Opinie o Tree Capital Sp. z o.o. w Łubna k. piaseczna

Tree Capital Sp. z o.o.
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Serwisant Nowy wpis

Praca jak praca średnio 12h dziennie , urlop płatny 60 zł/ dzień , co druga sobota pracująca ( po stawce takiej jak w tygodniu) . Jeżeli chodzi o atmosferę w firmie to panuje atmosfera SZYDERCZA i wszechobecne zakłamanie! . BRAK WYKFALIFIKOWANEJ KADRY KIEROWNICZEJ obecna kadra nie posiada predyspozycji do pacy z Ludzmi .Tak w wielkim skrócie przedstawia się praca w firmie tree, reasumując jeden wielki KOLCHOZ . POLECAM MOJA OPINIE ZANIM ZOSTANIE USUNIĘTA

Waldemar Nowy wpis

Zawsze mówię, że wystarczy samemu być dobrym pracownikiem a powodu do narzekania nie będzie, ja polecam firmę.

Tele Nowy wpis

Bardzo przyjazna firma i ludzie. Wszystkiego idzie się nauczyc. Jak ktoś jest tępy to jego sprawą.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tele

Firma jest rozwojowa co wy tu wogole piszecie. To nie jest narzucone z góry że musisz tyle pracować. Zrób swoją pracę jak trzeba a wyjdziesz normalnie a nie komentuj. Po co takie komentarze. Ludzie jak ktoś chce zarobić pieniądze w dobrej formie to tylko tutaj. Nie rozumiem co wy chcecie pisząc takie głupoty. Atmosfera jest super. Ja nie mam nic do zarzucenia dla tej firmy. Porób jeden z drugim normalnie jak trzeba jak się rozumiesz na pracy która wykonujesz wtedy uzyskasz wszystko i osiągniesz sukces. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tree Capital Sp. z o.o.?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Jaki jest wkład kierownictwa Tree Capital Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Wg mnie bardzo duży. Starają się pomagać szczególnie nowym pracownikom, wejść w strukturę firmy i nauczyć się funkcjonować.

Janek

@Benia czemu wg ciebie kiedyś było fajniej w firmie? Lepsza atmosfera czy o co chodzi?

Benia

Kiedyś to było jakoś fajniej...

Mateusz

To wszystko co tu piszą to prawda. Jeśli chcesz u nich pracować to licz sie z tym ze będziesz zmuszony pracować na działalności gospodarczej.

Polak

Witam wszystkie osoby zainteresowane praca w tej firmie, otoz jesli chodzi o sprzet to jest bardzo swiezy zarowno samochody jak i koparki. Natomiast jesli chodzi o pracownikow zarowno operatorow jak i kierowcow to sa wykorzystywani maksymalnie jak tylko mozna, praca od 12h do 15h. Do tej pory byla umowa o prace ale z poczatkiem grudnia szefostwo oznajmilo wszystkim ze od poczatku 2020 roku nastapi zmiana zatrudnienia, zostaja wprowadzone dzialalnosci wlasne na zasadzie rozliczenia typu Ryczalt. Warunki Ryczaltu sa jednostronne z korzyscia dla szefostwa, pracownicy typu Operator, Kierowca, Osoba fizyczna nie zyskuja nic poza tym ze musza zalozyc firme. Jesli ktokolwiek chce pracowac w tej firmie srednio po okolo 300 godzin w miesiacu i byc wykorzystywany jak sie tylko da dla dobra i rozwoju firmyto polecam, ale jesli ktokolwiek ma odrobine SZACUNKU dla siebie to nie bedzie w tej firmie pracowal i dorabial szefostwa wlasnym zdrowiem.

Prwcownik
@Polak

Dobrze że ktoś wreszcie napisał jak to wygląda i co się dzieje. Ciekawe kto im będzie pracował. Chyba sami zaczną jeździć...

Nie macie żadnych wieści o tym co obecnie się dzieje w firmie Tree Capital Sp. z o.o. w miejscowości Łubna k. piaseczna?

Zostaw merytoryczną opinię o Tree Capital Sp. z o.o. - Łubna k. piaseczna

Tree Capital Sp. z o.o.