Opinie o FCC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FCC Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FCC Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Kierowca

Witam mam zamiar podjąć pracę fcc Zabrze jako kierowca śmieciarki ile się tam zarabia na miesiąc czy są jakieś profity dodatkowe, ile się godzin pracuje jak to faktycznie wygląda

Mirek
@Kierowca

Nie prawda jako nowy dostałem 6000 nie powiem złego na firmę.

Specjalista ds. sprzedaży i tak pracuje stacjonarnie w biurze przy Lecha, więc czemu w mile widzianych znalazło się prawo jazdy kat B? czy gdzieś czasami mimo wszystko trzeba będzie dojechać? Nie widzę wzmianki o aucie służbowym, więc chce się upewnić

Zofia
@Kierowca

Czy zdążył się Pan już podjąć pracy przy tej wspomnianej śmieciarce? Jeśli tak to proszę o udzielenie odpowiedzi na te poprzednie pytania. W dodatku jaki jest stan tych samochodów? Nic obecnie się nie psuje? Co jaki czas występuje jakiś serwis? Czy ktoś wie?

Żadnych dodatków do najniższej krajowej nie ma? Jakieś benefity, socjal? Umowa o pracę, chociaż jest normalnie? Wiesz może, jak się pracuje na tym stanowisku w firmie? Można załapać się tu na dłużej?

@Kierowca

Najnisza krajowa, potem obiecują podwyżki....ale wcześniej sam się zwolnisz:-)

Loki
@Kierowca

Na początek najnisza krajowa, potem długo długo nic. Skaczesz z auta na auto jak żaba. Jak podpadniesz to na tył! W końcu się zwalniasz nie doczekając podwyżki :-)

@Kierowca

Co dokładnie firma mówi, że po jakim czasie ma być ta podwyżka? Coś jeszcze nie pokrywa się z tym, co obiecują?

@Kierowca

Witam zarobisz ok. 3500-4000tys, robota od 6-14, i 14-22, no i nie zawsze będziesz kierowca, profity po przepracowaniu 5 lat, wybór należy do ciebie

@Kierowca

Ok a co przynależy do tamtych profitów bo dalej chyba nie wiem? Co lepszego będzie po tych pięciu latach? Warto na tyle zostać? I czy na każdym stanowisku tak jest, że po tej granicy cos lepszego wchodzi? W ogłoszeniach o tym nie piszą

Mirek Nowy wpis
@Kierowca

Nie prawda jako nowy dostałem 6000 nie powiem złego na firmę.

Podpaść można generalnie za wszystko? Podacie konkret? Wole wiedzieć już na starcie czego nie robić a co jest w razie czego dozwolone. O robocie jako kierowca rzecz jasna myślę. Oferta taka nawet od paru dni wisi. Czemu znowu szukają? po prostu ktoś właśnie „podpadł”? czym? I jakie macie tu morale teraz przed podwyżkami? cos już o nich pisali, interesuje mnie nastawienie do dalszej pracy

Xxxx Nowy wpis

Pracowałem jako ładowacz, teraz jeżdżę jako kierowca klatki i dostaje 5000 na rękę, bardzo sobie chwalę podwyżkę.

Jurek

Zastanawiam się nad pracą kierowcy w FCC jakie sa zarobki ile godzin pracy czy weekendy wolne. I jak z załadunkiem czy kierowca prowadzi auto czy popierdziela przy załadunkach Dzięki

Dusia

Co to znaczy, że ktoś może podpaść? :) zastanawiam się co mój partner mógłby ewentualnie przeskrobać, żeby taki zakres zadań mu przydzielili. Możecie jeszcze opowiedzieć cos więcej o stanie tych aut i tym jak się jeździ kierowcom? Są zmęczeni czy raczej od tej strony wszystko w porządku?

Czy rekrutacja na stanowisko Kierowca - ładowacz w firmie FCC Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
ymen

Będąc na rozmowie o prace na operatora ładowarki, mając kilkuletnie doświadczenie w pracy na ładowarkach w opadach, zaproponowano mi stawkę kasjera w popularnym markecie, dorzucając kilka rzeczy za któree był bym odpowiedzialny, np cała linia rdf czy rozdrabniacz,dorzucały wózek widłowy i mamy fajne kombo, byłem naprawdę w szoku, bo ciężko było by to stanowisko nazwać "operator ładowarki jednonaczyniowej"

Poszukuje obecnie pracy jako: Kierownik zmiany w mieście Zabrze. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Michu44

