Opinie o Polhoz Sp. z o.o. w Szymankowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polhoz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polhoz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polhoz Sp. z o.o. w Szymankowo

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Polhoz Sp. z o.o.?

Ja bym chciał wiedzieć, ile teraz zarabia pracownik fermy. 2 lata wstecz było po ukraińsku ogłoszenie z 4 tys. na rękę. Zadania wiadome, mycie dójek, zakładanie i zdejmowanie aparatów. Nie wiem czemu wtedy było to na zlecenie, może Polakom dają umowę o pracę? Kto wie?

Brak szacunku do pracowników pan Roman i Pan Wojtek który uważa się za kierownika a w papierach ma co innego nie polecam firmy z dnia na dzień jest coraz gorzej robisz jak (usunięte przez administratora) do 22 to dla nich i tak za mało ale cóż zrobić jak sobie jeżdżą tylko samochodami po polach i pilnują wszystkich jakbyśmy nie wiedzieli co mamy robić a do stawek do już w ogóle ręce opadają jebać ich tam wszystkich ????

Aktualny Pracownik

Ojjj Wojtku Koszykarzu????‍♀️Młody jesteś i jeszcze dużo przed Tobą lat pracy…. Powodzenia, obyś trafił lepiej ????

@Aktualny Pracownik

O co chodzi z tym Wojtkiem i czemu koszykarzem go nazywasz? ;p

@Aktualny Pracownik

@ Aktualny pracownik Napewno będę miał lepiej niż w tym (usunięte przez administratora) a "niby ludzie pchają się bramami i oknami" jednak tego nie widać w drugim znaczeniu bardziej to widać że ludzie uciekają stamtąd :)

Honorata

Czyli sugerujesz, że są aktualnie braki w zatrudnieniu? Ciekawe czy beda otwierane w takim razie miejsca pracy, skoro brakuje według Ciebie ludzi

@Honorata

Tak ale takich pracowników jak mechanicy i traktorzysci a nie takich jak np w biurze połowa powinna ich w zimę odśnieżać panele i kości trawy żyłkową w plus 30 stopni to ciekawe ile by po pracowali i przyjdzie ci taki magazynier wiadomo o kim się mówi i rządzi albo ustanie ci za plecami i patrzy jak robisz ma swój kont to niech u siebie siedzi i w między czasie kartony by sobie po składał od oprysków ale nie bo ich za dużo jest a jego ręce bolą hah MASAKRA

Honorata

A w biurze jest więcej kobiet czy mężczyzn? Je też byś w tym widział?

@Honorata

A co to za problem jest czy więcej kobiet czy mężczyzn kobiety też pracują fizycznie albo lepszy pomysł mam na taśmę je dać na przebieranie ziemniaków jak koszenie i odśnieżanie jest za ciężkie pracą no ale niestety mają swoich (usunięte przez administratora) do roboty a oni mają lewę ręce do roboty ci z biura

Pracownik :) Nowy wpis

Młody człowieku, popracuj więcej lat i potem się wypowiadaj. Z Twojej aktywności wynika, że tęsknisz za pracą w Polhozie. Ale jak się gryzie rękę, która jeść daje, to potem pozostaje żal do całego świata…

Były pracownik Nowy wpis
@Pracownik :)

Nigdy nie zatęsknię za tym (usunięte przez administratora) Bo mam o wiele lepsza pracę w tym samym zawodzie i robię wszystko uprawa siew itp a nie jak w tym zjebanym zakładzie koszenie rowów jedynie albo skakanie po ciągnikach jak (usunięte przez administratora)i nie mam żalu lizusie :)

Trk123

Czy ktoś wie jakie warunki pracy jako traktorzysta w miejscowości wojanowo jakie godziny pracy jaka stawka.??

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polhoz Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik w gospodarstwie rolnym wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Gosc

Jakies zmiany? szukam pracy i niewiem czy aplikowac?

@Gosc

Juz sie nie zmieni. Ale zato ziemniakow masz na caly rok w piwnicy.

@Gosc

Żadnych zmian, szukaj pracy gdzie indziej

Trk123

Witam. Czy ktoś wie jak z pracą polhoz wojanowo jakie warunki pracy??

Menaho

Dużo ludzi co podpierd.... Warunki średnie, każdy dąży do władzy. Nie doceniają człowieka który dobrze pracuje. Wózki widłowe rozwalone tak samo jak ładowarki jcb. W skrócie konfidentów nie brakuje. A młode kierownictwo nie ma szacunku do starszych osób. Proste odradzam

Tomasz

Dobra firma ale dla dobrego pracownika. Nie każdy jest dobry stąd narzekanie.

Nie kłam chłopie.
@Tomasz

Dobrze mają te osoby które donoszą tobie i liżą tobie duże. A dobrych pracowników wykorzystujesz dodając więcej pracy.

Jonh
@Tomasz

Dobrego pracownika. Nie wiem kim nazywasz dobrych tych którzy zderzyli się na polu siewnikami do nawozu marki Amazone. I nie ponoszą żadnych konsefenkcji chodź przynoszą straty dla firmy. Oni są dobrze?.

Co ciekawego jeszcze powiesz? Z miłą chęcią poczytam

Czy w firmie Polhoz Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Gleb

Zależy o jakie szkolenia konkretne jest pytanie?.

Lolek

Podpowie mi ktoś czy firma szuka kogoś do pracy?Jakie macie stawki dla pracownika fizycznego?

Tymoteusz

Uważam, że jeśli komuś jest tak źle to powinien zmienić pracę.

Rohan Tanugen
@Tymoteusz

To jest komentarz bez sensu.

Maciej
@Rohan Tanugen

Widzę, że masz odmienne zdanie niż Tymoteusz. Mógłbyś je przedstawić bardziej szczegółowo i napisać o aktualnych warunkach pracy w firmie? Wynagrodzenie i atmosfera są bardzo ważne, więc czekam na Twoją wypowiedź.

Rohan Tanugen
@Maciej

Warunki pracy w miarę ok. Choć stan techniczny wózków widłowych pozostawia wiele do życzenia. Według mie żaden nie powinien przejść badania UDT. Nie wiem jak oni to robią. Ale powinen przyjrzeć się temu ktoś profesjonalny i nie jakiś kolega lub po ,,rodzinie,,.

Nie polecam.

Nie polecam dużo obiecują a później (usunięte przez administratora). Bez podstawie zabierana premia bez tłumaczenia. Warunki pracy pod psem .Sprzęt z lat 80 złom.

Zainteresowana

W obozie nic się nie zmieniło, niestety.

Uprzejma982

Tragedia nie polecam tam pracy warunki gorsze niz na podworku ludzie sa traktowani jak parobki charuja od switu do nocy I nic z tego nie maja a to wszystko dzieki pseudo menagerowi dawidowi lisinskiemu ktory do ludzi ma gorsze podejscie niz do krow Moje sugestie dla Polhoz Sp. z o.o.: Zadnych sugestii Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic menagera I bedzie super

Ciężka praca, warunki straszne, brak poszanowania, minimalna płaca,ludzie nie chcą nawet słyszeć o pracy w polhozie.Jezeli pewne rzeczy i ludzie się nie zmienią to niedługo nikt tam pracować nie będzie.Nie polecam.

Życzliwy 1
@Gość

Dlaczego nie zgłaszacie tego przełożonym osoby którą wymieniacie? Chyba ktoś jeszcze jest nad tym kierownikiem. Może dalej nikt nie zdaje sobie sprawy problemu a to można by wyjaśnić i poprawić?

@Życzliwy 1

Wszystko jest zgłoszone Panie życzliwy i dalej nic.Ciagle kłamią,zwalaja jeden na drugiego. Sprawa powinna zająć się państwowa inspekcja pracy albo TVN.

Dan, pracownik
@Życzliwy 1

Zdaje się,ze niema,po (usunięte przez administratora) jest już chyba tylko właściciel do którego nikt niema dostępu.Juz sam niewiem do kogo to zgłosić,my prości ludzie, dający z siebie wszystko mamy dosyć.Ktos wyżej zasugerował TVN, może to jakieś wyjście?

Ryś
@Życzliwy 1

Komu mają zglosic ,komu się poskarżyć? Pracownik ma do czynienia tylko z (usunięte przez administratora),czytam te wszystkie opinie i jest mi przykro bo współpracownicy są okej,fajni,przyjazni ludzie.Apeluje o zmianę kierownictwa i będzie dobrze.

To ja
@Ryś

Prawda jest taka ze ludzie pracujacy na tym placu (ziemniaczanym) są juz zmęczeni ciągła walka z wiatrakiem ( czyt. kierownikiem). Przez tyle lat pod okiem(usunięte przez administratora) firma rosła w siłę, pracownicy czuli się docenieni. Miał pojęcie o bhp, potrafił rozmawiać ze swoimi ludzmi w sposób cywilizowany, wychodził naprzeciw ich problemom i pomagał znaleźć na nie rozwiązania. A teraz? Szkoda gadać. .. co rusz się słyszy głosy niezadowolenia, wszyscy są zniecheceni. Czy aby na pewno to ma na tym polegać? Apeluje do kierownictwa: niedługo stracicie cała swoją młoda i wykwalifikowana kadrę wspanialych ludzi którzy robią wszystko co w ich mocy aby firma rosła w siłę. Na pokładzie zostaną tylko "stare wilki" które nie zdecydują się odważyc na opuszczenie firmy z obawy nie znalezienia nowej pracy. I kim będziecie chcieli pracować? Starzy nie sprostają waszym wymaganiom a młodzi do was nie przyjdą dopóki będziecie "cieszyć się" taka renoma. Nawet jeżeli nie chcecie zmiany kierownika, to musicie zmienić jego postępowanie. Zróbcie anonimowa ankietę albo porozmawiajcie z ludźmi, bo jeszcze trochę i to co Piotr budował dla was tyle lat z tymi ludźmi, delikatnie mówiąc - rozpierdzieli się. Ps. Mam nadzieje ze kierownictwo czyta to, co ludzie piszą tutaj na forum. I mam również nadzieje ze zdaja sobie sprawe z tego, że nie są to czcze komentarze.

Zyczliwy

Dyrekcja zdziwiona ze ludzie uciekaja przez tego idiote dawida ktory sam nic nie umie sam kradnie paliwo srodki ochrony roslin rozpieprza auta maszyny beben myjaco sortujacy kazal zostawic po wysylce pelen blota ziemniakow wody na 3miesiace potem jak john kazal umyc to (usunięte przez administratora) ladowarka wnet obalil beben zwalnia ludzi ktorzy naprawde dawali z siebie 200% !!!!podzwoncie do tych ktorzy odeszli lub ktorzy zostali zwolnieni nowych napewno nieznajdziecie

Nie, to nie chodzi o to żeby kogoś oskarżać, faktycznie warunki pracy ciężkie,to prawda,że kierownictwo mało bystre,jakis czas można wytrzymać,ja wytrzymałam niedługo.

Klaudia

No nareszcie jakieś miejsce gdzie można się wypowiedzieć,Polhoz to (usunięte przez administratora) niestety.

Oczywiście, że ludzie zmieniają na inną pracę i odchodzą masowo. Ale opinia podzielić się należy, żeby ostrzec innych,niech ludzie wiedzą co dzieje się w zakładzie.

Aneta

Sumiennej pracy? W tamtym roku zapier**l od 19 do 7 rano na zewnątrz, wiatr,deszcz,zimno .Podejrzewam że w tym roku to samo albo jeszcze gorzej. Pewnie dziewczyny jedzą na ławce o 3 nad ranem, bo stołówki brak. Ja również nie polecam.

Dan

Kobiety zapiepszaja po 12 -14 godzin,jak w obozie, krzyk, brak szacunku i spartanskie warunki.Najgorszy Paweł, niech nikt tam nie jedzie do roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Polhoz Sp. z o.o. - Szymankowo

• Jak się pracuje w Polhoz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polhoz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polhoz Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Główna 9
    82-224 Szymankowo