Opinie o Star Moda Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Star Moda Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Star Moda Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Moda Sp. z o.o. w Rzgów

Robert Nowy wpis

Same komentarze od niezadowolonych klientów. Szkoda że żaden z pracowników nie napisał jak się tu pracuje. Czy to firma jednoosobowa i pracuje tu tylko właściciel? Ktoś wie?

Klient Nowy wpis
@Robert

Tak

Danuta

Skandal !!!!! Obiecuje że będę krytykować was zawsze i każdemu do obrzydzenia. Kpina to co otrzymałam jest wprost do kosza. Reklamujecie towar a w rzeczywistości są to (usunięte przez administratora) NIE WARTE NAWET ZŁAMANEGO GROSZA !!! Idę do Federacji konsumenta niechaj się za was zabiorą dość oszustw!!!! Rozgoryczona konsumentka

Ania Nowy wpis
@Danuta

Ja tez zostalam oszukana,kupilam piekna bluze, na stronie wygladala poprostu idealnie, kosztowala kupe kasy a przyszedl jakis tani chinski (usunięte przez administratora) w dodatku kazano mi zrobic zwrot na adres do Chin, paczka niestety po kilku miesiacach przyszla spowrotem za ktora musilam dodatkowo zaplacic i nie dostalam oczywiscie zwrotu.Ta firma to najgorsze co mnie spotkalo,poprostu dramat. Ludzie nie kupujcie od nich nic,bo na bank zostaniecie (usunięte przez administratora) i naciagani na pieniadze, macie to jak w banku.Tyle w temacie.

KaWa

Proszę Państwa, w zaistniałej sytuacji wypadałoby złożyć pozew zbiorowy. Nie wiem tylko jak to zorganizować.

Ali
@KaWa

Może warto nad tym pomyśleć

@KaWa

Jestem za złożeniem pozwu zbiorowego.

Kos Nowy wpis
@KaWa

Również jestem za, pieniądze po zwrocie nie dotarły od 3 miesięcy.

Czekam na buty od początku grudnia 2020 r. Monity są zbywane nieprawdziwymi deklaracjami (np. towar wrócił, bo był zły adres, a to nieprawda). (usunięte przez administratora) Takie firmy robią złą robotę innym, uczciwym sklepom internetowym. Nauczka dla mnie jest taka: od teraz będę kupować tylko w sklepach renomowanych sieci. Marcin

@Marcin

U mnie było to samo. Towar został odesłany chociaż adres był dobry. Do dziś nie ma żadnego odzewu.

Brałeś udział w rekrutacji do Star Moda Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KaWa

Zamówienie z 23 marca 2021 nie dotarło do dzisiaj. Jest 20 maja.

Stani

Jak wszyscy chyba czekam na realizację zamówienia od 25 marca,żadnego potwierdzenia z firmy,czyli kant.

ania
@Stani

to coś przyjdzie, ale jak zobaczysz to będziesz wściekła...

Agata

Jestem wściekła. Zamówiłam w Star Moda piękną lnianą sukienkę. Każdemu się na obrazku podobała. Zapłaciłam 123 zł plus wysyłka. Po ponad miesiącu przyszła jakaś (usunięte przez administratora) która ani grama lnu nie ma w sobie, jakaś podróbka na wzór tamtej, jak ubrałam to aż iskry strzelały taka sztuczna. . To skandal, że tak nabierają ludzi.

ania
@Agata

sukienkę zamówiłam (Gerlinda), na szczęście zrobiłam sobie print screena z tego, miała być z lnu, przyszła jakaś króciutka plastikowa (usunięte przez administratora) tylko miała taki sam wzorek, rękawy o 20 cm krótsze niż na zdjęciu, to samo długość sukienki, zero wszytej metki, nawet za darmo bym tego nie wzięła, a tu jestem uboższa o 129 złotych, nie dajcie się nabrać

Pomocna

Po co odsylacie do Chin.??? Macie adres i firmę zarejestrowaną w Polsce. Tam odsyłać !

alicja
@Pomocna

Ja odesłałam do Chin buty o wartości 300 zł, za wysyłkę zapłaciłam 101 zł a oni mi napisali ,że towar nie dotrze do adresata bo nie jest śledzony, a jak inaczej miałam wysłać jak znikąd żadnej instrukcji... zostałam oszukana na 400 zł

