Opinie o 3N Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3N Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3N Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3N Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do 3N Solutions Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca c?

Nadia Nowy wpis

Wiem już, że o prawie miesiąc uciekła już mojemu chłopakowi oferta dla technika / operatora. zastanawiam się czy słusznie by żałował lub czy ewentualnie będą jeszcze kogoś opcjonalnie szukać? pokazują w ofercie na widełki liczone od 6 500 zł do 12 000 zł. ciekawe od czego zależna jest taka rozbieżność

Mario Nowy wpis

Uwaga tragedia.jeden wielki bałagan wszystko pieknie tylko na papierze i poczatku Kierownik na kierowniku Sam zostajesz ze swoim problemami. Realizacja Nie płacona pensja za czas dojazdu do pracy za granicę także wsiadasz po 18godzinach pracy i I jak wypadnie na ciebie To jedziesz samochodem np. Z Niemiec. Brak organizacji na magazynie, często maszyny dostajesz z awariami.problem z wymianą odzieży jak zwykle nie ma osoby odpowiedzialnej za to co się dzieje każdy z kierowników podnosi ręce. Samochody ledwo się trzymają drogi. Kierownik magazynu pracujący od niedawna jako kierownik realizacji sapiący jak lord vader automatyzuje wszystko w firmie z efektem samych zwalniających się ludzi pracujących od lat w firmie. Zapominając też że oni tworzą firmę robiąc całą robotę. Potrzebujesz coś idziesz do lorda Vadera. Vader przerzuca na osobe odpowidzialna za flote , a ten sobie nie radzi z zakupami na czas mówiąc że nie zostało opłacone poprzednie zamówienia. nie mówić już o samochodach które jeżdżą jak jeżdżą obite z kazdej strony a gosc od floty powi ci ze to ty uszkodziles auto z syfem w srodku z braku czasu i zmeczenia . Na sprzątanie po realizacji i braku czasu że strony magazynu na sprzatanie szczerze polecam jeśli dawno nie czułeś się tak wykorzystany zapraszamy. tragedia. Wypowiedzenie za porozumieniem stron daj spokój tak samo zero życie prywatnego. Jeszcze podlicza cie za zaliczki gdy muszą oddać premie roczną. Możesz robić wszystko albo nic i tak będzie źle i tak będzie źle. A winnych nigdy nie ma wręcz jesteś sam sobie winien że czegoś nie dopatrzyłeś przy załadunku za kierownika magazyn

Czy zarobki w firmie 3N Solutions Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Kris

zaproponowali mi na początek umowe zlecenie zaczynam od marca, z kasy jestem zadowolony, ludzie wydaja sie spoko. pzdr

Helena
@Kris

Super, że sa zadowolone osoby tutaj. A na jaką konkretnie kasę można liczyć na start? I jeszcze co do tej umowy. Czy umowa zlecenie jest na początek, a potem co? Dają UoP?

Kris
@Helena

@Helena, tak po dwóch miesiącach dają umowe o prace. co do kasy na start- zalezy co chcesz robic?

Jolanta Nowy wpis
@Kris

Możesz napisać coś o atmosferze w firmie? Czy taka nowa.osoba która się wdraża może liczyć na pomoc kolegów? Chętnie dzielą się wiedzą?

Aplikowałeś do 3N Solutions Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka biura i administracji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Agnieszka

Rozwojowa firma z fajnymi ludźmi. Polecam każdemu kto nie boi się wyzwań i pracy na pełnych obrotach!

Jolanta
@Agnieszka

W jakich obszarach firma daje ten rozwój? Jest jakiś system premiowy? Jakieś szkolenia może zapewniają?

Dark

Nie polecam tej firmy 3n Solutions Kadra zarządzającą to banda lanserów. Dyrektorów i prezesów więcej niż pracowników. Manipulanci. karierowicze i kłamczuchy. Wiele działań w tej firmie nie jest zgodnych z prawem.

Adriandnb
@Dark

Witam dostałem ofertę pracy z firmy 3 N Solutions czy warto wyjeżdżać proszę o informację

Grażyna
@Adriandnb

Ciekawa jestem czy mimo braku odpowiedzi skorzystałeś z tej oferty? Jeśli tak to jak wrażenia?

Rysiek
@Dark

Potwierdzam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Grażyna

A kiedy miał Pan z nimi jakąkolwiek styczność i jak to wyglądało? pytam, bo z tego co widziałam wciąż chyba działają i zastanawiam się jak mogliby to robić nie mając klientów?

