AUTODOC

Opinie o AUTODOC

Naniby

Wstyd.podwyżki dla pracowników szeregowych pracujących ponad 3 lata o 0,50gr brutto to śmieszne,a dla instruktorów było och stać na 4 zł brutto do godziny.zero szacunku dla pracownika.jak chcecie pracowników utrzymać przy tym co robicie?

Wlad

Macie radę pracowników. Zbierzcie się i poproście o spotkanie z dyrektorem i powiecie jemu co liderzy wyprawiają. Tu nie ma co pisać bo zaraz usuną komentarz.

Jestem

o co tak się denerwujesz? Chcesz kamizelkę, ale ci nie dają?

Tadeusz

Jak wygląda praca grupy porządkowej? Jaka jest firma zewnętrzna od porządków? Ile osób na zmianie?

@Tadeusz

Autodoc ma swój serwis porządkowy. Ludzie w niej pracujący są zatrudnieni na umowę o pracę w systemie 2 zmianowym.

Polak

Ukrainy czuje się coraz lepiej w Polsce.. władają tym krajem jak swoim.. przykro się na to patrzy…

Hej
@Polak

A mam pytanie dlaczego są wpisy usuwane ze skarga na lidera? Może by wypadało się raczej tym zainteresować? Była z nią jakąś rozmowa?

Irena
@Polak

To w tej pracy mają jakieś większe przywileje, że tak piszesz?

Magazynier

Magazynier

ile zarobię

Rozczarowany

Są też takie ludzie, którzy pracują na M-10 i mają szatnię na M-13. Jak mają zdążyć na autobus?Ale nasza firma jest obojętna na swoich pracowników, jak wszyscy widzimy...

Www

Ja pracuję ponad 4 lata w firmie,moi koledzy z działu którzy pracują 2.5 roku i 3 lata. Mają 2 zł więcej ode mnie na godzinę. Pytam się wyższości dlaczego tak jest i że to nie sprawiedliwe iż wykonujemy tą samą pracę A ja mniej zarabiam. Odpowiedź była jedna ( masz niestety mniejszą stawkę bazową,przepraszam Cię lecz nie mogę nic zrobić niestety kiedy zatrudnileś się do pracy miałeś 18 zł na start. Przykro mi.) Ludzie To może wyrównania do stawek dla starych pracowników. ? Sprawdzał to w ogóle ktoś z kadr jakie ludzie Mają stawki z pierwszych pracowników.

??
@Www

Czego oczekujesz? Przecież co miesiąc wypłaty się nie zgadzają i ciągle korekty i to tylko jak zauważysz i zgłosisz a jak nie to przepada a Ty mówisz o jakiejś sprawiedliwości? Nikt nic nie wyruwna i koniec

Stary gość.

Ojojojojoj, co to były dzisiaj za podwyżki? Jak można tak traktować pracowników? Jednym podnosimy wypłaty, a innym nie. To co, zaraz pracownik pracujący rok będzie miał więcej na godzinę niż taki, który przepracował trzy lata? Ciągle pokazujecie, że starych pracowników macie w głębokim poważaniu i nie możecie się doczekać kiedy się pozwalniamy. Przykre.

Beata
@Stary gość.

A na jakiej podstawie dali te podwyżki? Może patrzyli na zaangażowanie danego pracownika a nie to ile lat pracuje?

@Stary gość.

I tak się trzymacie zębami.,..

@Stary gość.

Kto niby dostał podwyżkę ?

To jest prawda

Warto iść do Autodoc

Mam pytanie czy warto składać cv ? Jakie jest Kierownictwo ? Jest wyzysk ?

Praca
@Warto iść do Autodoc

Warto się samemu przekonać i złożyć cv. Przyjdziesz popracujesz miesiąc i podejmiesz decyzję. Wielu ludzi pracuje już lata.

Miesiąc ? W tej pracy to cud jak wytrzyma tydzień :D

@Warto iść do Autodoc

Nie warto. Bo tylko normy się liczą, a jak nie wyrobisz to umowy kierownik ci nie przedłuży. Szkoda zdrowia.

Dziękuje

Ok

perez
@Warto iść do Autodoc

oczywiście że warto! niestety Go work nie jest wiarygodnym źródłem tego jak jest w firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam wrażenie że piszą tu sami frustraci którzy narzekają na wszystkko z nudów zamiast zająć się robota. firma zatrudnia (usunięte przez administratora) ludzi, gdyby było źle to ludzie by uciekli do konkurencji .

