Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Kinia

Bardzo fajna firma i tak, najlepiej przez nich pracować

Aga

bardzo polecam jako klientka, nie znam lepszych fachowców. pozdrawiam i dziękuję za profesjonalną współpracę.

Sowa Sówka :)

Pozdrawiam wszystkie Sówki w całej Polsce!!! Dużo tych imprez, co? Ja za lipiec właśnie odebrałam 8k wypłaty z samych imprez- tadam :) Dziękuję za wszystko- uwielbiam tę pracę

@Sowa Sówka :)

Ja w lipcu pracowałam tylko w weekendy na imprezach, średnio po 3-6h dziennie, odebrałam 3800, jakbym wzięła jakieś produkcje to też bym tyle naturlała, a nawet więcej, ale mi wystarczy :) Mąz mój też dobrze zarabia i pracuje od piątku do niedzieli więc mamy wspólne 3 dni wolne razem w tygodniu, ja mam czwartki i piątki na sprzątanie czy jakieś zakupy. U nich nie ma obiektów, tylko imprezy masowe, ale na dorobienie sobie czy coś dodatkowego jak ktoś nie może na etacie to na prawdę fajne rozwiązanie. pozdrawiam i do zobaczenia na imprezach

Roksana
@Sowa Sówka :)

ja za lipiec też sporo odebrałam i nie narzekam :) pamiętajcie, że praca to zobowiązanie dwóch stron, żeby dobrze zarobić trzeba tak samo dobrze pracować. pozdrawiam

Roksana

bardzo miło jest w pracy z nimi :)

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Karina Wącel

Szanowni Koledzy i Koleżanki, zapewne ci którzy pracują to wiedzą- firma jest bardzo pozytywna. Posiadają konkretne zasady a wszystko jest zapisane na umowie- WAŻNE- przeczytajcie umowę zanim ją podpiszecie- jest to niezmiernie ważne, oni zawsze naciskają na to aby przeczytac to co się podpisuje. Nie podejmujcie też decyzji o podpisaniu umowy, jeżeli nie jesteście pewni- nie musicie tego robić na spotkaniach rekrutacyjnych- zawsze można zrobic to później. Stawki są rynkowe- często wyższe. Dają więcej niż najniższa. 20-30 SI oraz 25-35 SP i 35-50 koordynatorzy, niektórzy mają ryczałt itp. trzeba sobie wypracować ścieżkę kariery. Praca fajna, nie jest ciężka ale stojąca i tak jak ktoś tu pisał- to jest praca, bo dużo osób myśli, że jest to stanie i gapienie się na scenę, gapić na scenę się można- ale bez przesady.

Robert Nowaczyński
@Karina Wącel

Czytanie umów jest ważne, niestety ludzie nie czytają co podpisują a później się dziwią. Choćby trzeba wysłać nr konta po podpisaniu umowy- a ludzie nie wiedzą i oczekują przelewu przez gołębia pocztowego a później piszą po internetach głupoty. Albo dziwią się, że są wykreśleni z listy obecności bo nie wysłali zdjęcia do identyfikatora- a to sa podstawy podstaw- więc tak, TRZEBA PRZECZYTAĆ UMOWĘ i sami do tego namawiają, jak przeczytasz ze zrozumieniem to nic Cię nie zaskoczy.

Albert
@Robert Nowaczyński

jakby wszyscy czytali umowy to nie byłoby żadnych niedomówień, ale sam byłem na rekrutacji na której rekruter powtarzał, żeby przeczytać umowę a jakiś koleś zapytał gdzie podpisac bo mu się nie chce czytać i się spieszy...ehhhh

@Albert

dokładnie przeczytajcie dokładnie umowę tam są wzajemne obowiązki, jest napisane gdzie nr konta podać, gdzie zdjęcie wysłać.

Nina
@Robert Nowaczyński

dokładnie trzeba przeczytać co się podpisuje wtedy nie ma niedomówień

Jagoda

Czy oni w tym roku zabezpieczają Jarocin? Dobrze mi się o uszy obiło???

Rafi
@Jagoda

dobrze Ci się obiło :D są głównym wykonawcą. Będą dniówki, nocki, zmiany imprezowe + możliwość nocowania na miejscu

Henio

tak, robią Jarocin

Rena
@Jagoda

oni w tym roku mają kilka festiwali muzycznych

@Rena

Salt Wave Festiwal, Stay WIld Festiwal, Edison Festiwal i wiele innych :) :) :) będzie się działo!

Remik
@Jagoda

tak, robią Jarocin, niedługo będą zapisy

Sara
@Remik

niektórzy już zapisują na Jarocin- ja już jestem zapisana (jestem z Krakowa)

@Sara

tak to prawda ale Ty pewnie jesteś przez podwykonawcę dlatego już masz możliwość się zapisać, ale każdy będzie miał taką możliwość- nie chcą tylko za wcześnie zapisywać żeby nie było że ludzie zapomną że się zapisali :D

Nina

Jarocin był fantastyczny

Jak dużo osób pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Robert

Tysiące- gosrorku.

Emilia
@Robert

A czemu takie słowo ? Przecież można to w milszy sposób napisać

@Emilia

setki w każdy weekend

w ten weekend ponad 600 służb, jak byłam u nich po sprzęt to policzyłam sobie na tablicy bo aż oczy przecierałam jak zobaczyłam rozpiskę

Janek

Tęsknię za imprezami... zawsze było coś dodatkowego na życie... jak zabrakło to można było iść na imprezę.. a tu od roku wirus... oby niebawem się skończyło.. nooo i obyście przetrwali do końca wirusa, bo chyba nie jest łatwo?

Mariusz

Jest dobrze z tobą :)

Jon
@Janek

na szczęście wirus odwołany XD a imprez po kilkanaście tygodniowo, sezon w pełni :)

@Janek

covida już nie ma XD ole!