Praca w tym miejscu z początku wydawała mi się dosyć ciekawa, ciągłe delegacje(Polska, Niemcy). Pieniądze na starcie były całkiem Okey, oczywiście w przypadku wyjazdów do naszych sąsiadów położonych na zachodzie, które z resztą miały pojawić się w miarę często więc ten fakt jeszcze bardziej zachęcił mnie do podjęcia się tej pracy. Pierwsze spotkanie, rozmowa o prace, wszystko fajnie, barwnie opisana na swój sposób, ciężkawa praca fizyczna, której zdecydowanym atutem jest możliwość wybrania umowy o prace. Przeszkoda numer 1, człowiek przeprowadzający rekrutacje z (usunięte przez administratora)w prawym oku na początku wydał mi się bardzo sympatycznym facetem, więc nie miałem najmniejszych obaw z nim związanych. Jak później się okazało ów pan odpowiedzialny rownież za bardzo „odpowiedzialne”dodatkowe a mianowicie, finanse w relacji pracodawca-pracownik nie jest do końca taki wow jak przypuszczałem l, ponieważ kiedy doszło do momentu, w którym miałem odebrać pierwszą pensje okazało się, że nie wszystkie pieniądze się zgadzają. Sprawę udało się wyjaśnić, wiec zbagatelizowałem ten incydent. Na pytanie jak mogły występować problemu z pieniędzmy kiedy to jest podpisana umowa o pracę na 3/4 etatu, No ale co się dzieje kiedy godzin jest znacznie więcej niż deklarowana ich ilość, nic innego jak dać (usunięte przez administratora). Nie ma problemu takie czasy, trzeba sobie jakoś radzić, tylko fajnie byłoby gdyby nie występowały problemy, które wymagają niejednokrotnego proszenia się o wyjaśnienie przyczyny ich nie zgodności i o jak najszybsze uregulowanie, a w odpowiedzi słyszałem, że zostaną mi one wyrównane przy następnej pensji hahaha. Oczywiście następne tez się nie zgadzały o ile ilość godzin nie wynosiła więcej jak 3/4 etatu. Wtedy za godziny z poprzedniego miesiąca trzeba było dodatkowo wyjaśniać, ponieważ te drobne dla firmy sprawy nie są tak istotne żeby były warte zapamiętania przez faceta, który jest w znacznym stopniu za to odpowiedzialny. Człowiek, który powinien się raczej dobrze kojarzyć mi osobiście kojarzył się wręcz odwrotnie, ponieważ jak nadchodził czas wypłaty to już w tym momencie wiedziałem, że coś się nie będzie zgadzało. Teraz ten pan, który już nie wypłaca pieniędzy (usunięte przez administratora), sam zajmuje się nadzorowaniem wypłat(można się domyślić jaki jest tego rezultat), kiedy już nie jestem pracownikiem tej firmy, nie zostały mi wypłacone do końca pieniądze oraz nie przekazani mi informacji rozliczeniowych na koniec abym mógł zobaczyć za co dokładnie dostałem pieniądze(w tym ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop, który swoją droga nie został wypłacony w dniu rozwiązania umowy, dodatkowo ten sam margines teraz utrudnia kontakt i uniemożliwia odzyskanie niewypłaconych pieniędzy wraz z opisanymi powyżej dokumentami(ale czego się spodziewać(usunięte przez administratora)(nietykalny)). Praca Okey, nie ze wszystkimi, ponieważ jest też mankament braku szacunku ze strony niektórych kierowników oraz brak kompetencji i umiejętności pracy z człowiekiem, a jedynie pokazywanie palcem i narzekanie, jeden z kierowników nawet raz (usunięte przez administratora) pracownika ale nic się nie stało to był Ukrainiec zwolni się go i po sprawie, a ty no no więcej tak nie rób (usunięte przez administratora).) ogółem jedno wielkie (usunięte przez administratora)i słaba organizacja, aktualnie pieniądze nieadekwatne i nieprawdziwe obietnice odnośnie podwyżek po pierwszym wdrożeniu. Brak możliwości rozwoju, bo do rządzenia i pokazywani palcem mają już ludzi, teraz już szukają tylko do zasuwania przy (usunięte przez administratora). Trzy razy NIE polecam………

Adriandnb

Adriandnb90@gmail.com

Witam dostałem ofertę pracy przez tą firmę 3N Solutions czy warto wyjeżdżać proszę o informacje

Zostaw merytoryczną opinię o 3N Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 3N Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3N Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3N Solutions Sp. z o.o.?

3N Solutions Sp. z o.o.
  • Złota 61 lok. 100