Opinie o Simteract Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Simteract Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Simteract Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simteract Sp. z o.o. w Lublin

Klaudia Nowy wpis

Cześć, wrzucam małe FAQ dla wszystkich kandydatów: 1. Jaki rodzaj umowy oferujecie? Rodzaj umowy jest kwestią wyboru kandydata. Oferujemy umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz B2B. 2. Po jakim czasie dostanę umowę na czas nieokreślony? Pierwsza umowa, którą oferujemy jest zawsze umową na okres próbny, który wynosi 3 miesiące. Kolejne dwie umowy są na rok. Po tym okresie dostaje się umowę na czas nieokreślony. 3. Jakie benefity oferujecie? W tym momencie oferujemy: - budżet rozwojowy w wysokości 1000 zł (dostępny po okresie próbnym), - 20 dni płatnego urlopu, w przypadku wyboru umowy innej niż umowa o pracę, - możliwość subskrypcji karty Medicover Sport, - prywatną opiekę medyczną Luxmed (za 1 zł), - imprezy integracyjne, - paczki okolicznościowe, - elastyczne godziny pracy, - pracę zdalną. 4. Pracuje się u Was na sprzęcie prywatnym, czy służbowym? To również zależy od kandydata. Jeśli chce pracować na sprzęcie firmowym, to wszystkie potrzebne rzeczy dostarczamy kurierem. 5. Czy można pracować w 100% zdalnie? Tak, to też zazwyczaj zależy tylko od samego kandydata. Jedyne wyjątki to dział QA oraz niektóre stanowiska z działu HR i Finance. W każdym ogłoszeniu informujemy o tym, jaki tryb pracy jest dostępny. 6. Jak wygląda proces rekrutacyjny? Proces rekrutacyjny w Simteract składa się z kilku etapów: 1) Screening – rozmowa z rekrutrem na temat firmy i naszych projektów, doświadczenia kandydata, jego oczekiwań względem Simteract. Na tej rozmowie poruszamy także kwestię oczekiwań finansowych i dostępności do rozpoczęcia pracy. 2) Rozmowa techniczna – w rozmowie bierze udział Head działu oraz Lead projektu. 3) (opcjonalnie) Zadanie techniczne – czasami zdarza się, że gdy kandydat nie ma wystarczająco obszernego portfolio, to decydujemy się na wysłanie zadania testowego. 4) Rozmowa finalna – rozmowa z Magdą (HR Generalist) oraz z Marcinem (CEO). Na rozmowie sprawdzane jest dopasowanie kandydata do naszej firmy, jest to swobodna rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań kandydata. 5) Oferta – kandydat otrzymuje feedback oraz ofertę przygotowaną w oparciu o jego oczekiwania. 7. Czy organizujecie spotkania integracyjne? Tak! Jest dla nas bardzo ważne, żeby zespoły miały okazję się poznać i nawiązać ze sobą relacje. Dwa razy do roku organizujemy dużą imprezę firmową (okres wakacyjny i świąteczny). Oprócz spotkań ogólnofirmowych udostępniamy też specjalny budżet, dzięki któremu cały zespół może zorganizować wspólny lunch i spędzić ze sobą czas.

Gall Anonim Nowy wpis

Super miejsce zarówno dla nowicjuszy jak i doświadczonych specjalistów. Zaczęłam tu swoją przygodę, niecały rok później dane mi było zająć się nowymi, atrakcyjniejszymi dla mnie obowiązkami. Atmosfera - super, ludzie - super. Luźne podejście do wielu spraw, bieżące reagowanie na ewentualne problemy.

Gabriela Nowy wpis
@Gall Anonim

Brzmi dość komfortowo. ;) Reakcja na problemy to ważna sprawa, ale jakie tak właściwie mogą tutaj występować?

FA

Na start pozytywnie zaskoczył mnie proces rekrutacji, chyba najlepszy z jakim miałem do czynienia - wszystko przebiegło bardzo sprawnie, feedback z poszczególnych etapów otrzymywałem bardzo szybko, atmosfera była bardzo luźna i przyjemna - bez niepotrzebnego stresu. A już jako pracownik to (porównując do lat spędzonych w korporacjach) widzę: + dużo swobodniejszą atmosferę, transparentność w decyzjach, spłaszczenie struktury - nie ma dystansu pomiędzy ludźmi na wyższych i niższych stanowiskach + dostosowywanie procesów pod ludzi a nie ludzi pod procesy, brak spotkań które nic nie wnoszą i istnieją tylko po to żeby zaspokoić bożka SCRUMa + "zaopiekowanie" jeśli chodzi o kontakt i pomoc ze strony HR, różnego rodzaju benefity czy nawet takie drobiazgi jak pamięć o urodzinach + kompetentnych ludzi od których warto się uczyć i którzy przede wszystkim są chętni do tego żeby się swoją wiedzą dzielić + brak crunchu - jeżeli komuś zależy na umowie o pracę na czas nieokreślony to trzeba na nią trochę poczekać - zarobki w porównaniu do innych gałęzi IT przeciętne (ale to bardziej kwestia samego gamedevu niż firmy)

Urszula Nowy wpis
@FA

super przekrojowa opinia i można się dowiedzieć konkretów, a możesz powiedzieć jak długo sie czeka na te umowe o prace? i czy wiesz czy ktoś pracuje tu na b2b?

