Des Meble Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Des Meble Sp. z o.o.

Jula Nowy wpis

Witam, proszę mi napisać jak praca tapicerów teraz wygląda. ze strony firmowej wiem tylko, że są poszukiwani na umowę o pracę. praca jest na akord tak jak opisywali? Jaki teraz tak średnio wychodzi i czy warto by partner aplikował?

Rokk Nowy wpis

Zastanawiam się nad przeprowadzka do dziewczyny, szukam pracy jako tapicer, ale 15 minut przerwy to gmmm chyba tam (usunięte przez administratora)

Kiero Nowy wpis

Witam. Jak wygląda praca jako magazynier. Też na akord czy stawka godzinowa? Uprawnienia na wózki sponsoruje pracodawca czy trzeba już mieć. Potrafię obsługiwać widlaka lecz nie mam jeszcze uprawnień.

@Kiero

A potrzebują magazyniera teraz? Nie widziałem żadnego ogłoszenia na necie. Znalazłem jedynie starszą ofertę pracy na produkcji i tam widziałem, że kiedyś brali bez doświadczenia. Magazynier też może liczyć na pracę nie posiadając wcześniejszego doświadczenia na tym stanowisku, ktoś wie?

Ile dziś zarobię w biurze na dziale logistyki? wystawiona jest teraz oferta dla takiego pracownika i piszą w niej o atrakcyjnym wynagrodzeniu. A co się na jego całość składa?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Des Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Lola

Chciałabym się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje się w des meble?

@Lola

Pracuje się od 6 do 15.

@pracownik

Przerwa w tym wszystkim gdzie jest ulokowana? Chyba ze każdy robi kiedy chce? I jaki macie teraz akord? Ktoś podał go i normy z miesiąc temu w minusach według swojej oceny warunków.

Przerwa trwa 15 minut,od 10:45-11:00.Akord w pierwszych 3 miesiącach ma być na poziomie 80%,po tym okresie 100%.

@pracownik

15 min? Nie ma możliwości na wygospodarowanie czegoś dłuższego? Ciekawi mnie tez podejście samych osób zatrudnionych, czy to według ich uznania wystarczające? Czyli tak dla jasności nie macie tu żadnej stołówki ani niczego w ten deseń? Gdzie się odpoczywa?

nowy

(usunięte przez administratora)Jest stołówka i możesz tam zjeść śniadanie,jest też na zewnątrz palarnia,ale raczej nie zdążysz zjeść na stołówce i zapalić na palarni,musisz wybrać,albo jedno,albo drugie.

Hmm

robic trzeba jak wszedzie ja wurabiam duzy akort bo sie da to i kasa gra. teraz nie masz sobot to i mniej kasy. roboilem u innych to sobie idz przelicz inne firmy co placa od najnizszej i pod stołem

@Hmm

najniższa w tej chwili wynosi (usunięte przez administratora)zł.netto,dolicz do tego twoje nadgodziny,dolicz premię że nie jesteś na chorobowym itd.to ile ci więcej zostaje? Jak możesz porównywać pracę za najniższą krajową,z pracą na akord.Jeśli wyrabiasz tak duży akord,to raczej pracujesz na piankarni.

były pracownik.

Na plus wypłaty na czas, najczęściej wyższe jak najniższa krajowa,i dużo fajnych, pomocnych ludzi. Na minus: na każdym stanowisku jest akord i co nowsze komplety to czas jest ukracany.Od niedawna osoby które wykonują nawet po ponad 100% normy są wzywane i mówi im się że powinni robić więcej,.Wygranymi są ci którzy pracują byłe jak, ale siedzą na godzinowkach i zawyżają normy.Pracownicy z dłuższym stażem nie są doceniani,bo szefostwo wychodzi z założenia że każdego można szybko zastąpić,a to niestety nie jest prawdą bo trzeba ładnych parę lat popracować żeby swoją pracę wykonywać porządnie, czy to na szwalni, czy na stolarni, czy na tapicerni. (usunięte przez administratora) Firma ma potencjał, ale nie liczy się z dobrymi pracownikami. Nie polecam i nie odradzam, każdy musi sam spróbować.

Były
@były pracownik.

Więcej niż najniższa krajowa, ale zdecydowanie mniej niż powinno się dostać z tymi wszystkimi nadgodzinami, które nie są rozliczane prawidłowo

była pracownica

Wypłaty zawsze były na czas,z tym nigdy nie było problemu.Niestety pracuje się cały czas po 9 godzin a jak dojdzie Sobota to dwa dni dochodzą po 10 godzin,do tego wszystkie nadgodziny są wyplacane jako premia.Nie ma czegoś takiego że za pracę w Sobotę jest możliwość wybrania w tygodniu dnia wolnego, niestety to wszystko jest łamaniem praw pracowniczych.Na każdym dziale jest do wyrobienia akord.Jak ktoś już napisał,firma ma potencjał i cały czas są zatrudniane nowe osoby.

Henia

Czy do szwalni można się teraz przyjąć? Było o nią pytanie w tamtym roku a w sieci pokazuje mi się jakaś informacja i wykreśleniu spółki z rejestru teraz w maju O co mogło chodzić? i przede wszystkim co z pracownikami wobec takiej sytuacji?

Asio

Witam mam pytanie odnośnie pracy na szwalni jak wygląda praca i jakie zarobki

Myślący

Niestety można się tu spotkać z rasizmem co jest w tych czasach nie do akceptacji.

Bronisław
@Myślący

Ja to z rasizmem?? Chodzi o obcokrajowców pracujących w firmie? Takie zachowania nie powinny być akceptowane. Próbowałeś zgłosić ten problem do przełożonego?

@Bronisław

Kierownictwa to nie rusza a niechodzi tylko o obcokrajowców, chodzi też o regionalne podejście do człowieka

Gabriela
@Myślący

Na czym ten regionalny rasizm polega? Myślałam, że rasizm to szykanowanie osoby innej rasy, koloru skóry. Są tacy pracownicy i ktoś u Was im dokucza? Zagadka..

Maria
@Myślący

Noto świadczy już o ludziach, którzy obrażają innych. A jakie zwroty padają najczęściej?

@Gabriela

Wystarczy że trafisz na Narodowca, chyba więcej nie trzeba mówić że wszelakie co nie Polskie chociażby nazwisko nie jest u takiej osoby mile widziane.

@Myślący

odpisałeś dość ogólnie odnośnie tego. więc takich osób tu nie było i po prostu debatujecie? o tym podejściu samym w sobie lepiej napisz coś więcej skoro jakieś nieścisłości podkreślasz. obecne warunki mnie interesują. jak tu płacą za dobrą pracę?

Hej wszystkim. Na jakie stawki można liczyć w tej firmie? Warto aplikować? Czy sa premie, benefity pozapłacowe?- ubezp, Multisport etc? Pozdrawiam

Maja
@Nowy

No dobrze ze pytasz bo miałam pierwsza ale ja chciałam o jakiś dział spytać a ciebie co interesuje, stanowisko które?

@Maja

Tapicer

Piotr jaskulski Ozimek

Chciałbym powiedzieć wszystkim aby nie składali swojego Cv do tej firmy, nigdy nigdy!!! Wyrzucają ludzi którzy są na okresie próbnym którego nie pozwalają dokończyć, dla nich liczy się tylko szybkość i ilość!!! Nie składajcie do nich swoich podań , ja będę ostrzegał ludzi by nikt się tam więcej nie dostał!!!!

@Piotr jaskulski Ozimek

Myślisz, że same ostrzeżenia faktycznie pomogą w tym? Wgl., co napisał ten anonim, bo na całość cenzura poszła i nie wiem?

Myślący

Praca nienajgorsza. Chociaż niektórzy pracownicy są rasistami. W tych czasach to słabe aby prześladować i wyzywać miejscowych (usunięte przez administratora). Każdy ma swoją godność. Praca w akordzie to duże wymaganie dla jakości produktu. Ostatnie pomysł o sprzątaniu stanowiska (usunięte przez administratora) pracy to jakieś nieporozumienie.

Izabela
@Myślący

Czyli praca w firmie Des Meble jest na akord - dobrze wiedzieć. Czy w takim razie trudno jest wyrobić tam normę? Nowi pracownicy mogą mieć z tym problem czy nie?

Wanda

Ile zarabia projektant mebli w Des Meble? Napiszcie proszę, czy jest to osobne stanowisko, czy firma zatrudnia osoby prowadzące własne działalności gospodarcze do wykonywania projektów?

@Wanda

wystarczy podjechać i osobiście zapytać się właścicieli.tutaj nikt konkretnie na to pytanie nie odpowie bo to zależy od zapotrzebowania.

Jolanta

Czy praca w Des Meble spełnia wasze oczekiwania i wszystkie warunki pracy są dla Was zadowalające? Z chęcią poznam Waszą opinię na temat zatrudnienia w firmie a z przykrością stwierdzam, że od dawna nikt się odnośnie tego nie wypowiadał. Odezwijcie się.

Ali baba

Chciałbym dopytać o zarobki? Widzę że firma oferuje w ogłoszeniach całkiem przyzwoite stawki, ale.. czy jest to stawka miesięczna? coś tu kolega pisze o akordzie? A może to z premiami dodatkami itp? 4000zł brutto to ok 2 860zł nettom , czyżby kolega "nemo" nie wiedział jakie ma brutto? Ma ktoś bardziej konkretną opinię? Może jakieś fakty??

@Ali baba

akord jest narazie tylko na piankach,ale może być tak że wprowadzą go na każdym dziale,i to już będzie tylko gorzej.(usunięte przez administratora) Wypłaty są na czas-z tym nie ma problemu.

Sylwia
@nowy

A dlaczego sądzisz, że praca na akord będzie gorsza? Czy pracownikom trudno będzie osiągnąć wymagane normy? Piszesz też o stawkach, czy wraz ze stażem pracy zwiększa się wysokość wynagrodzenia? Może istnieje jakiś system premiowy oraz pakiet socjalny?

@Sylwia

Praca na akord=gorsza jakość.Czas na wyklejenie niektórych brył jest niewykonalny a innych jest ok.Kolega wykonał akord w 113%,ale jego wyklejanie jest tragiczne.Generalnie akord był na poziomie 80-90%/+-/.(usunięte przez administratora).PENSJA JEST W TERMINIE!!!!!!!!.To jest duży PLUS.

@Sylwia

prędzej jedna osoba już zdążyła odpowiedzieć dlaczego praca na akord będzie gorsza,no i jak najbardziej to potwierdzam. napewno są pojedyńcze osoby które będą pracować szybko i w miarę dobrze to będzie wyglądało,ale jeśli inne osoby mają mniejsze doświadczenie,a do tego dojdzie tempo to efekt końcowy będzie tragiczny,począwszy od stolarni-piankowania-szycia i kończywszy na obijaniu.akord wtedy się może sprawdzić gdzie wszystko jest dopracowane w 100%-(usunięte przez administratora)

nemo

Jestem w firmie 6 miesięcy.Jedyny plus to pensja na czas.(usunięte przez administratora)Pracuję na piankach ,mamy akord minutowy/????!!!/.Wpisy zachwalające to są od samych właścicieli/chyba/lub osób z biura.Kolega mówił,że na święta była premia .Wysokość była zależna od ilości nadgodzin/śmiech na sali/,a w biurze kobieta przepracowała 1 mies.i miała premię.Porównajcie daty i godziny wpisów zachwalających, to domyślicie się wszystkiego.

Grzesiek
@nemo

nemo ja jestem kierowca wiec wpis o tej godzinie to rzecz normalna dla mnie

grzesiu

Fajna atomsfera i super jestem traktowany

Edyta

Naprawde super polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Des Meble Sp. z o.o. - Myślina

• Jak się pracuje w Des Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Des Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Des Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Des Meble Sp. z o.o.