Opinie o Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. w Czarna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. w Czarna

Kamil

Uciekać jak najdalej od tej firmy i właciciela który ma już niejedna sprawę w sądzie i wyrok skazujący. Na budowę zatrudnia najchętniej pijaczków spod sklepu, bez umowy. Podwykonawcom nie wypłaca na czas, kłamie (usunięte przez administratora) Dla klientów nie lepszy...

Zibi
@Kamil

22.12.2021 wpłaciłem zaliczkę na roboty budowlano-remontowe . Roboty do dziś nawet nie zaczęte ( dwa sezony budowlane zmarnowane). Jak się w lipcu upomniałem, z k..... rozwiazał umowę, ale zaliczki nie chce zwrócić. Poszukajcie w KRS - ciągłe zmiany, dziś właścicielami dzieciaki, rządzi pełnomocnik za nic nie odpowiadający. Sprawa dla sądów i prokuratury - i tam tafi

Jakie warunki pracy są w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Barman?

Kamil

Zibi Nowy wpis
@Kamil

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.? 24 sierpnia na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Barman. Ktoś z Was aplikował?

Jak wygląda sprawa grafiku w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kazik Nowy wpis

Grafik pracy jest elastyczny idzie się dogadać Szef jest bardzo wyrozumiały choć trochę nerwowy ale jest okej ,wypłata na czas i zawsze kiedy tylko trzeba dostanie się wolny dzień .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Adrian11

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i nie przypominam sobie, żeby tu jakiś "Kamil" pracował. Panie "Kamilu" proszę się ujawnić skoro jest Pan byłym pracownikiem i wie Pan bądź Pani o takich rzeczach to zapraszam na rozmowę, bo nie zdarzyła się sytuacja aby któryś z pracowników, bądź podwykonawców nie otrzymał zapłaty. Ponadto proszę o potwierdzenie swoich słów dowodami. W przeciwnym przypadku proszę nie wdawać się w dyskusje i zbędne komentarze.

Mikołaj

Trabs-Bud szuka kierowcy kategorii B,C.E. Ogłoszenie można znaleźć tu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-kat.-b-c-e,praca.gov.pl7c59d51989003f2045ea26c4e3e9b904,czarna Jak przebiega rekrutacja na to stanowisko? Długo trzeba czekać na odpowiedź?

@jacek a poprzesz czymś swoją opinie ?

Jacek
@Karolina

tak bardzo często jestem w tej firmie i korzystam z jej usług miła atmosfera z reguły wszystko na czas Właściciele bardzo mili firma ta budowała dom u mojej siostry i wszystko było zrobione perfekcyjnie Szef Pan Bogusław C zna się na tym co robi mają własny sprzęt i transport oraz wszystko robią ze swojego materiału za kwotę z góry ustaloną

Marzena

Lepiej znaleźć inna firmę do wykonania usługi, nierzetelna firma.

Jacek
@Marzena

Nie zgadzam się z pani zdaniem ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie

Olek

@Mmniam mniam czyli co, zleceniówki?

UK

I kolejna do śmietnika hahahah umiecie tyle ile my zrobimy

Zadowolony Krzysztof M

Witam nie zgadzam się z opinią poprzednika Firma Trans - Bud Czarna to sprawdzona firma jej prezes jest doświadczonym człowiekiem firma ta budowała dom dla mnie i dla mojego kolegi i nie mamy zastrzeżeń co do wykonywania prac wszystko było na czas po skończonej pracy teren budowy został uprzątnięty ja i mój kolega z pewnością jeszcze raz zatrudnimy tą firmę jeśli zajdzie taka potrzeba polecam usługi tej firmy bo warto Krzysztof M

Zawiedziony

Miałem okazję realizować budowę domu przez firmę Trans bud czarna, na początku przed podpisaniem umowy wszystko wyglądało kolorowo, prezes Bogusław C. ma gadane, zapewnia że to inwestor ma najwięcej do powiedzenia w trakcie budowy ale po podpisaniu umowy wszystko się zmienia, po każdorazowym zwróceniu uwagi aby coś poprawić wybucha gniewem, grozi rzeczoznawcami i zerwaniem umowy. Jeżeli chce ktoś podpisać umowę na wykonanie prac z tym człowiekiem to polecam przed podpisaniem udać się do adwokata z umową w celu weryfikacji. Moja budowa nie została zrealizowana w wyznaczonym terminie, w trakcie każdego etapu zostały przerywane pracę budowlane bo zabraklo materialu i zaczynane kolejne. Drugim razem nie podjalbym wspolpracy z ta firma. Osobiście nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Polecam lepiej planować kolejne etapy budowy, starannie liczyć ilość materiału oraz przestrzegać terminu realizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. - Czarna

• Jak się pracuje w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Bud Czarna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.?

Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.
  • 264
    37-125 Czarna

Trans-Bud Czarna Sp. z o.o.