Opinie o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DTD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DTD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTD Sp. z o.o. w Szczepidło

Roobin Hood

Pracowałem na podwójnej w sławnej DTD Prime(usunięte przez administratora) więc znam wszystko od tzw. podszewki. Mogę szczerze powiedzieć że jest to prawdziwy Dziad-Trans. Auta dramat, zdezelowane, śmierdzące (usunięte przez administratora) a brud z lakieru odpada sam po kilku centymetrach duuuużoooo by pisać. Teraz coś na temat samego zatrudnienia. Totalny wyzysk kierowców można by rzec że pracują tu Polscy Ukraińcy, umowy śmieciowe, systemy pracy jeszcze gorzej zagmatwane. Przyjęliśmy się na system 2/1 ale okazało się że to wcale nie jest 2/1 tylko 15.5 dni w pracy jeśli oczywiście uda się zjechać pierwszym kursem busa a 5 dni w domu totalna porażka. Za Weekend na parkingu w kabinie nie płaci. Brak urlopów znaczy są tylko na papierze, jeszcze dobrze nie wsiądzie się do powrotnego busa a już trzeba podpisywać wnioski urlopowe że niby na tydzień idzie się na urlop. Co do logowania i wylogowania kart z tacho. Jest to prawdą jak pisali wyżej że po przyjeździe na śmierdzący parking nie wolno się logować bo czas tygodniowy by się zaczęło a po zakończeniu systemu również jest prykaz wylogowywania kart. Ale to do pierwszej kontroli Bag wtedy się skończy. A i najważniejsze nie wolno chorować bo od razu dostaje się info z biura że zostało się zwolnionym i nie daj Boże złam coś bo przy podpisywaniu umowy również podpisuje się wypowiedzenie inblanko i za nim dostarczy się zwolnienie lekarskie już się nie pracuje. Firma zmusza pod groźna zwolnienia z pracy lub obcięciu pieniędzy ( co już miało miejsce) kierowców do wyjazdów na święta do samochodów i stania na parkingach zamiast spędzić ten czas w gronie rodzinnym tłumacząc że kierowcy którym kończy się zmiana muszą zjechać. Szkoda firmie kasy żeby wynająć jakiś plac gdzie busy stały by w Niemczech (usunięte przez administratora) Dużo by jeszcze pisać na temat DTD Prime z siedzibą w Gieble. Szczerze podsumowując masakra, nie polecam tej firmy a kiero pracującym w tej firmie dziwię się a zarazem ich podziwiam.

@Grek

Jak to podwyżka w ogłoszeniu. To realnie nic nie dali więcej tylko obiecanki bez pokrycia? Z a urlop tez nie dostałeś? Dużo osób się zwolniło przez to?

Albert

Porządna firma płaci na czas dziś już mam kasę na koncie i maja być podwyżki 1600€ 2/2 i 2200€ 2/1 Polecam

Sylwia
@Szofer

Ciekawe kto się zwolnił bo z tego co wiem to ci to wracali busem wszyscy pracują i właśnie dostaliśmy podwyżki

Greg

W dzisiejszych czasach liczy się stabilność Kasa zawsze jest na czas Stawka faktycznie spadła ale ponoć wszędzie siadło Jedziesz przynajmniej wiesz co masz robić i gdzie jazda a nie siedzenie na parkingach i czekanie na ładunek Robisz co masz zrobić i bay

M

JAKA PREMIA.Prosili o dłuższy wyjazd i żadnej premi po 4tygodniach nie było. I kto ma (usunięte przez administratora).Moze starzy kierowcy i lizusy.Auta złomy to prawda brudne też prawda ale kto ma dbać jak szef ma w (usunięte przez administratora) w jakim są stanie auta.Parkingi-nie wolno bo szef nie pozwala na autochofy szkoda 10euro.Taki typowy (usunięte przez administratora) trans tylko tyle że placi terminowo bo gdyby nie to nikt by nie jeździł. A i jeszcze ten system 2na1 to jakaś porażka.Żadnego wekendu w domu.Odradzam

prosta sprawa

1. Jeżeli na forum piszesz że masz nie zapłacone wynagrodzenie zgodnie z umową, wnieś pozew sądowy, dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś ? 2. Jeżeli na forum piszesz że zgodnie z umową masz nie zapłacone wynagrodzenie w terminie podaj datę otrzymania przelewu, bądź wnieś pozew sądowy w tej sprawie, dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś ?

