FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o.

Adres: Narutowicza 5 B, 97-500 Radomsko

NIP: 7722338025 REGON: 100434050 KRS: 0000296073

FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o.

Opinie o FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zbyszek
 Opinia

A to nie można pracować w Biedronce to gdzie pracowala to nie ma znaczenia najważniejsze że sprawdza się i jest najlepszą kierowniczka od początku istnienia fcc eko

Fan fcc
@Zbyszek 17.03.2019 22:01

Mozna pracowac w Biedronce,ale ona zrobila kariere na plecach poprzedniej kierowniczki,a nie przez swoja inteligencje.Ludzie sie smieja

Fan fcc
 Opinia

Hej kolego,wiesz co grozi za obczernianie kogos nieslusznie na forum? Jestes pewien,ze to ta osoba pisala,ktora oskarzasz? Znam temat bardzo dobrze i mozesz kierowniku miec przez to problemy

Opinia

To prawda zniszcza eko ludzie sie boja konrad jest z kierowniczka ona zostawila meza, dla niego maja 3 dzieci on ja kocha ona kondziu takie jaja zwolnijcie ja a biedronka tez praca i ludzie moga byc dumni bo pracuja

Maciek
 Opinia

Poprzednia pani kierownik jest przeszcześliwa, że nie musi już pracować w takim bagnie i z takimi ........

Opinia

To nie prawda co pisza poraszka zwolnijcie ja

Maciek
 Opinia

Obecna kierowniczka robiła w Biedronce i swoje prywatne brudy z życia rodzinnego pierze na forum całej firmy. ŻENADA

Eryk
 Opinia

Zmieni sie jak pani anny ozgi nie bedzie bo to sa zarty co robi kumplstwo i problemy kazdy juz o tym mówi w zakladzie ta osoba to pomylka ania zmudzinska powinna byc kierowniczka

Opinia

Zmieni sie jak pani anny ozgi nie bedzie w fcc bo tylko mamy problemy z nią zostala kierowniczka i to blad co zrobil zarzad posadzil ja na to miejsce a to pomylka ma plecy ma (usunięte przez administratora)

Opinia

Chcialem jeszcze powiedziec ze to pani anna ozga kierowniczka ona nas wykonczy

Za wami pracownicy
@Pracownik 17.03.2019 01:03

I tu masz racje slyszalem o niej kolezenstwo to tez slyszalem powinni ja zwolnic

Opinia

Pani ania kierowniczka to porarzka wczoraj nas ponizyla i tylko ona ma racje nie my wiemy co mamy robic i dobrze wykonujemy prace ona nas zniszczy nie ma racji

Wladek
 Opinia

Pani ania kierowniczka to koszmar w fcc Radomsko tam nie pracujcie kolezenstwo i stres ma plecy nie do ruszenia

Olek
 Opinia

Dajcie sobie spokoj z tą firmą tam nie ma zycia stres ,strach ,pani ania to dobrze mowi a co innego robi

Opinia

Macie racje nie da sie teraz praxcowac coraz gorzej pani anna to pomylka

Anonim
 Opinia

Pracujemy i sie bojimy to.sa zarty jestem pracownikiem i nie polecam tez szukam juz ptacy tutaj nie ma sesu pracowac pani ania kierowniczka to koszmar

Jacek
 Opinia

Wiem bo tam pracuje niech ktos cos zrobi bo ona wykonczy wszystkich pracownikow w firmie

Mariusz
 Opinia

Tak niestety jest musi sie tym ktos zajac z gory inaczej poplyniemy .Pracy nie polecam kolezenstwo i tyle kierowniczka ma plecy i ponoc nie do ruszenia .Pracy nie polecam koszmarnie jest

Eryk
 Opinia

Kolega ma racje to zart co ona robi beda klopoty a my chcemy pracowac to kolezenstwo pomozcie

Nieznany
 Opinia

To zart kierowniczka na niczym sie nie zna ludzie sie boja o prace ma oparcie w kolezenstwie pyta sie nas gdzie najlepiej ZART do rzeki takie jaja co ona robi zmiecie ja ludzie sie boja Zabrze pomoz ona ma oparcie w konradzie lukaszu i ance pomozcie w was nadzieja

Opinia

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o. w miejscowości Radomsko nie ma żadnej opinii.

TakNie

Zostaw opinię o FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCC Eko-Radomsko Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.