Nitro
@Warto iść do Autodoc

Nie warto. Wyzysk ciągle podnoszenie norm i brak podwyżek. Masa ludzi sama sie zwolniła

Mati
@perez

A ile odeszło w ciągu ostatnich kilku miesięcy? od groma ludzi (wiem z to z m10)

Don
@perez

Chyba żarty sobie robisz...niektórzy po pierwszym dniu już tu nie wracają. Takie bajeczki to może tu wypisywać osoba z biura albo osoba paradująca po firmie w kamizelce. Brakuje rąk do pracy a czasy kiedy była duża rotacja się skończyły. Ludzie z autodoca uciekają. Ogólnie praca ciężka.

zeni
@Nitro

A dlaczego się zwalnili???????????????? Bo wcześniej robili co chciali a teraz jak kierownicy zaczeli im na rece patrzeć to nagle nerwy ze musza pracować !!!!!!!!!!!!

@perez

No właśnie uciekają ludzie...

miszu

przy takiej ilości ludzi to normalna że jest rotacja taka sama jak w innych kompaniach

@perez

Oczywiście że go work nie jest wiarygodnym źródłem bo prawie wszystkie niewygodne dla pracodawcy komentarze są usuwane i tak samo jest z autodoc.

@miszu

Ale tu teraz nie ma żadnej rotacji. Ludzie uciekają z tej firmy i nie ma się co dziwić.

Go Autodoc
@Praca

Warto tu pracować. Świetna atmosfera. Zarobki ... Jak się angażujesz i pracujesz to biedy nie ma. Te żale i płacze tutaj to od największych nierobów, obiboków i leni. Minęły czasy czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.

Solar
@Warto iść do Autodoc

Kierownictwo najlepsze na świecie. Sam zobaczysz jak się zatrudnisz. Nie ma wyzysku. Przecież ludzie by nie pracowali gdyby był wyzysk. Nikt nie chce być wykorzystany. Czyli jest super itd. Czekamy na CV.

Lol
@Go Autodoc

Ok nakłamałeś a teraz napisz jakiego koloru masz kamizelke.

Warto iść do autodoc
@Solar

Dla czego Kłamiesz ????????????????????????? Spotkałem Kolegę i opowiedział mi jak wygląda tu praca , zamurowało mnie totalnie juz nic mnie nie interesuje już nie pytam bo wszystko wiem . Szkoda życia dla was

Solar
@Warto iść do autodoc

Dlaczego Twój kolega kłamie???????????????????? Ciekawe jaki ma w tym cel. A może nie chce mu się pracować. Powodzenia w szukaniu pracy gdzie płacą za leżenie :D

MATKA JEDNEGO SYNA

Szczerze ja bym nie chciała mieć takiego męża Kierownika mam nadzieje że każdy dowie się co to za człowiek jest ,nie polecam nikomu tej pracy w autodoc magazyn m10 pak Niebieski .

@MATKA JEDNEGO SYNA

A co ten kierownik zrobił takiego złego?

@Praca

Ci co pracowali lata już dawno odeszli albo ich zwolniono za byle co . Może garstka ich została a Polaków jeszcze mniej

@Go Autodoc

A więc mówisz ,że negatywne komentarze są od ludzi z kadr i tych w kamizelkach ?

Acha
@MATKA JEDNEGO SYNA

Czyli proponował ale nie chciałaś? :) A tak na poważnie, mężem może być innym niż kierownikiem - to zupełnie inny zakres obowiązków

Go Autodoc
@Andy

To nie pytanie do mnie. Skąd mam wiedzieć kto pisze komentarze.

Irena
@Praca

Czyli miesiąc okresu próbnego?

Bo to ściema.

Bo to prawda

Czy wiecie gdzie mozna złożyc skarge na ochrone??? Rozumiem ze wypełniają swoją.prace ale zachowanie pana który do kazdego pracownika ma jakies ale...juz przekracza wszelkie granice!!! Krzyczy,wszystko komentuje i swoim zachowaniem ma.nas pracowników za nic..... Nam pracownikom tez.należy sie jakiś szacunek

Bardzo prosimy o przekazanie takiej informacji swojemu przełożonemu lub do jednego z przedstawicieli pracowników. Na pewno zajmiemy się taką sprawą. Prosimy o niezwłoczne zgłaszanie takich sytuacji, gdyż jesteśmy wtedy w stanie lepiej je zweryfikować.

