Opinie o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa S.O.S. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Firma okropna. Dyskryminacja na każdym kroku. Dzwoniąc odnośnie oferty pracy tej firmy w Skierniewicach pierwsze pytanie to czy ma się grupę i kolejne pytanie o wiek. Nie wiem czy to osoba rekrutująca czy kierownik ale strasznie wulgarna osoba. Brak kompletnie szacunku dla osoby dzwoniącej wiec zapewne pracownicy firmy również nie maja lekko. Odradzam. Nie polecam

joa1

Mam wątpliwości co do tej firmy bo działają niezgodnie z prawem, w momencie jak znajdą osobę z grupą to tej bez grupy natychmiast wypowiadają umowę i... niezgodnie z prawem tzn. nie zachowują okresu wypowiedzenia natomiast gdyby ktoś z Was tak postąpił w stosunku do nich to nie zapłacą zgodnie z umową. Przy wypowiedzeniu podstawiają papier do podpisu i zaraz po podpisaniu go zabierają, nie zgodziłam się na to no i baba powiedziała, że mam się wynosić bez podpisywania papieru i mam duże wątpliwości co tam było na pewno niezgodne z prawem, bo zabrała papier niepodpisany.... Oczywiście do domu tego nie dadzą, banda (usunięte przez administratora), trzeba by było to zgłosić do PIP. po napisaniu kolejnej negatywnej opinii, ze nie wysłali PIT jakiś fagas z ich firmy mnie zjechał na forum ale wysłali PIT. Zapłacili podatek i wystawili PIT ale przyjęli osobę z grupą, żeby więcej nie było przypału z płaceniem. Koordynatorka wymyśla jakieś kłamstwa i niestworzone rzeczy, zwala na wszystko winę na kierownika obiektu z Messera.... Szambo...

@joa1

na sam koniec padło stwierdzenie o mówieniu nieprawdy, a jakiś konkret? co to za niestworzone rzeczy, czego dotyczą, że masz pewność, że nie są sprawdzone? pytanie także jaki rzeczywisty wpływ na ten stan rzeczy ma to wspomniane kierownictwo odnośnie obiektu? w technicznym ujęciu jak to powinno się przedstawiać?

Joa1
@Grażyna

Szkoda czasu na wasza głupawa firmę ale powiem ci ze kierowniczka powiedziała ze rzekomo nie zgodził się kierownik obiektu przemysłowego bym została ci jest kłamstwem bo zatrudniał sprzątaczkę co miała wypadek także kłamstwem jest ze tak boi się wypadków. Musieli na kogoś zwalić winę

@Joa1

nie wiem jak to konkretnie było ale czy do dziś ostatecznie ten temat jakkolwiek było podejmowany? jak pozostali zatrudnieni mogli zareagować na tego typu informacje? wpłynęło to jakkolwiek na warunki zatrudnienia czy praca dalej wygląda podobnie jak sprzed tego okresu?

@Grażyna

Nic nie wiem o tej (usunięte przez administratora) to nieprofesjonalna firma. Przy mnie się wyzywali od złodziei tzn. kierowniczka z b. pracownikami. jA MUSIAŁAM ODEJŚĆ Z BRAKU GR. INWALIDZKIEJ I nie utrzymuję kontaktów. lepiej zrezygnujcie z rekrutacji bo wygląda to słabo.

Brak kontaktu z firmą, ogłoszenie aktywne. Wysłane dokumenty, kontakt telefoniczny i zero odzewu.

@Kandydat

hej, masz może na myśli alpinistę przemysłowego? z tego co widze jest dostępne. wie ktoś za jaką konkretnie prace mozna te oferowaną szóstkę w górnych widełkach zdobyć? praca ciężka?

Zosia

Nie polecam grupy s.o.s szczególnie Pani Kamili zostałam zwolniona po 6 dniach pracy a powiedziała że okres próbny 14 dni a wywaliła mnie po 6 nie dostałam umowy

@Zosia

14 dni jest w tym przypadku wymysłem, ponieważ nigdy nie istnieją takie terminy. Jeśli już to 30.

Mirek
@Zosia

Jeżeli się nie chcę pracować to tak wychodzi, a później po zwolnieniu wszystko przeszkadza. Firmę s.o.s polecam serdecznie.

Zosia
@Mirek

To dobrze że Panu się fajnie pracuje życzę dalszych sukcesów na magazynie

Wojtek
@Mirek

Jak tak pan poleca to po co pana zwolnili???tez sie nie chcialo pracować???

@Zosia

i peewnie za to nie zapłacili, za te 6 dni, wyglądali od razu na złodziei.

@joa1

No raczej trudno cokolwiek egzekwować jak podobno umowy nie było? Swoją drogą jak może dochodzić do tego typu sytuacji, że ludzie faktycznie bez niej przystępują do pracy?

