Opinie o Optingo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optingo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Optingo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optingo Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie wartości są cenione w Optingo Sp. z o.o.?

Pestka Nowy wpis

W Optingo panuje profesjonalizm, duża autonomia i niezależność jeśli chodzi o wykonywaną pracę, stabilizacja pod względem zatrudnienia, pojawiają się też nowe wyzwania ale wszystko w ramach powierzonych obowiązków. Kreatywność i odpowiedzialność równolegle z postawą Teamwork, będą na pewno doceniane.

Pestka Nowy wpis
@Pestka

Warto też odwiedzić naszą stronę Optingo Digital Sp. z o.o.: https://www.optingo.eu/o-nas/

Czy Optingo Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pestka

Wszystko zależy od stanowiska, najczęściej jednak jest to UoP lub B2B :)

Sławomir Nowy wpis
@Pestka

A czy studenci też są tu mile widziani? Jak to jest? :)

Wiecie może czy w Optingo Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Pestka

Zawsze można wysłać CV na adres podany na ich stronie i zapytać, na pewno dostaniesz informację zwrotną :).

Czy Optingo Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Optingo Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Co jaki okres czasu w Optingo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jeśli Twój przełożony widzi zaangażowanie i efekty Twoich działań uważam że każdy moment jest dobry :) niemniej jednak trzeba "dać się poznać" jak w każdej firmie .

Co wchodzi w socjal Optingo Sp. z o.o.?

Pestka

Ubezpieczenie zdrowotne (ubezpieczyciel zewnętrzny nie żadna sieciówka :) ), karta multisport, otwartość na kursy szkolenia ( certyfikacja ), fajny zgrany zespół, wyjścia integracyjne. To nie jest korpo, tutaj naprawde cenią pracownika i nie jest się anonimowym.

Katarzyna
@Pestka

@Pestka Pozytywnie mnie zaskoczyłaś. Czy do ubezpieczenia zdrowotnego w Optingo można przyłączyć rodzinę? Odpisz pliss.

@Katarzyna

@Katarzyna Myślę że nie byłoby z tym problemu.

Filip

Zastanawiam się jaki jest powód braku aktywności na forum?

Trudno cokolwiek powiedzieć o tej firmie, ponieważ po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej kontakt się urwał. Zapewniano mnie, że wynik rekrutacji zostanie podany każdej osobie. Bez względu na to czy wynik pozytywny czy też negatywny. Jeżeli firma na etapie rekrutacji 'wpuszcza w maliny' kandydata to nie wiem, czy jest warta zaufania. Osobiście wystawię AŻ jedną gwiazdkę. Dla mnie brak szacunku dla drugiego człowieka. Pozdrawiam

Dawid
@Kandydat

Większość firm odzywa się tylko do wybranych kandydatów, którzy przeszli pozytywnie proces rekrutacji. Mógłbyś napisać, jak przebiegała Twoja rekrutacja? O co Cię pytano i jakich kwalifikacji wymagano? Informacje na ten temat pomogą osobom, które przygotowują się do takiej rozmowy.

@Dawid

@Dawid Większość firm szanuje kandydatów i dziękuje za udział w rekrutacji.

Czy ktoś ma informacje na temat pracy w tej firmie? Z tego co widać u nich na stronie, poszukują programistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Optingo Sp. z o.o. - Warszawa

Optingo Sp. z o.o.