Opinie o Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI w

Hejterzy

Chyba komuś bardzo zależy na popsuciu wizerunku naszej firmy. Konwersacja pisana chyba sama ze sobą. Jedyne co mogę powiedzieć wszystkim zainteresowanym - anonimowe opinie to żadne źródło informacji. Pogadajcie z pracownikami na Linkedinie jeśli zależy wam na realnej sytuacji, bo to jakaś kpina

Programistka PHP

Dobrze, że poczytałam trochę o tej firmie (na wykop.pl jest info, że nie płacą faktur na czas). Dodając do tego opinie stąd, firma ląduje u mnie na czarnej liście.

Roy
@Programistka PHP

firma jest super zazdrościsz?

Wow
@Roy

wspaniała opinia na podstawie innych opinii, a może na podstawie swoich własnych trollu? tyle czasu marnować dla firmy z czarnej listy, szacun!

Dev
@Programistka PHP

w ciągu 2 lat pracy raz zdarzyła się taka sytuacja i została od razu wyjaśniona, a przy następnej okazji wynagrodzona. myślę, że to spora przesada, dobra komunikacja to podstawa. widzę, że opinie tutaj to pojedynek trolli, a większość informacji jest wyssane z palca. pozdrawiam kumatych

Nie rozumiem niektórych komentarzy powyżej. Pracuję tu od kilku lat i mogę powiedzieć, że mało mają wspólnego z rzeczywistością. Mamy fajną, zgraną ekipę. Pensje są na poziomie, a jeśli wnosisz do zespołu jakąś wartość to jest to docenione. Chyba juniorów myślami z 15k+ trochę poniosło. CV doktora, a umiejętności... i potem wielkie zdziwienie

Serwerowiec

Gamonia widzisz, gdy rozmawiasz z szefem. Do aplikujących: śmiało dołączajcie, wtedy zobaczycie, kto tu bredzi. Szczególnie, gdy będzie was rekrutował naczelny kabotyn, o którym wyżej.

Marcin programista
@Serwerowiec

Prezes nasz jest super ! Hej!hej!hej!

Żubr

śmieszna firma

Olaf
@Żubr

Czemu tak piszesz? Chce tam rekrutować właśnie i się zastanawiam.

Krystyna
@Żubr

Sam jesteś śmieszny. Firma jest cudowna, wspaniała i pełna piekielnie inteligentnych osób. Projekty są fascynujące i pełne wyzwań. Praca tutaj to przyjemność.

@Krystyna

Jakie projekty np?

kurek
@Alicja

informatyczne projekty body leasingi itp.

Jacuś
@Krystyna

Firma bardzo słaba... radzę omijać z daleka, większej lipy na każdej płaszczyźnie nie widziałem!!! NIEPOLECAM NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
BYŁA

Nie musicie wierzyc w to co jest tutaj napisane, mozecie przekonac sie na wlasnej skorze, ze poziom absurdow w tej firmie wywalilo poza skale. Z tym proponowaniem alkoholu podczas rozmow rekrutacyjnych to niestety prawda.

ciekawskityp
@BYŁA

a jakii alkohol proponowali??

Ryszard
@ciekawskityp

Pisano, że whisky, ale nie wiadomo jaką. Zainteresowany rekrutacją? Z pensjami podobno nie najlepiej firma stoi. Ciekawe zatem, co pracujące tam osoby trzyma na miejscu? Może ktoś z zatrudnionych się wypowie, czy Gogomedia, dysponuje jakimiś zaletami?

Krystyna
@Ryszard

jest to cudowna firma pełna wspaniałych osób

@Ryszard

Siopka wpada na konto na czas, a w kuchni mamy smakołyki. Widzę że tu dużo żalu u niektórych. Nie kumam po co wylewać (usunięte przez administratora) w taki (usunięte przez administratora) sposób

Ramon
@Ryszard

nieprawda pensje w Gogo Media są bardzo wysokie bogate ,nie ma lipy!

Ramon

cudowna firma pełna ambitnych osób i ciekawych wrażeń a wy zazdrościcie ze nie możecie tak super programować po odejściu z Gogo Media

jankes

Wspaniala ambitna firma :) kocham tu pracować!!!!!!

Bardzo polecam! Firma, w której można się rozwijać i poczuć docenionym.

Teresa
@pracownik

To w sumie fajnie by było się dowiedzieć jak można się rozwijać i jak firma docenia pracowników :D Rozwiniesz temat?

Kandydattt
@Teresa

Też chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Kandydujesz, pracowałaś tu?

