Opinie o ENTIRE M Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ENTIRE M Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ENTIRE M Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENTIRE M Sp. z o.o. w Wrocław

Mick

Zgadza się. Pracy dużo za marne grosze.Praca lubi głupców w kiepskim miejscu.

Sfrustrowana

Firma militarna, więc i tradycje wojskowe. Zarządzanie poprzez konflikty wewnętrzne, zarówno międzydziałowe, jak i personalne. Dowództwo "lepiej wie", jak ma pracować szeregowy pracownik, nawet jeśli sami nigdy czymś takim się nie zajmowali. Oczywiście będą Ci mówić, że jest fajna atmosfera, bo do prezesa możesz mówić po imieniu, ale jak już zgłosisz mobbing to lepiej miej się na baczności (tak, jako ofiara (usunięte przez administratora), możesz mieć jeszcze bardziej przerąbane) - przeczytasz o tym w innych komentarzach na GoWork. I ani HR, ani żaden change manager nic z tym nie zrobi, nawet na to nie licz. Jak to w wojsku bywa, tak i tutaj zrobi się jakiś lifting, zmieni się nazwę firmy. Ale ostatecznie to nie ma znaczenia, czy pracujesz pod Entire M, Helikon-Tex, czy Direct Action, bo (usunięte przez administratora) jest ten sam.

@Sfrustrowana

Dziwię się trochę, bo faktycznie dużo osób pisze o tym złym traktowaniu i ogólnie zdaje się, że chyba jest o tym głośno, więc czemu żaden PiP jeszcze nie wkroczył czy coś?

Karma
@Olga

Ludzie, którzy nie są z rodziny albo są "mniej lubiani" przez szefostwo są źle traktowani albo zostało źle potraktowanych. Ale to wszystko do czasu. Karma zawsze wraca....

@Olga

Opinie w takim miejscu jak to pisza glownie ci ktorzy z firmy/firm zostali zwolnieni, odeszli z wlasnej inicjatywy, etc. Zwykle opinie te są negatywne. Nikt z zadowolonych pracownikó nie wchodzi na go work i nie chwali się tym, że mu się w firmie podoba zatem naturalne jest to, ze znajduja sie tu glownie opinie negatywne. Jesli pieciu na 500 pracowników pożali się w tym miejscu to jaka z tego wynika statystyka? Cała reszta pracuje, ma się dobrze i nie komentuje.

W odpowiedzi
@ktoś

A w tej firmie jest 500 pracowników? Już w tym momencie się dyskredytujesz, bo tam może tyle osob pracowalo łącznie przez wszystkie lata działalności... bo Gdzie jest niby miejsce na tylu pracowników? W ciasnej szwalni w Nowej Rudzie, gdzie ludzie się cieszą ze mają jakimkolwiek pracę za pół darmo zamiast bezrobocia? W Miękini, gdzie zatrudniani są ludzie z wiosek, którzy mają blisko do biura, a nie dlatego, ze sa kompetentni? Czy we Wrocławiu, gdzie wiecznie nie działa wymiana powietrza i w środku zimy jest w biurze +35? A ci co pracują tam ciągle nie narzekają nawet jak jesy beznadziejnie, bo się cieszą że mają jakąkolwiek prace, bo sa z wiosek, gdzie nie ma perspektyw. Helikon-Tex, Direct Action, Entire M to polaczkowa firma, w której nie ma co szukać. Wrocław jest na szczęście bogaty w wiele innych dużo lepszych miejsc pracy. Gorzej mają ludzie z wiosek

@W odpowiedzi

A w tej firmie jest ponad 200 pracowników obecnie tak poza tym...

