Opinie o Efen Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Efen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Efen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efen Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Firma Efen jako pracodawca jest tragiczna, zero szacunku do pracownika, ciągłe poganianie, przykaz robienia kilku rzeczy które nie należą do obowiązków pracownika, odmowa wiąże się z obrazą prezesa i wtedy pracownik już staje się wrogiem numer 1 mimo ze swoje obowiązki zawarte w umowie wykonuje jak należy. Umowy na bardzo krótkie okresy, kilka umow na okres próbny. Sztucznie zmieniane stanowisko pracy na umowie żeby tylko móc dać kolejną umowę na okres próbny. Stawka strasznie słaba jak na oczekiwania pracodawcy względem pracy pracownika. Brak szans na podwyżki.

@PracodawcaEFEN

Rozumiemy, że praca fizyczna może być dla niektórych pracowników bardzo frustrująca zwłaszcza tam, gdzie pracodawca wymaga obecności fizycznej. Rozumiem, że niektóre aspekty pracy mogą być trudne, szczególnie gdy niektórzy pracownicy często są na zwolnieniu lekarskim lub biorą urlop na krótki termin. Niemniej jednak, chcielibyśmy podkreślić, że w Firmie EFEN istnieje szacunek wobec pracowników, zwłaszcza tych, którzy oddają się pracy na co przykładem są pracownicy ze stażem kilkunastu lat. Doceniamy ich zaangażowanie i lojalność. Warto zaznaczyć, że wszyscy pracownicy mają szansę na kwartalne premie, które stanowią dodatkową rekompensatę za ich wysiłek. Rozumiemy, że niektórym może być trudno zrozumieć ten system, ale premiowanie za osiągnięte cele jest powszechną praktyką biznesową, która motywuje do wydajnej pracy. Premia za obecność w pracy oraz premia za spełnienie niezbyt wygórowanych norm w firmach produkcyjnych jest powszechna. Co do kwestii podwyżek, zgodnie z naszą polityką, są one przyznawane raz w roku, co daje pracownikom możliwość planowania swoich finansów. Chociaż rozumiemy, że oczekiwania mogą być wyższe, to warto zauważyć, że stawki wynagrodzeń są ustalane w kontekście rynkowych standardów i możliwości finansowych firmy. Należy też wspomnieć, że rotacja na stanowiskach fizycznych jest zjawiskiem naturalnym, zwłaszcza tam, gdzie praca wymaga, aby Pracownik pracował ;). Co do "innych poleceń przełożonego" zawartych w umowie o pracę, jest to standardowe postanowienie, które pozwala elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby. Rozumiemy, że może to rodzić niepewność, ale zawsze staramy się komunikować te zmiany jasno i uczciwie. Współpraca z różnorodnymi osobowościami może być wyzwaniem, ale wierzymy, że zrozumienie i cierpliwość wobec innych jest kluczowe dla harmonijnej współpracy. W Firmie EFEN cenimy różnorodność i staramy się stworzyć środowisko pracy, które sprzyja współpracy i wzajemnemu szacunkowi. W Firmie EFEN zawsze staramy się doskonalić nasze praktyki i dbać o dobro naszych pracowników. Odwaga to wartość, która czasem wymaga wyjścia poza strefę komfortu i podjęcia trudnych decyzji. Podpisanie się pod swoimi zarzutami, może być dobrym krokiem ku transparentności. Jednak, jeśli ktoś czuje, że ma ważne uwagi do zgłoszenia, podanie imienia i nazwiska może dodatkowo wzmocnić ich autentyczność i powagę. Bez względu na to, czy decydujemy się na anonimowość czy podpisanie się imieniem i nazwiskiem, kluczowe jest, aby nasze głosy były prawdziwe. Wielką wartością jest wyrażanie się o innych w sposób uczciwy, niezafałszowany oraz uwzględniający ich prawdziwe cechy i osiągnięcia. Życzymy powodzenia i mniej zmian w CV. Zespół EFEN

