Opinie o E-Moto Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E-Moto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w E-Moto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Moto Sp. z o.o. w Wrocław

Czy po roku atmosfera mogła ulec jakiejś poprawie? i przede wszystkim standardy BHP? Wcześniej pisano ze słabo było z tymi dwoma obszarami względem pracy. chciałem się rozeznać w warunkach na magazynie bo może bym się przyjął o ile jest teraz miejsce. Ogłoszeń dawno nie widziałem a do Piołunowej miałbym blisko

Maja

Dwa lata temu oferowali 3800 już na rękę dla magazyniera. Jak tam teraz stoi wynagrodzenie? :) Jest chyba coś lepiej, co? :) Rotacja jak wygląda? Nie brakuje w firmie przypadkiem dodatkowych rak do pracy? Może jako pracownicy macie informacje, czy będą jakieś przyjęcia w najbliższym czacie? Aaa i ciekawi mnie jak tam atmosfera aktualnie? Pisaliście, że fatalnie i słabo można się poczuć psychicznie. Nadal to się utrzymuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Maja

Atmosfera jest bardzo negatywna. Kierownictwo ma swoich pupilków, i tylko z ich zdaniem się liczy. Przymusowe nadgodziny i prawie nie istniejące BHP... Ci co najmniej robią najwięcej donoszą.

Nie doszły Nowy wpis

Witam ktoś napisał prawdę o Rafale nie daje sobie rady a ponadto nie traktuje pracowników tak samo wyróżnia swoich .Nawet przy oprowadzaniu po magazynie nie jest wstanie wszystkiego powiedziec nie umie podejmować sam decyzji a później się nie przyznaje. Moim zdaniem nie na daje się na to stanowisko .

Dziki Nowy wpis

Witam chciałbym na wstępie powiedziec ze tymczasowy kierownik Rafał nie ma pojecia co znaczy to stanowisko. Nie wie jak rzadzic ludzmi ani magazynem. Nie ma pojęcia o zarzadzaniu i fukcjonowaniu magazynu. Jak tak dalej pojdzie to co nie ktorzy opuszcza firmę. Nie wiem kto go wybral na to stanowisko nie na daję sie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w E-Moto Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier?

Nie polecam pracy ze względu na kierownika Łukasza. Nie szanuje pracowników. Oczywiście nie wszystkich, ponieważ ma swoich donosicieli dla których nie liczy się dobra atmosfera. Jeśli nie podpasujesz kierownikowi możesz cytuje " w...alać do biedronki". Moim zdaniem jest to brak szacunku do człowieka. Ludzie na poziomie nie komunikują się w ten sposób. W tej pracy są przymusowe nadgodziny, tak naprawdę nigdy nie wiadomo o której się skończy. Najgorsze pod tym względem są poniedziałki. BHP na bardzo niskim poziomie. Ludzie pracujący w biurze są życzliwi i pomocni.

Natalia

Jak długo pracowałeś w firmie? Powyższe było powodem twojego odejścia? A wypłata jak wyglądała? Rekompensowała to co się działo w firmie czy niekoniecznie?

Pracownik Kiedyś

Skoro Ci tak było źle to po co pracowałeś trzeba było się zwolnić zaraz .A co do kierownika to trzeba było pracować a nie stać i gwizdać sobie to by się nie miał do czego przyczepić ale oczywiście Ty sobie nie masz co zazucic Ty jesteś pokrzywdzony wielce. Prawdy nie napiszesz ze w (usunięte przez administratora) grałeś!

Tacy ludzie jak Ty powinni zakładać swoje firmy wtedy wiedziałyby co to znaczy mieć pracownika , ile kosztuje utrzymanie każdego i w ogóle jak ciężko jest znaleźć dobrego pracownika który będzie wiedział po co przychodzi do pracy i będzie szanował pracodawcę. Zakładam, ze gdybys wykonywał swoją prace jak należy to nikt nie musiałby na Ciebie donosić a Kierownik nie zwracałby Ci uwagi. (usunięte przez administratora) bierze się stąd że jedni pracują a drudzy mają w (usunięte przez administratora)… Ludzie pracujący w biurze są życzliwi i pomocni bo nie muszą użerać się z osobami, które migają się od pracy, znam pracę na magazynie i wiem jak to wygląda. I jeszcze jedno a propos ludzi na poziomie , co masz do ludzi pracujących w Biedronce ?Tacy sami ludzie jak ty, to że ktoś ci mówi żebyś tam poszedł do pracy to żadna ujma tym bardziej ze nie odpowiadała Ci obecna praca.Prawda jest taka ze jak komuś się nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle. Życzę takiej pracy aby się nie narobić ale zarobić najlepiej na swoim !!!

