Ars-Alarm Artur Sutkowski

Bydgoszcz

Opinie o Ars-Alarm Artur Sutkowski

Karolina

Profesjonalna i solidna firma, bez problemów naprawili domofon w moim domu, a w dodatku szybko i sprawnie, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to profesjonaliści w każdym calu

Milena

Znakomita firma, szybko i solidnie wykonali system monitoringu terenu mojej firmy, jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy, to znakomici fachowcy.

Asia

Firma godna polecenia, profesjonalna i miła obsługa. Zakładałam ostatnimi czasy u nich alarm do mojej restauracji, muszę powiedzieć że sprawdzili się świetnie. Montaż nie trwał długo. Polecam.

Zostaw opinię o Ars-Alarm Artur Sutkowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars-Alarm Artur Sutkowski