Opinie o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DTD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DTD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

Xyz

Szkoda paliwa i czasu (zapraszaja na rozmowy mimo braku doświadczenia na ce dają nadzieję a potem sie wycofują)

Paulina
@Xyz

To ile tego doświadczenia na C miałbyś mieć, żeby jednak Ciebie przyjęli? Mój facet też ma niewiele wyjeżdżone, a się przybierał tutaj startować do pracy :/

@Paulina

proszę nie mylić firm - DTD Sp. z o.o. w Szczepidle, nie zatrudnia kierowców kat C

Kam
@Xyz

Zapraszają na rozmowę kierują na badania wyjazd w niedzielę ty się u swojego zwalniasz a ci się wycofują

Chetna

Witam , czy ktoś z was pracował/pracuje na stanowisku biurowym jakie warunki daje pracodawca ? Finansowe czy jest stabilnie ?

Grzesiek

Mozesz kolego coś więcej napisac o tym? Chcemy się tam z kolega przyjąć... ale chyba odpuścimy.

Ui
@Grzesiek

Tak samo odpuszczę, powiedzcie cos więcej o firmie

Ciekawy

Jakim autem jeździcie?, po zjeździe myjecie zestaw, czy myjnia? Wyciągacie karty? Robota zaplanowana?i jeszcze napisz ile zestawów mają?

PIOTREK

Są przyjęcia?? Bo szukam pracy 2/1 2/2 pracowałem 5 miesięcy w podwójnej potem miałem przestój przez rok chalbym wrócić do jazdy. Jestem z lubelskiego .

aksamit
@PIOTREK

z tego co wiem to pełne obsady ale przychodzą nowe kamazy tzn dafy to dzwonić pytać ale zAPEWNE jak wszedzie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DTD Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Ui

Jak warunki kasa organizacja pracy

Szofer

DTD Katowice ogrodzieniec Amaozon firma (usunięte przez administratora) szukają sobie kierowców co bd jeździć za darmo omijajcie z daleka mowia że volvo scanie a tak.naprawde tylko DAF (usunięte przez administratora)

Pio

Cześć szukasz dalej zamiennika do podwójnej? Jestem z Jędrzejowa

Darek

Tel.601178648 zadzwoń

Dzwon 517055424

umowa o pracę

Anakonda

Firma w ogłoszeniu na Specjalista ds. rekrutacji i selekcji podaje "umowa o prace po okresie próbnym". Pamiętajmy, że jeżeli praca jest wykonywana w czasie i miejscu wskazanym przez pracodawcę nie mówię już o jego nadzorze to jest możliwe zastosowanie tylko i wyłącznie umowy o pracę. Poprawnym jest zastosowanie umowy o pracę na okres próbny.(usunięte przez administratora)

Beti
@Anakonda

Zatrudniają na śmieciowe umowy na miesiac, po czym szukają kolejnych naiwnych. Atmosfera fatalna, grafik ustalany z dnia na dzień, mało tego nie informują o zmianach jesli ktos ma wolne. Szukaja ludzi dyspozycyjnych 24h na dobe, rowniez w weekendy i swieta za najnizsza stawke. Czas pracy nieznany. Pracownikowi nie przysluguje nawet 8h na sen czy przerwa w pracy na posiłek. (usunięte przez administratora)

@Beti

kolejna pomyłka - proszę wstawić komentarz pod właściwy podmiot. DTD nie ma nic wspólnego z firmą o jakiej Pan pisze

Xxx

Napisze ktoś coś o tej firmie? Nigdzie nic znaleść nie moge ani zdjęć samochodów z tej firmy ani nic żadnych opini jak by to byla FIRMA NO NAME...

@Xxx

A na co Ci zdjęcia samochodów? Auta nowe. Firma nie jest no name. Jak widać w tytule - nazwę ma. Jak każda spółka jest zarejestrowana w Sądzie.

Jack
@ja

Auta nie są nowe stawki śmieszne jeśli trzymasz palec prosto to jest Ok tam szefa nie zobaczysz tym wszystkim rządzi mechanik jeśli zaczniesz się sprzeciwiać to długo już nie popracujesz. Mechanik ma swoją wiedzę o czasie pracy kierowcy. Początki były spoko ale po trzech miesiącach się zaczyna. Ogólnie nie polecam

ibrahim
@Jack

O jakiej firmie dokładnie mówisz jeśli możesz napisac.Pzdr

@Jack

proszę o nie mieszanie firm. Jak sądzę Panu chodzi o DPD, a wstawił Pan komentarz pod DTD

Jak jest z pakietem medycznym w DTD Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

właściciel

pytanie chyba nie dotyczy właściwej spółki. Panu chodziło raczej od DPD DTD to zupełnie inny podmiot

kandydat

Byłem na rozmowie w marcu pokonałem 200 km bo nic nie chcieli powiedziec przez tel i w sumie nic sie nie dowiedziałem bo wstałem i wyszedłem po propozycji 280 zł dniówki na poczatek.Moje doswiadczenie to 20 lat na miedzynarodówce w tym 7 lat Amazon

Ccc

Napisze ktoś coś o tej firmie? Bo nigdzie nic o niej znaleść nie moge...

Anzej

Jakie warunki pracy dla kierowców w tej firmie?

@Anzej

skontaktuj się z właścicielem to wszystkiego się dowiesz

Beata
@gosc

A czy jesteś pracownikiem firmy i możesz jednak napisać coś na ten temat? Fajnie jest dowiedzieć się czegoś wcześniej zanim ktoś uda się bezpośrednio do firmy. Wiadomo wtedy na co się przygotować oraz można od razu na taką rozmowę przyjść z CV i starać się o pracę.

@Beata

przyzwoite pieniądze, zawsze na czas. Umowa o pracę i stałe wynagrodzenie, nie jakieś tam stawki za kilometr jak u innych, co jak wiemy przy przestojach oznacza marną kasę. Ale są też wymagania - punktualność i uczciwość. Generalnie ok. Ja odszedłem bo potrzebowałem pracy stacjonarnej.

Czym DTD Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Najlepiej rozmawiać bezpośrednio z szefostwem.

Jakie narzędzia pracy zapewnia DTD Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

gosc

mam wrażenie, że to kolejna pomyłka firmy. DTD Sp. z o.o. świadczy usługi transportu busami i zatrudnia kierowców. Jako kierowca otrzymujesz busa jako narzędzie pracy. Chcesz z niego korzystać poza godzinamy pracy? Chyba żart

Witam, jak wyglądają aktualne warunki zatrudnienia jako kierowca bo z tego co się orientuję to jeżdżą pod Amazonem? Jakie kierunki obsługują? Mają swoje naczepy czy latają z amazonkami? No i najważniejsze jaka atmosfera bo z tym coraz ciężej na rynku pracy..

@Zainteresowany

chyba pomyłka DTD nigdy nie jeździło "pod amazonem" - chyba mylisz firmy. DTD nigdy nie miało naczep tylko busy

km

umowa o pracę. pieniądze przyzwoite i zawsze terminowo. auta nowe. nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o DTD Sp. z o.o. - Szczepidło

• Jak się pracuje w DTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTD Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 40F
    62-513 Szczepidło