Pracownik Biurowy

Wszystkie osoby na dane stanowisko zostały umówione na tą samą godzinę, co już jest brakiem szacunku do kandydata. Rozmowa była przeprowadzana przez jakiegoś mężczyznę, niestety nie wiem kogo, bo nie był łaskawy przedstawić się i nie podał swojego stanowiska w firmie. Rozmowa została przeprowadzona po łebkach, widać było, że wybrał już swoją kandydatkę. Rozmowa umówiona na 14, więc narażają kandydatów od razu na koszty, stres i stratę czasu, bo wtedy są największe korki. Facet zachowywał się bardzo prostacko, bo co chwilę ziewał, jak ja coś mówiłam to patrzył w okno, zamiast na mnie, kiwał się na krześle, był ubrany w pognieciony podkoszulek i jeansy itd. Ja odczułam, że zadaje te pytania, bo musi, ale moje odpowiedzi go w ogóle nie interesowały. Jak miał przebłyski, że słuchał co mówię, to później drążył odpowiedź i zmierzał do tego, aby mnie upokorzyć, ale nie dałam się sprowokować. Później zaczął wypytywać o poprzednią pracę, ale nie o zakres obowiązków, lecz np.o zarobki personelu, politykę wewnętrzną itd. Oczywiście odpowiedzi nie uzyskał. Zapewniał, że skontaktuje się bez względu na wynik rekrutacji, ale jak wiadomo, to takie zapewnienia są nic nie warte, bo do dzisiaj cisza. Podsumowując, nie polecam, szkoda Waszego czasu.

Dlaczego chce pani pracować u nas, dlaczego odeszła pani z poprzedniej firmy, ile chce pani zarabiać

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient z Keno

A czy tego starszego siwego pana można jakoś usunąć z bramy wjazdowej na obiekcie GLP? Bardzo nieuprzejmy i wiecznie drze (usunięte przez administratora) ,gdzie reszta państwa z ochrony naprawdę sympatyczna,to psuje reputację i odechciewa się tam przyjeżdżać

koala

BARDZO Pilne! Dostaliście PIT za ubiegły rok????? Mają obowiązek was rozliczyć i przy takich dochodach należy się ZWROT PODATKU, stracić możecie. Proszę o pilną odpowiedź bo termin był do wczoraj TJ DO 31.01.2013 a ci co nie pracują to POCZTĄ MUSZĄ DOSTAĆ!

Aa
@koala

Pracodawca ma obowiązek wysłać PIT do końca lutego. Do końca stycznia miał obowiązek wysłać do Urzędu Skarbowego. Zapewne rozliczony PIT masz już dostępny na stronie internetowej. Wiec nie siej fermentu tylko się ogarnij.

Rekrutowany

Szkoda czasu na zainteresowanie tą firmą. Umawiają na rozmowy rekrutacyjne co 10 minut. Czas oczekiwania na rozmowę w Panem Tomaszem K. trwa godzinę. Po godzinie Pan bierze CV i pyta się na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje, po czym stwierdza, że Pana CV nie pasuje do naszych oczekiwań. Do widzenia. Oni nawet nie czytają CV, tylko umawiają wszystkich na spotkania. Szkoda czasu, Pan przeprowadzający rozmowę jest arogancki, wychodzi podczas rozmowy, odbiera telefony ...

Rekrutowana
@Rekrutowany

Zgadzam się. Poziom rozmowy rekrutacyjnej z Panem Tomaszem K. jest żenujący... Podobnie jak poziom reprezentowanego przez niego stanowiska. Człowiek jest kompletnie nie przygotowany, nie zapoznaje się z CV, nie ma też kompletnie pojęcia o stanowisku specjalistycznym na które próbuje zrekrutować już nie wspomnę o zasadach rekrutacji czy jakiegokolwiek odbycia. Arogancji,bezczelny, wręcz ordynarny. Pozwala sobie na komentarze które pozostawiają bardzo wiele do życzenia delikatnie mówiąc. Rekrutujac na stanowisko specjalisty zachowuje się tak jakby rekrutowal conajmniej na budowę... I to 20 lat temu. Czuje się zażenowana po spotkaniu rekturacyjnym z tym Panem... Wręcz jestem w szoku ze ktoś na takim poziomie w dzisiejszych czasach piastuje stanowisko Dyrektora.

NIE
@Rekrutowana

Nie tylko dyrektor ale również osoba, która umawia na spotkanie. Bardzo niesympatyczna wybuchowa osoba, wystarczy że zada się o jedno pytanie za dużo i już podniesiony ton. Do tego jej wizerunek: trampki i bluza? Chyba nie tak powinna wyglądać osoba reprezentująca firmę ?!!! Życzę powodzenia z takimi pracownikami biurowymi.

@Rekrutowana

Potwierdzam wszystko. Od siebie mogę tylko dodać, że już sam aspekt wizualny firmy nie zachęca do rozmowy - znajduje się na starym, brudnym placu.. wchodząc do budynku ujrzymy brudne ściany i stare meble, personel raczej niskobudżetowy (widać po kompetencjach oraz obyciu) ale oczywiście nic do nich nie mam. Podejście do kandydata to kpina - czekanie ponad 20 minut na rozmowę pod drzwiami (oczywiście słysząc innego kandydata, który właśnie jest "przesłuchiwany" przez Pana Tomasza), beż żadnego przepraszam czy też chociażby propozycji wody. Co do rozmowy - Pan Tomasz nie ma pojęcia jak powinno się ją prowadzić - a rekrutuje na stanowisko SPECJALISTY DS, REKRUTACJI - człowiek który nie potrafi przeprowadzić rozmowy?! Pytania są bezcelowe, przerywa w trakcie wypowiedzi po jednym zdaniu, ręka na rękę i patrz się jak szpak, tak jakby kandydat miał się przed nim płaszczyć żeby tylko zdobyć trochę uwagi... (widać PAN Tomasz to lubi, ponieważ każdy pracownik biega po "biurze" powtarzając "to ważne, dla Pana Tomasza", "Pan Tomasz jedzie, nie można mu przeszkadzać", "był już Pan Tomasz? Bo bardzo chciałbym zająć mu chwilkę" - stworzył sobie zespół przerażonych pracowników, którzy z konieczności traktują go jak istotę wyższą - mimo iż nie ma na to obycia czy też kompetencji). Podsumowując: szkoda czasu. Gdybym otrzymał propozycję pracy to i tak bym ją odrzucił, bo atmosfera jaka tam panuje, warunki pracy czy szef, to przeszkody, przez które nie przeskoczy normalny, kompetentny kandydat. Szczerze odradzam marnowanie czasu - byłem na siebie zły, że poświęciłem na tą "firmę" godzinę swojego czasu. P.S. Najlepsza była odpowiedź na moje pytanie o specyfikę pracy oraz potencjalne obowiązki: "No wie Pan... prowadzenie rekrutacji, nie?" - i to by było na tyle :)

gyus
@Rekrutowany

A to straszne...., czekać godzinę na spotkanie kiedy zależy mi na pracy. Czyli jednak może pan Dyrektor rozmawiał z kimś tak długo bo miał o czym :) Nijak ma się to do stwierdzenia, że kandydat słyszy od razu "do widzenia". Ja akurat na rozmowie odniosłam bardzo dobre wrażenie.

gerta
@NIE

Akurat znam rekruterkę :) nigdy nie była niemiła jest przesympatyczną osobą, wręcz aż za!!!!!

@Rekrutowany

Witam wszystkich. Nie ukrywam, jestem pracownikiem firmy Grupa SOS. Chciałam wszystkich serdecznie pozdrowić i powiedzieć, że życzę wszystkim takiego Szefostwa jak jest w naszej firmie.(usunięte przez administratora)Mogą Państwo tylko żałować, że nie pracują u nas :), ale cechujemy się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem w wyborze ludzi do naszej placówki.

gusia
@Rekrutowana

jakiegokolwiek odbycia??? specjalistyczne stanowisko-polska języka, trudna języka....

Xeos
@Bedelly

Szanowna Pani bedely proszę nie opowiadać bzdur że macie takie wysokie standardy bo każdy wie jaka z was firma

@Xeos

Zatem zapraszam do szukania pracy gdzie indziej a nie trwonienie na nas czasu. Nie chcą nigdzie pana pani przyjąć ? Pozdrawiam

Spike
@Rekrutowany

Człowieku ile ty masz lat? Mniemam że skoro szukasz pracy to już rozum być powinien. Ta opinia jest tak żenująca że szkoda słów. Rekrutowany... Współczuję osobie która w końcu cię zatrudni. Zapewne po zwolnieniu lub odejściu ujawnisz ilość szklanek w firmowej szafce???? oraz rodzaj worków na śmieci używanych w firmie. Może idź spróbuj w firmie która bada standardy innych firm czy przypadkiem sklejka na biurku jest w miarę nowa????????????????????????

@Bedelly

Profesjonalna odpowiedź :/ jako szanujący się pracownik (na poziomie) powinna Pani zamilknąć lub odpowiedzieć w milszy sposób. Sama pani odpowiedź świadczy o tym jacy ludzie pracują w Grupa SOS. Potwierdzam poprzedni wpis odnośnie pani Agnieszki, kobieta miła, zawsze z uśmiechem na twarzy, pomocną jak mało kto. Po latach pracy w firmie stwierdzam fakt, że jest gorzej. Rozumiem pracownicy z grupa, ponieważ liczy się pieniądz ale poza patrzeniem na grupę liczy się również kultura. Panie dyrektorze mało kiedy bierze Pan to chyba pod uwagę (albo osoby udają przed Panem inne niż w rzeczywistości są).

Bedelly

Nie powinno się dyskutować o byłych pracownikach, zwłaszcza tych których dobrze się zna, więc nt.p.Agnieszki nie będę się wypowiadała. Mniemam, że dyskutuję z osobą, która pracowała w naszej firmie lub pracuje nadal. Nick, bardzo chętnie porozmawiam face to face-może wspólnie omówimy jak poprawić błędy? Będziesz na tyle odważny by się ujawnić :) ? Wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Na pewno uda się coś zaradzić w temacie problemów pracowniczych. Nigdy nie zostawiamy nikogo bez odpowiedzi, no chyba, że ten ktoś nie zgłosi problemu. Wówczas przy zatrudnieniu tak wielu osób w całej Polsce po prostu nie jesteśmy w stanie zauważyć sami wszystkiego. Wszystkie uwagi są dla nas cenne. Na pewno na ich podstawie zrobimy wszystko, aby poprawić standardy funkcjonowania firmy. Pozdrawiam serdecznie.

@Spike

Po pierwsze: proponuje nauczyć się podstaw interpunkcji, bo widzę, że przecinki oraz ilość znaków zapytania to dla Ciebie (odkąd przeszedłeś na Ty) bariera nie do przeskoczenia. Opinia o tym, że Wasza firma (bo jak mniemam to opinia pracownika lub co gorsza właściciela) pozostawia wiele do życzenia, jeżeli chodzi o aspekty wizualne oraz zachowaniem względem kandydatów to wciąż tylko opinia i każdy ma prawo taką przedstawić, szczególnie na stronie, która do tego służy. Po drugie: spróbowałem w innej firmie (która kulturą organizacyjną jest dla Waszej firmy szczytem nie do zdobycia) i bez problemu otrzymałem w niej pracę, ponieważ to firma, która ceni sobie kompetencje kandydatów - brak oferty z Waszej, to najlepsze co mnie w życiu spotkało :-). Po trzecie: to, że wstawicie 4 czy 5 polubownych komentarzy - przypadkowo w ten sam dzień, przypadkowo parę minut po sobie, mimo wcześniejszego, kilkudniowego braku aktywności pod tym postem, sprawia że każdy człowiek (który ma oczywiście chociaż trochę rozumu i godności), rekrutację w tej firmie odpuści - szkoda, że takich opinii nie było wcześniej, z pewnością spożytkowałbym zmarnowaną na was godzinę w lepszy sposób.

Spike
@Rekrutowany

Niestety nie jestem pracownikiem. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie w ochronie. Ale dzięki za kolejny wywód. Szkoda że takie opinie nie pomagają mimo wszystko w podjęciu decyzji niewiele wnoszą ale cóż....

Zlota
@Bedelly

Pieprzysz babo (usunięte przez administratora) sos porządną firma?!kurna lizusie robiłam tam dwa lata kot Milik rosołek to pojebancy broń boże źle na nich spojrzeć odezwać się bo zaraz zwalniają rozmowę w Gliwicach na towarowej przeprowadzają smród bród ubustwo tam kosztem ludzi pracujących na zmianie zygac ta firmą dupni prezesi dyrektorzy albo koordynatorzy jeden był były gliniarz pasował im bo gnoul szmacil ludzi a im w to graj poza tym nielegalnie montują kamery w kanapach

Barbara
@Bedelly

Naprawdę kierujecie się doświadczeniem ludzi? To dlaczego koordynatorzy uciekają od was co dwa lub trzy miesiące

NINA
@Rekrutowana

Kobieto!!! Ty aplikujesz na stanowisko specjalisty??? Gdybyś aplikowała do ochrony budowy nic bym nie napisała... ale....osoba aplikująca na stanowisko specjalisty powinna potrafić sklecić kilka zdań. Jak może być "żenujący poziom reprezentowanego przez niego stanowiska"!!!!!!!!!!! "już nie wspomnę o zasadach rekrutacji"- a jakie są zasady?-"Pozwala sobie na komentarze które pozostawiają bardzo wiele do życzenia delikatnie mówiąc"-nie potrafię nawet skomentować. Słusznie napisałaś że czujesz się zażenowana- wg. definicji zażenowanie to uczucie wstydu i zakłopotania!!!! Wstyd- "specjalistko"!!!

Obcy
@Rekrutowany

Jestem po rozmowie z grupą sos. 10 minut i zaczynam pracę.

Posel
@Rekrutowany

Firma (usunięte przez administratora) koordynatorzy do niczego dbają tylko o dyrekcję i swoje (usunięte przez administratora)omijać firmę z daleka

Chorzow Prologis
@Rekrutowany

Witam pracownicy grupy s.o.s bardzo lubia wodeczke szczegolnie na nocnych zmianach,widać to w nocy,przy koncowym przytanku autobusu lini 74 Prologis Park Chorzów,ludzie którzy kończą prace w nocy czesto widza ich pod plywem alkoholu,ciekawe co na to szefostwo firmy pewnie zna problem tylko zapewne jest problem z wykwalifikowanym personelem

Pik
@Rekrutowany

W tej firmie na obiekcie Zabrze Mostostal jest zatrudniona pracownica nęka na nockach pracowników seksualnie w nocy chodzi do sklepu jest też alkohol podczas pracy myślę wysłać skargę do PIP

@Pik

A nie lepiej jakiemuś kierownikowi o tym powiedzieć?

joa
@Pik

Taka sytuacja miała miejsce w Szczecinie w MZK przed laty z innej firmy ale to .....chodziło o kierownika obiektu ,ja się zdenerwowałam i dałam wywówienie. Teraz przyjmują tam tylko z grupą inwalidzką, słyszałam że oradli szatnię w nicy jak pani oglądała telewizję. Wszędzie podobna patologia,,,,,

@Rekrutowany

Oni szukają z grupą inwalidzką a jak kogoś innego zmuszeni są wziąć to jak najszybciej szukają z grupą by nie było większego przypału. Nie mają kasy na zatrudnienie pracowników na ZUS, PODATEK ITP................................

Grażyna

no to chwila... jest to czysta preferencja, żeby korzystać z dogodności jakie państwo oferuje czy firma sama w sobie ma problemy finansowe? nie stać ich budżetowo na dłuższą metę by utrzymać całą kadrę bez grupy? mam na myśli potencjalny scenariusz

żółtażabażarła ż€r

Pracowałam wiele razy w ochronach w przeszłości i zawsze każdy wydawał PIT i był obowiązek rozliczenia tego w Urzędzie Skarbowym ba pamiętam jaki był skandal jak kolega nie rozliczył tego z własnej winy tzn firma mu PIT wystawiła a on nie poszedł do Urzędu Skarbowego, wzywali go do Skarbówki i szukali do śmierci mimo że on nie odebrał należnej kasy czyli skarbówka zyskała. Cóż robicie w sumie na czarno bo nie dają umów i nie rozliczają w Urzędzie Skarbowym tracąc kasę na zwrocie podatku i na innych rzeczach...........Tak przy takich zarobkach to nie jest obojętne czy dostaniecie zwrot podatku czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trudno to nazwać pracą.

frutahuba

Zgadza sie, jak nie masz grupy to albo nawet nie zatrudnią, albo potem jest się pierwszym do wylania. Zero pasków i ciagle nie zgadza sie wypłata o 20, 50, 100zł, oczywiście na niekorzysc pracownika. Pewnie stad brak tych paskow. Chcesz podwyżke? To na nastepny dzien dostaniesz, ale wypowiedzenie. Jedyne co sie liczy to KASA z pracownika z grupą.

@frutahuba

Czy z tego co piszesz wynika, że osoba z grupą dostanie podwyżkę? I co do tych pasków to nie da się jakoś rościć o wgląd do nich? Sama byłabym ciekawa jak są rozpisane

kw

Ostrzegam każdego bez grupy inwalidzkiej przed nimi, w Policach brali każdego kto zadzwonił z ogłoszenia z gazety od razu pytając kiedy zacznie i nie informowali, że będzie pracować do czasu aż,,,, znajdą kogoś z grupą, Następnie wypowiadali umowę niezgodnie z prawem tzn. bez zachowania okresu wypowiedzenia wciskając do podpisu pismo z wypowiedzeniem, którego nie dawali do ręki tylko po podpisaniu odbierali papier i wysyłali do Sosnowca bo pseudo szef musi podpisać. Z drugiej strony w umowie zaznaczone jest uwaga , że jeśli Wy jako zleceniobiorcy zrezygnujecie z pracy bez odrabiania okresu wypowiedzenia to zabiorą 90 procent wypłaty, to samo za picie i ćpanie na obiekcie. Chyba sami pijacy tam aplikują. Beata szefowa z Polic to manipulantka nazywana przez byłych pracowników złodziejką to wszystko przy nowoprzyjętych osobach, cała rozmowa, poza tym umowę zobaczycie dopiero po zakończeniu pracy ,czyli wtedy dostaniecie swój egzemplarz. brak umów, brudne stare (usunięte przez administratora) wszystko się zgadza , co napisali poprzednicy, Kierownik obiektu zwala wszystko na szefa zakładu pracy. jak chcecie ryzykować pracę za czarno i bez wypłaty to polecam i życzę szczęścia no ale nie było tal źle bo zapłacili co prawda skandalicznie mało ale zawsze to 2000 zł na miesiąc, mogli w ogóle wykiwać i nie zapłacić nie dając umowy no ale po co im zaległości w ZUS to lepiej dać kogoś z grupą. Do wszystkiego zaniżona stawka godzinowa, (usunięte przez administratora) na obiekcie śmierdzi i szkodliwe opary chemiczne bo obiekt przemysłowy /tlenownia. Z chęcią bym zrezygnowała przed pierwszą służbą ale wtedy przepada kasa za niekaralność i koszty dojazdu do Polic ze Szczecina by zobaczyć obiekt. Powinna się nimi zająć Inspekcja Pracy ale w Szczecinie pełno Rosjan Ukraińców co wezmą pracę nieoficjalno.

Jerzy
@kw

Z tego co zrozumiałem sprzątałaś dla nich i po miesiącu Cię zwolnili, bo znaleźli kogoś z grupą na Twoje miejsce? Coś dobrego można powiedzieć o tej firmie? Współpracownicy sympatyczni?

Asia

Negatywna

kijwdupę

Niedługo to w ogóle te umowy ,co to niby wysyłają do kierownika na ŚLĄSK do podpisu to wyrzucą do śmietnika i w ogóle nie dostaniecie żadnej wypłaty. Radzę robić zdjęcia książek służb i grafików, bo robicie na czarno za wyjątkiem inwalidów oczywiście.. Najlepiej jak Wam nie dadzą umowy do ręki to wyjść i nie brać żadnej roboty lepiej pojechać do domu i się wyspać.

@kijwdupę

Czemu uważasz że mieliby wyrzucać te umowy? To nikt ich nie dostaje z powrotem czy jak?

KIJWDUPĘ
@Julia

Mogą potencjalnie wyrzucić, skąd wiesz co (usunięte przez administratora) przyjdzie do łbów? A jak wyrzucą to zostaniesz beż żadnego dowodu, że z nimi kiedykolwiek podpisałaś umowę, to ryzyko z nimi zaczynać.

kijwdupę

Kochani, Z tego co piszecie wynika, że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)ludzi w całej Polsce od gór po morze i (usunięte przez administratora) hurtowo*brud, brak umów, stare ubrania i buty po poprzednikach, to gdzieś przeciw nim złożyć pozew zbiorowy do Sądu i złożyć się na adwokata. Same tylko komentarze to mają w (usunięte przez administratora) trzeba by sprawdzić a na pewno są notowani w Inspekcji Pracy,

Ny

Ale czy maja prawa zadać orzeczenia o niepelnosprawnisci?????

Xxxx

Nierzetelna ochrona ! Przyjmuje ludzi tylko z stopniem w dodatku karanych sądowo .... Pracował a raczj pracuje nadal pewien Pan z Ruda Śląskiej przez tą ochronę na jednym z obiektów przemysłowych w Zabrzu . Wszędzie ten Pan jest zwalniany za nieprzestrzeganie zasad ( robi co chce na zakładach pracy większość na telefonie i fejsuje 24h dostępny robi foty i wyśmiewa firmy w których pracuje , chodzi po budach stróżujących na pogaduszki , sam sobie układa grafik kiedy chce pracować kiedy nie , chodzi na zmiany jakie mu pasują ) szok że taka ochrona takich ludzi utrzymuje .

@Xxxx

Nie no tak tragicznie z tym człowiekiem to chyba być nie może, bo skończyłoby się tak jak mówisz, nie powinni wtedy takiego trzymać. Ale to tak bardzo jesteś nim zainteresowany, że tak szczegółowo śledzisz jego losy?

nero
@Xxxx

ktos nie lubi swojego dowódcy-żałosne :D

Xxxx
@Grażyna

Grażynko pewnie jesteś tą osobą na którą tak donosi że emerytka i jeszcze chce żądzić załogą . Ale przecież w takiej ochronie nie trzeba nic umieć , przecież na tym obiekcie można filmy na tel oglądać jak ten Pan . To pewnie Pani nie lepiej pracuje he

Elżbieta
@nero

A ty masz inaczej? Czyli rozumiem ze polecasz prace ? I masz inne zdanie to weź coś opowiedz może zachęcisz

@nero
@Elżbieta

to ktoś nasłąny przez kierownictwo poleca ten (usunięte przez administratora) co za duzo negatywnych opinii mają , jak lubisz łazić w starych szmatach ze śmietnika i dopłącać do dojazdow i szukasz pracy dorywczej to weź to.

elook
@Xxxx

Ochrony nie mają prawa żądać orzeczenia o niekaralności , bo nie maja podstawy prawnej do tego. Tylko ci co mają pozwolenie na broń są wyjątkiem, a poza tym art. 16 kodeksu pracy to bubel prawny, że niby ochrona to nie praca tylko pilnowanie. Wszystkie te ochrony to bandyckie działalności i śmieją żądać o karalności??? ja jestem karany za molestowanie nieletnich i pracuje w ochronach i sram na te świstki sądowe i sobie kpiny z was urządzam głupcy w Bydgoszczy.

Anonimowo

Zatrudniłem się w październiku w biedronce i wolałem się po tygodniu zwolnić. Brudno, brak zarządzania, stare buty po kimś, o innych ciuchach można zapomnieć. Stawka jest śmieszna, tak samo jak kadra.

Siwy
@Anonimowo

Najlepsza jest lider Hiacynta????

Borys
@Anonimowo

Co drugi w firmie to lider????

Teresa
@Anonimowo

Z tymi butami to tak na serio? O rany, nie wierze. Oni wiedzą co to BHP i higiena pracy? Dobrze że o tym piszesz.

Maja
@Siwy

Jaki stojąc w Biedronie ma się kontakt z tą panią, to znaczy czy często? Codziennie sprawdza dzwoniąc, czy jakoś zajeżdża do sklepu? To mnie zawsze ciekawiło.

teler
@Teresa

Stare kurtki a właściwie odblaskowe kamizelki znapisem gość zakładdanym do tyłu w czasie obchodu żeby było w kamerze, (usunięte przez administratora)

@Anonimowo

Zatrudniłam się w Policach w Tlenowni i kazali mi nosić kamizelkę odblaskową z napisem GOŚĆ założoną na lewą stronę. CZYSTSZE I PORZĄNIEJSZE CIUCHY można dostać za darmo w wydawalni ubrań dla biednych i bez napisów to nie wiem, po co to mi dali. Buty miałam stare, wydane kiedyś przez złodziei z Solidu a obiekt przemysłowy, śmierdzi, chlapie chemikaliami/acetylenem w czasie obchodów. Zniszczyli mi prywatne szmaty tylko i zdjęcie, co dałam niepotrzebnie niby do identyfikatora. Najlepsze jest jednak stwierdzenie w umowie, iż w zakresie BHP na niebezpiecznym obiekcie mam się przeszkolić ,,,,,,sama. Każda ta następna firma, jak próbuję coś znaleźć, jest coraz gorsza, Zgłaszajcie się do PIP ktoś już prowadzi tą sprawę na pewno, bo u nas mówili że ktoś ich zgłosił do PIP i za to rozwiązali umowę z nim,

@Teresa

dO P. TERESY proszę przeczytać moją opinię u nas była 1 bluza i każdy ją zakładał tył na przód tj stroną bez napisu GOŚĆ i była 1 kamizelka ODBLASKOWA nawet nie bluza na całą firmę za to 2000 zł na miesiąc WYPŁATY KAŻDY TO ZNOSIŁ. TFU,

śmieszna firma

w biedronce w sosnowcu nie dają umowy ubrań to niezgodne z prawem ogólnie nie polecam tej firmy słaba stawka 14zł szkoda czasu na rozmowe lepiej szukać czegoś innego

Kazimierz
@śmieszna firma

Długo tam pracowałeś? Jak oceniasz atmosferę panującą w zespole? Wspomniałeś też o niskich stawkach, sądzisz że są jakieś perspektywy na poprawę tego aspektu w Grupie S.O.S?

Były
@Kazimierz

Atmosfera jest okej!

Kazimierz
@Były

Hmmm a napiszesz coś więcej? Bo to na razie niewiele mi mówi :D Może powiesz jakie jest tu podejście do pracowników? I czy zdarzają się też jakieś wyjścia integracyjne w Grupie S.O.S.?

Gugu
@śmieszna firma

Mówią na rozmowie ze stawka 14 zł na rękę a w umowie jest 12 zł. Nie polecam firmy. Ogólny haos i brak organizacji.

Maja
@Gugu

Ale rozumiem, że podpisałeś. Ja bym się zaraz zapytała, czemu mniej niż było ustalone na rozmowie.

@Maja

nie ustaqlają żadnej stawki na rozmowie a jedynie pytają kiedy przyleziesz do roboty ??? Zresztą ja mieszkam w innym mieśice a robota w innym i umawiała się ze mną że przywiezie mi umowę ale nić z teog nie wyszło, w końcu umowę zobaczyłam na 2 minuty przed rozpoczęciem pierwszej zmiany, trzeba było powiedzieć że jadę do domu i nie biorę roboty ale bylo coś chyba 20 zł za godzinę , nie pamiętam bo widziałam to w biegu. szkoda czasui nerwów na to.

j87

W Szczecinie tez nie dają

Jakub
@worej

Dziwne ze nie ustalają stawki bo przecież zarobki to najważniejsza sprawa do ustalenia. Te 20 zł to brutto czy netto bo nie dodałeś.

@Jakub

Teraz to nie pamiętam tego ale jest jeszcze jedno podpisujesz, ze wypłata po zakończeniu nastepnego miesiąca od miesiąca pracy itp. itd czyli nawet 2 miesiące po ukończeniu pracy. Uwaga!!!!!! podpisujesz umowę i baba z nią ucieka mówiąc , żę kieorownik to musi podpisać w Krakowie ew. w innym mieście niż odbywa się praca a podpisujesz umowę gołą tzn wydruk bez podpisu dyrektora to mnie już tak w 2* slownie w dwoch firmach oszukali....(a druga to nie jestvochroniarskavtzn ty podpisujesz gołą kartkę bez podpisu dyr, i nie dostajesz do domu tego , co podpiszesz. Ostatnią kartkę co mi dali do podpisu to odmówilam podpisu to powiedziała że mam zostawić ją i ....iść . Nie pozwolili zabrać tego ani przeczytać tego co podstawili do umowy, moglo tam być, zę np. zgadzam się na rozwiązanie dyscyplinarne umowy lub nie chcę zapłaty itp, Gdybym wyszła i odmowila tej pierwszej umowy to straciłąbym kasę na niekaralność. Uważaj, bardzo uważaj bo celowo robią zamieszanie by podpisać pustą umowę ja dlatego nie zgadzam się nigdy na kolejną jak tak zrobią. lepiej daj se spokoj z tą stawka ale jak koniecznie chcesz to sprawdzę to.

@worej

Zgodziłaś się na podpisanie takiej umowy?

@Julia

Niestety, tak ale jakbym się nie zgodziła to przepadłaby kasa za niekaralność bo załatwiasz z góry przed podpisaniem umowy, Wszystkie osoby, co miały z nimi kontakt proszę o zgłoszenie tego do PIP. W Szczecinie i okolicy to normalka i jeszcze jedno zapłacili mi 20.06 b.r. .w następnym miesiącu po zakończeniu umowy, czyli nie czekali do 30 dni po zakończeniu umowy, wypłata 20 każdego miesiąca jest raczej na czas. Zadaj jeszcze raz pytanie to przeliczę czy kasa się zgadza ale było około 2000 zł a ja nie byłam tam cały miesiąc licząc wolne w maju i chorobowe a jest to godzinówka.

odi
@Jakub

Netto.

@@worej

A ściśle mówiąc to na drugi raz się już nie zgodziłam bo po niecałym miesiącu dali mi następne kartki do podpisania wg schematu pusty zadrukowany dokument bez podpisu Kota itp itd i wmawiała mi ich zleceniobiorczyni, że jest to to samo, tj. chyba moja umowa gdy zaczęłam się szarpać *nie pozwoliła zrobić zdjęcia tego, co podpisuję zadzwoniła do kierowniczki obiektu i kazali mi zostawić niepodpisany papier i wyjść, Próba rozwiązania umowy niezgodnie z prawem. Napisz jeszcze raz tu zapytanie, bo nie wiem, czy zapłacili mi dobrze,

worej

jeszcze jedna rzecz ciekawa , dali mnie na obiekt przemysłowy i twierdzili, ze stwarzam zagrożenie jeżdzą sztaplarki i byly wypadki , ja nie dowidzę i dotknęląm dziury w murze i przeszłam nie po pasach a nie bylo żadnego szkolenia bhp, przed wejściem stoi tablica info, że nie wolno poruszać się samodzielnie bez opieki pracownika dla gości zakładu, miejsce zbiórki jest oznaczone , kieronwniczka mnie z tym nie zapoznała, sama to przeczytałam, w czasie mojej pracy był na terenie inspektor bhp ale nie wziął mnie na szkolenie bo nie mieli kasy by mu zaplacić, firma prowadzona przez glupiego jakiegoś faceta, c się nadaje do psycjiatryka, same nadużycia, uważajcoe na to, bo prawo ma w (usunięte przez administratora)

Łucja

Co oddzwaniają kilkanaście lat po rekrutacji? Jak to? To oni tyle czasu trzymali dane z dawnej rekrutacji?

worej

Ja oddzwoniłam na ogloszenie i spytali natychmiast, kiedy mogę przyjść do roboty bez rozmowy żadnej i jeżdżenia do kierowniczki nawety nie obejrzeli gęby ani ubrania a jedynie żądali niekaralności na własny koszt i potem jak odebrali telefon od następnej kandydatki to natychmiast mnie zwolinili *nie mam grupy inwalidzkiej a znaleźli tańszą choć wymyślali jakieś inne preteksty ( a umowę dali dopiero po zwolnieniu mnie, tę firmę prowadzi kolejny z problemami psychicznymi ps umowę chcą wysłAĆ POLECONYM choć mówilam im, że nie muszą ponosić tak wysokich kosztow. Zgłosili mnie do ubezpieczenia zdrowotnego, co jest ich osiągnięciem. Głupotą było to, że dojeżdżalam do pracy do innego miasta , ale tam gdzie mają ten zaklad to już wszyscy ich znają i nikt nie chce robić, Ciuchów roboczych nie dostałam bo nie chcieli mieć komentarzy, że stare i brudne. no standard branży.

beauty

Czy kogoś oszukali i nie dostał wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa S.O.S. Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lwowska 38
    40-389 Katowice