Opinie o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

Pytanie do kierowniczek Polanu "nie jest wam wstyd że tak źle traktujecie ludzi że przez was się zwalniają i to nawet wózkówi bo nie mogą wytrzymać waszego zachowania nie macie wstydu że obgadujecie i wyśmiewaćie pracowników że ich poniżaćie????? Myślicie ze jesteście wielkimi kierowniczkami a tak naprawdę to jesteście nikim bo nie umiecie szanować ludzi którzy to właśnie na was pracują za marne pieniądze bo zaklad wykorzystuje jak może swoich pracowników. Mam nadzieję że jesteście dumne z siebie ale jak to mówią KARMA zawsze wraca i do was też wróci to wszystko zło które wyrzadzilyscie

Nasz menager robi co może żeby było jak najlepiej dziękujemy mu za to

Nie potrzeba tam automatyka już? Nie zwróciłem uwagi że ogłoszenie co znalazłem jest sprzed 3 lat, no ale pomyślałem, że zapytam, czy jest szansa jakaś. Wtedy stawki nawet nie podali, jak tam się teraz zarabia wie ktoś? Będę wdzięczny za informację.

A co jak przetrwa próbę? Po dłuższym stażu będzie miał szansę na dobre warunki? Wasza firma działa ze 20 lat, są tu osoby o takim stażu? Ciekaw jestem zdania osób, które już swoje przepracowały. Z czego wynika jakaś gorsza atmosfera, do której nawiązujesz?

Maria Nowy wpis

dzień dobry. widzieliśmy już wcześniej z partnerem ofertę dla pracownika gospodarczego. W Żabnie niedługo zatrudnienia będzie szukał a Pracodawca ma na ten rejon dodana ofertę na zlecenie. Czy jest tu ktoś kto pracował i by ocenił warunki na miejscu? potrzebuje pracy na szybko

A wiecie co było robione jeszcze w tamtym roku żeby było jak najlepiej? Jaki jest tego efekt do dziś? myślałam, że może ktoś już będzie pisał o pracy asystentki zarządu, bo właśnie niedawno była dostępna oferta. już nie ma opcji na tę prace? czy jakieś inne stanowiska biurowe będą jeszcze dostępne?

Pracownik Nowy wpis

Nasz menager robi co może żeby było jak najlepiej dziękujemy mu za to

Pracownica Nowy wpis

Ja uważam że jest ok w Polanie. Praca ciężka ale da się wytrzymać

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik budowlany - Pomocnik.

Człowieku uciekaj z daleka od takiego zakladu zniszczą cie psychicznie a mało zarobisz lepiej szukaj gdzie indziej pracy

Joanna

O cały zakład teraz chodzi czy może to konkretne stanowisko? Dopytuję bo ciekawi mnie co się u was na serwisie dzieje. Jest właśnie potrzebny mechanik do wózków, chłopak zna się na nich a widziałam w ofercie ze występują widełki liczone od 4,4 do 6 tys i chciałabym się dowiedzieć za jaka prace zapłacono by mu te 6?

@Joanna

Nie radzę aby młody chłopak tu przychodził. Zniszczą go psychicznie bedxie wrakiem człowieka

Czy rotacja pracowników w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture na Technik utrzymania ruchu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 października na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

,,,,

Serio aż tak źle jest? Słyszałem że nie jest za dobrze ale to już przesada co oni tam wyprawiają w tej firmie

Pracownik na zlecenie

Wczoraj były tu komentarze na temat zwolnień i majstrowych a dzisiaj już ich niema czyżby zostały usunięte skoro były prawdą???!!!!!!!! Mogą usuwać komentarze ale inspekcja pracy już wie co dzieje sie w Polanie i napewno kontrolują ten zakład

Nela
@Pracownik na zlecenie

Jest jakiś komentarz, że pracownicy sami się zwalniają? O to chodzi? Czy też firma kogoś również zwolniła? Ktoś właśnie napisał o niesprawiedliwym traktowaniu pracowników. O co chodzi dokładnie? Jedni zarabiają lepiej inni gorzej czy jeszcze coś innego?

Pracownik na zlecenie
@Nela

O ile mi wiadomo kobieta która się zwolniła z pracy została poniżona przez dwie kierowniczki kiedy upomniała się że niemoze dźwigać skrzynek wazacych ponad 20 kg a kobiety mogą dźwigać tylko do 12 kg a kierowniczki ją wyśmiały i poniżyły mówiąc że ona może dźwigać i ze nic jej nie da to że pójdzie do dyrektora z tym wszystkim tym bardziej że ona dzwigala skrzynki a młodzi chłopacy robili lekkie pracę tzn podawali sloiki albo przyprawy dawali więc kobieta odeszła z pracy z płaczem bo jak widać tutaj nikt nie szanuje pracowników

#####

W Polanie coraz gorzej sie dzieje stałe pracownice które pracowały kilka lat sie zwalniaja a dyrektora nic nie obchodzi ma to gdzieś

Krystyna
@#####

A z jakich powodów się zwalniają? Ktoś w innej opinii napisał, że praca w soboty jest dobijająca. Czy to właśnie te soboty mają wpływ na zwolnienia? Nikt nie próbuje zatrzymać tych pracownic? Dużo już osób odeszło?

była
@Krystyna

Głównym powodem jest niesprawiedliwe traktowanie pracowników i po znajomościach

Stała

Te soboty nas dobijają a młodzi i tak w nie nie będą w nie chodzić śmieją się ze oni i tak są tu tylko na chwilę. I mają racje. Czym im możecie zagrozić niczym. Bo zwolnienia się nie boją.

Roksana
@Stała

O co chodzi z sobotą? W sensie pracująca sobota jest traktowana jako nadgodziny?? Czy normalny dzień pracy? Ile można w sobotę zarobić, stawka jest większa?

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Budowlany. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Pracował tutaj ktoś jako Automatyk?? Zainteresowało mnie ogłoszenie i jestem tu, bo szukam opinii właśnie. Napisali, że oferują możliwość rozwoju zawodowego. To jaka jest opcja rozwoju tutaj? Jakieś konkretne szkolenia? Albo kursy? I czy to w efekcie daje awans w przyszłości?

Policzone

3940 : 21 : 8 = 20.77 zł za godzinę a ma być 22.80 beż premi

Czy w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

aktualnie

Nic się nie zmieniło. Przeciwnie, czy ludzie w tej pracy już całkowicie zapomnieli co to znaczy wzajemny szacunek ? Donoszenie nieprawdziwych informacji do kierownictwa i oczernianianie swoich koleżanek z pracy wymyślonymi historiami jest na porządku dziennym. Czy niektórzy jesteście tak niedowartościowani że musice w ten obrzydliwy sposób budować swoje ego??

Małgorzata
@aktualnie

Widzę ze chyba tam obecnie pracujesz a powiedz mi w takim razie jaka jest atmosfera między pracownikami? I czy w takich sytuacjach wymyślania informacji są jakieś konsekwencje dla jednej jak i drugiej strony?

Krzysztof Hajduk

Zamieszczanie tutaj uwag dotyczących pracy w spółce Polan jest bezsensowne - nikt z kierownictwa firmy nie czyta portalu żywiącego się ludzkimi frustracjami. Jestem tutaj pierwszy i ostatni raz. Jeśli ktoś z pracowników firmy ma uwagi co do jej funkcjonowania, to zapraszam do bezpośredniej rozmowy. Dla wyjątkowo nieśmiałych jest adres e-mail wywieszony na tablicy ogłoszeń - pozwala on na poufny kontakt z kierownictwem. Nikt nigdy w tej firmie nie został ukarany za krytyczne uwagi dotyczącej przedsiębiorstwa. Co więcej, doceniane jest zaangażowanie, a szczególnie pomysły na usprawnienie jest działania. Liczę na dobrą i merytoryczną dyskusję.

Anty
@Krzysztof Hajduk

Nikt nie czyta, ale jednak Pan czyta. Proszę się nie kompromitować. Do uwag można się odnieść merytorycznie, a ludzie mają prawo dzielić się swoimi doświadczeniami. Temu służy ten portal.

Pracownik.
@Krzysztof Hajduk

Pozwalniaj majstrowe i stare donosicielki, a będzie dobrze.

@Krzysztof Hajduk

Chyba sam nie wiesz co piszesz. Taka wypowiedz świadczy o tym ze kompletnie nie wiesz co się dzieje na zakładzie.