@Kandydattt

Pracuję tu od lat. Bardzo się rozwinąłem. Jest świetna atmosfera, a poza tym ambitne projekty ;)

Mieczysław
@pracownik

Hej :) Co ma wpływ na to, że pracownicy się rozwijają zawodowo? Profesjonalne szkolenia czy coś innego ma na to wpływ ;)?

@Mieczysław

Przede wszystkim ambitne projekty, dobre zarządzanie w projektach i wewnątrz organizacji. Otwartość na szkolenia też jak najbardziej, jeśli ktoś chce wziąć udział :) Ogólnie też atmosfera sprzyja rozwojowi. Dla mnie po doświadczeniach w poprzednich praca to bardzo ważne, żeby i szef, i współpracownicy byli po prostu w porządku

Paulina

ambitne projekty? hahaha

Kamila
@pracownik

Ambitne projekty czyli jakie? Możesz przykład podać tych, które najbardziej Cię rozwinęły? Czy w ogóle są jakieś premie od projektu?

Kamil
@Kamila

premie ? w firmie, która tonie w długach ? XD

Kamil
@pracownik

jak przyjmujesz bez zajakniecia po same bile, to tak, bedziesz docenionym XD

Alicja

Haha, co Ty mówisz, serio czy to sarkazm? Bo brzmi jak misja świąteczna, robiłaś go w godzinach pracy? ;p

niunia
@Alicja

tak, w dodatku za darmo, nie dolaczajcie do tej firmy!!!

Bardzo nie polecam!

Artur
@były pracownik

podpisuje sie pod tym

Aplikant

Zerowy feedback, nie polecam

ola
@Aplikant

u mnie był feedback po miesiącu:D ale i tak tej pracy nie chciałam, żenująca rozmowa w sprawie pracy, pytania od pracodawcy czy lubię pic alkohol itd. najdziwniejsza rozmowa jaka miałam

Aplikant
@ola

potwierdzam, w bardziej idiotycznej rozmowie dotąd nie uczestniczyłem. Dodatkowo naprawdę otrzymałem pytanie, czy chcę się napić whisky podczas rozmowy rekrutacyjnej. To uśpienie czujności i próba pokazania, jacy to oni są fajni :D Wiecie, hehe, "a ja w pracy mogę pić". Poziom gimnazjum, odradzam wszystkim.

Katarzyna
@Aplikant

Nie spotkałam się wcześniej z tak rażącą niekompetencją jak w tej "firmie".

@Katarzyna

Czyli jako były pracownik się nie zgadzasz z tymi teksami o alkoholu? Nie ma możliwości, żeby w ten sposób próbował tutaj "kusić" kandydatów? W sumie wydaje się to być dość abstrakcyjne i sama w to wątpię, ale skoro już dwie osoby potwierdzają to może jest coś jednak na rzeczy?

kurna
@Katarzyna

w tej firmie nie pracuje żadna Katarzyna kurna!

Oktawian

Hej! Jak wyglądają wynagrodzenia w Gogomedia? Czy można liczyć na solidną pensję? :)

Oliwier
@Oktawian

Nie

@Oktawian

Wiesz na co możesz liczyć? Na codzienną dawkę poirytowania.

Ferdydurke

(usunięte przez administratora) tam potrzeba, więc nie ma się co dziwić.

Patryk

Miło wspominam

hehe
@Patryk

I już tam nie pracujesz?

samanta

jak masz dobry system ssacy to bedziesz ulubienica prezesa

prezes
@samanta

+komin. Potwierdzam.

książę

Nie polecam. Jak byliśmy na robocie u klienta szef kazał dosypywać piachu do kleju do płytek (wiadomo, mniejsza trwałość) a stopy zalewaliśmy betonem B20 a nie tak jak klient chciał B25. Jak budujecie się to nie z nimi.

Żenada

Stanowczo nie polecam brać udziału w rekrutacji. Wysyłają zadanie rekrutacyjne, kandydat poświęca swój czas, a na koniec nie raczą wysłać jakiejkolwiek informacji co dalej. Żałosne zachowanie...

nie polecam nikomu, firma niewyplacalna

Zmarek

Odradzam! Najpierw oferują stanowisko, a potem po kilku dniach mejlowo wycofują się z tego, rozumiem, że doszło do pomyłki ale w takiej sytuacji mogli by choć zadzwonić

Ola

Czy przyjmują tutaj studentów na staże?

• Jak się pracuje w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

Zobacz opinie na temat firmy Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.

Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI