Opinie o Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością w Katowice

Właściciel to (usunięte przez administratora), kazał oszukiwać klientów że jedziemy z ich miasta a jechaliśmy z Katowic zawsze . Czasami się wstydziłem że muszę tak kłamać . Zwolniłem się, nikt nie chce tam pracować za marne pieniądze i na telefon nawet w mocy każą jechać pazerne ludzie. Ciągle reklamację i zwalają winę na pracownika który nigdy żadnego szkolenia nie miał każą sprzątać bez specjalizacji. (usunięte przez administratora) ci ludzie. Ledwo co mają roboty a każą czekać na telefon raz kiedyś. Zero pojęcia o tej pracy mają.

Mańka Nowy wpis

Jak częste mogą być te nadgodziny z opisu oferty dla Kierowcy busa kat. B? zastanawiam się po prostu czy do dziś zbiorczo średnie zarobki wyniosą około 10 000 zł tak jak napisano w ogłoszeniu czy może wraz z prowizjami z opisu będzie więcej?

W tej ofercie dla kierowcy kat B zaciekawił mnie punkt w zakresie obowiązków odnoszący się do zgłaszania wszelkich awarii do przełożonych. Ciekawe czy zdarzyło się komuś czegoś z premedytacją nie zgłosić. Ale mimo wszystko jaka jest reakcja? Dostaje się auto zastępcze?

Gaba Nowy wpis

Ta wspomniana niesłowność przejawia się wobec klientów? nie wiem jeszcze o co chodzi ale jakie zdanie o tym maja sami pracownicy? Jeśli chodzi o jakieś ustalenia umowne to nie ma z nimi większego problemu? ktoś już pytał o prowizje z ogłoszenia, czy jest ona wpisana jasno w umowie? trudno ją wyrobić?

Nie istotne Nowy wpis
@Gaba

Oczywiście, że również wobec klientów. Pracownicy? Wystarczy ich poznać aby wiedzieć już wszystko, młodej osoby się tam nie znajdzie, chyba że przelotnie przypadkiem się pojawi i gdy zobaczy co się dzieje to znika. Nie ma prowizji żadnych w umowie

Roman

Praca w tej firmie to na umowę śmieciową, dostępność 24 godziny na dobę. Płacą grosze, i praca dorywcza. Przecież ta firma w tamtym roku miała na - 400 tyś zł to co wy chcecie , nie płacą dużych pieniędzy bo mają problemy finansowe .

@Roman

Te umowę zlecenie to do którego stanowiska przypisujesz? Jak mnie jakiś czas temu pokazała się oferta od nich dla kierowcy to normalnie była wpisana ta o pracę. dodatkowo ta dostępność jest zastanawiąjąca, przytoczysz okoliczności?

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca busa kat. B oferowane przez firmę Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Wiecie może ilu kierowców jest w końcu potrzebnych? Kiedyś ktoś już jak widać pytał o prace na tym stanowisku a niedawno wygasła właśnie oferta na pewnym portalu. Oferowano w niej wtedy kwotę od 9,000 do 10,000 zł brutto, stąd moje zainteresowanie. Potrzebuje się dowiedzieć więcej na temat tej prowizji z opisu, na jakiej zasadzie jest ona przyznawana?

Potencjalny klient

Ostrzegam, ta firma to ludzie żerujący na ludzkiej tragedii! Proszę uważać na ta firmę. To okropni wyłudzacze!! Prosze porównać ich ofertę, kiedy przedstawia wycenę z jakakolwiek inna firma zajmujaca sie sprzątaniem po zmarlych. Cena może różnic sie o 20 tys. !!!!!

Bożena

Pisali kiedyś o umowie na 1 / 4 lub 1 / 8 etatu. Nie wiem na ile było w tym prawdy ale jak jest teraz? Jaką umowę mi na dzień dzisiejszy mogą zaproponować i za jaką konkretnie pracę? Dalej 20 zł za godzinę czy firma zaliczyła wzrost? Kadrowy także? Ile osób się zatrudnia?

Romek
@Bożena

Haaaaa 20 zł to kasjer ma w biedronce. Sami niech robią (usunięte przez administratora)za te 20 zł. Stawka wyjściowa w innych firmach to normalna dniówka 400 zł na rękę za taką pracę. Kto normalny by za 20 zł grzebał po (usunięte przez administratora). Tylko (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) aby zarobić na wódkę. Bo takich zapewne zatrudniają.

@Romek

Przy tym co opisujesz to jakie są perspektywy na kolejny rok? Jakby nie patrzeć szykują się podwyżki stawek? I co z tymi umowami? to już nieaktualne? na spokojnie normalnie się podpisuje? I czy jest okres próbny?

