kruszarka

to ja wam opiszę trochę prawdy a więc: Mechanik który tak słodko opisuje firmę to syn prezesa więc nie może pisać inaczej tylko jak jest tak fajnie to dlaczego jego brat nie pracuje w tree. Opinia pana Pracownika który też tak słodko opisuje firmę tree to dyrektor firmy, opisuje że firma daje firmowe buty CAT kurtki spodnie tylko nie napisał że będzie okradał każdego pracownika a więc tzw tatusiowe które przysługuje świeżym tatusiom i płaci za to ZUS z najniższej krajowej w roku 2020 wynosi ok 1000 zł a firma płaci 650 zł, urlop z najniższej krajowej w zeszłym roku wynosi 2369.12 zł a firma dała tylko 1300 w kopercie za 26 dni czyli okradają każdego pracownika na 1069.12 zł. Dojazdy tak płacą tylko 25 km od Warszawy a więc ja mieszkam za Warszawą to muszę przejechać stolicę i wychodzi mi do Wrocławia 320 km oczywiście jak jeżdżę po Wrocławiu lub poza to nie płacą nic a nawet nie chcą się dołożyć do naprawy samochodu. Wygląda to we Wrocławiu jak w stajni dosłownie bo jest krowa, cielak, barany i jeden pastuch. Jeśli jesteś lojalny wobec firmy i " kapujesz" to możesz popracować trochę dłużej. Panowie jeśli chodzi o założenie firmy to tak oczywiście np ja mam firmę ale nie chcą abym im wystawiał fakturę bo to ty masz im dać wszystkie dokumenty do założenia firmy i musisz podpisać pełnomocnictwo a oni za ciebie otworzą będą prowadzić księgowość czyli robią wałek i nie masz nic do gadania.

Sarna

pracuje od kilku lat w firmie tree jestem kierowca ciężarówki w firmię tree, choć mam tylko kategorie C bez E i trudno bylo by mi znalezc jakakolwiek prace w zawodzie kierowcy wiec" tree uratowalo mi zycie "jestem konfidentem kupuje na kolegów za co mam uznanie wśród poplecznikow i parę groszy do wyplaty . Lubie czasem popalić gumy w ciężarówce nagrać film i wrzucić do neta generalnie jest fajnie

kruszarka

@kruszarka

Ten pracownik o którym piszesz to nie jest dyrektor Pawełku ???? firma okrada ludzi ale szkoda ze jak ludzie firme okradają ze złomu, paliwa, miedzie itp. to tego juz nie napiszesz ???? powodzenia w nowej pracy.

Paweł Nowy wpis
@Pracownik

Doszły mnie informacje że ten wpis dotyczy mojej osoby więc odpisze: informacje które napisał kruszarka to częściowo prawda o czym mówił głośno wszystkim nawet do kierowników, jeśli chodzi o tatusiowe to nigdy nie korzystałem i nie pytałem ile płacą więc musicie zapytać kto pobierał. Mogę tylko napisać że oprócz trzech osób w oddziale Wrocław to kapusie A co niektórzy lubią też odrabiać (usunięte przez administratora) innym tw. (usunięte przez administratora) i przypomnę też że to Ci ludzie okradają firmę. Jak? To jeszcze długa droga przed wami. Z tego co wiem to ja mam świadectwo pracy za porozumieniem stron .Zawsze miałem szacunek do kierowników mimo to że wszyscy są młodsi.

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Kandydat

Są przyjęcia na stabilizację gruntu ?

Sarna

Pracuś Nowy wpis
@Sarna

radzę dla nowych pracowników uważać coś się z kim mówi bo tu pracuje banda podpierdalaczy i osób które dużo mówią od siebie wymyślonych rzeczy, najlepiej robić swoje i tyle. (Tyczy się to kierowców, o innych stanowiskach nie wypowiem się bo nie wiem)

Niwelator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat

Witam zastanawiam się nad przejsciem do Tree , słyszałem ze można nieźle zarobić jako pracownik fizyczny , czy ktoś mi napisze ile tak mniej więcej ..? , zniechęca mnie tylko to , że w okresie zimowym z powodu braku pracy pracownicy coraz czesciej są wysylani na przymusowe trwające nawet kilka tygodni urlopy . Do niedawna tree jako jedni z nielicznych firm branzy budowlanej zapewniali prace przez cały rok . Czyżby i to się zmienilo ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Serwisant

Praca jak praca średnio 12h dziennie , urlop płatny 60 zł/ dzień , co druga sobota pracująca ( po stawce takiej jak w tygodniu) . Jeżeli chodzi o atmosferę w firmie to panuje atmosfera SZYDERCZA i wszechobecne zakłamanie! . BRAK WYKFALIFIKOWANEJ KADRY KIEROWNICZEJ obecna kadra nie posiada predyspozycji do pracy z Ludzmi .Tak w wielkim skrócie przedstawia się praca w firmie tree, reasumując jeden wielki (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Emilia
@Serwisant

Cześć wspomniałeś, że pracuje się średnio po 12h dziennie i co druga sobota jest pracująca. Jak wygląda więc to godzinowo miesięcznie? Chciałabym też się dowiedzieć coś o tej stawce. Na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w Tree?

Mlody
@Emilia

Na początek nie oczekuj kokosów 16 zł za godz to maks co można dostać za caly dzień pracy na dworze czyli min 12 godzin na dobę , a co do ilości godzin w miesiacu to przecież łatwo zliczyc..... a co do soboty to robimy po ok 7 godzin po stawce z tygodnia wiec słabo te soboty wychodzą

Junior

Wszystkim chorym cierpiącym na wirusa tree polecam szczepionkę : http://www.pip.gov.pl/ i wszystko wraca do normy :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 114 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tree Sp. z o.o.?

Kopareczka

Firma "rodzinna" jak to mówi prezes , tak więc jak nie jesteś z rodziny to nie masz czego tam szukać , rotacja i wyzysk , z blisko 200 pracowników , tych z większym stażem można w tej firmie policzyć na jednej ręce - to mówi samo za siebie. Te piękne maszyny i samochody finansowane są po części z zatrudniania po najniżej krajowej i na własną działalność.

Kierowca C+E

PANOWIE KIEROWCY, ktoś z Bemowa z Warszawy dojeżdża do bazy TREE? Z chęcią bym poszedł tam do pracy, ale fajnie byłoby się z kimś zgadac jeżeli chodzi o dojazdy!

kierowca
@Kierowca C+E

Kolego, najpierw postaraj się o przyjecie i o zatrudnienie bo też nie jest to takie łatwe. Pozdrawiam

Wyzysk, firma chce się rozwijać kosztem pracowników. Szkolenia bhp tylko na papierku. Firma tree nie umie zapewnić nawet srodkow higienicznych podczas pandemi korona wirusa. Szef Jaroslaw jest tylko milutki jak chce żebyś strzelił jeszcze jednego kursa. Nie polecam tej firmy.

Karol

Jak sytuacja między szoferami? Dobrze wam się ze sobą pracuje ?

Kierowca C+E

Jest możliwość trzymania ciężarówki gdzieś bliżej Warszawy? Bo z Bemowa mam 35km a roboty są przeważnie na terenie Warszawy z tego co zauważyłem

Szofer
@Kierowca C+E

Kolego baza jest w miejscowości Łubna to tam trzyma się samochody. Tam jest stacja paliw. I nie ma możliwości parkować w innym miejscu.

@Szofer

A ktoś dojeżdża może z Bemowa? :)

JD Mechanik

Według mnie Grupa TREE to dobry i rzetelny pracodawca, wypłaty zawsze na czas, co w tej branży jest rzadko spotykane, zarobki dość wysokie. Jeżeli chodzi o social to ubiór na zimę zapewniony, maszyny nowe oraz naprawiane na czas. Dla mnie długi czas pracy jest komfortowy, ponieważ wynagrodzenie wypłacane jest za godziny. Jak ktoś ma wolę do ciężkiej pracy i wymiernych za to zysków to polecam firmę TREE.

B@T3K
@JD Mechanik

Czytam twoją wypowiedź człowieku i tak się zastanawiam(jesteś osobą z tej firmy która broni dobrego imienia tej firmy aby dobrze tutaj wypadła lub jesteś januszem typowym co żyje pracą tylko i wyłącznie który pewnie nie ma dziewczyny/kobiety/żony i dzieci strasznie mi ciebie żal życiowy nieudaczniku,miernoto.nie każdy jak ty żyje pracą, niektórzy w przeciwieństwie do ciebie ofermo mają jakieś hobby,pasje lub zajawki,twoją jest wieczna j3baczka,pewnie także w niedziele)patrzcie dla niego długie godziny pracy są komfortowe hehe no idiota.Czytają takiego osobnika no nie sposób użyć takich określeń które użyłem pisząc te wypowiedź.Bardzo mi cię żal człowieczku. GOWORK mam kopie tego posta i jeżeli go usuniecie ponownie go tutaj wkleję!!! a takie zabiegi stosujecie zdążyłem już was na tyle poznać iż wiem że takie numery robicie

Robol
@JD Mechanik

Dobry i rzetelny pracodawca? Jaki socjal masz na myśli? Rozbawiłeś mnie do rozpuku!!!

Firma Tree zajmuje się wyburzeniami czyli praca na budowie. Z tego co mi wiadomo to na budowie się pracuje w okresie jesien-zima od 7 do 17 a wiosna-lato od 6 do 18 bądź jak wymaga tego specyfika pracy (bo niektóre roboty mogą być wykonywane w określony sposob i o określonych godzinach) dłużej nawet badz w nocy, Ale są to poszczególne ptojekty. Pracownicy ogolnobudowlani mają stawki 17 - 18 zl/netto wzwyż w zależności od zaangażowania i umiejętności. Operatorzy mają stawki 25zl/netto wzwyż wszystko zależy od umiejętności. Nie każdy pracował na wyburzeniach a operator, operatorowi nierowny. Pracownicy dostają wszystkie potrzebne środki ochrony indywidualnej kask, buty (Cat, betta), kurtkę, spodnie, polar, kamizelke. Kurde faktycznie trochę słabo się o nich dba. Wszystkie prace, które można wykonać maszynowo są wykonywane maszynowo żeby pracowników ogólnobudowlanych odciążyć. Mają dwie przerwy po 30min każda. Dostęp do wody butelkowanej (tak jak się pisze że nawet butelki wody nie uraczysz) jest cały czas. Operatorzy pracują na nowych koparkach, które mają po kilka lat, w dużej części jeszcze są na gwarancji. Co roku organizowany jest piknik dla wszystkich pracowników i ich rodzin gdzie można wygrać spore nagrody finansowe w róznych konkurencjach dla operatorów i kierowców. Pracownicy dostają dodatkowe premie za pracę w święta, niedzielę, czy w godzinach nocnych. Również dostają dodatek tzw. brygadzistowski. Umowy sa rozne, bo kazdy pracownik ma indywidualne zobowiazania. Pracownicy dostaja dojazdowki czyli zwrot kosztow za paliwo oraz diete. Maja wynajete hotele badz mieszkania zalezy od lokalizacji. Kurcze tak zle jest w tej firmie, taki wyzysk i (usunięte przez administratora) i przychodza do pracy mlodzi ludzie. Polak jak to Polak narzekać i marudzić uwielbia, zawsze źle, zawsze mało. Da się palec będzie chciał całą rękę. Oczywiście każdy chciałby zarabiać po 10tys. za leżenie. Oczywiście nikt nikogo na sile nie trzyma.

Drajwer
@Pracownik

Może operatorzy tam mają takie luksusy, bo kierowcy już na pewno nie!!! -Wody nie dostaniesz nawet w największe upały. (prezes uważa ,że jesteśmy wielbłądami i nie musimy tak często pić) -Nie ma zwrotów za dojazd do pracy. -Niepłatne nadgodziny. -Brak szkoleń BHP.(podpisujesz tylko papier, że byłeś na szkoleniu a tak na prawdę nikt nigdy na nim nie był) -Brak badań okresowych. -Szkolenie okresowe do prawa jazdy trzeba sobie samemu finansować.( osoby, które domagały się zwrotu kosztów za kurs i badań już nie pracują w Tree). -Praca średnio po 13 godzin + co druga sobota, miesięcznie to nawet ponad 300 godzin.(Tak wygląda współczesne niewolnictwo). -Chcesz mieć czysty samochód to musisz sobie sam go umyć brodząc po kostki w błocie. - Umowa o prace na stanowisku kierowcy + umowa zlecenie w innej spółce na stanowisku Ochroniarza, a najlepiej to własna działalność. -Na święta nie dają już nawet czekoladek. -Za dzień urlopu dostaniesz 60zł co dzisiaj nie starczy nawet na pieluchy dla dziecka. -Składki najniższa krajowa. ( jak przydarzy ci się wypadek w pracy i posiedzisz trochę na zwolnieniu to na suchy chleb ci może tylko wystarczy a o emeryturze na przyszłość nie ma co liczyć) Pracując w Tree masz wrażenie, że jesteś tylko maszynką do zarabiania pieniędzy i tak naprawdę nic ci się nie należy, a jak jesteś nie wygodny albo upominasz się o swoje prawa to jesteś usuwany ze skutkiem natychmiastowym. Większość kierowców każdego dnia przychodzi do pracy z założeniem jakby to byłby ich ostatni dzień w pracy. Nikt tu nie przywiązuje się do pracy w Tree, bo jak już życie pokazało "Nie znasz dnia ani godziny" -