co za bzdury
@ktoś

Widać że ktoś tu próbuje zabłysnąć intelektem ale z marnym skutkiem. Jak sprawdzisz to opinie piszą również pracownicy. Nie pracuje tu 500 pracowników i nigdy nie pracowało no chyba, że podliczysz jeszcze sąsiadów zza płota. Co do firmy to jedynie co jest plusem to to, że płacą na czas i to tyle plusów i pewnie aż tyle bo dla niektórych to wystarczające aby zawiesić się w tej firmie na lata. Co do pracy to bardzo ciężko pracuje się w organizacji bez ogólnie przyjętych zasad i norm. W firmie panuje duży bałagan organizacyjny. Każdy obrabia tylko kawałek swojego ogródka i tyle, kasa leci. Ludzie pozbierani z okolicznych wiosek dorównują poziomem osób zarządzających. Dużo spraw zamiatanych pod dywan tylko niektóre wyciągane ale nie po to by je rozwiązać tylko na pokaz. Apropo warunków pracy to w jednym biurze za gorąco a w drugim za zimno i trzeba w kurtkach chodzić ;) Taka Ameryka

K.

Pracowałam w firmie 3 miesiące na okresie próbnym w dziale QC. Ogólnie firma sprawia wrażenie rewelacyjnej fantastyczne godziny pracy 07-15. Jedna zmiana. Dogodne zarobki, wiele szkoleń i wspaniałą atmosfera wśród pracowników. Niestety nieliczni uważają firmę za własny (usunięte przez administratora) O nieprzedłużeniu umowy dowiedziałam się 7 dni przed zakończeniem terminu umowy, niestety ale nie podano mi powodu zwolnienia ( usłyszałam jedynie że kiero ceni sobie fundament ) jednak jak zapytałam czy ma zastrzeżenia co mojej pracy twierdziła że NIE prace wykonywałam dobrze, szybko się uczyłam a ponadto byłam samodzielna. Po niespełna miesiącu szkoliłam kolejnego pracownika, który doszedł do naszego działu. Firma stał le się rozwija, lecz zwolnienien w tej firmie nikt nie kontroluje a dział HR nie zdziałał nic. Niestety ale rozwiązując umowę nie miałam kontaktu z prezesem więc sądzę, że nawet nie wie komu i dlaczego nie przedłużono umowy. Ogólnie jeżeli ktoś szuka wyzwań i nie szuka czegoś na stałe bo różnie może być to warto spróbować...ale nigdy nic nie wiadomo..

Gorzka prawda
@K.

Potwierdzam. Pracowałaś tu tylko 3 miesiące i potwierdzasz to, co ma miejsce w tej firmie. To musi znaczyć, że jesteś bystrą osobą, że to dostrzegłaś, bo wiele osób potrafi przez długi czas być omamionych. A tymczasem ta firma jest pewnego rodzaju prywatnym folwarkiem osób o niższych stanowiskach niż "prezesostwo". Wydawać może to się dziwne, ale to po prostu wynika z naiwności i łatwości manipulowania prezesem, który jest człowiekiem młodym i otrzymał firmę w spadku po ojcu i jeszcze wiele musi się nauczyć. Póki co, podejmowane tutaj decyzje bywają dziwne, niezrozumiałe, bez głębszego zastanowienia, są emocjonalne. Są ludzie, którzy mają zbyt duży wpływ na firmę jak na swoją nikłą wiedzę. Całość mogłaby się rozwijać szybciej, ciekawiej, fajniej, ale tak nie jest, bo akceptowane są niezdrowe zachowania między działami, w tym wręcz działania nie do końca zgodne z prawem, czy z szeroko przyjętymi normami społecznymi. Ostatnio wykruszyło się stąd wiele wartościowych osób, nie bez powodu. To miejsce potrafi wpłynąć źle na psychikę pracownika. Za akceptacją szefostwa.

@Gorzka prawda

Czyli atmosfera dość słaba jak ludzie poodchodzili. Wcześniej czytałem że zarobki są ok. Wiadomo że to nie zrekompensuje tych niedogodności o których wspomniałeś ale przydałoby się info ile płacą. Napiszesz?

Smutna prawda
@Gorzka prawda

Zgadza się wszystko co się dzieje w tej firmie jest nie zrozumiałe. Decyzje na górze podejmowane bez głębszej refleksji, emocjonalne, głupie ale aby pokazać kto tu rządzi. Ludzie popełniają wiele błędów ale nie są rozliczani bo pracują latami -to nic że są głupi ale to wierni głupcy. Zarząd zielony bo nagle im się firma rozrosła i nieumiejętnie próbują ogarnąć to stado. Dostali w spadku firmę i w głowach się poprzewracało. Paru głupców zrobiło sobie prywatny (usunięte przez administratora) i biega na skargę do zarządu a Ci łykają jak młode pelikany. Ogólnie firma kiepska, atmosfera słaba i pełno (usunięte przez administratora).

