Opinie o Loando Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Loando Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Loando Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loando Sp. z o.o. w Olsztyn

Ciekawa opinia Nowy wpis

Firma z pozoru przyjazna, otwarta na ludzi, normalna, lecz to tylko pozory a one często mylą. Zacznę od plusów: gwarantowana podstawa+premie od sprzedaży, więc ambitny pracownik jest w stanie zarobić konkretne pieniądze, nawet powyżej 5k, przejrzysty system przyznawania premii, elastyczny grafik, pracę można pogodzić ze studiami,szkołą itd. Rozmowa rekrutacyjna na wysokim poziomie bez głupich niepotrzebnych pytań. Sielanka się kończy gdy zagłębimy się głębiej w relacje pracowników Loando. Zespół młody, dynamiczny.. dynamicznie rozsiewa plotki i niszczy życie zwykłym pracownikom którzy przyszli do pracy żeby pracować a nie taplać się w piaskownicy.Patrząc na zespół nie widziałam przyjaznych ludzi, tylko niedojrzałe 12 latki które poza robieniem plotek nie miały sobą nic więcej do zaoferowania.. Kobiety potrafią być okrutne o czym przekonał się kierownik CC, który mimo wszelkich starań dostaje ,, nóż w plecy" co może świadczyć o braku umiejętności zarządzania zespołem mimo dobrego serca i szczerych chęci. Profesjonalizm to ostatnie słowo jakim określiłabym ten zespół, więc człowiek który jest dojrzały nie ma czego tam szukać. Większość fałszywych,,koleżanek" opuściła progi tej firmy zatruwając się własnym jadem, równoczesne głosząc że są bardzo pokrzywdzone tym samym wprowadzając w błąd opinie publiczną. Przechodząc do facetów, podstarzali zajęci panowie którzy walczą o względy młodych kobiet ( np w wieku 20 lat) żenujące+ interesowanie się plotkami i życiem dziewczyn z CC, najwidoczniej mają bardzo dużo czasu skoro pół dnia siedzą na korytarzu i jedzą obiadek, najwidoczniej im się nudzi :) Podobno człowiek człowiekowi wilkiem ale tak chorych uzależnień międzyludzkich nie widziałam.. A szkoda bo firma ma ogromny potencjał na stworzenie świetnego zespołu, ale najwidoczniej świat plotek, kontrowersji, skandali, poniżania, znęcania się psychicznego i knucia intryg jest ciekawszy, niż dojrzały i wartościowy zespół. Proponuję przed zatrudnieniem pracowników zrobić test IQ+ test u psychiatry, wtedy te male dziewczynki( bo kobietami ich nazwać nie można) zostaną poddane naturalnej selekcji. Kompletny brak umiejętności kontrolowania relacji między ludzkich w tej firmie skutkuje tak ogromną ilością zwolnień. Jedyne normalne osoby w tej firmie to księgowe, reszta- bez komentarza. Dziewczyny zarzucają szefowi CC (usunięte przez administratora) natomiast same plotkują, knują i zachowują się jak rozwydrzone 7 latki którym się wszystko od życia należy. Gdyby nie plotki, dziecinne zachowania, romanse, brak moralności i etyki pracy wszystko byłoby ok :)

Jak wygląda sprawa grafiku w Loando Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Xxx

Firma godna uwagi - super atmosfera, wypłata bez zastrzeżeń.

JACEK Nowy wpis
@Xxx

Godna uwagi? i bez zastrzeżeń? chyba taka była do końca marca b.r. i do zmiany przepisów dotyczących lichwy.

Jacek Nowy wpis
@JACEK

Rzeczywiście od 18 marca 2020 weszły przepisy dotyczące obniżenia odsetek ustawowych co znacząco wpłynęło na branże pożyczkową w Polsce. Jako nieliczni, pozostaliśmy na rynku i dalej działamy dostosowując się do nowych przepisów. Realizujemy projekty również spoza branży pożyczkowej. P.S. Jedyny Jacek, który pracuje w Loando to ja. Nigdy nie było innych Jacków ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Loando Sp. z o.o.?

Jacek

O jakim stanowisku piszesz?

Roman
@Jacek

Mam rozumieć, że nie każda rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy? Jeśli już piszesz, byłbyś skłonny krótko opisać jakim pracodawcą jest Loando? Jak dba o swoich pracowników i jaką stwarza atmosferę?

@Roman

Rozmowy odbywa się w siedzibie firmy. Pytam się o stanowisko, ponieważ mamy siedzibę w Warszawie i Olsztynie. Prowadzimy również rozmowy online, w zależności od poziomu lub etapu rekrutacji. Trudno mi ocenić inaczej, niż w samych superlatywach atmosferę będąc od 3 lat pracownikiem firmy ;) Atmosfera jest pozytywna, zespół jest młody :) Loando zapewnia MultiSport, prywatną opiekę medyczną, naukę języka angielskiego i rosyjskiego. Mamy owoce w biurze oraz napoje. Na jakie stanowisko aplikujesz?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Loando Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Loando Sp. z o.o.?

Jacek

O jakim stanowisku piszesz?

XXX

Podobno naciągają reklamodawców i wydawców. (usunięte przez administratora)

Nikodem

Mi pracowało się tam bardzo dobrze. Uczciwe wynagrodzenie, płacone na czas, przejrzyste warunki - spoko. Praca bardzo rozwijająca. Firma pozwala na rozwinięcie skrzydeł i otwiera horyzonty, szefowie widzą i doceniają potencjał swoich pracowników.

Wojciech

...kaza wydzwaniac po ludziach ktorych dane sa kupione na rynku czarnym, masakra. Sam sprzedawalem dane na polecenie kierownika w Olsztynie ....

Zostaw merytoryczną opinię o Loando Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Loando Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loando Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Loando Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Marka Kotańskiego 8 lok. 3
    11-041 Olsztyn