Opinie o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa S.O.S. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

kowalska

witam pracowałem w tej firmie w bydgoszczy w sos na ulicy daktery 7 szczeze odradzam wypłaty sie zawsze nie zgadzały paskow brak,atmosfera w pracy zostawia wiele do zyczenia .wszyscy pracuja oprucz brygadzisty i pani ktora najduzej pracuje.wszyscy inni ok oprucz kordynatora ktory swietnie trzyma sie z ludzmi wyzej wskazanymi.ktorzy zamiast pracowac przesiaduja w palarni

czekaj

Czy doczekam się w swoim życiu,paski z wypłat.Czy doczekam się papierka?

Bedelly
@czekaj

należy zgłosić sprawę w kadrach i Pani/Pan otrzyma :)

Katowice
@czekaj

Ja juz 3 miesiące czekam mimo telefonów i meili z prośbami.

@Bedelly

Bedelly nie wprowadzaj w błąd :),kadry w Krakowie nie wydają pasków- nie bo nie, taka jest ich odpowiedź i możecie pisać wnioski a i tak ich nie dostaniecie.

Dokładnie, kadry mają pracownikow zwłaszcza byłych głęboko w nosie ładnie się wyrażając. Na świadectwo pracy czekać 3 miesiące to chyba absurd, poza tym czekanie byłoby dłuższe gdyby nie straszenie inspekcja pracy i sądem. Jedyną osobą, która potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania i cokolwiek załatwić była pani Agnieszka, z moich informacji wiem, że też nie pracuje a szkoda bo gdyby było u was więcej pracowników jak ta pani to firma miałaby o wiele lepsza opinie i pewnie pracownicy chętniej przychodziliby do pracy.

czekaj

Na zaświadczenie dłuuuuuugo czekaaaaaać.....................

Jasiek

Zawsze można poczekać ale grunt to, że firm a ma dobre opinie w internecie!

Pracownik Biurowy

Wszystkie osoby na dane stanowisko zostały umówione na tą samą godzinę, co już jest brakiem szacunku do kandydata. Rozmowa była przeprowadzana przez jakiegoś mężczyznę, niestety nie wiem kogo, bo nie był łaskawy przedstawić się i nie podał swojego stanowiska w firmie. Rozmowa została przeprowadzona po łebkach, widać było, że wybrał już swoją kandydatkę. Rozmowa umówiona na 14, więc narażają kandydatów od razu na koszty, stres i stratę czasu, bo wtedy są największe korki. Facet zachowywał się bardzo prostacko, bo co chwilę ziewał, jak ja coś mówiłam to patrzył w okno, zamiast na mnie, kiwał się na krześle, był ubrany w pognieciony podkoszulek i jeansy itd. Ja odczułam, że zadaje te pytania, bo musi, ale moje odpowiedzi go w ogóle nie interesowały. Jak miał przebłyski, że słuchał co mówię, to później drążył odpowiedź i zmierzał do tego, aby mnie upokorzyć, ale nie dałam się sprowokować. Później zaczął wypytywać o poprzednią pracę, ale nie o zakres obowiązków, lecz np.o zarobki personelu, politykę wewnętrzną itd. Oczywiście odpowiedzi nie uzyskał. Zapewniał, że skontaktuje się bez względu na wynik rekrutacji, ale jak wiadomo, to takie zapewnienia są nic nie warte, bo do dzisiaj cisza. Podsumowując, nie polecam, szkoda Waszego czasu.

Dlaczego chce pani pracować u nas, dlaczego odeszła pani z poprzedniej firmy, ile chce pani zarabiać

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
czekaj

Czas pokaże.Ja sobie poczekam.

Wrrrrr

Nie polecam pracy w tej firmie!!!!!! Jestem zbulwersowana tym, jak traktują ludzi niepełnosprawnych. Pracownik nie może mieć swoich racji , bo zaraz dostaje wypowiedzenie.

To ja
@Wrrrrr

A jak jest w Gliwicach...na strefie...jak z wypłatą i w ogóle..

Pa.pa
@To ja

Akord w ochronie...za grosze...

fikus
@Wrrrrr

co to znaczy swoje racje? bo swoje racje a odmawianie pracy to dwie różne rzeczy...

Roześmiany

Brak słów, omijajcie szerokim łukiem a rynek ich zweryfikuje w końcu :) Moje sugestie dla Grupa S.O.S. Sp. z o.o.: Zamknąć firmę iść piec bułki do piekarni- albo zdobyć jakies wykształcenie i ogładę :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę iść piec bułki do piekarni- albo zdobyć jakies wykształcenie i ogładę :)

Steven Segal
@Roześmiany

Pani Rekruter A.P. Kocham Panią. Jest Pani (usunięte przez administratora) Kocham Panią :)

Bedelly
@Steven Segal

Który z Was mnie tak kocha??????? Miło mi... pozdrawiam ????

Mala
@Bedelly

Ja robiłam u tych zlodzieji dwa lata firma (usunięte przez administratora) na czele złotem molikiem pyclem co za banda porypancow nawet miałam umowę zlecenie za25gr na godz do tej pory nie wiem czemu mnie zwolnili a psycholow czymaja

Nie i jeszcze raz NIEEEEEEE

4 godziny odśnieżania parkingów (od 4 rano!) a potem (usunięte przez administratora) na tory do 18. To wszystko za 2900 brutto. Sami sobie róbcie i sami sobie płaćcie. Najlepiej oczywiście jak będziesz pracował w swoich ubraniach... Nie polecam.

@Nie i jeszcze raz NIEEEEEEE

Czy to oznacza, że pracodawca nie zapewnia swoim pracownikom odpowiedniej odzieży roboczej? Podajesz kwotę wynagrodzenia w Grupie S.O.S. - czy do tego dochodzą może jeszcze jakieś premie, czy coś takiego? Jeśli tak, to może warto byłoby o tym wspomnieć na forum.

Kejsiiiiii
@Monika

Dziwna ta opinia. Każdy dostaje odzież z firmowym nadrukiem. Zarobki są różne a umowę każdy podpisuje z własnej nie przymuszonej woli. O co te pretensje? Każdy wie od początku ile ma zarobić i za co. No chyba że najlepiej nic nie robić tylko dostawać przelew.

@Kejsiiiiii

o mamo aż się płakać chce jak się to czyta - myślący sam potrafi ocenić na podstawie czytanego tekstu z kim jest problem.

Jean Claude Ja Wam Dam

Kochamy Panią Bedelio :)

Bedelia

Panie Osram Sos, proszę w trybie natychmiastowym usunąć moje nazwisko, a najlepiej cały obraźliwy komentarz. Dane wrażliwe/rodo/ kultura osobista...coś to panu mówi? Nie życzę sobie. Jeśli pan nie przychyli się do mojej grzecznej prośby, idąc po numerze IP, podejmę stosowne kroki. Dziękuję i pozdrawiam.

RODO z biura
@Bedelia

Pani (usunięte przez administratora)Pani sama nie wie co Pani wypisuje bo w ogłoszeniach sama Pani ujawnia swoje dane : imię i nazwisko i siedzibę i radzę aby Pani sama poszukała swojego IP w swojej główce i poddała jego regulacji. Ktoś z Pani organizuje i robi jajca. Radzę podać adres zamieszkania i będzie komplet. Zrobiła się Pani sama osobą publiczną. Przeżywa Pani to jak małpa stosunek. Pozdrawiam RODO

RODO II
@Bedelia

Podała też Pani numer telefonu :)

Steve Wonder

Czego się ona czepia . Tu nic nie pisze . Chora baba a czy jednemu psu Burek:)

Sos
@Steve Wonder

Zgadzam się :) Ps : nie polecam pracy w tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa S.O.S. Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lwowska 38
    40-389 Katowice