Opinie o Building Engineering Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Building Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Building Engineering Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Building Engineering Sp. z o.o. w Szczecin

Kacper Nowy wpis

@leszek co masz na myśli?

Leszek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) zostawia ludzi których zatrudniał w najgorszych życiowych sytuacjach.

Leszek

Następnego klona tworzy.Ten facet nie spocznie na lałrach już tyle firm wykiwał.

@Leszek

A możesz podać nazwę nowego spółki tego kiwacza?

Mirek Nowy wpis
@Zainteresowany

Fisch SPzoo Szczecin

Lesazek Nowy wpis
@Mirek

Następnie stosuje następny triki ,nie ma pieniędzy bo mu nie płacą ,to jakiś pracownik przeliczył się w kosztach został zwolniony tylko nie on winny a ludzie, nie odbiera telefonów transferuje pieniądze na" fisza Spzoo" twór powstał 5 lat wstecz i dalej zatrudnia na czarno ludzi na budowach.Tych spółek ma kilka na syna ,na żonę,Na kolesi ostatnio w 2020 roku tworzy następną Spzoo na kolesia "Eco Water" Proszę wyciągnąć wnioski z tego co piszą poszkodowani na opiniach bo to co robił to trwa wiele lat a zaczynał na "Carbotechu"ci co nie wyciągneli wniosków pieniędzy nie odzyskali.

A jak teraz w czasie pandemii firma radzi sobie? Czy potrzebuje pracowników?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Building Engineering Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czesław

O czym konkretnie piszesz? Widzę że masz żal do właściciela firmy, możesz powiedzieć jakie konkretnie sytuacje sprawiły że masz takie zdanie o Building Engineering? Czekam na więcej szczegółów.

Adam pracował za swoje pieniąd

Miał obiecaną pracę Opoczno ,Biełaczów Ilża warunek musi przywieśić swoje pieniądze na czas przetrwania budowy były to 2 miesiące,póżniej zapłaci .Podpisałem jakiś papier który został zabrany do biura i nigdy nie przekazany wykonawcy.Podczas tej budowy zatrudniał wiele ludzi na czarno.Były to lata 2017 kierownik robót Z.B uległ wypadkowi ponieważ koparka podawała kręgi i krąg się na niego obsunoł.Pan Zbyszek mówił że to go bolało został bądż co bądż zniesiony z budowy mieliśmy wezwać karetkę prośił pan Zbyszek żeby nie bo jak pojedzie do opoczna to tam pujdzie prywatnie do lekarza..Dzwonilśmy do Jankowskiego nie odpowiadał.Został poiformowany o wypadku ale ignorował dla niego ważniejsza była praca z zyskiem.Wiemy ze to u niego skonczyło się operacją a cały przebiek po wypadku został zatuszowany.Przez tego właściciela Jankowskiego Marka Prokurenta.Mam telefon do tego pana Zbigniewa B można tą sprawę ruszyć .tel 696727730,796543444.

Lysy

Uciekać, unikać... jeden wielki problem z tą firmą - nie płacą.

Leszek

Zostawiła mi ta firma niesmak i zniechęcenie do pracy w prywatnych przedsiębiorstwach.To wszystko razem wzięte nazywa się wyzyskiem człowieka przez człowieka było to podobne do czasów kolonialnych tak działa ten cały wielki szef.

Stanisław

Obecnie szukam poszkodowanych przez firmę Builldig Marka J.Sprawa jest rozwojowa tel.692610671

Czarek
@Stanisław

Jest ich wielu.... Ale zostali zrobieni w białych rękawiczkach. Większość myślała, że ma do czynienia z porządnym biznesmen. Taka aurę wokół siebie roztacza. A większego krętacza, (usunięte przez administratora) to trudno znaleźć. Radzę poszukać jeszcze na innych jego spółkach. Carbo.... Spółka Building ma sporo długów, które są do kupienia na giełdzie ????

Adamowski

Pracowałem w tej firmie jako pracownik sam nie wiem na jakim etacie bo umowy które zabierał, do mnie nie trafiły.Zostałem (usunięte przez administratora) na kilka tysięcy bo mi nie płacił przez kilka miesięcy.Mieszkam w tej miejscowości w której robi oczyszczalnie obecnie zatrudnia brata który tak jak on obiecuje.Straszna firma jeszcze nie pracowałem w takich warunkach i w takiej firmie.Pracowało tam wielu Ukrainców którym też nie płacił.

Małgorzata
@Adamowski

Przykre jest to o czym piszesz, jednak w momencie kiedy sprawa się rozwiąże poinformujesz nas o tym na forum? Może okaże się, że pieniądze Twoje i innych pracowników zostaną wypłacone. Jeżeli już do tego nie doszło.

Kolega Adama
@Małgorzata

Nigdy pieniądze do niego nie trafia. Nie wysilaj się Małgorzato. Ta firma jest zadluzona po uszy. Wystarczy poczytać w internecie. Na giełdzie długów ma z 50 000.

Windykator Karny

Zajmujemy sie skuteczna windykacja. mamy wiele spraw zakonczonych splat . zapraszam do kontaktu 501215719

Jeżeli się ktoś zetknie z tą firmą to niech ucieka jak najszybciej. większego oszusta i bajkopisarza to ciężko znaleść

Zostaw merytoryczną opinię o Building Engineering Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Building Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Building Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Building Engineering Sp. z o.o.?

Building Engineering Sp. z o.o.
  • Ks. Witolda 7-9 lok. 111
    71-063 Szczecin
  • NIP: 7642651932 KRS: 0000377597

Building Engineering Sp. z o.o.