy robić sobie sami Leca w kulki cały dzień Swoją tylko i gadają sobie całymi dniami Jeden facet o imieniu (usunięte przez administratora) jest najbardziej irytujący Zaczynacie podpadać ludziom Zaraz będziecie znienawidzeni Za bardzo się panoszycie

Hercules
@Gibs

Dokładnie Irytauja strasznie Tak samo jak trzeba było.za kogoś dokończyć zamówienie Odrywają pikerow od swojej roboty żeby dokończyć za innych Potrafią chodzić i szukać ludzi a sami nie wezmą na skaner i nie zrobią czegoś co jest pilne

@Hercules

Ale słuchajcie, to że oni tego nie robią to prędzej czy później do tego dojdą kto jak bardzo jest wydajny. Więc teraz pewnie już te osoby mają swoich przeciwników bo ja również nie lubię czegoś takiego jak ktoś kręci się nad Tobą a sam nie ruszy palcem. Tylko dyrygować potrafi. Ludzi już zwalniają, a Ci co teraz mają umowy na 3 miesiące to nie zdziwcie się, że to właśnie ich nie zobaczycie za jakiś czas. Kamery są podłączone, to co my robimy, pracując czy na skanerze czy na komputerze jest to widoczne. Także, spokojnie. Prędzej czy później noga się podwinie.

Xxxxl

To co się ostatnio dzieje to jakaś porażka w Nowej Niedrzwica pół dnia wiele działów nie ma roboty a oni każą robić nadgodziny w soboty czy w tygodniu po jaki (usunięte przez administratora) skoro potem nie ma roboty na normalne dni .. a dział put away tam więcej kierowników niz pracowników zaczyna być hahaha bardzo dziwny zakład pracy .. na szczęście mam ten etap za sobą i jak ktoś szuka pracy ogarniętej to na pewno nie tam .. bo tu cyrk na kółkach a nie praca

@Xxxxl

To ze nie ma pracy to jeszcze jest nic . Nie którzy z putaway.. nie dosyć że stoją prawie cały tydzień. To (usunięte przez administratora) nie rozumieją od 2 msc.. żeby nie wykladac więcej niż 25 szt. Bo (usunięte przez administratora) nie myślą o pickerach i chłopakach od shortow.... I wkładają (usunięte przez administratora) po 70 szt.. trzeba mieć (usunięte przez administratora) w głowie.. albo nie rozumieć prostych rzeczy :) także od tego stania chyba poebalo w głowie:)

Jak robić skoro nie możemy telefonów komórkowych mieć przy sobie

Haha

A ty jesteś w pracy czy gdzie, że oczekujesz telefonu może jeszcze hasło do wi fi ? :)

Gigi

Skanerem :)

@Wuja D

To może zgłoś to gdzie należy a nie tutaj to piszesz, gdzie to nie jest grupa do pisania tylko do opinii. Jeśli uważasz, że jest czegoś za dużo to zgłoś do kierownika czy lidera, bo to też nie do końca może od nich zależeć gdzie co wrzucą. Co z tego, że powiesz to tutaj czy koleżance z działu. Działaj, reaguj i zrób coś z tym jeśli Ci to przeszkadza. Im więcej osób będzie to robić a nie cicho siedzieć to coś z tym zrobią. A jeśli twierdzisz że nic to nie da to lepiej się nie wypowiadaj bo nie ma to sensu.

Haha
@Rita

Gdybyś miała jakie kolwiek pojęcie o tej sytuacji to byś nawet się nie odezwała... zgłaszaa takie sytuacje większość osób.. A pisze to tutaj żeby dotarło do większej ilości osób. Bo może tobie to nie przeszkadza w pracy, ale wielu innym osoba które mają normy jes to dla nich uciążliwe:) także lepiej pisać gdzie się da niż tak jak ty żyć z świadomością że liderzy będą mieli na to jakiś wpływ. To tylko ludzka głupota takie sytuacje :))

@Haha

Byłam wielokrotnie na zbieraniu zamówień, widzę jak jest. Widzę, że też jest dużo napakowane ale ja tam jestem tylko od czasu do czasu. Może trzeba cały czas zgłaszać, chodzić za nimi ile się da. Wiem, że to jest męczące chodzenie za kimś. Ale jeśli wam to przeszkadza a liderzy z tym nic nie robią to tylko możesz dalej narzekać jak to jest źle. Bo i tak nikt z tym nic przecież nie zrobi. Więc nawet nie wiem w jakim celu pisałeś ten post, żeby ulżyć, wygadać się, co i tak nic Ci nie da. Możliwe, że ta większość nawet tego nie czyta także możliwe, że Ci których to dotyczy nigdy nie widzieli Twojego wpisu.

Sylwia

Jak wygląda pierwszy dzień pracy na tym magazynie?można liczyć na pomoc w każdej kwestii?od obowiązków po pokazanie co gdzie się znajduje?

@Sylwia

Pomoc? To zależy. Jeśli trafisz na dany dział to już tam zostajesz i tyle. A później sama musisz się dopytywać koleżanek co gdzie i jak. Niestety liderzy nie potrafili o to zadbać. I wciąż w tej kwestii jest problem. Ale nie masz co się bać. Wszystko jest do ogarnięcia.

Chciałbym aplikować do tego magazynu,piszecie tu o kiepskich toaletach szatniach...o co chodzi?nie można wychodzić do WC?a przerwy jak są?

@Kandydat

Cześć, z tego co mi wiadomo tylko do końca kwietnia przyjmują ludzi. Ten magazyn dopiero się rozkręca, więc tak. Łazienki i stołówki są na zewnątrz, firma jeszcze się nie dorobiła aby było to w środku. A szatnie są bo są, totalny ścisk pomimo że dużo szafek jest wolnych więc mogliby je przestawić. A do szatni to oficjalnie tylko wchodzisz podczas przerwy. A tak to nie można, chyba że ochroniarz przymknie oko :)

Pracownik były
@Kandydat

O to chodzi że szukaj dalej pracy powodzenia

@Rita

A zarobki ?ile netto można zarobić?

@Kandydat

To tak jak jest w ogłoszeniu , premię dostajesz jeśli jesteś pracy czyli liczy się frekwencja. Tak 3000-3300 netto, wiadomo jeśli jesteś po godzinach i soboty to oczywiście więcej.

@Rita

Warto próbować się tam zatrudnić?poza tymi utrudnieniami zaplecza socjalnego jeszcze jakieś niedogodności?transport pewny?

@Kandydat

Tak, transport jest zapewniony. Jeszcze się nie zdarzyło żeby nie przyjechał. Tyle że musisz się dokładnie dowiedzieć, o której jest odjazd, przeważnie trochę później niż w rozkładzie, powrót też zazwyczaj jest szybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 27 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.