Daj sobie spokój odbyłem taką rozmowę na Kierownika zmiany online.Bez komentarza zlali mnie i tyle miał być drugi etap na zwiedzanie zakładu. Dostałem maila ze już wybrali tego najlepszego. Ten (usunięte przez administratora) co brał udział w tej rozmowie jakiś (usunięte przez administratora)każdy modrzejszy od niego jest na straconej pozycji. Padły zapewnienia, ale jak to zwykle bywa karma wraca. Pozdrawiam

Karcher

Kasa słaba, kierowcy pracujący kilka lat 3400 brutto podstawy. Zaczęli oszczędzać i jest problem, żeby dziennie dostawać czyste rękawice, a pracujemy przy odpadach. Kierownik który wymyśla takie rzeczy dla oszczędności, dostaje nowe auto służbowe w nagrodę. Szukają oszczędności w kierowcach i ładowaczach, a wszyscy ponad nimi dostają nowe auta za które płacą tylko 300 miesięcznie i jeżdżą do woli, do prywatnego użytku. I tak się zapytam gdzie tutaj są oszczędności? Może warto się zabrać i za górę. Ciężarówki zostawiają wiele do życzenia, poza kilkoma nowszymi, reszta to same trupy, które ledwo co jeżdżą. O oponach zimowych można zapomnieć (to nasze bezpieczeństwo, a przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego) o porządnym serwisie również. Do mniejszych napraw mamy na bazie naprawdę świetnych mechaników i do nich nie ma zastrzeżeń, większe naprawy aut są wiecznie przeciągane. Wymagania i oczekiwania w tej firmie są zbyt duże co do zarobków. Gratulacje dla tego który dalej ślepo kupuje pojazdy marki Iveco, bo są tanie i później spędzają większość czasu na serwisie. Popatrzcie sobie na inne firmy gdzie jeżdżą Mercedesy, Many, Scanie, Dafy i trzymają się zdała od Iveco, coś w tym musi być... Brak mydła przy umywalkach, papieru toaletowego w kabinach. Ogólnie szatnie, toalety i prysznice są czyste. Stołówka została wyremontowana i został wprowadzony zakaz palenia, za co spory plus. Ostatnio zamontowano automat do kawy. Jeśli chodzi o jakiekolwiek spotkania integracyjne, to na tej firmie o tym zapomnij. Oni się boją, że kierowcy dojdą między sobą do porozumienia i ta firma stanie. Jeśli ktoś chce podjąć pracę kierowcy ciężarówki za niewiele większe wynagrodzenie od sprzątaczki mając przy tym większą odpowiedzialność, to ta praca czeka właśnie na Ciebie tak jak ta kolejka kierowców za bramą...

Janusz
@Karcher

Ja w Krakowie dorabiam na fuchach na konto nie zaglądam jest ok.

Mariusz
@Karcher

3400 to chyba na pół miesiąca??

Igor

Faktycznie organizacja w firmie ma dużo do życzenia ?

@Igor

Kierownik Radosław dzieli lud... niekiedy zachowuje się jak dziecko ale dobrze żyje z nami ja to chwalę prywatnie idzie się dogadać ma serce

Hanna
@Nowy

Czyli wychodzi na to, że wcale nie jest tak źle? :) A jak wyglądają relacje z innymi pracownikami? Można liczyć na ich wsparcie? Pytam szczególnie o to jak to wygląda w firmie na starcie. Czy dołączając do FCC łatwo jest się wdrożyć do zespołu? :)

Chudy

Daremna firma kierownik ma swoich przydupasow kapusi itd jak ktos chce cos od niego to chodzi po bazie i wygaduje i jest fałszywy zero szczerosci a zarobki pożal sie boze moze jak remondis przyjdzie to wtedy go pracownicy na teczce wywioza masakra żenada ze taki ktos jest kierownikiem pracowalem z nim i dobrze ze sie zwolnilem szkoda zdrowia dla takiego........ Nie polecam FCC jak jest kierownik R.....

Xxx

Zacząłem pracę w FCC w Zabrzu głęboka komuna, żadnych optymalizacji, standaryzacji, nowoczesnych narzędzi pracy i procedur, organizacja pracy leży i kwiczy. Mail mailem pogania. Ludzie mili, ale wyczuwalny dystans. Zwolnienie można w każde chwili otrzymać. Ostatnio dwie osoby długo tam pracujące i cenione. Ale to mnie nie dziwi, tak jest w każdej korporacji. Generalnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o FCC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w FCC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FCC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCC Polska Sp. z o.o.?

FCC Polska Sp. z o.o.
  • Lecha 10