Opinie o Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Bogdaniec

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Bogdaniec

Wystawie więcej należy się wam Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, dali mi tylko połowę wypłaty, drugiej połowy juz nie dostałem, zero odpowiedzi z strony firmy zero odpowiedzi od koordynatora, nie potrafi odebrać telefonu, zgarnia hajs a ludzi traktuje jak pacholkow, radze dokładnie czytać umowę, która dostajecie do podpisania, specjalnie jest napisana w j. Niemieckim bo raczej mało jest takich co ją zrozumieja. NIE POLECAM, RADZE NIE ZAWIERAC Z NIMI ZADNYCH UMOW I NIE SLUCHAC KITOW KTORE WCISKAJA WAM KOORDYNATORZY!!!

Były1 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Wiem że ktoś mnie zmiesza z błotem za chwilę ale prawda jest taka że jeśli zależy Ci tylko na tym żeby przed znajomymi pochwalić się że pracujesz w DE to będziesz tu pracować. Generalnie jeśli zdobędziesz przyjaciół w firmie w której pracujesz i nie chcesz się przenosić to do wyboru masz odejście albo zjazd.. Kontakt z koordynatorem nie tyle co utrudniony wręcz niemożliwy. Zadajesz pytanie do biura i zero odzewu, koordynator podobnie. Owszem nie do końca byłem w porządku, ale mając do wyboru wyjazd do Monachium i pracę za 10 euro brutto co wbrew opowiadaniom nie daje nawet 1000 euro a możliwością zarobienia 1000 za 2 tygodnie wybór był oczywisty. Na chwilę obecną podjąłem pracę w firmie która mi płaci 1800 euro miesięcznie bezpośrednio pod firmą niemiecką DPD i nie zamierzam zmieniać pracy. Owszem zaczynam o 6 rano i kończę o 20.

Bożena Nowy wpis
@Były1

Hej @Były, nie wiem, czy dobrze rozumiem. Pracowałeś w jednej placówce, a później Global zdecydowało o Twoim przeniesieniu? Proszę odpisz, bo taka informacja byłaby dla mnie bardzo niepokojąca.

Bożena Nowy wpis

Hej, czy jest tutaj obecny ktoś z pracowników Global Inhouse w Bogdańcu? Zastanawiam się, czy jeżeli aplikuję na stanowisko komisjonera w Niemczech https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/praca-jako-komisjoner-w-niemczech-wysokie-zarobki,lento.pl31653c3b16a17a13effb7c88a65ce184,zielona-gora, będę mogła później złożyć podanie o przeniesienie mnie do innego oddziału (konkretnie w Bogdańcu)?

Cisi

Mnóstwo oszukanych ludzi cajt konta po 70 godzin kaucja na początku, przymusowe wyrabianie uprawnień w innych firmach tego nie wymagają wysokie oplaty za transport 10 km (usunięte przez administratora)€.dziennie (usunięte przez administratora) zero organizacji zeby pracować musisz sie oprosić o czipa do wozka brak godzin osoby ktore szkolą nie maja wogole cierpliwości mysla ze ktos kto nie robil dostanie wozek i bedzie robil. I proszę mi lepiej zaufać jak macie pracować u nich to albo zostań w domu albo pomysl o czymś innym. Pozdrawiam tych co robili i znają temat. Pozdrawiam również tych co maja placone za pozytywne opinie a kto nie wierzy to pokaze pasek.wyplaty i rozmowy z rekruterami i koordynatorami, gosciom wykryli tego.covida chodzili do innych do pokojów masakra zero organizacji wystrzegać sie rownież goslik rekrutacje jedna wielka porażka . (usunięte przez administratora)

Pracownik przyszły
@Cisi

Witam mam oferte pracy w Dreznie na wozek widlowy czy ktoś tam pracuje i moze mi powiedzieć jak naprawde jest? Jakie zarobki zakwaterowanie itp. Prosze o szczera opinie

Edzio
@Cisi

Cisi mieszkales ze mna w jednym chotelu, i sam bym cie (usunięte przez administratora)na miejscu kierownika. ja jakos pracue w tej firmie iuz prawie tszy lata i wiekszych problemow nie bylo, no hyba ze trafi sie jaki debil, ty do niego muwisz a on stoi przet toba i wyglada jakby muche polkna i nic nie kuma. tak cisi o tobie mowa. wogule dziwne ze w ryj nie zarobiles za zlodziejstfo w hotelu, chyba zal ludziom bylo - ale telefony i zarcie ginelo na potenge - zapracowales na ksywe Odkurzacz.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Błądziciel

Długo szukałem pracy, aż trafiłem na globala. Nie żałuję. Zawaliłem robote zostałem zwolniony przez magazyn, ale koordynator zalatwil mi przeniesienie na inny magazyn. Było ciężko, ale warunki spoko, ludzie, i kasa się zgadzała. W biurach trochę kolorują, ale masz stawkę, przeliczasz godziny i ma się zgadzać. Albo Ci pasuje i pracujesz albo nie. Nikt nie goni, nikt nie trzyma na siłę. Ja bylem. Zadowlony.