Firma Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierowca b. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Podali że są z Warszawy a przyjechali z Katowic. Pani która odebrała telefon powiedziała że jesteśmy z Warszawy i przyjedziemy za 5 godzin niby. Okazało się że pracownicy powiedzieli ze jechali z Katowic z siedziby. Żebym wiedział wybrał bym Warszawska firmę i nie przepłacał za dojazd. To jest celowe wprowadzanie klienta w błąd. (usunięte przez administratora) nic więcej. Nie polecam tej firmy !!!

Zielona góra

(usunięte przez administratora) Zamówiłam usługę po zmarłym w Zielonej Górze. Przyjechało dwóch podejrzanych typów bez fartuchów beż niczego . Weszli pokręcili się i to wszystko .Zainkasowali 4500 zł za nic. Smród następnego dnia zwalił mnie z nóg. Śmierdzi w całym mieszkaniu zwłokami. To są amatorzy . Dopiero druga firma pomogła mi ze wszystkim tak jak trzeba, musiałam zapłacić drożej ale zrobili porządnie .(usunięte przez administratora)

Na szczęście już nie pracownik

Dramat. Jeżeli ktoś chce mieć umowę maksymalnie na 1/8 etatu, brak urlopu i L-4 to polecam tę firmę "kogucik". Żeby nie wprowadzać w błąd oczywiście, że jest urlop i L4 ale nie płatne:) brak ciągłości zleceń, jest czas, że roboty jest po uszy przez np. 2 tygodnie, a potem co jakiś czas się coś trafi. "Góra" na robocie chyba nigdy nie była i oczekują wykonywania czynności w olbrzymim tempie, a i tak zawsze jest coś nie tak. Biorąc pod uwagę brak normalnej umowy o pracę i wykonywaną pracę to stawka jest śmiesznie niska. Nierówne traktowanie, a rodzinną atmosferę o której ciągle opowiadają mają chyba tylko w biurze. Duża rotacja pracowników i oczekiwanie bycia pod telefonem 24/24. Brak szkoleń w firmie, wysyłanie na zlecenie często bez znajomości sprzętu. Jedna wielka improwizacja. Opowieści o filiach w całym kraju, gdy tak naprawdę baza jest w Katowicach i podczas wyjazdów w dalsze części Kraju trzeba klientów okłamywać, że jest się akurat z filii znajdującej się blisko klienta. Jedna z tych firm, które należy omijać szerokim łukiem

Sławomir
@Na szczęście już nie pracownik

Skoro w firmie tej według Twojej wypowiedzi panuje duża rotacja wśród pracowników to chciałbym ustalić co w takim przypadku z osobami, które mają uczyć nowe osoby? Są do tego przydzieleni odpowiedni pracownicy? Jak wygląda w firmie Kastelnik Studio proces wdrażania w obowiązki nowego pracownika? Wyjaśnisz mi to?

@Sławomir

Nie ma osób, które mają uczyć nowe osoby. Każdy jest niekompetentny i nie zna nawet sprzętu poza "podstawowym". Jedna wielka improwizacja, jeżeli klient pyta o szczegóły pracy bądź maszyny to trzeba improwizować i klientowi puszczać ściemę - albo uwierzy, albo nie. Wdrażanie w obowiązki? Nie istnieje coś takiego. Dostajesz zlecenie i z kim masz jechać i jedziesz, a dalej zwykle się okazuje, że wszystko mija sie z tym co powiedziało biuro. Dramat i kompromitacja, wieczne liczenie na to, że nie będzie reklamacji, a w większości są. Praca polega na wciskaniu bajek klientom i oczekiwanie, że jakoś to będzie.

Mysza
@Na szczęście już nie pracownik

Za usługę biorą 2500 zł, inne firmy mają większe ceny dwu krotnie. Czemu? Bo wykonanie usługi za 2500 zł jest robione Ace lub domestosem za 10 złoty. Koszty firmy ; Paliwo 300 Dwóch ludzi 400 zł Worki 50 Utylizacja np wersalki podłogi w spalarni 600 zł Środki, dobrej marki, sorbenty itp, 500 zł Kombinezony BHP. 100 Razem 1950 zł. Reszta dla firmy. Oni tak nie robią szorują domestosem , odpady wywalają pod pergole, wtedy maja większy zarobek. Nigdy by inaczej na tym nie zarobili. Nazywają się technikami;) technik musi mieć uprawnienia, chyba że kryminalistyczny. To są jedni z większych (usunięte przez administratora) jakich znałam.

@Na szczęście już nie pracownik

Wszystko się zgadza,tj.firma kogucik.,z dala od tej firmy

Ryszard

Dwóch ludzi 400, to po 200 zł na głowę. Zakładając, że obsłuży się maksymalnie jedno takie czyszczenie w ciągu dnia, to mnożąc przez liczbę dni roboczych (21) daje 4200 zł. Tyle tu się zarabia na rękę, zarabiało za Twojej kadencji?

