Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o.

Adres: Gajowa 1, 86-061 Bydgoszcz brzoza

NIP: 5540234721 REGON: 8236363 KRS: 0000054970

Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o.

Nadal czekamy na aktualne informacje. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o. w mieście Bydgoszcz brzoza. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw opinię o Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o. - Bydgoszcz brzoza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ochrony Osób i Mienia Sexton-Blake Sp. z o.o.