@Pracownik Kiedyś

Nie mam sobie nic do zarzucenia jeśli chodzi o moją pracę, a jeśli chodzi o gwizdanie to pomyliłeś osoby ???? jednak niektórzy mogą stać, rozmawiać i nic nie robić a kierownik nic nie powie. Na początku kierownik wydawał się ok jednak po czasie wyszło jakim jest człowiekiem. Nie pozdrawiam!

@Paweł

Chodzi mi o szacunek do drugiego człowieka a kierownik nie wie co to znaczy. Uważam że dobrze wykonywałem swoje obowiązki a nie usłyszałem nawet dziękuję od kierownika na koniec pracy. Dobrze napisałeś że " jedni pracują a drudzy mają to (usunięte przez administratora) dlatego dzień pracy trwa bardzo długo. Nie mam nic do ludzi pracujących w biedronce ani gdziekolwiek indziej tylko różnica między "możesz (usunięte przez administratora)do biedronki" a iść tam pracować jest kolosalna. Pracowałem w wielu zakładach i nigdzie nie usłyszałem takich słów.

Byly pracownik

Dziękuję powinieneś usłyszeć od właściciela firmy a nie od Kierownika, który jest takim samym pracownikiem jak ty , tylko ma inne obowiązki. Widać tak dobrze pracowałeś, że nie zasłużyłeś na słowo dziękuję na koniec pracy. Życzę powodzenia w dalszym życiu zawodowym obyś kiedyś objął stanowisko kierownicze może wtedy się przekonasz jak jeszcze mało wiesz i przede wszystkim jak to jest zawiadywać dużą grupa ludzi

Zainteresowany pracą

Tak czytam te Wasze opinie i można zauważyć jedno podobieństwo ,ze praca po 9 -10 godzin ze trzeba się mocno napracować ze kierownik bardzo zły , to kto Was tam trzyma ? Nie podoba się to nie pracuje idę do lepszej pracy, co do kierownika to chyba stanowisko takie polega na pilnowaniu porządku i planowaniu pracy ,co oznacza brak zasad Bhp, co oznacza ze niemal przejechał Cię wózkiem może byłeś w niedozwolonym miejscu? Zdajesz sobie sprawę, że to poważne oskarżenie? Kierownik wydaje się być odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku skoro nadal tam pracuje .Pytanie czy sam odchodzisz czy Cię zwolniono? A i jeszcze jedno skoro tak dobrze znasz przepisy to chyba wiesz ze obowiązuje RODO i nie można upubliczniać danych osobowych, a jeśli już zdecydowałeś się na wystawienie opini to bądź odważny i podpisz się swoim imieniem a nie jako pracownik….

pyszałek

Praca po 9 do 10 h dziennie. Zbierasz zamówienia, pakujesz, generalnie dużo chodzenia, również po schodach. Wypłata nawet ok, bardzo dobrze płatne soboty. Jednak miejsca pracy NIE POLECAM, głównie za sprawą kierownika łukasza, który poza swoim gronem pracowników, reszty kompletnie nie szanuje, dialog prowadzi w sposób agresywny używając wulgaryzmów, jest jednostronny, stosuje mobbing. Jego zachowanie jako osoby która kieruje grupa ludzi jest karygodne, nie ma pojęcia jak zarządzać i rozmawiać z pracownikami. Podsumowując, praca nie jest lekka zarówno fizycznie jak i psychicznie, atmosfera jest fatalna, ale może zarobki komuś to rekompensują.

Agata
@pyszałek

A tobie rekompensują tą harówę? :P

pyszałek
@Agata

Ja już to mam za sobą.

Miki

Praca jeszcze oki ekipa spoko prezes oki ale kierownik do wymiany słaby i ogarnia tylko podstawy zero przepisów BHP tylko robić kasa oki.

Maja

Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w E-Moto? Zastanawiam się, czy ktoś może chciałby stworzyć takie zestawienie - na pewno bardzo by mi to (ale nie tylko mi) pomogło przy szukaniu pracy. Czy ktoś z pracowników się o to pokusi? :)

Szczór magazynowy

Straszny mawał pracy,słowem(usunięte przez administratora).nadgodziny to normalna żecz codziennie,ludzie spoko.Narobisz się jak dzik ale chociarz płacą uczciwie.

Seba

@Pk a to tak często są oferty ?

Ad

Są oferty pracy a też mnie dziwi brak opinii na temat tej firmy.

Pk
@Ad

Ja już chyba 5 raz wysyłam CV na pracuj pl i nie ma żadnej odpowiedzi

@ad gdzie są oferty pracy?

Konrad

Czy firma prowadzi swoją działalność ? O co chodzi, że nie ma tu zupełnie opinii?

Zostaw merytoryczną opinię o E-Moto Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w E-Moto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Moto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Moto Sp. z o.o.?

E-Moto Sp. z o.o.
  • Piołunowa 20