Malu
@Pomocna

Ja odesłałam buty do firmy z której dostałam ani butów ani kasy ale ja się pofatyguje do sądu nie dla kasy a dla zasady (usunięte przez administratora)

Witam Jaki adres ta firma ma w Polsce

evula
@Pomocna

Odesłałam do siedzimy firmy w Polsce. Odesłali paczkę. Piszą maile, że mam wysłać do Chin. Ta firma to (usunięte przez administratora) żadna firma przewozowa nie chce wysłać paczki na podany prze nich adres. Zgłaszam sprawę na policję i do UOK-u. Jeżeli zgłoszeń będzie dużo, zajmą się sprawą. Piszcie i zgłaszajcie na policję.

evula79

(usunięte przez administratora). Kupiłam komplet (bluzka, spodnie) chyba miał być lniany. Przysłali po 9 tygodniach czyli nie dotrzymali warunków dostawy, natomiast zamiast kompletu lnianego przysłali piżamę ? szmatę/ nie bardzo wiem jak to określić. Zgłosiłam w załączonym na stronie formularzu zwrot, który mi przysługuje. Towar odesłałam wraz z dokumentem zwrotnym na adres z KRS-u firmy. Odesłali z powrotem więc "ktoś" tam jednak fizycznie jest. Napiszę jeszcze maila opisującego próbę zwrotu towaru i zgłaszam tą firmę do UOKiK-u i pofatyguję się na policję. Myślę, że kasy raczej już nie odzyskam ale nagłośnię to gdzie się da, że to (usunięte przez administratora)

Iwona

Również zostałam oszukana zamówiłam buty w listopadzie i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ich. Zamierzam iść z tym na policję.

Alek

Potwierdzam to (usunięte przez administratora). Wpisałem poprawny adres to na potwierdzeniu wpisali zły. Nie odpuszczę im tego!

Arkadiusz

To (usunięte przez administratora) ! Nie zamawiajcie na Star Moda kompletnie nic. Zamówiłem sweter 185 pln - ponad trzy miesiące temu. Brak jakiekolwiek informacji. Sprawę zgłoszę na Policję

Ta firma to nieporozumienie. Od listopada czekam na bluzę i mimo kilku monitów do Star Moda nadal nie otrzymałam zamówionego artykułu. Czuję się (usunięte przez administratora)- nie polecam zakupów za pośrednictwem tej firmy. To zwyczajni (usunięte przez administratora)

NIEZADOWOLONA

Kupiłam dwie pary sandałów na lato ( maj 2020 ) - ponad 350 złotych . przyszły po 3 miesiącach - koniec sierpnia.. Sandały na zdjęciu - extra - w rzeczywistości zupełnie nie to co się ogląda. Możliwość kontaktu w sprawie - ZOROWA. Tylko gdzieś głęboko zaszyty adres email na ewentualną decyzję zwrotu . Po wypełnieniu stosownych formularzy - całości otrzymałam adres do wysyłki zwrotu CHINY. Żaden kurier nie chciał odebrać przesyłki. Tylko poczta polska - zwrot wysłany we wrześniu 2020 - obecnie luty 2021 - żadnych informacji w sprawie. Zdecydowałam zgłosić sprawę na policję i sądu oraz złożyć stosowne zawiadomienie do UOKiK. To kpina z klientów.

Sebastian
@NIEZADOWOLONA

Czy w Twojej sprawie udało się coś ustalić? Tak w sumie ciekawi mnie, czy przy robieniu zakupów w firmie Star Moda dowiadywałaś się, czy produkty pochodzą z Polski, czy są może wysyłane bezpośrednio z Chin? Daj znać w ogóle, jak to się stało, że na tę firmę trafiłaś. Miło będzie się tego od Ciebie dowiedzieć.

Żaneta

Kupiłam buty 16.07.2020 zapłaciłam 135 zł , do dziś butów nie dostałam . Firma jedynie uczciwa , udają że wysłali przesyłkę i adres był zły . Potwierdza że adres dobry , ale cięgle nic ani towaru ani pieniędzy . Zamówienie 9569 UF 305650139 YP . nie polecam firmy

Ja....
@Żaneta

To wielka ściema i (usunięte przez administratora) nie kupujcie tam nic mi napisali ze wysłali ale czas oczekiwania 16 tygodni.