Lamer

Firma taka sobie, praca była, dom był, był czas na przyjemności i obowiązki. Jak ktoś chce pracować będzie! Uprawnienia na wózki robią, ja nie miałem a już mam. Po odejściu z globala bede mial niemieckie uprawnienia na wózki. Oczywiście zapłaciłem, ale kto teraz da cos za darmo...? Warunki mieszkaniowe jak to za granicą. Dla mnie wystarczające.pałace bede mial w polsce jak się dorobię :P Kuchnia, łazienka, pokój, tylko mogliby bardziej dobierać ludzi zeby nie przyjeżdżało pato z dolnego, lub lublina, aczkolwiek i stąd i stąd przewijały się świetne osobowości. Niewiem czy mam na myśli tego samego brygadziste co poprzednia osoba- Pana P. Ale ten człowiek mimo tego że nie wyglądał był odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Czasem miał nawet zbyt miękkie serce ale naprawdę szacun.dogadywalnsie z każdym i nikt złego słowa na Niego nie powiedział.

Były

Było dobrze, ale jak człowiek chleje to niema co się dziwić że brygadzista w koncu się wkurzy. Ja piłem, i wiele ludzi wylatuje właśnie za. To i wylewają swoje żale. Ja trafiłem na świetny domek, ludzi, do pracy blisko. Płaciłem 2 euro dziennie. I miałem transport do pracy, na zakupy, nie musiałem się prosić, ale zawaliłem przez swoją głupotę. Był jeden świetny brygadzista Pan P. który starał się być dla ludzi, wszystko załatwił, a przynajmniej się dowiedział. Nie bał się chodzic do biura pytać, prosić, nie to co inni... Znajdowali glupie wymówki ze sie nie da, że nie można Pan P. Poszedl dowiedział się i było jasne można, nie można, da się lub nie. Przynajmniej się starał.kto się pracy nie boi zapraszam i życzę abyście trafili pod skrzydła P. Który wolne chwile spędzał poza domem, zachęcając innych do aktywności a nie do siedzenia z pijusami takimi jakim bylem wtedy ja.

Pracowałam w globalu pół roku. Narzekałam, marudziłam, zmieniłam pracę. Trafiłam niestety na (usunięte przez administratora) i wyzyskiwaczy, chętnie bym wróciła do globala... Gdzie brygadziscie mieli kilka mieszkań. Piekne okolice, normalni ludzie, zdrowe podejście szczególnie jednego przełożonego Pana P. Który wolny czas spędzał z ludźmi na spacerach, wycieczkach a i zdarzyło się że i przy piwku. Był bardzo pomocny. Na jego jednego nikt nie pkuł, z każdym miał dobry kontakt nie wyuczony-poprostu był człowiekiem który pogadał, pomógł i za to go cenili, a inni może nie lubili ale tolerowali i uważali bo potrafił pomoc jak tylko mógł, i poświęcał swój czas wolny pracownikom gdy był w stanie choćby odrobinę ale komuś jednak pomoc.

Leń.

U mnie auto firmowe jest. Kierowca zawiezie, przywiezie, 20km do pracy. Osobiście nie chce mi się robić ale się staram. Chodze codzien. W sobotę jeśli trzeba też. Nie pyskuje, robie swoje, owszem napije się ale nie dymie na mieszkaniach, sprzatam po sobie a nawet czasami po innych. I powoli, powoli napełniam miodem dzban. Najwięcej ludzi wylatuje za gadanie w pracy, ciągle sciemnianie, olewke, picie i ćpanie. Bo tu jest kraj policyjny i zwracają na to uwagę, zreszta chyba każdy normalny pracodawca/szef/koordynator,/brygadzista czy też prowadzący zmiane nie pozwoli sobie na ochlejtusów.

Tuptus.

Firma wypłacalna. Robie czwarty rok, i może raz było opóźnienie, tak wszystko oki, z godzinami różnie, ale to nie wina globala tylko poprostu niema tyle zamówień. Spotkałem się z wieloma bardzo dobrymi słowami o tej firmie, ale. Osobiście dla mnie jest tu 7/10 mogłoby być lepiej, ale wiem że są dużo DUŻO DUŻO GORSZE..

Kolejna sprawa kto pisze źle komentarze. Zazwyczaj ludzie którzy wylecieli za picie, bo CO NIEKTÓRZY zachowują się jak psy i tylko im jaranie i chlanie w glowie. Ameby które przyjechały zarobic - myśląc że ktoś będzie płacił za nic, za każdy poniedziałek wolny-bo oczywiście weekend był za krótki zeby wytrzeźwieć,lub ludzi którzy myślą że jak są w niemczech to będą leżeć. To niestety nie są lata 90te..bez pracy niema kołaczy. Zapraszam chętnych do spróbowania, przyjedźcie na miesiąc, dwa, nikt Was siłą nie zatrzyma. Nie spodoba się można odejść, ale kto nie spróbuję ten nie wie. Odnośnie dojazdów dodam że koordynatorzy tak dobierają ludzi aby na każdym mieszkaniu była osoba z autem która zawiezie ludzi, weźmie od nich za paliwo, sam kierowca dotrze do pracy za darmo, a oczywistym jest ze od firmy dostanie dodatek który jest rekompensatą, tzw amortyzacją auta. Dziękuję do widzenia. Tyle w temacie. A takich leszczy co piszą głupoty zachęcę najpierw zeby sobie zrobili prawko, kupili auto i wtedy poruszymy częsty temat opłat za dojazdy. Ciekawe czy wtedy będą wozić ludzi za free jak to jest gdy tego prawka ani auta nie posiadają a tylko mają wielkie wymagania. Leszczy tu nie trzeba, kto zna swoje możliwości zapraszam.

Niemoge sie wypowiadać o wszystkich magazynach, bo nie byłem na wszystkich, a są różne. Na jeden można pojsc pieszo 1km,inne są oddalone np 12,czy 20 km. Jezdzi się z kimś. I trzeba płacić temu komuś za paliwo-to chyba logiczne!!? Jeżdżąc firmowym autem tez trzeba płacić. Za mieszkanie 220 erło, w tym nie interesuje nas prąd i woda oraz internet. Niemożna mieć pretensji do brygadziste, lub koordynatorów jeśli bzdury opowiadają ludzie z biur pośredniczących którzy nie wiedzą, albo/i /lub mylą poprostu jakie odległości i warunki są na danych kwaterach. Pierwszymi osobami z kim macie Państwo kontakt nie jest brygadzista ani koordynator!!

Witam. Pracuje w globalu ponad 5 lat. Samo to mowi już coś o tej firmie. Owszem kokosów niema, ale niech nikt mi nie wmawia że to najgorsza firma. Mieszkania są lepsze i gorsze(zasługa mieszkańców) cieplo jest, łazienka jest, kuchnia, palniki, kuchenki, garnki są. Uprawnienia na wózki firma robi jeśli ktoś niema, ponieważ wymaga tego klient czyli magazyn na którym będziemy pracować.

Czarna mamba

Mam. Pytanie. Czy jeżdżąc służbowym autem do pracy dostaje się jakiś dodatek do paliwa. Prosze o szczera odpowiedz

Roman
@Czarna mamba

Planujesz ubiegać się o zatrudnienie w firmie Global Inhouse Logistics? Ciekawi mnie motywacja Twojego pytania zadanego w tym wątku, więc może zechcesz coś więcej na ten temat napisać? Będzie mi bardzo miło.

Metro

Odradzam zdecydowanie ta agencję. Koordynator nic nie wie o warunkach umowy i mówi dużo ale nic zgodnie z prawdą. Mieszkanie miało być za darmo, a okazało się że musimy płacić. Wypłaty nigdy się nie zgadzaly I trzeba było sprawdzać i się upominać. Jedynym plusem był kontakt email z Panią Karolina M.

Panda
@Metro

Hej, A jaki magazyn??

Ktos
@Metro

mam to samo tylko ze mnie niestety zlewają od gory do dolu nie odp na meile, okradli mnie z pieniedzy za nie caly miesiac pracy dostalem 196€ kpina, banda oszustow i zlodzieji zdecydowanie odradzam

Hubi
@Ktos

Jaka lokalizacja jeśli można?

Cisi
@Panda

Edeka balingen nie polecam wszystkie opinie sie zgadzają

Czarna mamba

Wszystkie opinie sie zgadzają. Zero dodatkow za chlodnie. Brak posiłków co się należy jak psu zupa. Ale pewnie global wszystko bierze dla siebie. Co do brygadzisty fakt. Totalny zwis na ludzi. O co nie poprosisz to nie maja czasu.(usunięte przez administratora)

Pozdro ja

Ludzie z ODRADZAM!(usunięte przez administratora)Pieniądze się nie zgadzają, koordynator olewal nas z góry na dół, premie i zwrot za paliwo to jest kompletna kpina. Dobrze, że przynajmniej dało się cokolwiek załatwić z Panią z biura. Dobrze, że już tam nie pracujemy

Najgorsza agencja przez jaką pracowałem. Koordynator oraz brygadzista mają wszystko gdzieś mimo że początkowo sprawiają wrażenie "ogarniętych" i uczciwych. Trzeba sie o wszystko dopraszać 50 razy. Zwalają odpowiedzialność jeden na drugiego a na koniec okazuje się że oni nic nie wiedza na dany temat albo się tym nie zajmują... premia od koli nie istnieje mimo że jest na umowie. (usunięte przez administratora) na godzinach premiach i ogólnie na czym się da. Radzę omijać szerokim łukiem.

kolo

fatalna agencja brygadziści w żaden sposób nie pomagają wręcz działają na niekorzyść, koordynator wiecznie nie ma czasu i nic nie potrafi załatwić, pieniądze wypłacane po czasie (nie zgodnie z umową)

Nocnik

Jak praca przy elektronice godziny,mieszkanie itd,dzieki

• Jak się pracuje w Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność)
  • Bogdaniec

Global Inhouse Logistics Sp. z o.o. (zakończona działalność)