PB

Świetna atmosfera oraz naprawdę ciepli i otwarci ludzie. W kwestii organizacji jest dość duża swoboda przy wyborze godzin pracy oraz decyzji, czy chce się działać zdalnie, czy też woli się przyjeżdżać do biura (które jest otwarte, jeśli się zmieni zdanie). Dla wszystkich pasjonatów gier istotnym plusem jest też oczywiście to, że uczestniczy się w tworzeniu gier i ma się wpływ na ich obraz, a jednocześnie - o dziwo dla gamedevu! - nie ma crunchu. Pozytywne zaskoczenie. Póki co żadnych większych minusów nie dostrzegłam. Na ten moment oceniam więc bardzo dobrze.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Simteract Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anonymous

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do mojej pracy w Simteract. Od momentu rozpoczęcia pracy czułem się zaopiekowany - dział HR pomógł mi we wszelkich pytaniach lub problemach, które miałem. Ludzie fajni, imprezy firmowe tez. Jesli ktos szuka pracy w rozwijajacej sie firmie ktora nie jest AAA, nie ma crunchu i dba o swoich pracownikow, to Simteract moze byc dla ciebie dobrą firma na start.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Simteract Sp. z o.o.?

Klaudia

Cześć, jako pierwszą umowę oferujemy umowę na okres próbny 3-miesięcy. Druga umowa to umowa na rok, a kolejna na czas nieokreślony. Pozdrawiam Klaudia - Recruitment Specialist

@Klaudia

Mała poprawka, ponieważ wkradł mi się mały błąd: pierwsza umowa jest na okrespróbny 3 miesięcy, dwie kolejne na rok, a następna na czas nieokreślony.

VZ

Bardzo spoko miejsce pracy. Klarowne podejście do kandydatów i pracowników bez wciskania zbędnego kitu czy nieuczciwych praktyk. Rodzaj umowy zgodnie z preferencjami pracownika. Ze zmianą takowej też nie ma problemu. Dział HR który w minimum 90% interakcji jest bardzo pomocny i profesjonalny. W firmie atmosfera trochę w stylu "jesteśmy korpo i udajemy że jesteśmy wyluzowani" ale to coś co można zignorować, robić swoje i żadnych z tego problemów się nie robi. Crunchu też nie uświadcżyłem i widać że góra dba o to by go unikać. Awans wewnętrzny jest możliwy co też jest dużym plusem a nie jest w tej branży normą. Ludzie jak ludzie. Są lepsi i gorsi. Są tacy z którymi można pójść na piwo ale i tacy z którymi woli się ograniczyć interakcje do minimum. Życie. Jest też możliwość częściowej pracy zdalnej ale to zależy od działu i typu pracy. Pieniądze na pewno nie takie jak w IT ale z autopsji znam miejsca gdzie płacą znacznie gorzej i na znacznie gorszych warunkach. Polecam dla ludzi którzy chcą małej stabilizacji.

Gabriela
@VZ

No to nie brzmi tak źle, chociaż zarobki jak widać zawsze mogłyby być ciekawsze z tego co piszesz. Szkoda, że praca zdalna może być tylko częściowa. Ale w takim razie na których dokładnie stanowiskach można ją wykonywać tutaj?

@Gabriela

@VZ - dziękujemy bardzo za szczerą opinię! Takie informacje są dla nas wartościowe, ponieważ ciągle staramy się poprawiać jako firma i odpowiadać na bieżące potrzeby pracowników. :) @Gabriela - praca zdalna (100%) jest możliwa dla działu Development, Art, Design, Business Development oraz Production. W przypadku działu QA oraz Finance oferujemy tryb hybrydowy, ze względu na specyfikę pracy na danych stanowiskach - w przypadku działu QA chodzi o ograniczoną liczbę konsol, a w przypadku Finance istnieje potrzeba pracy z dokumentami, które znajdują się w siedzibie firmy. Nie wykluczone, że w przyszłości się to zmieni. Oprócz tych dwóch wyjątków wybór trybu pracy (stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie) zależy całkowicie od pracowników. Warto też wspomnieć, że oferujemy elastyczne godziny pracy, tak żeby każdy mógł dostosować je do swojego rytmu dnia. :) Pozdrowienia! Klaudia - Recruitment Specialist

Bartosz LD

Świetna firma z bardzo dużym potencjałem, ciekawe i rozwojowe projekty, bardzo dobra organizacja i super ludzie. Bardzo polecam!!!

kubas1129

Jako kandydat mam pozytywne odczucia po procesie rekrutacyjnym. Odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach i przyjazna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Simteract Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Simteract Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simteract Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simteract Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Simteract Sp. z o.o.
  • Bohdana Dobrzańskiego 3