@AUTODOC

Autodoc Logistics dziękujemy za tą wyczerpującą odpowiedź. Ktoś się widać musiał namyślić i trwało to tylko dwa lata.

Spostrzegawczy
@AUTODOC

Do Pracodawcy Negatywny wpis na ochronę jest z datą 17.11.2020 r. o godz.16.13, więc wpis jest mocno nieaktualny. Tego samego dnia o godz. 15.25 został zamieszczony również negatywny wpis na Pracodawcę. Pozdrawiam

Kapitan
@Spostrzegawczy

Ale że co? Ten negatywny został usunięty? Nieeee... Oni na pewno tego nie zrobili. Przecież to byłoby mocno nieetyczne, to byłaby manipulacja....

Jeśli chcesz szacunku od innych też musisz go okazywać .

Finek

Jestem pracownikiem, pracuje i na magazynie i z ludźmi z biura i uważam że AUTODOC może nie płaci jakoś super pracownikom którzy nie sa specjalistami ale mozna liczyć na stałość, kasa zawsze na czas na koncie i dobra warunki na magazynach. W innych firmach ludzie bujają się na umowach śmieciowych a tu daja na kilka lat.

@Finek

Skoro tak dobrze, to na jakim dziale pracujesz? I dlaczego anonimowo?

Elo

No jak gdzie? Jest kierownikiem albo liderem dlatego takie głupoty pisze.

XDD
@Finek

Kasa na czas? skoro podpisujesz umowe z firmą to kasa zawsze musi być na czas a nigdy nie spotkałem się żeby ktoś nie wysłał kasy, chyba, że robiłeś na czarno na budowie i dla Ciebie to jakaś nowość w życiu. Firma jest żałosna i tyle, śmieciowe stawki przy obecnej inflacji mogą być dobre dla Ukrainy bo mieszkają w klitkach w 6 osób, dobroć tej fimy skończyła się jakoś 2 lata temu, od tamtej pory jest tylko gorzej.

Ja wszystkim swoim znajomym Rodzinie opowiedziałem jak jest w Autodoc jak sie pracuje jacy są tu ludzie i co sie tu odpier,,,,, ponad 200 osób poznało prawdę te 200 osób każda z nich opowiedziała swoim i nigdy juz nikt nie zatrudni sie tu do pracy ,poznali prawdę i mają swoją opinie nigdy tu nie przyjdą koniec . Ludzie Będą przychodzić ći co nic nie wiedzą ale gdy poznają prawdę to będzie nasz większa ilość . WYZYSK TOTALNY BRAK HAMULCÓW ILE NIE ZROBISZ TO I TAK MAŁO TYLKO CHORE NORMY CO CHWILE (usunięte przez administratora) NIE MASZ NIC DO GADANIA JAK STAWIASZ SIĘ TO MASZ NA PIENKU U KIERASKA , Lizesz (usunięte przez administratora) jesteś nie do ruszenia !!!!!!!!!!!!!

ELion

to skoro tak sztraszno tuuuu to co tu jeszcze robisz?

hmm

mają swoją opinię czy twoją? ;>

Nie anonim

Jak to "TOTALNY BRAK HAMULCÓW"??? Nie mają na stanie magazynowym tarcz hamulcowych i klocków hamulcowych....??? Dziwne... Bo ciągle je widuję

Obserwator

Nierówne stawki godzinowe dla operatorów. Pracujesz 2 lata to masz 28 zł pracujesz 3 lata to masz 29 zł pracujesz 4 lata to masz 27 zł. Bazowe stawki to nieporozumienie . Zero wyrównania do jednej stawki. Niesprawiedliwe. Ludzie pracujący od początku firmy mniej zarabiają,ponieważ startowali od 18 zł plus 1 zł lojalnościówki co rok Max 3 zł. Koleś który startuje w tym okresie teraz na start dostaje 22 zł i to samo że stażową złotówką.