NIck
@Bogdan

Tam jest naprawdę chora atmosfera. Jak ktoś zamierza tam aplikować to niech się zastanowi 100 razy bo naprawdę nie warto. Osoby decyzyjne nie reprezentują sobą nic, bez doświadczenia a zarządzają doświadczonymi specjalistami i na dodatek mają czelność ich recenzować. Wewnętrze rozgrywki, kumoterstwo i chore akcje. Krótko mówiąc ryba psuje się od głowy. Omijajcie szerokim łukiem.

Barbara
@NIck

To jak te osoby zdobyły wyższe stanowiska? Z rekrutacji zewnętrznej czy po prostu awansowały? A ci specjaliści mają szanse na zdobycie wyższego stanowiska czy nie bardzo?

Stefan
@Barbara

Na wyższych stanowiskach są obsadzeni tylko ludzie z rodziny i po starych znajomościach. Awanse się nie zdarzają bo przecież nie ma mądrzejszych niż ci co już pracują. Jak jesteś z rekrutacji zewnętrznej to i tak musisz siedzieć i robić co ci każą mądre głowy. Nawet jak masz wiedzę i doświadczenie to nie przebijesz się przez to dzikie towarzystwo. Jak będziesz się wychylać to twoje pomysły zostaną spacyfikowane albo podebrane jako ich pomysły. Firma kreuje się na międzynarodową ale to rodzinny grajdoł. Nie warto jak chcesz osiągnąć więcej w sferze zawodowej.

Była pracownica

Pracowałam w Helikonie (a właściwie teraz Entire M) ponad rok i z przykrością stwierdzam, że firma z miejsca z potencjałem do rozwoju stała się kolejną instytucją uprawiającą propagandę sukcesu, lekceważącą konkurencję i wszystkie inne zagrożenia. W tym czasie firmę opuściło wiele, wartościowych pracowników, co jest poniekad sygnałem negatywnej zmiany w strukturze. Niewykwalifikowana kadra to chyba jedna z największych trudności w pracy tutaj. Doskonałym przykładem jest zespół projektantów, wśród których są osoby bez żadnego wykształcenia, doświadczenia i wiedzy kierunkowej natomiast z ogromnym przeświadczeniem o własnej nieomylności. Bardzo ciężko się współpracuje z takim betonem. Warto zaznaczyć, że nie jest to wymagające miejsce, co może być rzecz jasna plusem. Nie jest wymagana dobrze zorganizowana, efektywna praca. Czasami ma się wrażenie, że wręcz przeciwnie. Dobrą praktyką jest milczenie i robienie absolutnego minimum, dzięki czemu można osiągnąć wymierny spokój i brak zainteresowania Twoją pracą innych osób. Atmosfera wśród pracowników jest potwornie toksyczna. Do tego stopnia, że dochodzi do sabotowania pracy osób, które chcą wprowadzać zmiany w organizacji, czy tez chcą zrobić coś innego, niż dotychczas. Zarząd wraz z działem HR wydaje się być w tej sytuacji bezradny, milczący i czekający chyba na to, aż „samo się uspokoi”. Częste przemilczanie nieprzyzwoitych i nieetycznych zachowań niektórych pracowników legitymizuje takowe, przez co trudno będzie sie tu odnaleźć osobom z korporacyjnym doswiadczeniem. Nie polecam pracy tutaj osobom, które są ambitne, chcą odnosić sukcesy zawodowe i przyzwyczajone są do wysokiej etyki pracy. Polecam zdecydowanie osobom, które nie wymagają zbyt wiele od miejsca pracy, nie angażują się w konflikty i ogólnie swoje obowiązki.

zgadzam się
@Była pracownica

Zgadzam się w pełni z tą opinią. Oferty pracy wymagające a w rzeczywistości to takie betonowe pole. Jeśli nawet masz pomysł na zmiany to niby ok ale ostatecznie to lepiej nie ruszajmy tego, zostawmy tak jak jest. Miejsce pracy bez etyki, zasad, kto ma lepsze chody w zarządzie bo z rodziny lub też stary pracownik to jest jego racja. Milczący zarząd który ma problemy z komunikacją, wręcz unika kontaktu, nie wie do końca jak zarządzać tak dużą liczbą pracowników. Kierownicy działów są tylko z nazwy. Problemy między pracownikami na porządku dziennym. Pokaz siły i gównianej racji. Ludzie ambitni nie mają tam racji bytu. Starzy pracownicy mogą nic nie robić i od nich się nic nie wymaga, oni mogą się mylić, nie muszą robić tego co w ich obowiązku jest ale już nowi mają zasuwać za wszystkich- bo to im się patrzy na ręce i za każdą pierdołę są rozliczani. Żenujące miejsce z jeszcze bardziej żenującymi ludźmi na górze. Z daleka od tego ugoru...tam dłuuuugo jeszcze cywilizacja nie dotrze...

Pan Kleks
@zgadzam się

Każdy może tu anonimowo (usunięte przez administratora) farmazony i (usunięte przez administratora) na dowolną firmę.

@Pan Kleks

Jasne, ale raczej ludzie tego nie robią bez wyraźnego powodu i trzeba przyznać, że jednak mamy tutaj pewną spójność w wyrażanych opiniach.

Prawda zawsze boli, szczególnie jeśli tego kogoś to dotyczy. Zgadzam się tez z tymi opiniami wyżej. Niestety dla na tak złą opinię sobie zasłużyli!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie ENTIRE M Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Organizacji Targów i Eventów/Trade Fair and Event Specialist? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Strach pomyśleć, co się dzieje w ich chińskich fabrykach, skoro w polskiej centrali pozwalają na (usunięte przez administratora)i inne chore akcje.

Felka
@Adam

Po pierwsze to nie ich fabryki, za ciency są. A na miejscu dzieją się sceny dantejskie. Każdy jest objęty ścisłą kontrolą, musisz włazić w (usunięte przez administratora) osobom decyzyjny i meldować się bo jak nie to marny twój los. Nie polecam tego miejsca. Miejsce bez perspektyw dla ludzi z ambicjami i kwalifikacjami.

Justyna

Jakie są zarobki na kontroli jakości?

Rychu
@Justyna

Marne. Tylko na niektórych stanowiskach się więcej zarabia. Tylko Ci sprytniejsi ciągną ile się da a reszta dogina za marną kasę.

Jak szefostwo w Helikon Tex Sp. z o.o. traktuje ludzi?

VV

Kiepsko. Przecież to widać po innych komentarzach

#wieś#tańczy#śpiewa

Szefostwo jest zadufane w sobie. Taki zaścianek któremu się trochę w życiu udało ale jednocześnie nie panują nad tym całym bajzlem. Założyciel rozkręcił biznes a synalkowie czepią profity. Bez kompetencji i doświadczenia traktują wszystkich z góry i tak tak jakby im się wszystko należało. Nie mają podejścia do pracowników bo sami nigdzie nie pracowali i nigdy nie byli pracownikami. Myślę, że założyciel zrobił im krzywdę wsadzając ich na takie stanowiska. Nie mają szacunku do ludzi i czasami nie wiedzą jak z nimi postępować. Firma rozrosła się do wielkości korporacji ale decyzje podejmują nadal sami. Menagerowie są marionetkami w rękach dwóch nieogarniętych typów. Nie polecam pracy w tej firmie.

Sabi

Też interesuje mnie dział konstrukcji bo od dłuższego czasu wisi oferta i zastanawiam się czy aplikować. Mogę prosić o jakieś opinie?

YOLO
@Sabi

Ojej, tam to jest tragedia

@YOLO

głównie tam? a co na tej konstrukcji takiego się dzieje wyjątkowego, że tak piszesz? a co z innymi działami? który w razie czego najlepszy i czemu?

Kasa
@YOLO

Jak ktoś się nie zna na robocie, to zawsze będzie dla niego TRAGEDIA ,wszyscy by chcieli zarobić i się nie narobić, a tak się nie da .

@Kasa

A jakie są tam zarobki na start? Np na dziale jakosci?

Kasa
@YOLO

Kurczę , a to zaskoczenie, bo nie ma żadnej negatywnej opini o dziale konstrukcji ,jak nie ma złej opini to ktoś tu kłamie, ogłoszenie pewnie wisi bo nie ma odpowiedniego kandydata. Dużo jest złych opini o dziale QC tam to pewnie się dzieje hehe nie ma nudy ...

Aleksander
@Kasa

ktoś kłamie jak nie ma złych opinii? to faktycznie na tym dziale się źle pracuje? co tam jest nie tak

Megi
@YOLO

Ja w tym dziale pracuję od roku i nie zauważyłam żeby coś się działo, nawet powiedziałabym że to dział bardzo rozwojowy, lider sam pcha do przodu żeby pracownik podnosił swoje kwalifikacje ,także ja polecam

Jakieś opinie może o pracy w Nysie?

Cinek

Zarząd żyje w przeświadczeniu że tworzą fajna firmę a tymczasem ludzie pracują tu w stresie i za słabe pieniądza. Szczególnie ci na zwykłych stanowiskach nie kierowniczych. Popsuta atmosfera od wielu miesięcy i nikt tego nie próbuje realnie zmienić. Jakbym miał komuś powiedzieć opinie o pracy tutaj to bym nie polecił

G.

O atmosferze i jakości pracy w tej firmie świadczą decyzje kadrowe: - pracownik rzucający seksistowskie teksty na forum całej firmy do nowej pracownicy - nadal pracuje - pracownik, który udostępnił na forum całej firmy prywatną korespondencję z innym pracownikiem - nadal pracuje - pracownicy notorycznie używający rasistowskich i seksistowskich stwierdzeń - nadal pracują - pracownik proponujący nielegalne działania - nadal pracuje - pracownicy dokonujący linczu innych pracowników na forum całej firmy - nadal pracują - pracownik, który zgłosił do HRu skargę na przełożonego (znamiona mobbingu) - zwolniony Nic nie zapowiada zmian na lepsze.

@G.

W sumie będąc w połowie już się spodziewałam czegoś takiego. No jak widać oni po prostu chcą zrobić sobie atmosferę ala sami swoi, nic nie poradzisz chyba. Ale opowiesz coś więcej o tym zwolnieniu? Bo ciekawa jestem jak to szczegółowo wyglądało, bo to jakiś żart jest

Cała prawda.

Była pracownica
@G.

Potwierdzam, takie „akcje” są tam niestety na porządku dziennym.

@Była pracownica

A z tą całą korespondencją to co co chodziło? Ostry dramat z tego wyszedł?

YOLO
@G.

Zgadzam się z każdym napisanym powyżej słowem.

Tajne

Niestety musze sie zgodzic z przedmowcami i nie polecam pracy w tej firmie

Sylwia
@Tajne

Z czym dokładnie się zgadzasz? bo sporo tego tutaj

Tajne
@Sylwia

Właściwie z każdą negatywną opinią. Pokazują one problemy w firmie, które są realne i dotykają wielu osób. Wystarczy poczytać, co piszą inni pracownicy lub osoby, które odeszły.

Czy w Helikon Tex Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

VV

To bez znaczenia, nie polecam pracy tutaj na jakichkolwiek warunkach.

Ewelina
@VV

Uuuuu a czemu to? Skoro warunki nie mają znaczenia to co ma tutaj znaczenie?

@Ewelina

Przeczytaj inne komentarze dotyczące tej firmy i odpowiedz sobie na pytanie, czy warto tutaj podjąć pracę. Ja tylko potwierdzam, że nie warto.

@VV

Ale potwierdzasz to bez własnego zdania czy uważasz, że wszystko padło i nic więcej do zarzucenia już nie ma?

Aaaa

Porada: pracując w Helikon-Tex (Entire-M) nie składaj żadnej skargi dotyczącej mobbingu, bo może się nagle okazać, że następuje redukcja etatów akurat na Twoim stanowisku ;)

@Aaaa

No widzisz, ładnie tak kłamać? ;p Ale komu się tak przytrafiło? Bo Ty widzę, że chyba pracujesz

ByłemJestemBede

Firma ogólnie fajna. Świetny socjal. Niestety brak szans na awans. Trafisz na magazyn, jest duże prawdopodobieństwo że zostaniesz tam do emerytury. Z każdej kolejna umowa podwyżka wynagrodzenia, później już lipa. Niestety niektórzy są dwulicowi, ale w każdej firmie znajda się takie osoby. Jeśli się nie wychylasz popracujesz długo.

Iza
@ByłemJestemBede

Witaj, czy kwestia awansu była przegadana z pracodawcą? Faktycznie nie ma żadnych szans awansowania? Wspomniałeś o podwyżce. Jakiego więc wynagrodzenia można spodziewać się na start a ile ono wynosi później? :) I jaki jest ten świetny socjal? Chętnie się dowiem co jest zapewniane pracownikom :)

@ByłemJestemBede

A co wchodzi w skład tego świetnego socjalu? :) Wspomniałeś, że ze zmianą umowy można liczyć na podwyżkę. Jak to wygląda procentowo?

@ByłemJestemBede

To akurat jest nieprawda. Kilka osób, które dziś siedzą w biurach wywodzi się właśnie z magazynu. Są na róznych stanowiskach. Firma akurat mocno stawia na rekrutację wewnętrzną.

@ktoś

A od kiedy tam są? Bo on to ze dwa lata temu pisał, więc może dopiero niedawno te awanse uruchomili? Co nie zmienia faktu, że to pozytywna sprawa. Z biura w magazyn to już nikt nie przechodził? ;)

Gok

Dużo zmian, dużo rozwoju

Julia
@Gok

O jakie zmiany chodzi ? I co to za rozwój ?

noja

Czas się stad ewakuować. Robi się coraz gorzej.

@noja

Co się takiego dzieje? Możesz rozwinąć?

Czy pracodawca Helikon Tex Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zależy których. Dużą część demotywuje :) Przy okazji. Spółka zmieniła nazwę na Entire M Sp. z o.o.

Danuta

a tych co jednak motywuje to w jaki sposób? też chce należeć do tej elity :)

Kek
@Danuta

Na bycie "elitą" nie licz, ta "elita" już jest stała od lat :) możesz co najwyżej im się pokłonić i oddać cześć, albo nie należeć do grona lubianych czy akceptowanych przez nich pracowników :)

@Danuta

Wszystko jest w ogłoszeniach o pracę które wystawia Entire M. Można tam sprawdzić wszystkie benefity pozapłacowe.

HR

Czy ktoś może powiedzieć jak to jest, że ciągle pojawiają (i powtarzają) się ogłoszenia na HR Managera, wcześniej były na Specjalistę. Czy tak długo szukają odpowiedniego człowieka, czy tak łatwo jest wylecieć i za co? Obserwuje firmę i ponoć jest przez pracowników polecana, ale to zastanawiające. Jak można opisać współpracę z przełożonymi, czyli Prezesami?

Ono
@HR

A ile tam jest Prezesów?

@Ono

Pewnie chodziło o kierowników, bo prezes jest zwykle jeden, ewentualnie jeszcze wiceprezes. Pytasz się, bo jesteś zainteresowany pracą w tej firmie?

Ono
@Bogdan

Tak, zastanawiam się czy wysłać Cv, a jeszcze z więcej jak jednym Prezesem się nie spotkałem. Czy dowiem się coś więcej na temat pracy, oprócz tego co jest w ogłoszeniu? Jaka jest atmosfera?

ksawer

Czy ktoś wie na jakie zarobki można liczyć w Helikonie na magazynie?

Kuba
@ksawer

Aktualnie jest nabór na magazyniera, niestety w ofercie nie ma info o zarobkach, też bym chętnie się dowiedział na jakie kwoty można liczyć zanim wyślę CV i jaka jest atmosfera w pracy :) Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o ENTIRE M Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ENTIRE M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENTIRE M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENTIRE M Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENTIRE M Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Radomska 34
    54-032 Wrocław