Opinie o Dual Color Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dual Color Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dual Color Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dual Color Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Meg Nowy wpis

@Hoover To co piszesz to zwykłe kłamstwo. Pracuję w tej firmie i zajmuję się m.in. rekrutacją. Pamiętam tylko jedną osobę która zostawiła nam portfolio w formie wydruków. I nie dlatego że o nie prosiliśmy. Po prostu osoba ta zostawiła nam je twierdząc że mamy je sobie zatrzymać. Co do wymagań to na stanowisko juniorskie nie mamy jakichś szczególnych. Liczy się portfolio, niekoniecznie komercyjne. Na plus jest jesli ktoś zna programy pakietu Adobe na bardzo podstawowym poziomie (photoshop, ilustrator, after effects, nigdy nie wymagaliśmy żadnych innych). Natomiast na stanowisko mid-level trzeba już co nieco więcej umieć. Ale też zarobki są znacznie wyższe. I nie są stałe tylko rosną wraz z rozwojem umiejętności. Dodam też, że po okresie próbnym zawsze jest wyższa kwota zatrudnienia, a potem są sukcesywne podwyżki. No i ostatnia sprawa, jeśli ktoś ma 20 lat doświadczenia np. w DTP, a my potrzebujemy kogos do animacji, to z naszego punktu widzenia i tak taka osoba doświadczenia w animacji nie ma.

Hoover

Wstyd i paskudne podejście do kandydatów, owszem, zapraszają na rozmowę, niestety duże wymagania, niskie zarobki - stosunek "co chcemy, a co dajemy". Poza tym szef firmy to (usunięte przez administratora) obiecuje odpowiedzieć jaką podjął decyzję, a niestety mimo zapytania mailowego i później telefonu - nie potrafi odpowiedzieć "nie, dziękujemy" tylko wykręcał się ilością pracy, milczy, unika. Zaniesione materiały: portfolio, wydruki (które kosztują) nie zwrócił. Mam nadzieję, że klientów tak nie traktuje. Reasumując: bardzo negatywne wrażenie i taka sama opinia.

Justyna
@Hoover

A można z ciekawości dopytać o jakim stanowisku to i o jakie konkretnie wymagania chodziło? Jeśli o stawkę chodzi to sugerujesz minimalną?

Hoover Nowy wpis
@Justyna

Junior Grafik designer/ilustrator - wymagali doskonałej znajomości PS, AI, ID, świetnej znajomości AE i Adobe Premiere, Adobe Animate oraz umiejętności tworzenia animacji oraz modelowania 3D (wraz z renderowaniem, animowaniem, teksturowaniem). Za takie stanowisko i umiejętności kręcili nosem na kwotę 2800 netto, co jest wynagrodzeniem w stosunku do doświadczenia, umiejętności i portfolio - wręcz żenującą. Nikt nie chciał kokosów, aczkolwiek chyba zbytnio menadżerowie firm przyzwyczaili się do poziomowania wynagrodzeń tzw. bydgoskich. W Toruniu, Poznaniu, Gdańsku byłoby to nie do pomyślenia, o Warszawie nie wspominam nawet.

Maja Nowy wpis
@Hoover

A nie było czasem tak, że to była stawka na start a później po okresie próbnym była podwyżka? Bo to jest dość częsta praktyka, mówili coś w tym stylu na temat podwyżek?

Hoover Nowy wpis
@Maja

Stawianie takiej propozycji osobie z 20-letnim doświadczeniem i ani grosza więcej, poparte solidnym portfolio, możliwościami, dużo szerszym zakresem wymagań to jest upokarzające wobec kandydata. To jedna sprawa, a jak wyjaśnimy unikanie kontaktu wykrętami i sposobami na prawdę niskiego poziomu? Brakiem odwagi? To jak taka osoba jest sprawnym menadżerem firmy, jak ją postrzegać? Bo to już nie jest normalna praktyka... chyba, że jest, ale w formie braku szacunku.

Witam wszystkich. Pragnę się zorientować odnośnie możliwości współpracy. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest kilkuetapowa? Czy firma gwarantuje dodatkowe benefity? Dziękuje za pomoc.

Hoover

Przeczytaj moją opinię z dzisiejszego dnia. Musisz być omnibusem i mistrzem każdego rodzaju grafiki by dali Ci coś powyżej najniższej krajowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dual Color Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dual Color Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dual Color Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dual Color Sp. z o.o.?

Dual Color Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 53B lok. 9