@Ryszard

Trochę inaczej to wygląda.Płacą 20zł za godzinę dojazd na zlecenie i powrót też się liczy jako czas pracy.Są takie miesiące,że pracy jest dużo to trzeba zrobić ponad 250godzin to zarobi się ponad 5000zł ale czasem jest tak ,że w miesiącu jest mniej zleceń i zrobi się tylko +-100godzin to wypłata będzie wynosić+-2000zł .Z tym ,że w tej firmie nie warto brać wolnego ani chorować bo tam jest umowa tylko na 1/4 bądź 1/8 etatu i za L-4 bądź urlop praktycznie nie liczą się do zarobku. Więc siedzisz w domu firma na tobie nie zarabia to ty też nie zarabiasz

Były pracownik pseudo kastelni

Chyba dwa lata temu mieliśmy taki przypadek w firmie, jak zadzwoniła do nas Pani ze spółdzielni mieszkaniowej we Wrocławiu z prośbą o dokończenie prac związanych z dezynfekcją mieszkania, gdzie nastąpił zgon. Proszę sobie wyobrazić, że jakaś pseudo firma zostawiła rzeczy poplamione krwią w osiedlowym śmietniku. Przy wynoszeniu elementów mebli zanieczyścili schody na klatce schodowej. To skandaliczny precedens! Materiał skażony biologicznie należy bezwzględnie oddawać do utylizacji. Kastelnik wywozi to na zwykle wysypiska , krew tkanki wyrzucają jak leci na komunalne w Katowicach. To u nich standardy , firma która oszukuje ludzi i robi wały na wysypiskach . Koniec bywa szybki w tej branży.

Właściciel
@Były pracownik pseudo kastelni

Takie komentarze to pomówienia. Proszę podpisać się z imienia i nazwiska, a chętnie założymy sprawę w sądzie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Na szczęście już były pracowni

Hahaha ta firma nic nie zapewnia. Telefon służbowy tylko ma biuro. Pracownik terenowy dzwoni do klienta jak coś potrzeba ze swojego prywatnego telefonu.

Adrian
@Na szczęście już były pracowni

No co ty? Kto podaje prywatny numer klientom z firmy? Takie oszczędności że nie dadzą handlowcom komórek? Samochodów też nie mają tylko jeżdżą do klienta autobusem??? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

@Adrian

Oczywiście, że tak, o telefonach służbowych można pomarzyć. Samochody to rozklekotane busy, bez zabezpieczeń ładunku, bez oznaczeń o przewozie rzeczy skazonych/niebezpiecznych, nawet loga firmy na nich nie ma, bo wstyd.

@Na szczęście już były pracowni

Nie no z tym logo nie przesadzaj, że wstyd, po prostu pewnie wąż w kieszeni i po co upubliczniać. ;p No ale ten przewóz tych niebezpiecznych substancji mnie zaniepokoił. Jak tutaj jest jeśli chodzi o przpisy, np ADR?

@Bożena

Małe firmowe auta są oklejone, bo się prezentują i nimi się jedzie tylko na wycenę, Busy są w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. ADR? Haha w tej filmie to wolny żart, żadne przepisy nie obowiązują. W razie kontroli policji to trzeba było ściemniać, że to z zalania piwnicy kuzynki/ciotki/babki/kogokolwiek i jazda ze wszystkim na wysypisko, również podając że to kogoś z rodziny z piwnicy. Brak jakichkolwiek oznaczeń, przestrzegania przepisów.

@Na szczęście już były pracowni

O Boże genialne. W sensie nie pochwalam aż tak takich wykrętów, ale ciekawa wymówka. Ale piszesz "w razie kontroli" to była jakaś? Bo aż ciekawa jestem czy taki kit się sprzedał. Ogólnie firma jeśli chodzi o jakieś tego typu wykroczenia to była kiedykolwiek karana?

@Bożena

Oczywiście, że były. Wystarczy, że były kontrole na trzeźwość i nie raz prosili o zjazd na bok, bo taki smród z auta się wydobywał i trzeba było ściemniać żeby przypadkiem samemu za to nie odpowiadać...

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością na stanowisku Pracownik Administracyjny? 15 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Na szczęście były pracownik

Przede wszystkim bycie całodobowo pod telefonem

Danuta

poza pensją firma oferuje jeszcze może jakiś socjal, jakieś konkretne benefity ?

