Opinie o Wtór-Steel Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Wtór-Steel Sp. z o.o.
5 1 3 5 1
Ja Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca w tej firmie nie jest wcale zła, są nagrody, są podwyżki, przed każdymi świętami dostaje się do wypłaty extra pieniądze. Nikt nie jest zwalniany bez bardzo konkretnej przyczyny. Szefostwo jest wporządku i podchodzi z szacunkiem do pracownika. Nikt kto jest zatrudniony w tej firmie nie powinien narzekać bo pensje są ok. Fundusz socjalny też nieźle działa :) Gdyby było tak źle jak tu ktoś pisze- " Szybkibilll" nikt by nie pracował w tym Zakładzie kilku lat tylko szukał czegoś innego. Owszem każdy chce więcej i więcej, życie drożeje, ale firma się prężnie rozwija więc podwyżki pewnie będą :) Pozdrawiam :)

TakNie
Szybkibilll Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Szczerze nie polecam (usunięte przez administratora) jakich mało banda glupkow tam pracuje kierownik z tbg to totalny baran nic nie umie szkoda że tam jest.. Ogólnie to już lepiej jest wszędzie ale nie tam!!! Odradzam szczerze każdemu!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć wypłaty

TakNie1

Wątek o zatrudnieniu w firmie Wtór-Steel Sp. z o.o. w miejscowości Stalowa Wola nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe wieści.

TakNie

Zostaw opinię o Wtór-Steel Sp. z o.o. - Stalowa Wola

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie