Opinie o Top Design Studio Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Top Design Studio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top Design Studio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Design Studio Sp. z o.o. w Rzeszów

Czy w Top Design Studio Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kamila Nowy wpis

A ja to właśnie chciałam spytać ile stolarz meblowy teraz zarobi, bo kiedyś było takie ogłoszenie ze stawka do 6000 zł, chłopak ma doświadczenie to by może więcej teraz wyciągnął? Pisali tu jednak o jakichś zadłużeniach. Co teraz z osobami, które kiedyś się zatrudniały? czy w ogóle doszło do jakiegoś rozliczenia?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Top Design Studio Sp. z o.o.?

Ryba

Żadne, firmy już nie ma , a raczej jest ale tylko na papierze. Została masa długów i masa (usunięte przez administratora) ludzi , gdzie pan Grzegorz nie wypłacił wynagrodzeń za kilkanaście miesięcy

Gabriela
@Ryba

Też byłeś pracownikiem? Wiadomo czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych pieniędzy? Wiadomo o jakiej kwocie mowa jeśli chodzi o te długi?

Xxx Nowy wpis

Długów ma 10 milionów za Pan Grzegorz z Żoną która taka sama jak on chodzi i rozwija kolejny interes i się śmieje Pracowników mi nie szkoda bo wiedzeili że firma ma dlugi a podpisywali umowy i brali zaliczki których nie zwrócili

Vvcv Nowy wpis

Reklama. Haha ciekawe xo powiedzą dłużnicy którym wisi zalega pan grzegorz 10 milionów

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Top Design Studio Sp. z o.o. dla pracy jako operator produkcji są dla was satysfakcjonujące?

Teresa

A jak konkretnie te długi się naprodukowały? Wiesz?

Łukasz

I jak to wpływa na pracowników? Macie niższe pensje?

Zzx
@Łukasz

Firmy już nie ma . Tzn po firmie zostały długi i dużo oszukanych ludzi

Teresa
@Zzx

Serio? Czyli, że co, temat zamknięty już całkowicie? :/ Oni cokolwiek sobie wyegzekwują czy bez szans? Ciekawe czy to prawda

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Top Design Studio Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Nmnn

Nie polecam absolutnie teraz się tam ludzie zwalniają i odchodzą kwestią kilkunastu dni o I będzie po firmie

@Nmnn

Czy możesz coś więcej opisać?

Gabriela
@Nmnn

A z jakiego powodu ogólnie odchodzą teraz? Kwestia zarobków czy atmosfery?

Xxxx

Nie polecam współpracy z firmą Top Design i Tds form ani z jakąkolwiek firma Pana Grzegorza Szczepańskiego!!!!!,?)nie płaci za nic....ma pełno długów...full zobowiązań których nie płaci!!!!!! Ludzie uważajcie....on i jego żona to poprostu ludzie którzy oszukają innych ludzi !!!!!!!!!

Inżynier

Firma sie rozwija. Zrobili dwie zmiany po 8h , dodali nowego kierownika na stolarni. Widać że teraz ma to rece i nogi. Można przyczepić się trochę do wynagrodzen , ale nie tylko to sie liczy. Atmosfera bardzo fajna . Ogolnie warto spróbować.

Łukasz
@Inżynier

To ile byś chciał podwyżki? Bo mówisz że wynagrodzenia mogłyby być lepsze ;)

Inżynier
@Łukasz

Ja już nie chce nic , mnie to nie dotyczy bo już tam nie pracuje :-)

Maja

Widziałam, że pojawiło się sporo nowych ofert pracy. Czy była jakaś redukcja etatów, zwolnienia czy po prostu firma powiększa swój zespół pracowników? Można w Top Design Studio liczyć na stabilne zatrudnienie na stanowisku Lakiernika?

ryba
@Maja

Firma się powiększa także zwiększa się liczba zapotrzebowań na pracowników. Jeśli system 10cio godzinny pracy Ci nie przeszkadza to jak najbardziej możesz liczyć na stabilne zatrudnienie.

Maja
@ryba

Jak przy takim systemie pracy wygląda cały grafik w Top Design Studio i liczba przepracowanych godzin w miesiącu? Jak to jest ustalane i rozliczane?

K...L

Witam. Czemu tak czesto pojawiaja sie ogloszenia od tego pracodawcy? Czy zatrudniany jest na okres probny a po nim koniec i kolejny na okres probny i nie przedluzana umowa i tak sie kreci w kolko? Praca od poniedzialku do piatku docelowo czyli o co chodzi raz w Jasionce a raz inne miejsce pracy? Bylbym wdzieczny za odpowiedz

AP

Hej! Opowie ktoś ogólnie jak się tutaj pracuje? Polecacie?

@AP

Pracuję się bardzo fajnie , chodzi mi tutaj o atmosferę pracy jak i pracowników. Szczególnie pracujesz w ludzkich warunkach , jest kawa / herbata / mleko / woda zapewniona przez pracodawce , zazwyczaj zawsze . W toaletach jest mydło i papier. Chcesz iść zapalić ? Proszę bardzo , ale jak nie palisz to masz dodatkową premię od szefostwa. Także warunki oceniam na dość dobre i zachęcam samemu do przekonania się.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Design Studio Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Top Design Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top Design Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Design Studio Sp. z o.o.?

Top Design Studio Sp. z o.o.
  • Krakowska 330
    35-213 Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Top Design Studio Sp. z o.o.