AUTO MAXI Sp.j. W. Pomykała J. Grabczyk-Rozwadowski

Wrocław

Opinie o AUTO MAXI Sp.j. W. Pomykała J. Grabczyk-Rozwadowski

Ala

Zawitałam do Auto-Maxi z moją Alfa Romeo Mito, od kilku dni pojawiał się błąd komputera, auto gasło mi w najmniej spodziewanych momentach. Zawiozłam samochód do warsztatu w czwartek, a w piątek był już gotowy do odbioru. Oprócz usterki z którą przyjechałam, mechanicy zrobili kompleksowy przegląd, dzięki czemu wykryli kilka innych defektów, które niewykryte w porę byłyby bardzo problematyczne w późniejszym czasie. Ekspresowa i sprawna naprawa! Szczerze polecam!!!!

Janka

Super mechanicy, potrafią wytłumaczyć wszystko od a do z nawet kobiecie! Polecam w 100%!!

Maro

Warsztat bez zastrzezen mila ,profesjonalna obsługa rzeczowe podejscie do sprawy! Polecam kazdemu .Ceny prystepne pozdrawiam wszystkich w Automaxi!

klientka

Polecam w 100% jesli komus nie odpowiada mozna wybrac inny tanszy warsztat nap w garazu! pozdrawiam Pana ktoremy wymieniono napewno to co trzeba!

traw

Polecam warsztat w 100% Co do ceny uslug bez zastrzezen!

Klient

Nika
@Klient 24.08.2013 15:36
Nie polecam, firma dramat. Kontakt straszny, mechanicy wymieniają co chcą bez konsultacji, rachunek kosmiczny. Nie polecam...

Nie zgadzam sie wszystko wcześniej ustalają jak coś dodatkowo zawsze dzwonią z informacja polecam!

Zostaw opinię o AUTO MAXI Sp.j. W. Pomykała J. Grabczyk-Rozwadowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO MAXI Sp.j. W. Pomykała J. Grabczyk-Rozwadowski