Opinie o Zdrowe Ceny Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zdrowe Ceny Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zdrowe Ceny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowe Ceny Sp. z o.o. w Niepołomice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Zdrowe Ceny Sp. z o.o.?

Anka Nowy wpis

Ja nie pracowałam w tej sieci, ale słyszałam dużo niedobrego. Niskie pensje, brak wystarczającej ilości personelu, brak poszanowania dla pracowników, manager dziwny, opowiada cuda a potem rzeczywistość zupełnie jest inna. Dziwie się, że takie osoby tak długo się utrzymują na stanowiskach. Słyszalam ze ludzie sie skarżą, ale nie wiem, czy tylko do siebie, czy wyżej.

Mania Nowy wpis
@Anka

Niskie pensje tzn o jakiej stawce mówimy ? Bez konkretnej kwoty ciężko ocenić czy stawka jest dobra czy niewystarczająca. To jakaś tajemnica w firmie, ile dokładnie ludzie zarabiają ? Ciekawe właśnie.

Anka Nowy wpis
@Mania

Jak ja rozmawiałam ze znajomą, to mi mówiła, ze było dla magistra ok. 3600 na rękę, podczas gdy stawki były wtedy od 4500 na rękę. Nie wiem, jak jest teraz.

KK28

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pieniądze marne, brak jakichkolwiek benefitów, może się zdarzyć premia pod stołem raz na kwartał - śmieszne kwoty (brak jasnych reguł jej rozdzielania), zero możliwości rozwoju. Trudny kontakt z menagerem, pretensjonalne maile od osób zajmujących się przewozem towaru i odpowiadającymi za zamówienia rzeczy gospodarczych do aptek - problem o wszystko.. @pracodawca nie zainteresowany tym co się dzieje w aptekach, nawet gdy dzieje się źle zamiata sprawę pod dywan. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tych aptekach.

YYYYY
@KK28

To jakie to kwoty, że piszesz, że są śmieszne? I tej premii to tak realnie ile wyjdzie? Dają tu chociaż umowę o pracę na czas nieokreślony?

lol
@YYYYY

Dają umowę na czas nieokreślony jak nie jesteś kobietą :) a co do premii to zależy od kwartału, ale w sumie to nigdy niewiadomo ile bo są niejasne zasady jej przyznawania.

Jolanta
@lol

Kobiety nie mogą liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Dlaczego? Z jakich powodów? Jest to jakoś wytłumaczone?:o Co do tych niejasnych zasad odnośnie premii, to nie ma żadnego wypisanego regulaminu, w którym te wytyczne byłyby zawarte? Proszę o rozjaśnienie, bo chciałabym tutaj zaaplikować, ale troszkę teraz jestem w szoku :o

Kk28
@Jolanta

Nie ma żadnych reguł, tak jak pisałam wcześniej. Premie dostałam 3 razy podczas 3-letniej pracy w wysokości 200-300zl na kwartał ???? ogólnie to niewiadomo ile premii wgl przychodzi na aptekę, wie to tylko kierownik, który rozdziela wg własnych upodobań. każdemu szanującemu się farmaceucie odradzam pracę w tym miejscu! Żadnych benefitów, dodatków świątecznych, teraz podobno mają jakąś odsprzedazowke, ale nie wiem na jakich zasadach.

@Kk28

Czyli nawet inflacyjnych premii nie było? Wiesz może jak wyglada kwestia premii na stanowiskach kierowniczych? Co do braku benefitów to w szoku jestem, nawet opieki czy multisporta nie ma? A sama podstawa jak wychodziła? Może chociaż atmosfera i kwestie grafiku były na plus?

Jaki jest styl zarządzania w Zdrowe Ceny Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zdrowe Ceny Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Morgan

Zarządzanie aptek w tej niby sieci przez nieodpowiednie osoby to katastrofa Niestety firma typu janusz

Fifi
@Morgan

Czemu tak uważasz? Skoro już dajesz negatyw to napisz jakieś konkrety. Kierownictwo według ciebie podejmuje złe decyzje? Nie ma rozwoju dla pracowników? Ty jesteś tu zatrudniony?

Czy w Zdrowe Ceny Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Trump

Niestety nie

Zuzanna
@Trump

Żadnej premii? A jakieś są szanse na podwyżki, czy też nie bardzo i lepiej tylko na chwilę u nich się zatrudnić by zdobyć jakieś doświadczenie?

Firma

Jak wygląda komunikacja w firmie? Czy są oddzielne działy / piony ? Po komentarzach wynika, że panuje wielki chaos?

Odradzam. Śmieszna sieć, kolejne umowy są celowo zawierane pod innymi spółkami aby tylko pracownik nie mógł w końcu przejść na umowę na czas nieokreślony. Łukasz W. mami potencjalnych kandydatów niesamowitymi warunkami a tak naprawdę ni jak się to ma do rzeczywistości. Bardzo kiepska sieć typu Janusz biznesu. Jak ktoś się szanuje odradzam zdecydowanie.

Grzegorz

Totalny brak profesjonalizmu ze strony kadry "menadżerskiej" min. Ł.W. Odradzam każdemu pracę dla tej "sieci". Struktura i organizacja to wielka porażka.

Farm
@Grzegorz

Zgadzam się z opinią.

Farmmm
@Grzegorz

Zgadzam się z opinią

Krzysztof
@Farmmm

Zgadzasz się bo tu pracujesz i znasz dobrze warunki? Też czekasz na stała umowę? Co obiecują na rekrutacji a potem nic tego? Tylko umowę czy kasa też jest na rzeczy?

Farmmm
@Krzysztof

Znam warunki- umowa na stałe-niedoczekanie. Pieniądze marne

Maja
@Farmmm

A dałbyś rade napisać wynagrodzenie w widełkach? Dla każdego nistety marne pieniądze koga oznaczac co innego. Proponują chociaz więcej niż najniższa krajowa? Co do umowy, to przynajmniej jeden plus :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zdrowe Ceny Sp. z o.o.?

Suplement

Zsrowe ceny to napewno nie jest synonim dobrej atmosfery !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowe Ceny Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Zdrowe Ceny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrowe Ceny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrowe Ceny Sp. z o.o.?

Zdrowe Ceny Sp. z o.o.
  • Rynek 15