Opinie o Kurier Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kurier Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kurier Serwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurier Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Niko21 Nowy wpis

Firma słynie z tego ze odświeża ciagle to samo głoszenie, chyba nie mają zamiaru nikogo zatrudnić. Czy tam jest taka rotacja czy są tak niezdecydowani ?

BożeJakaSciema Nowy wpis
@Niko21

Tak jest taka rotacja ze zatrudnienie jest na stanowisko za 3500 netto i po 3 miesiącach jak się zorientujesz co jest nie tak w tej firmie to po prostu uciekasz

silver

Pracowałem jakiś czas temu. Chyba ktoś tu przesadza i robi firmie specjalnie złą opinię. Praca w biurze, na bazach, dla mnie żadna nowość. Szkolenia wystarczające, aby zacząć pracę. Plany jak wszędzie, wsparcie ze strony przełożonej. Zrezygnowałem z powodów osobistych. Wiem, że jest kilka osób pracujących kilka lat. W sumie polecam firmę.

BożeJakaSciema Nowy wpis
@silver

W firmie osoby pracujące od paru lat to Pani Kierownik, Szef i syn szefa. Jest jeden handlowiec co pracuje rok, reszta rotacyjna bo nikt nie wytrzymuje głupot które tam się dzieją. A wpis pojawił się jak właściciel dowiedział się ze są straszne opinie na tym portalu o tej firmie

Pracownik Nowy wpis

Dla mnie średnio, bardzo źle nie było, pracowałem w gorszych firmach. Jednak szału nie ma, w szczególności kasy. Jako pierwsza praca spoko, ale z doświadczeniem nie polecam.

Firma ok, da się pracować, pieniądze całkiem dobre. Dla mnie atmosfera pracy była dobra.

Aplikowałeś do Kurier Serwis Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Wyjątkowo toksyczna firma. Pieniądze zupełnie nieadekwatne do ilości wykonywanej pracy. Co potwierdza ciągła rotacja pracowników. Awanse poprzez podlizywanie się. Nikt tam nie potrafi zarządzać ludźmi. Totalny brak szacunku do pracownika. Owszem - na rozmowach jest słodko i miło. Gorzej potem. Wiele razy czułem się upokorzony przez kadrę zarządzającą.

Anonimowy

Nie polecam, źle się pracowało, zero szacunku. Co chwila zmiana zdania. Zdecydowanie NIE

@Anonimowy

na jakim stanowisku pracowałes? jest teraz wakat na opiekuna klienta i się mocno zastanawiam nad wysłaniem cv. Możesz napisać coś więcej o co chodzi z tą zmianą zdania, bo nie rozumiem zbytnio, na jaki temat te zmiany ?

Anonimowy
@Monika

Opiekun klienta. Niestabilność zdania przełożonej - zmiany w zarządzaniu, mówienie jednego a robienie całkowicie czegoś innego. Przełożona po telekonferencjach nie chciała przesyłać do nas maila z podsumowaniem, aby później nie było żadnej podkładki na zmiany jej zdania. Później byliśmy zagubieni, bo tabelki wypełnialiśmy tak jak Ona chciała, a i tak było źle, bo zmieniała zdanie, że mają być inaczej. I bądź tu mądry. Radzę ominąć to ogłoszenie o pracę - zarobki nie są wysokie, a tyle ile się człowiek tam na słucha...

Praca polega na telefonicznym pozyskiwaniu klientów. Firma to call center w mniejszym, bardziej kameralnym wydaniu. Ze względu na atmosferę nie polecam pracy. Psychicznie jest bardzo ciężko pracować w firmie. Pani kierownik cały czas tłumaczy, że nie chce aby w firmie panowała korporacyjna atmosfera, a finalnie właśnie taką wprowadza. Jest nieprzyjemnie, jak i bywało, że telefon lub spotkanie w pokoju Pani kierownik doprowadzało pracowników do obniżenia swojej wartości jako pracownika. Nieraz też niejedna łza poleciała ;) Na rynku jest dużo ofert firm, które mimo wszystko proponują lepsze warunki. Spokój psychiczny jest bardzo ważny w pracy, stres przenosi się na inne aspekty naszego życia i relacje z bliski. Wybór firmy jest trudny, ponieważ nie wiemy jak będzie finalnie praca wyglądała. Jeżeli moja opinia może komuś pomóc i zaoszczędzić rozczarowań, to cieszę się. Żałuję, że aplikując, nie było żadnych opinii o firmie. Pozwoliłoby mi to zaoszczędzić dużo nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Kurier Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kurier Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurier Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Kurier Serwis Sp. z o.o.
  • Cybernetyki 21