Opinie o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DTD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DTD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

kierowca

Już były kierowca,po zwolnieniu nie zapłacili wszystkich pieniędzy .Uciekać daleko od takich firm.

Co miesiąc dają premie?

Elżbieta

(usunięte przez administratora)pod choinkę dostajecie? na każdym stanowisku tak? tylko teraz tak sobie myślę... czemu go nie poinformowali o tym, że to ze świąt kawałek jest?

Naiwny
@Elżbieta

Na święta nikt nic nie dostał niestety. Ludzie jeździli w święta i nic nie dostali

Alojz

Napisz stan faktyczny jak jest (usunięte przez administratora)Faktyczna ilość przepinek,tankowanie,miejsca parkowania na pauzy,stan techniczny aut,premie dostajesz chyba za lizanie (usunięte przez administratora),albo za (usunięte przez administratora) innych:) Nie wciskaj nowym głupot.

Andy

Hej jak się dostać do pracy na skoczka? Są przyjęcia? Gdzie dokładnie mieści się baza?

Kunta Kinte
@Alojz

(usunięte przez administratora) Totalny wyzysk umowa śmieciowa wedle umowy (usunięte przez administratora)euro brutto za godz pracy w umowie mowa że płaci tylko za 8h pracy za dzień,w systemie 2/2 w podwójnej obsadzie u pana (usunięte przez administratora)jeśli wszystko będzie db i przy dobrych wiatrach dostaniesz (usunięte przez administratora)za 16 lub 17 dni pracy czasem po 21 h pracy na szychcie,przeważnie dużo nocek gdyż za dojazdy do ciężarówki nie płaci nic a ty spędzasz w busie po kilkanaście godzin ,oczywiście przyjeżdża zmiana kierowców i ty po swoim dniu pracy wracacie na śpiocha do domu ,omijanie w Polsce autostrad jeśli pojedziesz za bramki ci nie zwrócą tankowanie standard lewy kocioł do pełna i 15 litrów adblu.Firma posiadała do niedawna busy był na ten temat reportaż warto wziąść go do serca i się zastanowić zanim wdepniesz w jeszcze większe (usunięte przez administratora),nic się nie zmieniło do dnia dzisiejszego.Jesli ktoś myśli o przyjęciu do tej firmy radzę z rozpędu walnąć w mur. Dziękuję

Gumis

Jak wam się tam ludziska robota układa?Jest robota czy siedzicie w domach,bo coś Amazon ostatnio cienko rozkłada robotę,szaleje ze stawkami,(usunięte przez administratora)zaraz wykończą wszystkich,coraz więcej (usunięte przez administratora)jeździ i stawki spadają.Zmienilo się coś w tej firmie wkoncu czy dalej jest jak to opisywaliscie

Dawid

Każdy kto potrafi liczyć, to chyba wie ile to jest (usunięte przez administratora)euro, przy kursie (usunięte przez administratora) zł dniówka. Na niemieckiej umowie to są kpiny. Jeżeli ktoś ma dużo dzieci to owszem niemiecki socjal jest dużo lepszy niż polski, ale nie dodawajcie tego do wypłaty.

Mustafi

Zarabista musi być firma skoro wcześniej była stawka (usunięte przez administratora)za system 2/2 a teraz (usunięte przez administratora).Takim systemem polecam zatrudniać woznice nie kierowcę.Euro spadnie i wyjdzie (usunięte przez administratora). na nasze.A i śmieciową umowa.

@Mustafi

A pracujesz w tej firmie? Serio tyle płacą?

@Mustafi

Śmieciowa umowa? Od kiedy to się zmieniło? Przecież wcześniej pisali pracownicy, że tylko umowa o pracę, a tu nagle zleceniówka?

@Robert

Nie pracuje na szczęście,ale dzwoniłem,widziałem ogłoszenia ich ostatnie,już na cały kraj są.Rozmawialem też na Amazonie z kierowca,(usunięte przez administratora)A w umowach nie mają etatów tylko system wpisany,(usunięte przez administratora)

@Halina

To nawet kierowcy chyba nie wiedzą na czym pracują skoro tak pisali,proponuję im dobrze poczytać co podpisali.

Alojz

Umowy zlecenia nie masz,ale umowy etatowej też nie

Robert

Ale co miesiąc płacą (usunięte przez administratora)euro?

Robert

Na maila wysyłają listę płac? nie wierzę

Mustafi

To w takim razie słabo się orientujecie w tym jak jest w Niemczech.....lista płać na maila,dobre.Podatki płaci się z każdej umowy.

jagodzianka
@Robert

a to jakaś tajemnica ?

Hhh

Powiedz mi jak to kolego liczysz ....(usunięte przez administratora) o ile nie odcinają za jakieś przepaly i inne farmazony które nie wynikają z błędów Twojej pracy...heh

@Hhh

Większe pieniądze to ja w Polsce zarobię, a oni jeszcze nie dają urlopów, nie wypłacają za urlop, w święta robisz za darmo. W dniu zatrudnienia podpisujesz rozwiązanie umowy za porozumieniem stron więc cię może wywalić weglug jego kaprysu. Jak płacił (usunięte przez administratora)euro za 2/2 to przez pół roku na około 20 samochodach zatrudnionych było ze 100 osób, każdy z tamtąd ucieka. (usunięte przez administratora)

Hhh

No Dobrze ale czemu nie piszesz o najważniejszym... DTD prime GmBH płaciło (usunięte przez administratora).... Wchodzę po nowym roku nas ogłoszenie (usunięte przez administratora)....powiesz mi dlaczego tak jest....Ty nadal tyle samo zarabiasz? NIC Ci nie ucięli..... prosimy o konkrety...aa każdy pisze o WSZYSTKIM tylko brakuje Tego co wszystkich interesuje Najbardziej

Juh

A teraz wychodzi (usunięte przez administratora)tys za 2/2 , czyli 15 dni w trasie 13 niepełne w domu, to co to za 2/2? (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DTD Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Gumis

Witam,jak się Wam pracuje w tej firmie?Jakie mają dokładnie systemy i stawki za pracę.Jezdzicie z naczepami Amazona czy swoimi?Dzięki z góry za info.

Jak to przedmiotowo? Nie widzą człowieka tylko mrówkę roboczą w systemie? Nie ma indywidualnego podejścia do każdego zatrudnionego?

Kierowca
@Michał

Nie ma wcale podejścia do człowieka w tej firmie, liczą się tylko pieniążki zarobione dla szefa. Jeździ się nie tylko naczepami prime ale i zdezelowanymi naczepami firmowymi. Nawet amazon często odmawia załadunkow do tych zdelezolawanych firmowych z dtd naczep.

K. A. Gmgh

Jak jest tak wszystko ok, to czemu przez pół roku działalności tej firmy w Niemczech przewinęło się ze 100 kierowców? Widocznie nie jest tak ok. A żadna łaska to nie jest że pieniądze są na czas, a teraz płacicie (usunięte przez administratora)euro za 2/2 to wstyd i żenada. Tylko (usunięte przez administratora)piszą, że ktoś pije i został zwolniony za %%%%. Żaden kierowca jak ja tam pracowałem nie został zwolniony za %%% ani nikomu prawo jazdy nie zabrali !!! Także nie pisz bzdur !!!

A. K GmbH

Ja dowiedziałem się w trakcie mojej pracy o tym reportażu w tvn i nic się nie zmieniło. Auta przez pół roku ani razu nie były nawet na myjni, tylko raz pojechały do Polski jak już odpalały na tlak. Auta były w katastrofalnym stanie. Przez 2 dni jazdy cały czas sygnał alarmowy w kabinie, że nie można jechać, a i tak kazaliście jechać tym złomem do Polski z ładunkiem. Narażalem swoje i innych życie na drodze.

Czy firma DTD Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Robert

Firma Nie daje i nie dawała pracownikom żadnych pożyczek.

Robert

Wiadomo że chodzi o firmę DTD prime w Giebło koło Zawiercia. Bo ludzie piszą o tej firmie

właściciel

czytam te opinie i jestem przerażony. Czy ktokolwiek czyta jakiej firmie wystawia opinię? Nigdy nie mieliśmy w DTD Sp. z o.o. Szczepidło naczep, nie zatrudnialiśmy dla "Amazona", nie mieliśmy podwójnej obsady. Panowie, dodawajcie wpisy pod właściwym podmiotem!!!

Petro

Pracowałem w tej firmie, pieniądze zawsze na czas system do uzgodnienia szef ok. Polecam.

Honorata
@Petro

To spoko, a zdradzisz moze cos o zarobkach? Na ile mozna liczyć na początek? :))

DAF

Po obecnym kursie euro, to dniówka wychodzi 460 zł. Umowa niemiecka, system 2 na 2. Spedycja 24 na dobę. Szef Ok. Pieniądze zawsze w terminie.

Drive
@DAF

Jazda pod Amazonem, po jakich krajach?

Volty
@Drive

Głównie niemcy

@DAF

A w jakich godzinach się pracuje w tym systemie 2 na 2?:-)

@Halina

Od godz 9 do 11. W zależności od tego czy jesteś już wyspany.

Ilona
@DAF

A 460 zł jak na warunki niemieckie to spoko? Jak oceniasz?

Honorata

A jaka jest umowa? :) o pracę?

Jaz
@Honorata

o prace wolisz o dzielo ?

@Jaz

O pracę chyba korzystniej wychodzi?

Pavu
@Elżbieta

Jest tylko o prace pozdr

@Pavu

Zlecenie i dorabianie nie wchodzi w grę?

Dużo jest samych nocek

Gdzie Ci na ten priv pisac jeśli nadal kogoś szukasz?

@Adam

Witaj,nadal szukasz zmiennika na ce

@Marcin

Szukałem ale preferują ostatnio pojedyncza

@Marcin

A Ty szukasz zmiennika na auto czy do podwójnej chcesz kogoś,w jakim systemie wrazie jeździsz?

Nadal szukam:)

@Adam

Nadal szukam,tutaj miało byc:)

Nadal szukam:)

@Adam

A masz jakieś wymagania może?

@Adam

System 2/2 podwójna obsada AMAZONY prime.Inny system nie wchodzi w grę.

@Elżbieta

Nie mam specjalnych,jedynie okres zmian czyli pierwsza połowa miesiaca:)

@Marcin

Też tak jeżdżę,jedynie zależy mi żeby to był początek miesiaca

Jakiś kontakt

Kontakt

marcin
@Adam

Ok podaj emaila ,to napisze do ciebie,albo numer telefonu.Jak potrzebujesz zmiennika do podwójnej obsady.Bo zmiennik mi się wykruszył.System2/2

marcin

Napisałem co ciebie na emaila.

@marcin

Odpisalem

Karol

Siemka dasz nr chciał bym zadzwonić parę pytań mam

Firankami też się jeździ

Gorzowiak3776

Szukasz jeszcze zamiennika???

Gorzowiak3776

Szukasz jeszcze zamiennika???

Jakie wartości są cenione w DTD Sp. z o.o.?

Naprawdę? A o co w sumie trzeba się upominać? Nie płacą czy jak? Daj znać, bo nie wiem, co robić w kwestii pracy w firmie.

Alan

Szukam zmiennika,zmienniczki do podwójnej obsady.System pracy2/2 niemiecka umowa.Tylko osoby z doświadczeniem,albo już pracujące w firmie DTD,gdzie szukają zmiennika,Tylko osoby niepalące w aucie.Mam 40 lat,więcej informacji na priv.Zostaw namiar odezwe się.Pozdrawiam.

@Alan

Ile trzeba mieć doświadczenia? I czym się charakteryzuje niemiecka umowa w porównaniu do polskiej?

Szukam zmiennika ,zmienniczki na podwójną obsadę .System 2/2 .Pozdrawiam

Jaka jest stawka na podwójnej obsadzie? Te 450zl w ogłoszeniu na ile jest prawdziwe? Czy jest szansa na auto na stan ?

Elżbieta

Co nie? W sensie to nie dziwne, że narzeka a wciąż pracuje? Czyli aktualnie full jest skoro piszesz o tym robieniu miejsca?

Grzesiek

Nie zapłacili ci za prace?

Ilona

A zgłaszałeś to gdzie? Jaka była reakcja?

Elżbieta

Też ciekawa jestem, ale myślę, że może wtedy daliby feedback, że jednak się coś unormowało, ale widząc te opinie szczerze wątpię. :(

Ciekawy

Jakim autem jeździcie?, po zjeździe myjecie zestaw, czy myjnia? Wyciągacie karty? Robota zaplanowana?

Poszukujący

Hej jest u was opcja systemu w pojedynczej obsadzie poniedziałek - piątek, weekendy w domu?

Ciekawy

Dokładnie, ręczne mycie zestawu na bazie, dramat. Jak jeździłem to robota nie była ułożona, warujesz jak pies przy telefonie,a po informacji. Że Ukraińcy dają sobie radę wyciągając kartę zrezygnowałem, Jak Wam się podoba to gratulacje, szerokości

Ciekawy

Od tego są myjnie, obecnie jeżdżę zPrime , trasy poukładane na cały tydzień, ok 3 tyś km/ tydz. w podwójnej. Ponad 400 dniówka. Każdy robi to co lubi, a to że trasy nieułożone to wina nie Amazona tylko tego co chce się nachapać. Szerokości

Odp.

Jak firma na niemiecką umowę przyjmuje dopiero od początku czerwca. To o jakich 6 tygodniach ty wogole piszesz

Asdf

Poszukuje drugiego kierowcy pod amazona w pojedynczej w systemie 2/2, platne dniówka 370,jestem kierowcą. Najlepiej zeby byl ze swietokrzyskiego baza tez swietokrzyskie Quest21.93@o2.pl pisac

Luki

Witam jezdzi ktoś u nich 2 2 na niemieckiej umowie ? Opowie ktoś jak to wygląda? Płacą faktycznie 1750 na 1 klasie podatkowej? Wyjazdy skad? Tacho istnieje?

Jacek
@Luki

Dowiedziałeś się już może czegoś na własną rękę? Też mnie to interesuje, więc wszelkie info będzie mile widziane :D

@Jacek

Niestety nie

Luki
@Jacek

Nie dowiedziałem się nic o 2 2 na niemieckiej , natomiast słyszałem , że na polskiej lipa , tacho przeginają, chaos taki ze spedziami , że nie wiedzą o co chodzi, podobno robią 24h na dobę i po zmianie spedytora nikt nie wie co do czego, i na początek zleceniowka chyba około (usunięte przez administratora)

DAF
@Luki

Masz błędne info. Opowieści dziwnej wieści.

Robert^^
@Luki

Płaca (usunięte przez administratora)systen 2 2 dojazd bus ze slaka 1400km tygod tacho ok

Zostaw merytoryczną opinię o DTD Sp. z o.o. - Szczepidło

• Jak się pracuje w DTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTD Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 40F
    62-513 Szczepidło