Xccccccc
@Krzysztof Hajduk

Czemu nie zainteresuje się Pan tym co dzieje się w Polanie?

Janek
@Xccccccc

A co się dzieje?

@(=
@Janek

Gówniarze niepełnoletni jeżdżą wózkiem bez uprawnien strach chodzic po hali. Jak kierowniczki mogą pozwalać synowi /wnuczkowi jeździć wózkiem skoro niemoze? Pan dyrektor też to widzi i nic nie mówi

Edyta
@@(=

Serio niepełnoletni? Już pominę fakt uprawnień... To czemu nikt nie zgłasza?

@Edyta

Nikt tego nie zgłasza bo pan dyrektor to jedna ręka z kierowniczkami i kryje wszystko co jest nie dozwolone i nie właściwe

Wózek wózek

W Polanie jedna glupia baba zrobiła sobie kurs na wózek widłowy to po prostu śmieszne wiadomo że dyrektor nie pozwoli jej pracować na wózku bo tu jest dyskryminacja a ludzi traktuje się jak śmieci

Agata
@Wózek wózek

A czemu niby miałby nie pozwolić, bo jest kobietą?

Wózek wózek
@Agata

Wlasnie dlatego że jest kobietą. Tylko po co zaklad zrobił jej uprawnienia i wydał pieniądze skoro wiadomo że nie będzie pracować i po co sie pcha tam gdzie jej nie chcą? To niezbyt normalne

Wózkowy
@Wózek wózek

A niech sobie ma to uprawnienie na wózek, co was o to główka lub co innego niżej boli ?

Krystian Smolinski
@Wózek wózek

Zapraszam na rozmowę.To nie jest (usunięte przez administratora) baba'' Są stanowiska gdzie może pracować kobieta i są stanowiska gdzie może pracować mężczyzna to nie jest dyskryminacja ( myślę ze nie masz znajomości podstaw prawa pracy )

':% %
@Krystian Smolinski

To czemu kobiety nie jeżdżą skoro nie ma dyskryminacji? Lepiej przyjąć kogoś nowego aniżeli dać szansę pracownicom z zakladu? Na innych stanowiskach pracy w Polanie jest tak samo czemu kobiety nie mogą naprawiać maszyn tak jak ci po zal się mechanicy konserwatorzy a ci to odchodzą w takim szybkim tempie

Tiudvkilg
@':% %

A co się stało z konserwatorem Rysiem?

Honorata
@Krystian Smolinski

A są takie stanowiska gdzie mogą pracować tylko kobiety a mężczyźni już na nich nie ?

Detxketxk
@Honorata

No wiadomo że są takie stanowiska gdzie mogą pracować tylko faceci bo tutaj jest zacofanie i to się ninzmieni nawet za 100 lat a dyrektor tylko udaje że coś robi a tak naprawdę nadal nic się nie zmieniło na lepsze

Honorata
@Detxketxk

I jakie to są te stanowiska? Możesz je wymienić?

@(@()++((
@Honorata

Na przykład kobiety zawsze bede wkładać ogorki do sloikow a faceci będą jeździć wózkami albo tylko faceci są mechanikami.

Edyta
@@(@()++((

No cóż, przynajmniej to wkładanie ogórków nie jest aż tak wymagające... To tak ostatecznie można się dowiedzieć na jakiś stanowiskach pozwalają tu być kobietom?

,,,,,, $#&

To ze ktoś ma uprawnienia na wózek widłowy to nie oznacza że chce czy musi pracować w tym zawodzie.

A może po prostu zajmijcie się swoimi sprawami a nie innymi ludźmi. Co was to obchodzi kto co ma i co robi wy ludzie w Polanie to tylko umiecie obgadywać wszystkich i nic więcej. A zapytała chociaż któraś z was jednej koleżanki czy drugiej czy nie potrzebuje pomocy któraś z nich czy wiecie co to empatia? Czy jesteście aż tak źli i zawistni?

Ogorek

I dobrze ze kobiety robią uprawnienia i sie rozwijają.

Zostaw merytoryczną opinię o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture - Żabno

• Jak się pracuje w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Zobacz opinie na temat firmy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture
  • Św. Jana 5