Żaneta

Przelano mi pieniądze 135 zł na konto , sprawa pomyślnie zakonczona

Otta_2007
@Żaneta

Dzień dobry, mam pytanie na jaki adres pani odsyłała produkt??

Kasiulinda

Kupiłam bluzę za którą zapłaciłam 180 zł na zdjęciu ekstra a przyszło jakieś (usunięte przez administratora) !! Teraz mam im odesłać na swój koszt przecież to jakaś masakra. Czy ktoś próbował do nich odesłać na adres miejscowości Rzgów ? Nie wiem co mam robić bo do tych Chin chyba nie ma co odsyłać i tak pieniędzy się niedostanie .

Paulina

Ta firma to wieka ściema.nie dajcie się nabrać tak jak my.(usunięte przez administratora)!!

Zgadzam się z przedmówcami. Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora) Też nie przeczytałam wcześniej opinii na temat Star Moda. Ludzie nie dajcie się nabrać.

Lidka
@Kasia

Właśnie otrzymałam buty z tej firmy. To jest jakaś porażka. Czy można coś z tym zrobić?

anna
@Kasia

Tak bardzo proszę uważać oni sprzedają chińszczyzne juz dwa miesiące czekam na buty zimowe a oni mi piszą ,że mogę czekać 16 tygodni . Fajnie bo na wiosnę dostanę buty zimowe i jeszcze pewnie nie nadające się do niczego bo co chińskie jest dobe ?zdjęcie było super sprzedająca polska firma a oni tak (usunięte przez administratora) ludzi prawie 300 zł zapłaciłam i ani butów ani kasy .Jak ktoś może coś sprzedawać jak nie ma danego towaru ????????

Dorota
@Kasia

Towar nie dostarczony ,zły adres to jak widzę praktyka firmy

Teresa
@Kasia

No to jest nas duzo wiecej,tych dajacych sie nabierac! Ja zamowilam buty 28 listopada i oczywiscie nie dotarly do mnie - zaplacilam 260zl. Reklamowalam 2 razy i otrzymalam odpowiedz,ze buty zostaly mi doreczone i teraz musze szukac kuriera. Nie dociera do nich,ze dostarczenie zaplaconej przesylki musi byc kontrolowane przez nich do konca.To firma ponosi odpowiedzialnosc - pieniadze wzieli! Czy mozemy wszyscy zglosic na policje (usunięte przez administratora)

Klara

Ktoś wie jak rozegrać skutecznie z nimi temat zwrotu pieniędzy? Powinnam powołać się na UOKiK, policję? Chłopak upatrzył sobie bluzę na święta, ja ją zamówiłam w połowie grudnia. Na początku stycznia wyczytałam z tego monitoringu przesyłki, że był zły adres i przesyłka została zwrócona do nadawcy (do Chin? nie wiem). Napisałam do nich, że adres jest dobry, tylko żeby czytelniej zapisali numer mieszkania, nie pod spodem. Oni to poprawili i napisali, ze zorganizują ponowną wysyłkę. No i tak minęły 3 tygodnie, ani razu nie dostałam odpowiedzi kiedy mniej więcej mogę się jej spodziewać, dlaczego ten numer monitorujący przesyłkę przestał działać, nic. Wysyłają mi gotową wiadomość kopiuj-wklej, że zorganizują nową wysyłkę.

Bogusia
@Klara

Kupiłam bluzę. Otrzymałam dzisiaj przesyłkę. Nie przypomina niczym bluzy ze zdjęcia. Nie pozostawię tak tej sprawy. Odzyskam pieniądze. Jak mi się uda napiszę wam jak to zrobić. To jest koniec tej firmy.

Szkoda że nie można wstawić zdjęcia oczekiwania vs rzeczywistość. Ciepła bluza na zimę okazała się (usunięte przez administratora) za 185 zł. Zamierzam zwrócić jeśli nie odzyskam pieniędzy zgłoszę na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Star Moda Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Star Moda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star Moda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Moda Sp. z o.o.?

Star Moda Sp. z o.o.
  • Pabianicka 100/102 lok. 6