@Danuta

Ta firma poza "pensją" o ile tak to można nazwać to nie oferuje kompletnie nic - nawet szacunku

Rozczarowani

Nie dostałam karty odpadów ze spalarni, odpady po mieszkaniach (usunięte przez administratora) wersalki po trupach wywożą pewnie na zwykłe wysypiska Pszok , punkt selektywnej zbiórki. Jeżeli usługa kosztuje 3 tysiące, u nich a żeby wyrzucić całe mieszkanie dwu pokojowe to trzeba mieć kontener minimum 12 m sześciennych. Kontener to 2000 zł, dojazd do Wrocławia też kosztuje. To ile oni zarabiają, na michę ryżu. Wiadomo że kombinują że śmieciami no gdzie indziej to ceny od tysięcy w górę, ale macie pewność że nie wywala odpadów po trupie na zwykle wysypisko. Napisałam maila do urzędu miasta żeby sprawdzili ich działalność, co mają w bdo I czy mają kwity za spalarnie odpadów medycznych bo wiem że nie mają, bo to są sciemniarze.

Niezadowoleni z usługi

Dzwoniliśmy pod nr stacjonarny na lublin, oddzwonili z numeru komórkowego z wyceną mają fikcyjne kierunkowe numery żeby celowo zmylić człowieka że są z danego miasta. Potem doliczają za dojazd i wychodzi cena z kosmosu. Ich robotnicy chodzą w butach adidasach po mieszkaniu roznosząc plamy z krwi i bóg wie czego jeszcze. Na koniec mówią że są z Katowic a rejestrację auta katowickie. Nie zakładają nawet fartucha ochronnego ani nic na pytanie czemu a bo im za gorąco będzie, żenada Wielka.

@Niezadowoleni z usługi

Aha? Umowa obejmuje ten cały dojazd? Bo faktycznie gdyby po drugiej stronie Polski byli to by mógł być z tego lekki problem. Za gorąco?XD A wyrażaliście swoje niezadowolenie bezpośrednio do nich?

Remek

Mój znajomy tam pracowal, kpina na całego. Na zlecenia wysyłają ludzi którzy nie umią nawet ozonatora włączyć.

Basia
@Remek

Aaa nie umią? Ja regularnie korzystam z usług firmy i umieją włączyć ozonatory a wręcz mają świetną wiedzę w tym temacie. Widzę, że zawistna konkurencja wylewa tutaj swój hejt. Ja gorąco polecam.

@Basia

Włączyć umieją i wyłączyć też! Ba! Nawet potrafią zaprogramować czas, ale proszę zapytać o działanie ozonatora. To dopiero będzie śmiech;)

Agnieszka
@Na szczęście już były pracowni

Czy na jakieś dodatki i premie do pensji nie ma co liczyć...?

@Agnieszka

Na nic takiego nie można liczyć, żadnych dodatków, premii, l4 nie ma nic, ile godzin przepracujesz tyle dostaniesz.

Natalia
@Na szczęście już były pracowni

no ale niżej jest napisane że umowa jest na część etatu - to jak to nie można iść na l4? To jest w końcu umowa zlecenie czy umowa o pracę?

Alicja
@Na szczęście już były pracowni

Zwykli naciągacze,bez profesjonalizmu.bez żadnych kombinezonów,wchodzą po zmarłej osobie,,.Ozonują ,,tylko w maseczkach,i swoich prywatnych ciuchach.Zajmie sie nim policja ,bo kasę zdarli

@Alicja

Naprawdę policja jest w to włączona? I jaki jest aktualny efekt ich działań?

Katowice

Ukradli mi wiertarkę z mieszkania nową , pracownik tak szybko wychodził z mieszkania że zapomniał ozonatora zabrać i wrócił po pół godziny. Coraz więcej ludzi jest (usunięte przez administratora)przez tych naciągaczy. Wiem że ludzie szykują się na pozew zbiorowy, poprawiają po nich inne firmy. Uwaga na (usunięte przez administratora) Ich certyfikaty to ich bujna wyobraźnia zero doświadczenia, tragedia mało powiedziane .

@Katowice

Co Ty mówisz.xdd Ale jeśli to serio prawda to ją odzyskałeś? No bo wrócił przecież to chyba było o czym porozmawiać?

lala
@Bożena

Przecież to widać że te wszystkie negatywy pisze firemka z łodzi która takie praktyki stosuje od wielu lat i to na nich firmy wraz z poszkodowanymi i okradanymi klientami szykują pozew

Alicja
@lala

JAka firemka?Kastelnik to firemka -naciągająca ludzi na kasę ,żadnego profesjonalnego sprzętu.Ludzie ubrani w zwykłe ciuchy ,swoje prywatne.Miało być ozonowanie ,i było tylko bez ozonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością - Katowice

• Jak się pracuje w Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością?

Zobacz opinie na temat firmy Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością?

Kastelnik Studio Spółka z Ograniczoną Odpowiedizlanością
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Hierowskiego 48 B
    40-663 Katowice