Krystyna
@Joanna

Haha i serio macie teraz tak wesoło tutaj? Jest czas na pracę? ;p

@Krystyna

oj tak, jest wesoło i mega miło. Czasem nerwówka, ale praca jest na imprezach więc klimat inny i nastawienie :)

Sylwester

Właśnie przepracowałem cały dzień, było na prawdę w porządku, przychodzę codziennie do środy.

Melka

Witam, byłam ostatnio na spotkaniu informacyjnym i szczerze mówiąc mam pewne wątpliwości. Dotyczą one kosztów szkolenia w wysokości 250 zł, które ja miałbym zapłacić; ewentualnie zamiast wpłacać pieniądze mogę jeden dzień pracować za darmo. Pierwszy raz spotykam się z tym żeby pracownik płacił za szkolenie. Wszędzie, gdzie do tej pory dorabiałam, po podpisaniu umowy było szkolenie, a każdy dzień pracy był płatny (ten szkoleniowy też). Chciałbym spytać pracujących w tej firmie, płaciliście coś czy też przepracowaliście jeden dzień za darmo?

Renata
@Melka

szkolenie dla służb informacyjnych jest wymagane przez ustawę a nie przez wewnętrzne przepisy firm zatrudniających.. wszędzie są płatne i dzięki Bogu oni jeszcze pozwalają je "odrobić" a tak naprawdę jest to część praktyczna szkolenia- która też jest wymagana przez ustawę, więc czy płacąc czy nie płacąc i tak trzeba być na części praktycznej szkolenia na imprezie, więc rozwiązanie stosowane akurat tu jest jednym z bardziej uczciwych na rynku. Poczytaj przepisy.

Karol Spawacz
@Melka

Zgodnie z Tematem XI. Ćwiczenia praktyczne -ROZPORZĄDZENIEA RADY MINISTRÓW z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne jest obowiązek przeprowadzenia ćwiczeń praktycznych na imprezie masowej Zagadnienia: 1.Elementy wyposażenia obiektu w zakresie bezpieczeństwa. 2.Odprawa (instruktaż) przed imprezą. 3.Specyfika zapewnienia porządku podczas masowej imprezy sportowej 4.Specyfika zapewniania porządku podczas imprezy masowej artystyczno-rozrywkowej. 5.Ćwiczenia praktyczne w czasie imprezy masowej. 6.Odprawa (instruktaż) po imprezie. Podsumowując organizują dla nas BEZPŁATNE szkolenie w pakiecie teoria + praktyka na imprezie masowej, czyli zgodnie z przepisami panującego w Polsce prawa.

@Melka

źle rozumujesz Kochana, nie jest to praca za darmo tylko część praktyczna szkolenia wymagana przez ustawę, jest to błędnie postrzegane, a nie do końca rozumiem dlaczego mieliby płacić uczestnikom za obecność na szkoleniu którego wymaga ustawa więc nie jest to ani ich ani nasza wina. pozdrawiam i do zobaczyska na zleceniach (usunięte przez administratora)

Henryk
@Melka

Tak jak w gastronomii potrzebujesz książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych tak tu potrzebujesz masówkę, nie musisz robić tego w firmie która polecają możesz to zrobić gdzieś indziej i przyjdź na rekrutację z tym dokumentem, ot wszystko. Jest to normalne na imprezach masowych w całej Polsce- podziękujmy: ***** *** pozdrawiam

@Melka

Jeżeli gdziekolwiek znalazłaś szkolenie bez części praktycznej to tym papierem możesz sobie w lesie podetrzeć pewną część ciała jeżeli Ci papieru zabraknie bo jest zaświadczenie NIEWAŻNE. Część praktyczna jest wymagana przez ustawę i rozporządzenie.

Honorata

jestem zachwycona tą firmą, poziom obsługi jest nieoceniony. Gratuluję :)

Kamila
@Honorata

Często korzystasz z ich usług czy to dopiero jakiś pierwszy raz?

Honorata
@Kamila

z firmą współpracujemy od początku br. i jest to wręcz niespotykane w tej branży aby jakakolwiek firma wykazywała się takim profesjonalizmem.

Robert Nickiel

odkąd podjęliśmy współpracę z SOWĄ jesteśmy zdumieni, że można tak profesjonalnie obsługiwać imprezy masowe, uśmiechnięci młodzi ludzie, kompetentni z uprawnieniami. Do tego mnóstwo usług dodatkowych. Polecamy od strony Organizatora imprez

Aga

Fantastyczna praca dorywcza, ciekawe koncerty (dziś Lotnisko Rokowizna a Jutro np. Jarocin)- uwielbiam

Andrzej Syk

Polecam, najuczciwsza firma obecnie na rynku w pracach na imprezach -takie moje zdanie

Kinga

wspaniała firma, wspaniali ludzie

Roni

fantastyczna firma

Krystian

Jest to opiekuńczy pracodawca. Jeżeli mają kogoś pod swoją opieką to sami siebie poświęcą- traktują nas jak swoje dzieci. Bardzo rzadko zdarza się to w tej branży.

Sara
@Krystian

Dokładnie, nigdy nie zostawiają swoich :)

@Krystian

to prawda

Romek

Fajni ludzie, dobre pieniądze, dużo zleceń

Roland

obecnie jest to najlepsza firma ochrony na rynku jeżeli chodzi o zatrudnienie ochroniarzy, inni się chowają. Pozdrawiam Roland

Norbert K.

Uważam tę firmę za bardzo uczciwą i pomocną. Polecam zarówno klientom jak i ludziom do pracy. Jeżeli ludzie byliby tacy jak oni to żyłoby się lepiej.

@Norbert K.

dokładnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 84 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.