opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Gea Invest

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 57 ocen
Opinie(97)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(97)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ślęza
  • Bielany Wrocławskie
  • Wysoka
  • Karwiany
  • Osada Gencz
  • Komorowice
  • Biestrzyków
  • Suchy Dwór
  • Radomierzyce
  • Domasław
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ślęza
  4. /
  5. Opinie o Gea Invest Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Gea Invest Ślęza

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Gea Invest Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowany zatrudnieniem

    17.03.2021 07:21

    Pracownik

    Witam. Wysłałem właśnie aplikacje na stanowisko - specjalisty ds. sprzedaży i mam parę pytań Czym się zajmujecie i co sprzedajecie ? Czy praca w waszej firmie jest stabilna ? Czy można liczyć na jakieś benefity typu multisport ?
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    17.03.2021 07:29

    Pracownik

    Witaj. Nasza firma zajmuje się sprzedażą usługi transportowej, krótko mówiąc zajmujemy się obsługą transportową dla naszych klientów. Napewno praca w naszej firmie jest stabilna ponieważ współpraca z naszymi klientami opiera się na długofalowej współpracy i do tego potrzebujemy sumiennych pracowników których wynagradzamy dużymi prowizjami . Benefity? tak napewno, jesteśmy na etapie ofertowania takich kart jak multisport niestety sytuacja z covidem to utrudnia ponieważ wszelkie tego typu obiekty są zamknięte .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.03.2021 09:59

    Pracownik

    Polecam prace w firmie chociaż nie jest czasem łatwo jak to w sprzedaży to warto
    ReviewUserIcon
    Obecny pracownik

    17.03.2021 08:00

    Pracownik

    Pracuję tu pół roku, jest bardzo miła i sympatyczna atmosfera, kierownik i dyrektor chętnie pomagają. Umowa o pracę na czas, Zarobki bardzo dobre, ale trzeba na nie zapracować, na początku ciężko jak wszędzie ale o swoje trzeba walczyć, każdy sobie pomaga jak może. Ogólnie bardzo polecam!
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    17.03.2021 07:10

    Pracownik

    Polecam firmę Geainvest, pracowałam jakiś czas w firmie i nie mam nic do zarzucenia, można naprawdę dużo zarobić. Co do atmosfery wiadomo że są wymagania ale po coś pracujemy jeśli nie ma efektów nie ma premi itp. Ludzie ktoryz pracowali tam po trzecim miesiącu pracy potrafili z samej premii zarobić 4 tyś zł i wyżej. Co do kadry kierowniczej to prawda jest wymagająca ale pomaga osiągnąć narzucane przez siebie cele i to na pewno jest na plus. Atmosfera super biuro przytulne i takie domowe :) Polecam ( ja stety/niestety nie pracuje ponieważ po latach próby dostałam prace w zawodzie)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    16.03.2021 14:20

    Pracownik

    Pracuje tutaj trzeci tydzień i jestem zadowolony. Wiadomo, ze trzeba się zaangażować, ale ogólnie atmosfera jest w porządku, ludzie są wyluzowani i chętni do pomocy. Kierownik tez zawsze coś poradzi. Poza tym warunki do pracy dobre. Generalnie na plus ;)

    Kontakt - Gea Invest Sp. z o.o.

    ul. Akacjowa 1/26 55-040 Ślęza

    NIP:8992811118

    REGON:366669521

    KRS:0000665929

    https://www.geainvest.com/
    Branża główna: Usługi wspierające
    ReviewUserIcon
    Łukasz,

    16.03.2021 14:11

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie dłuższy okres czasu. Atmosfera jak najbardziej na plus, zarobki też bardzo dobre. Ogólnie polecam firmę każdemu nowemu spedytorowi. Ja niestety zmieniłem branżę, dlatego mnie nie ma dalej w zespole. Gdyby nie ta decyzja na pewno bym pracował dalej.
    ReviewUserIcon
    Milek

    16.03.2021 13:53

    Pracownik

    Generalnie to pracuje od 3 tygodni i jest spoko. Ludzie normalni, kierownicy ogarnięci, a klienci chcą rozmawiać. Pieniądz na czas brakuje tylko owocowych czwartków ????
    ReviewUserIcon
    Obecny Pracownik

    16.03.2021 13:53

    Pracownik

    Pracuje już w Firmie 6 miesiąc i jedyne co mogę powiedzieć to to że każdy tu otrzymuje szansę, nikt nie jest skreślany. Atmosfera w firmie jest rodzinna, nie ma gorszych czy lepszych, spędzamy razem przerwy a nawet i czas po pracy. Zarabiam bardzo dobrze, początki były ciężkie, ale gdzie nie są? Wszystkiego trzeba się nauczyć. Na ten moment nie widzę swojej osoby już w innej firmie. Z czystym sumieniem Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.03.2021 13:27

    Pracownik

    Proszę nie czytać bzdur kogoś kto porostu był za słaby na naszą firmę Pracuje już jakiś czas i po 3 miesiącu pracy, otrzymałam umowę o pracę i zarobiłem grubo ponad 5 tys zł Myślę że to warunki idealne dla młodych ludzi takich jak ja Polecam pracę w naszej firmie bo naprawdę warto. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Wiadomo obojętnie czy sprzedajesz usługę czy produkt jak chcesz zarobić musisz walczyć o swoje Co do opinii na zarząd bądź pracowników to bzdury Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    BYŁY PRACOWNIK

    10.03.2021 21:00

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w firmie Gea Invest(usunięte przez administratora), a nawet odradzam pójście na rozmowę kwalifikacyjną. Zatrudniają jako "Handlowca", a tak naprawdę pracujesz jak w call center: handlowiec, spedytor, akwizytor, windykator należności. Tego oczywiście na rozmowie o pracę nie usłyszysz, ale za to usłyszysz jakie super są zarobki,(usunięte przez administratora) Oczywiście to bujda. Chociaż niektórzy tam naprawdę fajnie zarabiają, to żeby szybko wejść na takie zarobki(szybciej niż około 6 miesięcy) to jest jedna opcja: złapać Pana Boga za nogi, czyli szczęśliwie trafić na jakąś firmę, która ma masę zleceń(usunięte przez administratora) Inaczej trzeba liczyć, że przez 2-3 miesiące żyjesz na samej podstawie, (usunięte przez administratora) Niektórzy przychodząc do pracy, dostawali gotową bazę klientów opiewającą na 300-400 kontaktów, inni na 800-1000, a sporo osób nie dostało i nie dostanie nawet jednego. (usunięte przez administratora) Niby masz przerwę, ale krzywo patrzą jak z niej korzystasz. Oczywiście są równi i równiejsi (usunięte przez administratora) bo niektórzy wyjdą z biura, pójdą do knajpy obok czy do sklepu i wrócą na spokojnie, a inni pójdą do łazienki o jeden raz za dużo i usłyszą, że sie obijają. Jednym pozwala się na pracę zdalną kiedy tylko chcą, a innym się jej wręcz zabrania. Niektórym za choćby minutowe(dosłownie) spóźnienia potrafili odciągać kasę od wypłaty, ale odbieranie telefonów po pracy, pilnowanie zleceń wieczorami to oczywiście normalka. Chociaż po rozmowach z ludźmi z innych oddziałów zauważyłem, że są duże różnice w kwestii zarządzania zespołami, to jednak nie znaczy, że na plus. Kolesiostwo, korpo wymagania, cyferki muszą się zgadzać, bo inaczej traktują Cię jak wroga. Ja usłyszałem na rozmowie o pracę, że zlecenie na miesiąc, potem umowa o pracę. Realnie nikt po tym miesiącu jej nie zobaczył. Po minimum trzech miesiącach jest gadka o umowie o pracę, ale jeśli się nie upomnisz, to nie ma na co liczyć, tylko lubią sobie przedłużyć zlecenie ;) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zarząd

    16.03.2021 13:08

    Pracownik

    Opinia nie prawdziwa i napisana przez pracownika który pół życia swojej kariery spędził na zwolnieniu lekarskim i niestety w sprzedaży jedyne co potrafi to kserować dokumenty. Nasza firma opiera się na doświadczeniu oraz zaufaniu. Każdy pracownik dostaje czas na wdrożenie i naukę nowej odnogi w branży sprzedaży Zarobki w naszej firmie są bardzo duże, oczywiście dla osób którzy chcą pracować i są ambitni Co do kar finansowych wyżej wymienionych nikt w naszej firmie takowej nie otrzymał. To na tyle do tej płytkiej opinii o naszej firmie . Pozdrawiamy

    Zostaw merytoryczną opinię o Gea Invest Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.