Jh

Niestety ale odkąd jest nowy dyrektor to w tej firmie jest coraz gorzej. Jednak jak była Emilia i Wojtek to pracownicy byli lepiej traktowani. Teraz tylko NORMY NORMY

@Jh

Niestety ale to już za ich czasów normy zrobiły się ważniejsze niż pracownicy

xd
@Jh

I co w tym dziwnego? firma chce zarabiać pieniądze i nie będzie się przejmować paroma osobami które starają się myśleć, sami sobie ten burdel zrobiliście bo ludzie z Ukrainy dają się na każdym kroku aby pracować w nadgodzinach nawet za 50%, godzenie się na wszystko i udawanie, że jest okej to będziecie mieć coraz to większe normy i wymagania, a jak nie to rotacja.. teraz jest już tyle osób ze wschodu, że wymianki w tym kołchozie to jest pestka ;)

Rob
@xd

No niestety ale nie ma chętnych do pracy w autodoc. Coraz więcej przyjmują dziewczyn i ciekawe co dalej? Przecież bhp nie pozwala dźwigać kobietom takich ciężarów jak tarcze a wszyscy udają że jest ok.

enik
@Jh

nie zastanawia cię dlaczego zmienił się dyrektor? duzo pracowników się obijało i tszeba było to ogarnąć, bo firma by popłyneła.

Blu
@Jh

To jakie są dokładne normy na pack, ile paczek trzeba zrobić?

Kazimierz
@Andy

Ile te normy wynoszą obecnie? Zwiększają je ciągle?

@Rob

Na polskim rynku pracy mamy obecnie bardzo specyficzną sytuację, która jednak wynika z ogólnej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej a przede wszystkim jest związana z konfliktem, który wystąpił na wschodzie. Naturalne jest więc, że mogą zaistnieć takie sytuacje w których zatrudnianych będzie spora ilość Pań. Zapewniamy jednak, że wszystkie Panie zatrudnione w naszych magazynach pracują zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i nie przekraczają dozwolonych norm przypisanych prawem dla kobiet w zakresie podnoszenia ciężkich przedmiotów. Nasze służby bezpieczeństwa pracy stale monitorują wszystkie procesy pracy pracowników. Jednak zachęcamy, jeżeli jesteś świadkiem jakichkolwiek naruszeń w tej sprawie – zgłoś to proszę do swojego przełożonego.

:€
@AUTODOC

Haha. Widać ze odpowiada osoba z biura kroea nie ma pojęcia co się dzieje na magazynie. Kobiety notorycznie przekraczają dozwoloną ilość podnoszonych kg. A dlaczego?? Dlatego ze mężczyźni nie mogą pomagać kobieta bo zaraz osoba funkcyjna przyjdzie i powie ze nie można!!!! A wy tu piszecie o służbach bhp… ta Pani to potrafi tylko przyjść i się przyczepić ze kobieta nie ma związanych włosów albo butelka od napojów nie jest przezroczysta. Zart

@Kazimierz

Nie wiem jak jest dokładnie , ale na m13 mieli wdrożyć na inwentory na placement 300/h A jak na innych stanowiskach to nie wiem

Abc
@AUTODOC

Brak słów na waszą odp. Żenada to mało powiedziane.

Ky3bko
@:€

Do pip to muszę być zgłaszane i jak najlepsze kolektywnie

Patryk Czerwiński

Dlaczego są takimi tchórzami ci ludzie którzy piszą o cudzoziemcach anonimowo? Czy ta tchórzliwość, coś ma wspólnego z narodowością? Czy to tylko zaburzenie psychiczne u niektórych?

@Patryk Czerwiński

Ja myślę że to sami cudzoziemcy piszą NIESTETY

I tu się zgadzam. Tylko problem w tym że ludzie ze sobą rywalizują, ścigają się jak bez pańskie psy, pierwsza linia nie zna granic czuć ich z daleka... Czy naprawdę jest ta firma tego wart?

Dokładnie. Zmienić firmę bo nie mają żadnych hamulców wycisną was jak cytrynę. W innych magazynach praca lżejsza .. może zarobicie ze 200 zł mniej ale macie pełny socjal o którym tu nie ma mowy. Zagraniczne firmy nauczyły się że w Polsce mogą robić co chcą bez żadnych konsekwencji. A odp autodoc na zarzuty o braku przestrzegania przepisów bhp jest żenujący. Do tego wybraliście ludzi którzy się za wami nigdy nie wstawią.

Matka Polka

Oj długo jeszcze musicie sie uczyć , Polaczki was az miło wykorzystywać do taniej siły roboczej dzięki wam kupuje sobię nowe fury , wille z basenem a wy jak zasuwacie jak małe robociki to ja sie delektuje zimnym drinkiem w basenie 360mil zł na rok wyciągam za wasza naiwność tak dalej trzymajcie fason :) Normy Normy to podstawa pracy u mnie powiem tak jak juz zrobicie 180 to po wakacjach podnosze wam do 200 więc nie nie opieramy sie tylko zbieramy zamówionka i jazda ogień bo mamy nowe cele i nowe normy do 200 , jestem Królem i mogę wszystko hahhaahahaahhaahahahhahaahahhah Polak za 1zł zrobi wszystko jak mi sie to podoba że mam popychadełka w kamizeleczkach , gonic ich bo wasz wywalę maja robić po 200 bo jak nie to was wywale i zabiore wam te kamizelki i do łopaty pójdziecie jak nie będziecie mi służyć :) wiernie premia będzie zabrana jak nie wyrobią normy hhahhaahahhah

Niqer

Generalnie to fajny będzie lipiec i sierpień aż ciekawy jestem produktywności ludzi z OB. Nawet podczas jak były te piękne nowe normy "prezentowane" przez mikrofon bardzo dużo ludzi było nie niezadowolonych a rozwścieczonych. Przecież taki zabieg to wbicie wideł w plecy. Ostatnio rozdawali kartki z tymi "nowymi" normami i pięknie pokazuje że norma na paku z dniówki 600ppc na prawie 1000 czyli około 150%, to jeszcze nic a zauważyliście że na fakturach poszło z 50ppc na 110ppc na godzinę? Przypuszczam, że chcą zrobić przemiał pracowników aby na wypłatach zaoszczędzić bo za dużo na godzine mają. Wymyślą zaraz jakieś błędy, za które będą wystawiać upomnienia i nagany bo powiedzą "To jest działanie na szkode firmy" i pozbędą się tak pracowników co mają umowę na stałe. Na chwilę obecną smarzymy się wszyscy w tym piekarniku przy wentylatorkach wielkości rondla na stanowiskach a osoby na antresolii dekeltują się powiewem niczym morskim o zapachu zgnitej wody. Pozdr600

@Niqer

Ciekawe jak jest na innych magazynach i działach np. na antresoli na m13

:€

Na m13 jeszcze gorzej niż na m10. Udusić się można

Pracownik M10

Господа руководители, сегодня обращаюсь к вам с глубоким чувством досады и обиды! Что же вы делаете с людьми, за счёт которых вы получаете прибыль, и немалую! Фактически, с 1 июля, вы 80% работников Autodoc перевели на «голую» ставку!!! В такое тяжелое для всех нас время, вы снизили нашу заработную плату, когда все, наоборот, ждали от вас помощи и поддержки!!! О какой мотивации вы говорите и пишете?! Откуда вы взяли такие показатели для норм?! Да и то, выполняя норму, работник заработает только 7,5% премии. Зачем же вы на собрании гордо озвучили какие-то 15%? Чтобы заработать эти 15% надо, во-первых, каждодневная загрузка склада на 100%, а не так, как сейчас…. А во-вторых, надо не просто хорошо работать, а надо работать до потери пульса! Много ли людей сейчас, в данный момент выдают такую продуктивность, как вы мечтаете? Возьмём отдел Ounbound. Да, 20% столов этого отдела, сейчас дают показатель 1123 ppc/день(именно столько вы предлагаете делать, чтобы получить максимальный процент премии). Но за этот результат они сейчас имеют + к своей ставке 84,6 зл/день. А в месяц 1776 злотых плюсом к зароботной плате. Brutto. С 1 июля, при максимальной часовой ставке 25 злотых, работник сможет иметь максимум + к зарплате 630 злотых премии индивидуальной!!! Brutto!!! Это вы называете стимулом?!!! А что же говорить о других работниках, часовая ставка которых меньше, и которые, даже сейчас, имея стимул заработать больше, просто физически не «тянут»….. Отдел Outbound на М10 самый тяжелый на складе по физической нагрузке, поэтому ставка часовая там должна быть однозначно больше, чем в других отделах. Может только так вам бы удалось избежать «текучки кадров» и негативных отзывов в интернете. Хотелось бы услышать мнения работников других отделов по поводу новых возможностей)

Pracownik Outbound
@Pracownik M10

Жил-был Муравей. И он очень любил работать... Каждый день, с утра пораньше начинал работу весёлый и счастливый Муравей. Была у него хорошая производительность и был он весёлым и счастливым. Пролетал как-то мимо Шмель. Посмотрел на весёлого и счастливого Муравья и решил, что Муравей не может работать сам по себе, и поэтому Шмель создал фирму, а себя назначил генеральным директором. А счастливый Муравей продолжал работать. И деятельность фирмы была успешной, но... Решил генеральный директор фирмы Шмель, что кто-то должен контролировать работу Муравья. Так была создана должность надсмотрщика и нанят Навозный Жук. А счастливый Муравей продолжал работать. Самой главной заботой Навозного Жука была задача организовывать работу Муравья. И заставил он Муравья составлять отчёты о ежедневно проделанной работе. А счастливый Муравей работал и составлял ежедневные отчёты. Вскоре понадобилась должность секретаря, который бы помог Навозному Жуку в чтении и регистрации отчётов Муравья. Поэтому наняли Паучиху, которая классифицировала документы и отвечала на телефонные звонки. А счастливый Муравей работал, работал, работал... Шмель был очень доволен отчётами Навозного Жука и запросил дополнительные отчёты, прогнозы и расчёты различных показателей. Появилась необходимость нанять Таракана в качестве ассистента Навозного Жука. ...А также купить компьютер и цветной принтер. Вскоре производительный и счастливый Муравей начал жаловаться на все отчёты, которые должен был предоставлять. И становился всё менее веселым... Генеральный директор Шмель понял, что необходимо принимать меры. В итоге на месте, где работал продуктивный и пока ещё весёлый Муравей, был создан Департамент. На должность руководителя Департамента был назначен Кузнечик. Он соорудил себе современный кабинет и оборудовал его соответствующим образом. Новому руководителю Департамента понадобился ассистент, который помог бы ему в подготовке стратегических планов и составлении бюджета Департамента, в котором работал продуктивный и всё ещё весёлый Муравей. Но Муравей уже не пел, как раньше, и становился более раздражительным... Однажды генеральный директор Шмель, посмотрев на цифры, понял, что Департамент, где работает Муравей, не является уже таким же рентабельным как раньше. Подумав, Шмель решил нанять в качестве консультанта Сову, для проведения диагностики фирмы. Сова просидела три месяца в фирме и после изучения состояния дел выдала заключение: «В Департаменте слишком много персонала!» Следуя совету консультанта, провели сокращение численности персонала. Муравей оказался первым в списке, так как в последнее время был всем недоволен… Из сети

@Pracownik M10

jestes w Polsce i pracujesz w Polsce więc pisz w Naszym języku ojczystym bo nie każdy chce czytać ukraińskie wypociny

Ala
@Pracownik Outbound

Co trzeba będzie zacząć pracować i lament jest nie będzie stania w regałach z telefonem w ręku

Giulia
@Pracownik Outbound

Увлекательно описан бардак в этой фирме, браво ????

Tanya
@Giulia

Вы не возражаете, что работаете на русских?

@Pracownik M10

Drodzy Pracownicy, bardzo prosimy o kontaktowanie się z przełożonymi w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i zastrzeżeń związanych z kwestiami wynagrodzeń oraz systemów premiowych. Rozumiemy, że wszelkie zmiany w trybie funkcjonowania organizacji mogą być na początku niezrozumiałe i mogą pojawiać się ich trudności interpretacyjne. Pozostajemy do Waszej dyspozycji ze wszystkimi pytaniami z Waszej strony.

Ukrainka

Czy jest w jakiś sposób odczuwalne w stosunku do pracowników ukraińskich, że firma należy do rosjan? Siedziba teraz jest w niemczech i do niedawna nie było to żadną tajemnicą. Teraz dalej nazwiska rosyjskie, ale już nie tak znane :)

A może dla Polaków jest odczuwalne że firma jest Ukraińska

Polak1
@Polak

Dyskryminacja Polaków jest tu na każdym kroku

@Polak1

Już nie długo się skończy , wraz z odejściem ostatniego Polaka . Wielu nas nie zostało ...

