Tree Sp. z o.o.

Wola Gołkowska

Opinie o Tree Sp. z o.o.

Kazik

Jako pracownik fizyczny 12 zł netto, po 3 miesiącach 15 zł netto i to wszystko co da się ugrać. Na początek na czarno. Jakakolwiek umowa po 3 miesiącach na najniższą krajową, reszta idzie pod stołem w cotygodniowych kopertach. Czas pracy 250+, soboty pracujące, zdarzają się nocki i delegacje.

kopareczka

zarobki średnie ale na czas , na umowie fikcja - za darmo są koperty do wykorzystania po miesiącu , czas pracy 250+

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Tree Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Tree Sp. z o.o. - Wola Gołkowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tree Sp. z o.o.