Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.

Opinie o Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.

yakao

no ja wiem, z eu nich tera umowa o prace jest normalnie zawsze i to jak jesteś nowy to też taką dostajesz.

były pracownik

Zgadzam się z poprzednikami. Firmę tą należy omijać szerokim łukiem. Płacić nie chcą a wymagają bardzo dużo. Zarobki śmiesznie małe, mocno odbiegające od rynkowych.

Mario222

Duża rotacja pracowników, niezbyt miła atmosfera.

employee

Witam, Chcę wszystkich przestrzec przed pracą w tej firmie. Zgadzam się z poprzednikiem (usunięte przez moderatora)na porządku dziennym, można nabawić się nerwicy, nigdy nie sprostasz chorym i ciągle zmieniającym się wymaganiom! Absolutny brak szacunku właścicieli do pracowników Jeśli planujesz w miarę spokojną i długoletnią współpracę to w tej firmie tego nie znajdziesz. Dobrze zastanówcie się wysyłając tam swoje CV.

były pracownik

ludzie fajni, ale szefowie to porażka straszna. Jeden (usunięte przez moderatora), a drugi jest (usunięte przez moderatora) Myślę że PIP powinna się zainteresować bo (usunięte przez moderatora)jest w tej firmie na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Aqua Tech Leja Lietz Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.