Raf-Styl Zakład Meblowy Rafał Rygiel

Łężany

Opinie o Raf-Styl Zakład Meblowy Rafał Rygiel

turczyn

Nie polecam nikomu tej firmy ,mogłem wcześniej poczytać popytać .Zapłaciłem krocie za meble które miały być i z najwyższej półki i z najlepszymi elementami wyposażenia przykładowo zamiast szuflady blum które były w cenie pan załozł dużo gorsze tylko przymocował zaślepkę plastikową blum. Lakier na drzwiczkach wygląda jak malowany wałkiem.Reklamacja nieuwzględniona inna firma jeszcze raz lakierowała NIE POLECAM

nova

Żałuję wyboru tej firmy do wykonania mebli.Nie popełnijcie mojego błędu.Bardzo niedbale wykonane meble ,odszczypania płyty,niedbale dopasowane elementy np.blat,a bardzo drogo.OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ .

brita

Pokusiłam się i zlecilam tej firmie wykonanie szaf i garderoby.Półtora roku ,wszystko się chwieje i nie jest stabilne strach przesuwać drzwi szafy ,a na półkach kłaść więcej ,że się poskładają jak domino ,nie uwzględnili reklamacji bo podobno z winy uzytkownika.NIE POLECAM

TRUT

Nie polecam tej firmyRAF-STYL. Wlasciciel jest mily i obiecuje tylko przy pomiarze, potem zaczynają się same problemy. Poczynajac od terminu realizacji, po bardzo kiepska jakość wykonania i kontakt z firma. Radze poszukać firmy rzetelnej ,a nie partaczy A jeśli już ktoś zdecyduje się na robienie mebli w RAF-STYLU U PANA RAFAŁA niech właściciel napisze że usunie wszelkie reklamacje,bo się nie doczeka naprawy. Zaplata tylko z potwierdzeniem wpłaty.NIE POLECAM TEJ JEST WIELE INNYCH

Zostaw opinię o Raf-Styl Zakład Meblowy Rafał Rygiel - Łężany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Styl Zakład Meblowy Rafał Rygiel