Ale ja serio nie rozumiem o co chodzi. Wiem mniej od was, bo dopiero myślę o przyjęciu się tu za kierowcę, ale skoro takie problemy sa, to dlaczego nikt z tym nic nie robi? Jakies kruczki w umowach czy o co chodzi

Firma jest fatalna, gorszego (usunięte przez administratora)jeszcze nie widziałem i przysięgam Ludzie sam tylko pomysł tam zatrudnienia to już jest kara za jakiś twój grzech który w przeszłości popełniłeś/aś To wszystko co piszą koledzy to prawda!!! Rąbanie pracownika na wszystkim i odejmowanie kasy za wszystko nawet za jakieś wymyślone przewinienia....tankowanie ciężarówki za 160 euro też się zdarza... Jazda non stop na oparach ... Najgorsza jest jazda niesprawnymi autami a co jedno to gorsze... Tak można stracić zdrowie a nawet życie... Pozytywnych aspektów tej firmy nie ma a te komentarze przychylne pisze ten(usunięte przez administratora) właściciel i ktoś jeszcze z jego otoczenia, (usunięte przez administratora)Piszą tam na(usunięte przez administratora)że system 2/2 teraz będzie 1600 € ..tak...chyba z własnym paliwem!!!!???? Ludzie trzymajcie się od tego z dlaleka każda dniówka tam przepracowania to strata czasu i realna możliwość że zupełnie bezpłatna, darmowa i nigdy nie wypłacona..przysięgam, że lepiej już chyba kamienie na ulicy tłuc jak z tymi (usunięte przez administratora) pracować!!!! (usunięte przez administratora) looktrans nie możesz liczyć na nic a w razie jakichkolwiek kłopotów jesteś zdany/a tylko na siebie... Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników a zainteresowanych współpracą z tymi (usunięte przez administratora) przestrzegam!!!

Możesz podać te przewinienia, za które na przykład obcinane jest wynagrodzenie? Bo nie wiem, jakie sytuacje brać na przyszłość pod uwagę, jakbym tutaj pracował... O jakim własnym paliwie piszesz? Zdarza się tak, że trzeba tankować ze swoich pieniędzy?

Szofer

Kolego nie warto tam pracować. Ciagniki to szroty... zero serwisu jeżdżą aż staną. Urlopu nie masz i nawet 1€ nie dostaniesz za urlop. Przy podpisywaniu umowy jak jesteś (usunięte przez administratora)to dadzą do podpisu wypowiedzenie "inblanco". W takiej sytuacji w razie choroby jesteś na lodzie i bez prawa do zasiłku...

Ciekawy

I co ci pracownik odpisał ?

Gdzie teraz pracujesz ? Szukam pracy pod Amazon

Krycha

Mikson możesz w końcu zrozumieć to że jesteś śmieć!em dla nikogo nie liczącym się ? Siedzisz w budzie to cicho siedź i pilnuj panu ladnie śmierdzącej budy bo jesteś strozo-pseudo kierowiec

Możesz wyjaśnić co to dokładnie znaczy? Leży, nic nie jeździ, tzn. co się dzieje? Nie wiem czy sugerujesz tutaj, że nie funkcjonują czy mają nie funkcjonować ... Chociaż faktycznie, ofert pracy aktualnych nie widzę, znalazłem tylko nieaktualną sprzed 3 lat, w której szukano kierowcy C+E, ciekawe co to z kolei może znaczyć ...

Szofer Nowy wpis

Amazon wywalił ich z tablicy ładunków, za słabą wydajność. Tak to jest jak przechodzą co chwilę nowi kierowcy. Do tego tabor psuje się na magazynach Amazona.

Były

Chyba ta (usunięte przez administratora) transportowa upadła, bo nie widać śmierdzących i brudnych ciężarówek na Amazonach ???? a te przychylne komentarze to pisze albo Kaśka, albo szefunio xD tak, tankowanie tam było po 200 litrow i czekać aż się rezerwa zaświeci, bo spedycja mało sprawna nie potrafi na kalkulatorze policzyć średniej spalania jak się leje do baku jak kreska jest na połowie. Może teraz pójdą sami jeździć na ciężarówki. Spedycja nic nie potrafi załatwić. Tankpol zablokowany i oni nie wiedzą co robić, niemieckiego tam nikt nie zna, to nawet nie potrafią zadzwonić na autohof czy mogą zostawić naczepę. Serwisu nie mają żadnego. Auta się sypia. Fajnie ze to dziadostwo upadło, a ci co tak bronią to tak jak pisałem szefunio i kaska lub jakiś biedny kierowca.

Księgowa

Jak byś swoją firmę transportowa otworzył ? Taki jesteś świetny jest nas 30 chłopa dał bys po 1800 euro 2/2 nowe Volvo i przyjdziemy do ciebie kasa po zjeździe oczywiście przemysl

Byly

W normalnej firmie gdzie się dostaje kasę na czas, auta są zadbane, full serwis i nie ma problemu z płynem do spryskiwaczy, a wy dalej sofery kupujcie za swoje.

Szofer

Pewnie utracili przez te awarie i spóźnienia. Do tego brak kierowców. Faktycznie nie ma ich nawet na Garbsenie gdzie byli zawsze.

@Były

To czym właściwie zajmuje się spedycja? Nie jest na tym stanowisku wymagany język niemiecki, aby móc dogadać się z obcokrajowcami w różnych sprawach, np. tego autohofa? :o Dajcie znać, jakich wymagań oczekują, bo chciałam zaaplikować w to miejsce jakby pojawiła się oferta.

Były szefunio

Witam. Też pracowałem w tej firmie. Totalna porazka. Pani ze spedycji Kaśka czy jak jej tam na imię złote góry obiecywała. W sobotę musieliśmy się pojawić na bazie i do busa na 15 h trasy, a potem podmiany z innymi w niemczech i ogień. Od razu po wejściu widać brudną tapicerkę, materace to jakiś dramat, luzy w kierownicy, kable stare jak świat, opony też już do wymiany. Telefon służbowy stary i mulący. Ogólnie z zarobków jak poprzednicy pisali wychodzi mniej jak 80-70 euro, bo trzeba liczyć od momentu pojawienia się na bazie, a nie wejścia do ciężarówki, no może jak naiwniacy nie traktuja tego jak pracy. Podpisanie urlopu po zjeździe na bazę hahaha. Ich naczepa to kupa złomu i rdzy. Zero kasy na autohofy, stój pod (usunięte przez administratora) amazonem, bo nie można odjeżdżać od bramy na pauzie xD Totalne dno i z dala od tej firmy, bo (usunięte przez administratora) nie wypłacają całego wynagrodzenia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DTD Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
ASDF

Nawet nie dzwońcie do nich :D Ogłaszają się na olx pod różnymi miastami i oferują wypłaty w euro plus skoczek za 3000 zł na zleceniu. Ostatnio ucięli stawki. Skoczek miał 3500, a teraz 3000zł. Na niemieckiej umowie było 625 przez pół roku, a potem 700 i znowu ucięli stawki. Urlopów nie płacą, a wypisujesz go po każdym zjeździe. Musisz być na bazie już w sobotę rano, bo jedziesz busem do Niemiec. Oczywiście kierwocy zmieniają się tam co ileś kilometrów. Zajeżdżasz pod cięzarówkę gdzieś na sobotę wieczór lub w niedzielę i czekasz aż rozpoczniesz blok gdzieś od 22:00 w niedzielę, bo się konczy zakaz jazdy. Oczywiście za to nie masz płacone, bo nie pracujesz więc dwa dni w plecy masz. Zaczynasz blok, jeździsz do soboty rano lub wieczora, skrócona pauza i znowu ogień gdzieś od niedzieli czy tam poniedziałku i tak do soboty. W sobotę czekasz na busa, od paru godzin do nawet prawie doby i przy dobrych wiatrach jesteś w Polsce na firmie gdzieś w niedzielę, a zdarzają się sytuacje że nawet już poniedziałek wchodzi i nie masz grosza zapłacony za ten transport xD więc teraz liczymy ile to jest. Zakładając że już jesteś u nich w sobotę rano i jeździsz w systemie 2/1 to w miesiącu przerobisz realnie jakieś 25 dni. Jesteś w dyspozycji dokładnie 25 dni licząc te dojazdy i na daną chwilę wychodzi 76 euro dniówki więc macie jakieś 331 zł na łapę. Takie to są stawki, bo ty aby dostać te 1900 euro musisz przejechać minimum 3 tygodnie w miesiącu. Jak się tak ułoży miesiąc że nie wykręcisz 3 tygodni, to masz uciętą pensję i dopiero w drugim miesiącu masz wyrównanie. NIE MA STAŁEJ PENSJI, w zależności od przejechanych tygodni tak naprawdę, ale za te dojazdy nie masz ani grosza. Brak znajomości przepisów, auta śmierdzące i popsute. Kable pamiętają jeszcze pewnie salon samochodowy, klimatyzacje postoje nie istnieją, nie działają lub może z jedna tam działa na całą flotę. Webasto też często popsute i chłopaki jeżdża bez grzania w zimie. Chamskie odzywki pani K. Problemy że ktoś chce sobie podjechać na pauzę weekendową na stację aby mieć dostęp do kibla czy WC, tankowanie jednego zbiornika, bo tak się boi pani kasia że będą kradli :D a i tak często max 400l dadzą ci wlać, bo są blokady na kartach. Unikanie bramek na autostradzie, brak nawigacji tylko ta co jest w apce relay, telefony służbowe kupione z lombardu, stare, poniszczone, a przede wszystkim bardzo wolne i nie idzie często nic na nich zrobić. Opony łyse i stare, nie idzie się doprosić o płyn do spryskiwaczy i inne niezbędne rzeczy do pracy. Ciężarówki nie zjeżdżają w ogóle na bazę. Zabawna sytuacja była jak pani k. obiecała chłopakom serwis na webasto w polsce. Do polski pojechali, a pani k mówi że nie ma serwisu, proszę jechać dalej :D (usunięte przez administratora)serio nie dajcie się skusić na te euro, bo to są gówniane pieniądze jak policzycie sobie ile musicie być w ich dyspozycji. Wychodzi że to jest taki system 3 tygodni jazdy i 5 dni tylko wolnego. Pozwalniali ludzi po nowym roku, obniżyli stawki. Nie ma żadnych premii o których piszą :)

Szofer

A i ciagnik mam przyypisany na stałe.

Weronika

A to po ile godzin dziennie jest się w trasie? Kiedy jest czas na sen i odpoczynek? Skoro piszesz, że pracuje się 6 dni w pełnym wymiarze... Czy godziny weekendowe są lepiej płatne?

Szofer.

Trasport mam zapewniony z Polski. Dieta 28€ liczona od wyjazdu do zjazdu. 2800€ brutto, co w razie choroby jest ważne. Netto na pierwszej klasie mam 2000€ Urlopu płatny a nie jak w DTD rozpisywany... Na dzień dobry dostałem umowę na czas nieokreślony. A w DTD wyjazdy w sobotę... Przeliczcie sobie ile wyjdzie w DTD na dzień. Auta stare złomy, brudne, ja mam przypisane. Tak więc naprawdę jesteś (usunięte przez administratora), że pracujesz w DTD...

Oj wysilcie się w tym biurze trochę xD Banda (usunięte przez administratora)i tyle co nawet nie wypłaciła całego wynagrodzenia, ale jak serio tan latasz 2 lata to ci współczuję. Dali przynajmniej trochę płynu do spryskiwaczy? ????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DTD Sp. z o.o.?

Mietek

Są organizowane wyjazdy na ktw3 podstawić naczepę na załadunek piszesz się ?

Kierowca

Unikać jak ognia. Auta stare i brudne. Szef (usunięte przez administratora) pracowników z pieniędzy. Kasia jedyne co unie to kłamać później gubi się w tym co mówi. Szukam chętnych na pozew zbiorowy, bo w ostatnim czasie sporo kierowców zwolnił i nie wypłacił wynagrodzenia.

@Kierowca

Z jakich powodów Ci kierowcy zostali zwolnieni? Często dochodzi do takich zwolnień? Wynagrodzenie, które nie zostało wypłacone, to z jakiego okresu? Jakoś się do tego ustosunkował, dlaczego tych pieniędzy nie wypłacił?

Cześć, czy jest szansa, że w tym roku będą poszukiwać kierowców? Ostatnie ogłoszenia jakie wstawiali są z 2022 roku...a nie widzę też ich strony internetowej w sieci, więc może ktoś jakiegoś maila do nich ma, żeby złożyć CV? Trochę też się zastanawiam czy warto, bo piszecie, że auta w kiepskim stanie, chociaż opinie podzielone. W ogóle to ktoś pisał wcześniej o podwyżkach, ale z tego co widzę na forum to zarobki są rzeczywiście w euro płacone? Jesteście też w stanie wspomnieć, w które kraje są te trasy robione przez kierowców?

Nikt

Tam ciągle szukają kierowców, ogłoszenia na Olx głównie na Wrocławiu i Łodzi , a czy warto idź i się przekonaj , kasa w euro umowa niemiecka

@Nikt

Aż taka rotacja że ciągle szukają? Wiesz jaka stawka w euro? W jakim systemie się jeździ? Są np. podwójne obsady?

@Nikt

A według Ciebie warto? Dużo negatywnych opinii w wątku, np., że lepiej mniej zarobić niż ryzykować utratę zdrowia, zgodzisz się z tym? Nie do końca wiem czy chodzi o zdrowie fizyczne czy bardziej o psychiczne ...

Jak wygląda rozmowa w DTD Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik? Z iloma osobami się rozmawia? 13 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Podróżnicy to My!!!

Odradzam pracę w tej firmie. Prezes niczego się nie nauczył po wystąpieniu w programie Uwaga TVN gdzie wykorzystywał na maxa Ukraińców, teraz to robi z Polakami (usunięte przez administratora) na urlopach, zaniża wynagrodzenie stałym pracownikom. Dużo osób odeszło z tego powodu bo ratuję sobie obstawianie aut skoczkami oferując im sporą kasę a nam etatowym pracownikom nie podnosi. Większość aut tragedia, brudne, śmierdzące nie czyszczone od nowości stan techniczny tragedia oleje wymieniane na bieżąco przez dolewki na parkingach. Jeśli coś uleganie awarii jesteś zdany na siebie bo psełdo spedycja nie odbiera telefonu. Dojazd do Niemiec busami ostatnio jeden uległ awarii a Prezes zadzwonił że cytuję " Same (usunięte przez administratora) które nie potrafią sobie z niczym poradzić jadą tym busem. Pani Katarzyna udająca spedytora nie ma zielonego pojęcia na czym rzecz polega. Jak pojawia się jakiś problem na Amazonie nie odbiera telefonu i niekiedy stoi się po kilka godzin czekając na informacje. Prezes pokoju osoby która ZJADŁA CIASTO, MA CIASTO (usunięte przez administratora), za nic ma ludzi którzy dla niego zarabiają. Ogólnie rzecz ujmując czas uciekać z tej psełdo firmy. A piszę to ku przestrodze dla innych bo niekiedy lepiej zarobić mniej niż ryzykować utratę zdrowia.

Ciekawy
@Podróżnicy to My!!!

Auta przechodzą kontrole techniczne jak piszesz ze san taki marny? Jak nikt nie pomaga w razie awarii na drodze to kto płaci za ewentualne naprawy? Szef potem zwraca kasę czy są problemy?

Podróżnicy to My
@Ciekawy

Przechodzą bo same dowody wracają busem do Polski a auto do dalej lata po Niemczech.

@Podróżnicy to My

I jakie stawki są za te latanie po Niemczech? 8 - 9,5 tysiąca br. było ponoć dwa lata wstecz, w ogłoszeniu podali. Ciekawi mnie jak teraz.

zadowolony
@Roobin Hood

Kasa na czas!! opinia nie prawda kierowcy się mszczą, jak raz na trzy miesiące się zdarzy że jedziesz trzecim busem to wszystko, a bus późno przyjeżdża jak kierowcy jada i robią sobie przerwy po 2 godziny, auta brudne to wystarczy telefon do biura albo samemu zadbać czasami wystarczy szanować miejsce pracy wszystko zależy od kierowcy.

stach
@Roobin Hood

mi na rozmowie wytlumaczono wszytsko wyjazd sobota godz 10.00 zjazd niedziela godzina 01.00 ( mogles swoim dojrzdac ) odnosnie urlopow tez mialem przedstawione warunki logiczne jest to ze jak konczysz prace to wyciagasz karte i jedziesz do domu, (usunięte przez administratora) system 2/1 kasa przed czasem zadnych problemow zgodnie z umowa chcezz wolne w kazdej chwili dzwonisz i sie dogadujesz nie mam z tym problemu

@zadowolony

Pieniądze to nie wszystko trzeba też się szanować. Zresztą taką kasę można zarobić wszędzie a gdyby było tak kolorowo jak twierdzisz DTD nie ogłaszało by się na całą Polskę bo mieli by stałych pracowników. A na dodatek ostatnio wspierało się kiero z agencji.

Zx

(usunięte przez administratora) tak mają może 2 pary mają czyste auto na całą firmę bo tylko oni się zmieniają i mogą umyć auto (usunięte przez administratora) i nie wprowadzaj ludzi w błąd urlopu płatnego nie ma i wszytko to prawda że auta nie można umyć i syfy są a na parkingu stoi się za darmo i nie można włożyć karty (usunięte przez administratora)

Dore
@Roobin Hood

Ja zadowolony jestem ze wyjeżdżam w sobotę bo w niedziele jak ruszam z primka o 22 to jestem wypoczęty i gotowy do pracy a w poprzedniej firmie wyjeżdżałem w niedziele rano dojazd do ciężarkówki 22 wsiadłem i 21 godzin pracowałem czyli na nogach byłem 40 godzin podziwiam kolegów. mamy tez możliwość dojeżdżać własnym autem jak chcemy z domu w niedziele ruszyć nie ma z tym problemu kwestia dogadania o swoje nie trzeba sie upominać to chyba wazne pozdro zadowolonych i nie zadowolonych

@zadowolony

Jeździłem trochę. Nikt nie robił przerw 2h. Przerwy to są na tankowanie busa. Na granicy zje się obiad co trwa maksymalnie 30 minut.

Kiero

Szkoda, że kolega nie napisał, że później kasa była obcięta do (usunięte przez administratora)w 2/2 oraz (usunięte przez administratora)w 2/1. Urlop jest rozpisywany i grosza z tego nie masz. Czyli wałek na urlopie wypoczynkowym. Auta w większości szrtoty, a w ogłoszeniu, że są na kontrakcie serwisowym. Kasa słaba... u Maszońskiego jest na niemieckiej umowie w 2/2 (usunięte przez administratora)€ i masz płatny urlop.

Kiero

Niby Ci płaca za urlop wypoczynkowy? Teraz stawka w ogłoszeniu jest 1350€ po kursie poniżej 4,50zł...

nowy
@Kiero

tak 1350euro x 4,5 = 6050zl za dwa tygodnie i wole tu za 6 dwa tygodnir niz za 8 caly mies robic na plandce 40 pasuw zpinac mi pasuje polecam

Grek
@nowy

Podwyżka była ale w ogłoszeniu. Na koncie bez zmian czyli 1280 lub 1800. Właśnie odeszło sporo osób, a graty ściągają z DE bo nie ma komu jeździć.

Grek

To może kolega jest na starej umowie. Mi dali 1800. Miało być 1900 od maja. Tak więc podziękowałem. Z resztą co to za firma co obcina stawki. Inne firma dają podwyzki a tu obniżki...

@stach

Coś kolega mija się z prawdą. Bus w sobotę wyjeżdżam o 9-10 z Giebła a wraca w niedzielę rano około 9. Czyli system 2/2 wychodzi 15 dni.

@Szofer

Jeżeli wyjeżdżasz w sobote o 9 to juz liczysz ten dzień jako wyjazd i wracasz w niedzielę o 9 to mi tu wychodzi niecałe 16 dni w pracy. Gdybyś wrócił w sobote o 9 to ok jest 15 dni w pracy.

@Grek

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w DTD Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.gov.pl pojawiło się 13 listopada kilka ogłoszeń.

Albert

@Albert

Ty chyba nie widziałeś porządnej firmy ???????????????? wypłata na czas to się należy jak psu buda popracujesz trochę to zobaczysz jaki (usunięte przez administratora) widzę że brudne auta ci nie orzeszkadzaja i śmierdząca tapicerka ale może masz tak w domu to ok a po drugie urlopu płatnego nie masz i jak pójdziesz na zwolnienie to Cię (usunięte przez administratora)

@Albert

Te podwyżki to jak ostatnio z 1280 na 1350 z 1800 na 1900? Bo jakoś ich na koncie nie widać... Właśnie podziękowałem firmie za współpracę. Z resztą nie tylko ja. Wszyscy co zjeżdżali busem czyli 10 osób podziękowało. Podwyżki to były ale tylko w ogłoszeniu na koncie bez zmian...

Greg

Tak samo jak podwyżki w ogłoszeniu? Z 1280 na 1350 i 1800 na 1900, ktorych i tak nie ma. Z resztą u nich im dłuższy system tym mniej masz tak naprawdę...

Greg

W tym sęk, że w wypłacie nic się nie zmieniło u nikogo z tymi co rozmawiałem. Dalej 1280 i 1800... a € poniżej 4,50

Waldi
@Greg

Kolego dziś rozmawiałem z czteroma załogami i maja 1350e i 1900e ale to nowi i my tez mamy 1350e napewno 5 załog maja a inni chyba w lipcu

@Waldi

Co nie zmienia faktu, że to bardzo słabe stawki. Maszoński za 2/2 daje 1650. Tyle też mają chłopaki na BDF w Magdeburgu robią po 10h i na służbowe mieszkanie.

Gerg
@Albert

W każdej firmie jakiej pracowałem miałem kasę na czas. To jest oczywistość a nie jakiś plus dodatni. Jeżeli firma spóźni się chociaż jeden dzień to po co pracować dalej? Robicie mega wyczyn z tego, że kasa jest na czas. To zasrany obowiązek zapłacić w terminie. Chociaż w DTD powinni płacić 1 każdego miesiąca bo tak stanowi niemieckie prawo pracy.

Olek

Wolę sam dojechać do firmy , kiedy chcę, jak chcę i gdzie chcę, w pachnącym swoim aucie. Jestem wolnym człowiekiem, nie lubię jeździć busem przez wiele godzin gdzieś na parking. Pracuje sobie u Niemca i mam czysty samochód i sprawny. Wynagrodzenie przyzwoite, mam urlop, który mi przysługuje i traktowany jestem w tej firmie jak człowiek, a nie jak rzecz. Dlatego musicie się szanować Pany Kierowcy i życzę Wam Powodzenia, abyście znaleźli sobie firmę która Was doceni. Bo czytając wasze opinie to dużo ludzi czuje się (usunięte przez administratora) w tej firmie DTD prime.

Seba
@Waldi

Czyli podwyżki będą w lipcu? A jeśli chodzi o samochody to firma daje kasę na myjnie? Nie trzeba z własnej kieszeni? Można dać rachunek i zwrócą?

@Albert

Wg niemieckiego prawa pracy wypłata powinna być 1 każdego miesiąca nie dwa tygodnie po. 1600 zobaczycie jak świnia niebo...

Seba
@Szofer

No to nie będzie tych podwyżek, czy w końcu będą? Sorry ale tak widzę Waszą dyskusję i nikt jednoznacznie nie przedstawił, czy tu w ogóle na jakieś dodatkowe środki będzie można liczyć. Wiesz może tak oficjalnie, jak to będzie rozliczane i jak wyglądało?

@Seba

Miesiąc temu na powrocie zwolnił się cały bus z kierowcami. Szef podczas powrotu tego busa zaproponował 100zł podwyżki... Nikt się nie skusił.

Sylwia

Gonzo

A za jakie pieniądze jeździcie na niemieckiej umowie? Zobacz sobie ogłoszenia na fb ile można zarobić u Niemca i to na lepszej umowie, a nie na jakiejs ryzykownej umowie. Bo jakby coś się stało, to się nie wypłacisz do końca życia, bo zestaw kosztuje i inne. Bazy nie ma, spisz po krzakach bez kibla, firma powinna mieć zaplecze socjalne, a tutaj nie możesz wjechać nawet na autohofa. (usunięte przez administratora)

Współczuję tam pracującym
@Greg

Jaka stabilność o czym ty człowieku mówisz. Szef nakazuje karty wyciągać, nie ma bazy dla kierowców, jest podwójna nagle dają na pojedynczą obsadę, co to ma być. To jest żenujące co ta firma robi z kierowcami. Jak zjesz śniadanie to się nie doczekasz obiadu, tak wygląda w tej firmie. Nie ma wcale stabilności.

Gumis
@Współczuję tam pracującym

Że tak spytam o jakim wyciąganiu karty mówisz,bo jeśli chodzi o weekendy to i tak im nic nie pomoże że karta będzie wyciągnięta....kary idą w tysiącach nawet z pewnymi zakazami dla firmy.Tak więc jeśli chce uniknąć 45-ek w kabinie to nawet gorzej na tym wyjdzie niż z kartą w tacho:))

Robert
@Gumis

(usunięte przez administratora)Busami się jedzie całą dobę, karty nakazujecie wyciągać, jak się człowiek w małym stopniu sprzeciwi to zostaje natychmiast zwolniony. Bo jak ktoś jeździ np. w pojedynczej obsadzie a nagle dajecie do podwójnej to jest naruszenie umowy, jak się sprzeciwisz to wysyłają busa po ciebie i natychmiast zostajesz zwolniony. Kto tak robi tylko firma DTD prime bez szacunku dla pracownika.

@Greg

Spadła? O ile? Chodzi o w porównaniu do poprzedniego roku? Czyli można powiedzieć, że firma oszczędza na pracownikach? Powiesz na jakie wynagrodzenie można obecnie liczyć albo podasz przedział?

Pelagia

Co ty bredzisz.!!! Nie wiem gdzie ty pracujesz 10 dni, ale wyjazdy są w sobotę a powroty w niedzielę czyli minimum jest to 15 dni w pracy, a zarobki są (usunięte przez administratora)euro. W dniu zatrudnienia podpisywało się zwolnienie za porozumieniem stron. Za urlopy nie płacą, (usunięte przez administratora)firma. !!! Nie polecam, katastrofa.!!!

Pelagia

Pracowałam/łem w tej firmie prawie rok i wszystko wiem jak to tam wygląda. Po co oszukujesz i kręcisz. (usunięte przez administratora)euro mają starzy pracownicy, których zresztą jest już coraz mniej, a nowi przyjmują się za (usunięte przez administratora)euro. Nie ma wyjazdów w niedzielę ! Tylko w sobotę ! a wracasz czasami w poniedziałek nad ranem, bo busem robisz w jedną stronę po 1400-1600 kilometrów w jedną stronę, jest to 16 dni poza domem . Auta strupy, a firmowe naczepy jeszcze gorsze, deska świeci się jak choinka. Już nawet firma mechanika nie ma ! A napisz ile masz na umowie i czy byłeś przynajmniej 1 dzień na urlopie zwaniaczku.!!!

Iwona
@Gonzo

Mój mąż chce się do tej firmy zatrudnić, możesz mi powiedzieć co masz na myśli z tą ryzykowną umową? Jak sporządzona jest tak umowa? A próbowaliście porozmawiać z szefostwem o tym byście mieli jakieś diety lub zapewnione noclegi, skoro praca kierowcy może trwać nawet do późnych godzin nocnych?

@Iwona

Odradzam prace w tej firmie. Są inne co robią amazona, lepsza kasa, nowe auta i nie ma takiej patologi jak w dtd. Chyba że lubi jeździć autem bez klimy w lato i śmierdzącą tapicerką.

M

Pat

Nie polecam,co do aut to tak jak piszą deska rozdzielcza świeci się jak choinka.Auta nie myte przez pół roku,brudne i zaniedbane.Wszystkiego musisz dowiadywać się sam o aplikacji Amazon bo nikt nie wytłumaczy.Kasa marna,brak urlopu.Po obejrzeniu reportażu można powiedzieć, że kiedyś robił (usunięte przez administratora)z Ukraińców,a teraz przerzucił się na Polaków.W systemie 2/1 brak czasu na weekend z rodziną.Firma dla zdeterminowanych co nie mają wyboru.

Patyk
@Pat

Kolego zmusił cię ktoś żeby tam iść do pracy ? Bo ja dobrowolnie pracuje i polecam ta firmę kasa ok system pracy ok jeżeli chodzi o auto to jak dbasz tak masz z tego co piszesz to nowe byś wykończył pozdrawiam

Iwona
@Patyk

A jeździ się w pojedynkę, czy z drugim kierowcą? Ktoś wcześniej napisał, że jest premia, powiesz ile ona wynosi i za co ją się dostaje?

Zx

Nie polecam firmy dtd prime auta brudasy wstyd wjeżdżać na Amazon nie ma mechanika oczywiście w środku śmierdzi auta nie były prane nigdy materace w plamach nie wiadomo czy nie są zasikane czy brudne od czegoś innego nie ma urlopu płatnego nie płaci dodatków za nocki kasa marna bo w systemie 2 na 1 wszystkie weekendy w pracy albo na parkingu się stoi dojazd busem po 12 godzin wyjeżdża się w sobotę rano i wraca w niedzielę w busie coś stuka strach tym jeździć bo nikt nie naprawia auta mają (usunięte przez administratora)przeglądy nie zjeżdżaja do pl(usunięte przez administratora)

@Zx

Czemu auta nie sprzątane? Kierowcy powinni to robić czy firma wysłać na specjalną myjnie? Nie ma na to środków? Co trasa to masz inne auto czy cały czas jeździsz tym samym?

@Michał

Kolego jaka myjnia (usunięte przez administratora) nie da pieniędzy auta mają jeździć i zarabiać nawet na parking płatny nie można w awaryjnej sytuacji jak się kończy czas pracy zawsze jest inne auto ekipa przyjeżdża i wsiada a inni wysiadają

Driver

Niestety były kierowca wytrzymał w tej firmie jako spedytor 6 tyg :) Auta to syfy totalne. Do tego szroty pod względem mechanicznym. Deska czerwona. Zjazd i wyjazd busem to jakiś koszmar. Kierowcy jak zobaczą jakie auto dostali wracają z powrotem. Kasa marna. Nie ma nic dla czego warto pracować w DtD (usunięte przez administratora)

Wiesio

To ja dodam coś od siebie, firma zrobiła się o niebo lepsza odkąd ta (usunięte przez administratora) zniknęli, teraz w biurze jest ekipa która stara się pomóc jak tylko może i zawsze można z nimi na luzie pogadać,jeden ze spedytorów jest byłym kierowcą i wie co z czym i jak. wystarczy robić swoje i jest git . Co do kasy to się nie wypowiadam , mogło by być troszkę lepiej no ale robot jest, kasa na czas, a i NIKT NIGDY KART NIE KAZAŁ I NIE KAŻE WYCIĄGAĆ . Ogólnie jest luzik jak robisz swoje i na czas jak to z Amazonem . Pozdro

@Wiesio

Ale co ty tu piszesz ktoś pytał o biuro ? Czy kierowcy piszą o warunkach i jak wyglada ta robota , (usunięte przez administratora) nie rządzili firma tylko właściciel , te osoby które odeszły to spinali ta firmę w całość , to ze czlowiek usłyszał coś co ci się nie podoba to siła wyższa , oni tez tam byli tylko pracownikami i wykonywali czyjeś polecenia , a jeśli chodzi o karty to chyba tam krótko pracujesz i mało wiesz , ale poczekaj aż czegoś odmówisz skończysz jak reszta ( wy…….. z dnia na dzień na mocy podpisanego przy umowie wypowiedzenia inblanco za porozumieniem stron tak jak niektórzy piszący tutaj ) (usunięte przez administratora)

@Wiesio

kierowca

Jeszcze chcę dodać, ktoś napisał z tym wyciąganiem karty, to prawda.

Hałas
@kierowca

Nikt nie każe wyciągać kart to są bzdury piszą to osoby nie poważne

Krzyś

Witam, nie polecam tej firmy kierowca podpisuje umowę na pojedynczą lub na podwójna obsadę w trasie zmuszają kiemówców z pjedynczych obsad do łączenia na podwójne obsady lub na odwrót, jak się kierowca nie zgodzi to ściągają do domu po pierwszym tygodniu pracy, busem się jedzie średnio 1400km, i niema kierowcy na busa tylko zmieniają się kierowcy z ciężarówek ,zmuszają do wyciągania kart z tachografu.FIRMA TRANS (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o DTD Sp. z o.o. - Szczepidło

• Jak się pracuje w DTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTD Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 40F
    62-513 Szczepidło