B@T3K
@Pracownik

głupi koleś jesteś i to fest tak ci napiszę, życia nie znasz lub jesteś jakimś małolatem nie mającym pojęcia jeszcze o życiu, tak dla ścisłości i przypomnienia : Apetyt rośnie w miarę jedzenia.Kumasz? jak nie kumasz to jesteś zwykła p!z3fka

Drajwer
@B@T3K

Głupi to może ty jesteś i masz wszy. Pewnie nigdy nie pracowałem w normalnym zakładzie pracy, gdzie pracownicy pracują po osiem godzin i nie są wyzyskiwani jak to ma miejsce w TREE a kodeks pracy stawia się na pierwszym miejscu i pracownicy mają dostęp do wszystkich narzędzi i świadczeń, które im się ustawowo należą, bo TREE coś takiego jak kodeks pracy nie istnieje!!! Może kiedyś inspekcja pracy się za to weźmie i nie będzie już więcej takich wyzyskiwaczy!!!

MZ87

Firma zatrudnia narkomanów

Tajgerek
@MZ87

Poleciłbym test na obecność narkotyków. Kilka osób często wyglada podejrzanie.

Kierowca C+E

Ja chciałem tylko dowiedzieć się o te zakwaterowanie dla kierowców :)

C+e

Nie ma zakwaterowania

@Kierowca C+E

Wg mnie temat do dogadania przy zatrudnianiu.

@PracownikTree

Na jakiej zasadzie temat do dogadania? Pół na pół czy poprostu dają zakwaterowanie?

@Kierowca C+E

Najlepiej skontaktować się z kierownikiem transportu pod numerem 663 337 329 i zapytać czy w ogóle szukają kierowcy? Jeśli tak to kwestia negocjacji warunków.

Jaka umowa obowiązuje w Tree Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Umowa o prace na czas określony.

@Pytanie

Najpierw umowa na 3 miesiące potem namawiają cie na działalność gospodarczą a jeśli się nie zgadzasz to zwyczajnie Ci dziękują.

Kierowca C+E

Ja mam pytanie, czy firma zapewnia kwaterę dla kierowców? Pytam bo jestem z miejscowości oddalonej o 100km :)

@Kierowca C+E

Nie, kolego lepiej daj sobie spokój. Naprawdę chcesz dojeżdżać do pracy 100 km? Za 22 zł? Jakie dodatki za paliwo? Kolego te komentarze to ściema? Nigdy nawet złotówki nie dostałem na dojazd do pracy. A po miesiącu czy dwóch i tak Cie zwolnią...

@Szaman

Pytanie nie dotyczyło dopłaty za paliwo a zakwaterowania i na takie Też pytanie była odpowiedź. Szczegółowe warunki zatrudnienia są do ustalenia indywidualnie w drodze negocjacji.

@PracownikTree

Czy to państwa wypowiedź- cytuje: „ Pracownicy dostaja dojazdowki czyli zwrot kosztow za paliwo” Więc proszę wytłumaczyć dlaczego moi znajomi i ja nigdy nie dostaliśmy ani złotówki? Buty? Hmmm jeśli już masz dziurę i leje Ci się woda do środka to wywalczysz ale dopiero po 2 tyg. Ciuchy? Jeśli chodzi o ciuchy dla kierowców to może dostaniesz polar jak został z zakupów 2 lata temu. Bo od tamtej pory to jedyne co Cie czeka to podpisanie działalności gospodarczej żeby dalej kontynuować prace w tej firmie.....

Mariusz

Ile trwa jedno Zlecenie na budowie tak mniej więcej ?

@Mariusz

jest od kilku godzin do kilku miesięcy, więc trudno określić nawet mniej więcej.

Admin

Tragedia. Dyrektor Anna rządzi się jakby był to jej prywatny folwark. Mam nadzieję że to się na tej osobie kiedyś zemsci . Dziwię się że prezes firmy tego nie widzi , albo nie chce widzieć

Sąsiadka
@Admin

Znam Panią Lewicką, nie pracowałam w firmie, ale firma Tree budowała w moim sąsiedztwie dwa domy. Anna L. okłamała swoich pracowników, że wodę na budowę mają brać z mojej działki. Pracownicy niczego nie świadomi okradali nasz dom- nosząc wodę w wiadrach na budowę. Szkoda, że moja mama okazała litość i nie wezwała policji- bo pracownicy z Ukrainy byli zatrudnieni NIELEGALNIE. Może Lewicka by się opamiętała.

Zostaw merytoryczną opinię o Tree Sp. z o.o. - Wola Gołkowska

Tree Sp. z o.o.