@@PracodawcaEFEN

Jak to zawsze bywa punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy pracownik ma prawo do urlopu niezależnie od tego czy to są dwa dni czy dwa tygodnie więc to słaby argument „skreślający” pracownika, co do zwolnień lekarskich to nic dziwnego że pojawiały się u pracowników fizycznych skoro zarówno na hali magazynowej jak i produkcyjnej temperatury w okresie zimowym oscylowały w okolicach 2-5 stopni bo żadna hala nie była ogrzewana a jeśli już pojawiło się jakieś „ogrzewanie” to takie które nic nie dawało. Niewygórowane normy na produkcji to też dobry żart w tej firmie. Szacunek do pracowników hmm… może i jest ale tylko do wybranych pracowników i to biurowych bo do fizycznych napewno nie. Gdyby pracownik fizyczny był szanowany i doceniany w tej firmie to nie było by takich rotacji co parę miesięcy. A skoro już mowa o uczciwości w wypowiedzi to żeby być uczciwym to muszę przyznać że jest też kilku pracowników w firmie naprawdę bardzo koleżeńskich i przyjaznych. Pozdrawiam i życzę większej stabilności wśród pracowników fizycznych.

Ja Nowy wpis
@@PracodawcaEFEN

Zawsze tak bywa ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy pracownik ma prawo do urlopu nieważne czy są to dwa dni czy dwa tygodnie więc to słaby argument „skreślający” pracownika. Zwolnienia lekarskie wśród pracowników fizycznych się zdarzały ale nie ma co się temu dziwić skoro zarówno na hali magazynowej jak i produkcyjnej pracowało się w temperaturach oscylujący od 2-5 stopni bo nie było ogrzewania. Jeśli już się pojawiło jakieś „ogrzewanie” to takie które nic nie dawały i nie było w stanie nagrzać pomieszczenia. Niewygórowane normy to też dobry żart w tej firmie. Szacunek do pracowników hmm… może i jest ale do tych z biur bo do fizycznych napewno nie. Gdyby pracownik fizyczny był szanowany i doceniany w tej firmie to chciałby tam pracować i nie było by takich rotacji pracowników. Prawda jest ze trzeba być szczerym w swoich wypowiedziach dlatego przyznam uczciwie ze mimo tego wszystkiego są też w tej firmie pracownicy bardzo przyjaźni i koleżeńscy. Pozdrawiam i życzę mniejszej rotacji pracowników fizycznych.

Ty Nowy wpis
@@PracodawcaEFEN

Ktoś ma bardzo słabe poczucie humoru a taki tekst o słodkim pierdzeniu jacy to jesteście fajni zostawcie sobie na pogaduszki we własnym sosie. Kabel na kablu tam pracuje każdy na każdego nadaje jak w rozgłośni radiowej ????

Mariusz Nowy wpis

Pracuję w firmie @Efen 18 lat i mam całkiem odmienne zdanie niż anonim podpisujący się tajemniczo "Ja". Ta negatywna opinia prawdopodobnie pochodzi od osoby, która przepracowała zaledwie kilka miesięcy. @Efen jest solidnym pracodawcą, mocno nastawionym na dbanie o pracowników i bardzo doceniającym zaangażowanie w pracę. Większość moich współpracowników, to osoby zatrudnione od kilku do kilkunastu lat temu, więc chyba jest dobrze skoro zespół jest tak stabilny? Ci, którzy szukają uczciwej pracy za uczciwe pieniądze na 100% będą zadowoleni i wbrew temu co wcześniej napisano, warunki pracy są bardzo dobre, a oczekiwania zupełnie normalne. Nie rozumiem narzekania na brak podwyżek krótko po zatrudnieniu, wszyscy mają podnoszone zarobki raz w roku i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś został pominięty. Z robieniem dodatkowych rzeczy też przesada, wszyscy staramy się dbać o wizerunek naszej firmy, a jeśli ktoś tego nie rozumie, to może lepiej, że szuka pracy gdzieś indziej.

Ja Nowy wpis
@Mariusz

Szkoda ze nie dodał Pan ze Ci pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat to pracownicy biurowi i handlowcy. Wśród pracowników fizycznych rotacja jest dość spora i zapewne z czegoś ona wynika. Czy z podejścia pracownika do pracy czy pracodawcy do pracownika fizycznego… o tym niech się już przekonają Ci którzy zaczną tam pracę. Ciężko też mówić o uczciwych stawkach wynagrodzenia skoro na umowie o pracę ma się stawkę brutto niższą niż obowiązująca najniższa krajowa. Oczywiście fakt stawka była powiększana o premię ale w tym momencie premia nie była już narzędziem motywującym w ręku szefostwa tylko obowiązkiem do jej przyznania bo w przeciwnym razie wypłacając tylko stawkę podstawową pracodawca łamał by prawo.

Zostaw merytoryczną opinię o Efen Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Efen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efen Sp. z o.o.?

Efen Sp. z o.o.
  • Al.Młodych 26-28