Maria Nowy wpis

MONT-INOX Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowo-handlowym. Główne obszary działalności firmy to przemysł rolno-spożywczy, kosmetyczny oraz biopaliw. Poniżej zostawiam link do rekrutacji. http://www.montinox.com.pl/praca Powiedzcie, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Czy Mont-Inox organizuje staże dla studentów?

Anka Nowy wpis

@NiebrzydkiJacekKameralnie rozumiem, że na żadne dodatki liczyć nie można..?

Kornel Nowy wpis

Czy w firmie wciąż panuje rotacja? Warto pomyśleć o pracy w firmie jako zdobyciu doświadczenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ramzi

Witam Panowie co tam słychać ciekawego w delegacji???:)

Dominika

Chciałabym przede wszystkim prosić Was o przestrzeganie regulaminu forum, który akceptujecie umieszczając komentarz. Niedozwolone jest obrażanie innych. Zamiast tego zachęcam wszystkich do pisania merytorycznych opinii oraz trzymania się wątku, czyli piszcie o pracy w firmie Mont-Inox. Merytoryczne opinie są bardzo cenne, więc zachęcam do kulturalnej oraz rzeczowej wypowiedzi.

Tymon

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca więc chyba coś przesadzacie?

powody rotacji w firmie.nie są różne ,powodem opuszczania firmy przez pracowników są ludzie w biurze którzy wysyłają za granice bezczelne (usunięte przez administratora) i cwaniactwo , niedługo będą pracować sami, zobaczą jaki to kawałek chleba i wtedy może zaczną doceniać ludzi bo z tego co wiem nie widać kolejki przed firma żeby pracować w tak wspaniałej firmie którą i tak za niedługo upadnie

Gutek

Są różne powody rotacji i to bardzo różne!!

Wlaz na kota

Normalny chłop, robiłem z nim kilka razy i nie wiem czemu ktoś tak pisze na jego temat. Bardziej zwrócił bym uwagę na to kto tak pisze, lub mówi, bo w firmie występują wybitne jednostki, na które bym uważał.

Jasne ma dobra opinie tylko powiedzcie dlaczego ludzie odchodzą Z firmy, gdyby była dobra firma to by ludzie nie odchodzili do innych firm które w tym momencie są lepsze niż montinox ,i jeśli polityka firmy się nie zmieni i ludzie z biora nie zaczną normalnie myśleć i doceniać ludzi to firma upadnie

Julita

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Kamil

Zalisz, to się ty biedaku publicznie nawet. Widać kto "podpier" po wpisie

Kamil

Jesteś zwykły (usunięte przez administratora)

Radek

Dobra firma i nie ma co narzekać. Idealnych nie ma!!!

Śmiać mi się chce że montinox to jedna z najlepszych firm na Podkarpaciu, uważam że to glupoty i jedynie tacy ludzie którzy tu nie pracowali mogą w to uwierzyć, dla tych co nie wiedzą powiem tak przez swoją głupotę montinox stracił wiele robót na francji ,stawki też są śmieszne i ludzie z biura którzy ogarniaja robotę za granicą mają straszny tupet i są bezczelni ,myślą że można ludzi poniewierac i dawać głupie kary

kierownik

tylko mont inox jest to nr1 rozwijająca sie preżnie firma na podkarpaciu ,takich jest bardzo mało firm gdzie można nawet i bardzo dobre pieniądze zarobic jak się uczciwie pracuje i wydajnie zdecydowanie polecam firme mont inox z sanoka

Mario
@kierownik

Zdecydowanie polecam, sam kiedyś tam pracowałem jako monter. Były dobre zarobki, szefostwo ludzkie. A przecież w każdej firmie znajdą się lajzy, które podp...

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Dominika

Firma MONT-INOX poszukuje trzech pracowników - spawacza, moneta, izolera. Każdy z pracowników powinien według wymogów zatrudnienia posiadać co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Czy w takim razie nie ma możliwości zatrudnienia bez większego doświadczania?

Dominika

@Weld a skąd masz informacje o jakichkolwiek rotacjach w firmie? Nie każdy to zjawisko kojarzy pozytywnie, co masz dokładniej na myśli? Rotacje związane z awansem, czy też częste zwolnienia? Opisz nam więcej, forumowicze będą wdzięczni za więcej szczegółów, które pozwolą zrozumieć sytuacje w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Inox - Sanok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mont-Inox
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kiczury 12A