Chcieliśmy Ukrainę mamy Ukrainę będzie jeszcze gorzej

POLKA
@Andy

najgorsze jest to ze polak jest za ukraincem jest taka ruda pała która za ukraincem i dla kariery zniszczy swoiego ziomala na kazdego przyjdzie czas ruda pało

@Polak1

Dyskryminacja nie tylko Polakow ale wogole. Niby jest rownosc ale np.taki pracownik serwisu jest gorzej traktowany niz pracownik hali. Ciagle jest we wszystkim pomijany.

Patik
@Ukrainka

co ty gadasz... siedziba firmy od zawsze była w Niemczech. Skąd wy bierzecie takie informacje????? Chyba tylko błotem potraficie obrzucać!

Ewelina
@Patik

Hm, aż sprawdziłam z ciekawości skład zarządu niemieckiej spółki i są tam nazwiska rosyjskobrzmiące. A niemiecka spółka jest udziałowcem polskiej wg KRS. Ale ja z innej beczki: wiecie jakie to "globalne narzędzia" może używać asystentka HR? Tak piszą w ogłoszeniu o pracy, zastanawiam się, jakie to narzędzia.

@Ewelina

Może chodzi o niebiańską cierpliwość :p i geniusz by domyślić się o czym mówi 95% pracowników nie znających j. Polskiego A pewnie chodzi o pc , i maszynka do przepustek

Brazzers Łysy
@Polak

Potwierdzam Ukraina sama w autodocu Autodoc dla Ukrainy..

@Ukrainka

Siedziba zarządu grupy AUTODOC od zawsze znajdowała się w Berlinie. Od momentu założenia i rozrastania się grupy AUTODOC zawsze działaliśmy i nadal działamy w środowisku multikulturowym, co stanowi naszą wielką wartość organizacyjną. W tej chwili nasze działania biznesowe odbywają się, aż w 27 różnych krajach Europy, a nasz zespół globalnie liczy już ponad 5.000 osób z różnych zakątków świata. Kwestia tolerancji i szacunku dla każdej narodowości a przede wszystkim dla praw każdego człowieka są wartościami dla nas nadrzędnymi. Jeżeli jednak zdarzy się, że będziesz miał wątpliwości dla jakichkolwiek sytuacji w twojej przestrzeni pracy – prosimy nie wahaj się i udaj się do swojego przełożonego u którego otrzymasz odpowiednie wsparcie i w celu wyjaśnienia zaistniałych okoliczności.

Zaintetesowany

Witam prosze tylko o szczere odpowiedzi najlepiej kogoś kto zna firmę od podszewki. Zmierzam do centrum pracuje od prawie 5 lat w znanym centrum logistycznym i u nas się dzieja cyrki nawet ostatnio dowiedzielialem się ze o podwyżce mozna zapomnieć gdzie co roku była ale mniejsza atmosfera w pracy nie można narzekać bo z ludźmi można się związać przez taki kawał czasu i w między czasie usłyszałem o tej firmie zwłaszcza że doswiadzczenie już jest i do tego UDT gdzie nie dane mi było tego wykorzystać i tu pytanie czy za wózki jest coś więcej? Jak wygląda naprawdę praca czy jest możliwość praca na zewnątrz? W sensie przyjmowanie transportu??

@Zaintetesowany

Widzę , że firma nie spieszy się zbytnio z odpowiedzią , z tego co wiem to nie ma pracy na zewnątrz jako sztaplarz (najwyżej co jakiś czas wywożenie palet itp.) tu atmosfera to do bani . Nie wspominając , że Polaków tyle co kot napłakał . A jeśli chodzi o pracę sztaplarza to właściwie raz jeździ wózkiem a raz pędzisz z paleniskiem z towarem między regałami.

adam
@Andy

To kto zamiast Polaków tam pracuje?

@adam

Ukraina i Gruzja choć głównie Ukraina

@adam

Ukraina

@Polak

Mega dziwne biorąc pod uwagę narodowość osób, które widnieją w KRS :)

enik
@Zaintetesowany

dobrze się pracuje. Spokojnie. Jeżeli wykonujesz dobrze swoją pracę i podchodzisz do pracy rzetelnie to zachęcam, jest dużo możliwości jeżeli komuś się chce. Wózkiem pracujesz w wysokich składach oraz przy dokach przy wyładunku, ale wewnątrz magazynu.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTODOC - Szczecin

• Jak się pracuje w AUTODOC?

Zobacz opinie na temat firmy AUTODOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTODOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 286, z czego 50 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTODOC?

Kandydaci do pracy w AUTODOC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTODOC