counter
5 3 18 5 1
Bucz

Szukam zmiennika do Podwójnej. Mam rok doświadczenia na eu +amazon. Jestem nie palący nie konfliktowy z jedrzejowa zostaw kontakt a się odezwę

Bucz

Klient

Cześć szukasz dalej zamiennika do podwójnej? Jestem z Jędrzejowa

Anzej
Kandydat

Jakie warunki pracy dla kierowców w tej firmie?

@Anzej

skontaktuj się z właścicielem to wszystkiego się dowiesz

Beata
@gosc

A czy jesteś pracownikiem firmy i możesz jednak napisać coś na ten temat? Fajnie jest dowiedzieć się czegoś wcześniej zanim ktoś uda się bezpośrednio do firmy. Wiadomo wtedy na co się przygotować oraz można od razu na taką rozmowę przyjść z CV i starać się o pracę.

@Beata

przyzwoite pieniądze, zawsze na czas. Umowa o pracę i stałe wynagrodzenie, nie jakieś tam stawki za kilometr jak u innych, co jak wiemy przy przestojach oznacza marną kasę. Ale są też wymagania - punktualność i uczciwość. Generalnie ok. Ja odszedłem bo potrzebowałem pracy stacjonarnej.

Czym DTD Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Najlepiej rozmawiać bezpośrednio z szefostwem.

Xxx
Kandydat

Napisze ktoś coś o tej firmie? Nigdzie nic znaleść nie moge ani zdjęć samochodów z tej firmy ani nic żadnych opini jak by to byla FIRMA NO NAME...

@Xxx

A na co Ci zdjęcia samochodów? Auta nowe. Firma nie jest no name. Jak widać w tytule - nazwę ma. Jak każda spółka jest zarejestrowana w Sądzie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia DTD Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

mam wrażenie, że to kolejna pomyłka firmy. DTD Sp. z o.o. świadczy usługi transportu busami i zatrudnia kierowców. Jako kierowca otrzymujesz busa jako narzędzie pracy. Chcesz z niego korzystać poza godzinamy pracy? Chyba żart

Zainteresowany
Kandydat

Witam, jak wyglądają aktualne warunki zatrudnienia jako kierowca bo z tego co się orientuję to jeżdżą pod Amazonem? Jakie kierunki obsługują? Mają swoje naczepy czy latają z amazonkami? No i najważniejsze jaka atmosfera bo z tym coraz ciężej na rynku pracy..

@Zainteresowany

chyba pomyłka DTD nigdy nie jeździło "pod amazonem" - chyba mylisz firmy. DTD nigdy nie miało naczep tylko busy

km

umowa o pracę. pieniądze przyzwoite i zawsze terminowo. auta nowe. nie ma na co narzekać.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa DTD Sp. z o.o. w mieście Szczepidło, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o DTD Sp. z o.o. - Szczepidło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad