counter
5 1 5 5 1
Mag.. Nowy wpis

Pracując tutaj prawie 10 lat mogę śmiało stwierdzić że jest to jedna z najlepszych w Polsce firm w tej branży. Co do atmosfery i ludzi pracujących tutaj nie można mieć żadnych zastrzeżeń jeśli trzeba zawsze pomogą

Iza Nowy wpis
@Mag..

Pracujesz w tej firmie już 10 lat? To naprawdę dużo, Twój wpis zachęca do spróbowania pracy we Wtór-Steel. A co najbardziej Ci się podoba w firmie?

Ja Nowy wpis

Praca w tej firmie nie jest wcale zła, są nagrody, są podwyżki, przed każdymi świętami dostaje się do wypłaty extra pieniądze. Nikt nie jest zwalniany bez bardzo konkretnej przyczyny. Szefostwo jest wporządku i podchodzi z szacunkiem do pracownika. Nikt kto jest zatrudniony w tej firmie nie powinien narzekać bo pensje są ok. Fundusz socjalny też nieźle działa :) Gdyby było tak źle jak tu ktoś pisze- " Szybkibilll" nikt by nie pracował w tym Zakładzie kilku lat tylko szukał czegoś innego. Owszem każdy chce więcej i więcej, życie drożeje, ale firma się prężnie rozwija więc podwyżki pewnie będą :) Pozdrawiam :)

Szybkibilll Nowy wpis

Szczerze nie polecam (usunięte przez administratora) jakich mało banda glupkow tam pracuje kierownik z tbg to totalny baran nic nie umie szkoda że tam jest.. Ogólnie to już lepiej jest wszędzie ale nie tam!!! Odradzam szczerze każdemu!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć wypłaty

TakNie1

Wątek o zatrudnieniu w firmie Wtór-Steel Sp. z o.o. w miejscowości Stalowa Wola nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe wieści.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Wtór-Steel Sp. z o.o. - Stalowa Wola

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad