Opinie o Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. w Warszawa

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. na Pokojowa? 17 lipca ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Dawid Nowy wpis

Nasi podopieczni są szczęśliwi i kochani ???? lubią spędzać z nami czas cieszą się jak przychodzimy do pracy i widzą swojego opiekuna, jak ich nie kochać .

Konkret Nowy wpis

Miejsce fatalnie zarzadzane. Rodzina pensjonariuszy traktowana lekcewazaco. Wlasciciel szantazuje Jak tylko ktos sie osmieli zglosic krytyczna uwage. Za malo personelu i pacjenci niedopilnowani. Skutki oplakane. Miejsce sie szczyci przyzwoitym budynkiem ale na sprzatanie to juz im szkoda pieniedzy. Znam doskonale sytuacje osob z demencja, ktore tam przebywaja i nikomu nie polecam tego miejsca. To zaniedbany oddzial. Z jedna opiekunka na kilkanascie osob. Wszyscy zostawieni sami sobie. Brak rzetelnej opieki. Brak rzetelnej informacji. Przydalaby sie kontrola urzedowa i to niejedna. To miejsce ma duzo na sumieniu.

Byle jak Nowy wpis

To jak najbardziej toksyczne miejsce pod każdym względem. Chorzy są tam nie tylko seniorzy. Personel a zwłaszcza osoby kierujące tym ośrodkiem sami wymagają opieki specjalisty

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku POKOJOWA/ OPIEKUNKA? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Moja opinia o Jovimed w Ksawerowie z perspektywy klienta jest pozytywna. Osoba mi bliska trafiła tam ponad 3 miesiące temu; dzięki fachowej i troskliwej opiece pielęgnacyjnej/rehabilitacyjnej wróciła do sprawności i dobrej formy zdrowotnej po udarze mózgu. Mimo pandemii i obostrzeń udało się zrealizować konsultacje lekarzy specjalistów/badania; umożliwiony jest też kontakt z w warunkach reżimu sanitarnego (rozmawiamy przedzielone szybą), regularna wymiana informacji między personelem a rodziną chorego. To, co zasługuje na szczególne podkreślenie, to postawa pani Agnieszki Pianowskiej (kierownik Jovimedu): życzliwość i troska o powierzonych pensjonariuszy płynąca nie tylko z obowiązku ale z serca, zaangażowanie w pracę (obserwuję, że jest tam w święta; zawsze odbiera telefony od nas i nigdy nie zostawia bez wsparcia), spokój, empatia. Jej zasługą jest dobra organizacja funkcjonowania ośrodka, i co dziś ważne - dbałość o reżim sanitarny (nikt z podopiecznych nie zachorował na COVID 19). Mamy pewność, że bliska nam osoba jest w bezpiecznym miejscu. Polecam Jovimed.

Nick1

Nie polecam z punktu widzenia klienta. Pan wlasciciel, nadety bufon, zero emocji, zrozumienia, a przede wszystkim zero odpowiedzialnosci za stan zdrowia podopiecznych. Obsluga pielegniarska taka Jak on. Obrazone damy z trudem odbierajace telefon. Zero informacji o mamie, zawsze wszystko dobrze, nigdy rzetelnej rozmowy. Same ogolniki. Opiekunki na szczescie przyzwoite, ale doslownie kilka na ponad 50 podopiecznych. W efekcie, opieka byle jaka. Przez jej brak moja mama przedwczesnie odeszla, ale nikt sie nie poczuwa sie przeciez do odpowiedzialnosci. Obecna pani dyrektor to przypadkowo zatrudniona pani bez zadnych kompetencji. Pojecia nie ma, na czym jej funkcja polega. Prosta kobita. Za to, skrupulatnie liczy naleznosci za pieluchomajtki, do tego sie tylko nadaje. Jedzenie smaczne, to oprocz opiekunek, jedyny plus tego koszmarnego miejsca. Nie polecam!

Honorata
@Nick1

Czytałam referencje Jovimedu i wszystkie były bardzo pochlebne. Dlatego też trochę zaskoczył mnie Twój wpis, ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. A czy zgłaszałaś swoje uwagi Właścicielowi tego ośrodka? Daj mi koniecznie znać.

Honorata

Ciekawi mnie, jak wygląda praca w Jovimed. Napiszcie coś o atmosferze. Pracownicy dogadują się ze sobą? Z góry dzięki.

POZYTYWNA

Chcialam powiedziec,ze pracowalam z p.Ela i o (usunięte przez administratora) nic mi nie wiadomo.Taki DYREKTOR TO SKARB.

POZYTYWNA

Dziwne sa te opinie,mnie p.Borowska utozsamia sie z osoba bardzo oddana podopiecznym z osrodka 'Jovimed'.Wiem,ze podopieczni bardzo lubili pania Ele.To osoba,ktora bardzo pomagala swoim pracownikom .Razem z opiekunkami wozila pacjentow na posilki,pomagala w ich karmieniu a nawet potrafila wziasc szczotke i zamiatac schody.Takii pracownik to SKARB. Pani ELU GLOWA DO GORY

Była podwładna

Uwaga!!!!! Dyrektorka ośrodka p. Borowska w obrzydliwy sposób mobbinguje swoich pracowników. Wiele osób już straciło przez nią zdrowie, a wszelkie postępowania sądowe były umarzane z braku dowodów, ponieważ nikt z pracowników ze strachu nie chciał zeznawać. Potrafiła również bardzo źle traktować wychowanków ze swojego poprzedniego miejsca zatrudnienia. Przestrzegam i z całego serca odradzam podejmowania pracy jako podwładny p. Borowskiej. Firmy Jovimed nie znam, ale patrząc kto objął tam rządy, również nigdy nie oddałabym nikogo bliskiego pod opiekę tej kobiety, chyba, że licząc na szybki spadek...

Niski
@Była podwładna

Jak najbardziej jest to osoba na nie odpowiednim stanowisku. Bez tej Pani ośrodek godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.?

Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.
  • Gilarska 86C
    03-589 Warszawa
  • NIP: 7312035555 REGON: 101087566 KRS: 0000387203

Jovimed Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny Sp. z o.o.