Opinie o Ezon Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ezon Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ezon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ezon Sp. z o.o. w Lublin

Zadowolona

To nie prawda ze sa tylko osoby z orzeczeniem zatrudniane bo pracuja tez bez orzeczenia. Sa tez premie przyznawane. Owszem pracuje sie za najnizsza krajowa ale to przy podpisaniu umowy jest odrazu powiedziane. Jak komus te zarobki nie odpowiadaja to szuka innej pracy gdzie zarobki bedzie mial wieksze. Ja ogolnie nie narzekam i jestem zadowona z pracy i jeszcze nie zdazylo mi sie zebym musiala na wlasnym sprzecie pracowac bo zawsze jest dostepny.

@???????

Pracowałem ponad 4 lata i ani razu premi nie dostałem tam premi nikt nie dostaje

Elle

Mam mieszkanie w klatce, w której spółdzielnia "Kolejarz" po głosowaniu mieszkańców zatrudniła do "profesjonalnego" sprzątania firmę Ezon. Raz na jakiś czas (nie co tydzień) przychodzi starszy pan z niepełnosprawnością (znaczny niedosłuch - trudno się z nim porozumieć). Widać, że się stara, ale ciężko mu to idzie. Aż żal na niego patrzeć. "Współpraca" z Ezonem trwa od 1 stycznia, a do tej pory nie były myte okna na klatce. Po przeczytaniu powyższych opinii potwierdzam, że jest to wyzysk niepełnosprawnych do uzyskiwania funduszy z PFRON-u.

Lokator Nowy wpis
@Elle

U nas jest osoba która jest co tydzień i sprząta nasza klatke, nie zdażylo sie jeszcze żeby nikogo nie bylo. I nie jest to osoba z orzeczeniem. Więc nie wszyscy w tej firmie pracują z orzeczeniem. Bo za takiego zwyklego pracownika nie dostaje się funduszy. My jesteśmy zadowoleni z firmy. Ale wiadomo zawsze będą plusy i minusy. Każdy ma swoje zdanie na temat firm sprzątających

Gerg

Ta firma to jedna wielka fikcja i jeszcze się dziwię że wszelkiego rodzaju Fundację, stowarzyszenia czy urząd pracy chce współpracować z tak niewiarygodnym człowiekiem jakim jest pan G. Pracowałem w tej firmie kilka lat temu na stanowisku operator wprowadzania danych,pan G wygrał chyba wtedy wielki przetarg z firmą x z Warszawy na wykonanie pewnej pracy. Zatrudnił wtedy ponad 12 osób oczywiście prawie wszyscy z nas byli zatrudnieni na staż z fundacji lub urzędu pracy za śmieszne pieniądze na okres 3 mcy, potem obowiązkiem jego było zatrudnienie nas na okres mca po czym prawie wszystkich zwalniał i zatrudniał kolejnych na staż. Ten pan jest nieuczciwym pracodawca, został przez nas zgłoszony do urzędu pracy oraz inspekcji pracy. Jak widać jego branża ma się dobrze skoro cały czas funkcjonuje na rynku. Proszę unikać tego pana i firmę szerokim łukiem. Obiecuję wielkie góry oczywiście jest to nieprawda. A różaniec na palcu i odwoływanie się jego do chrześcijaństwa przypomniało mi naszych nieudolnych polityków z prawej strony sceny politycznej,która na szczęście odeszła w niepamięć.

Mario
@Gerg

Pan Grzegorz to tylko łudzi się na dotacje do pracownika z PFRON i cieszy się jak, pozyska kolejne niepełnosprawnego do pracy w tej firmie wydmuszce. Szuka tylko pracowników ze stwierdzoną grupą.Odradzam pracy w Ezonie, gdzie miałem przyjemność pracować na kilku stanowiskach. Firma krzak.

Zadowolona Nowy wpis
@Mario

W firmie nie pracują tylko osoby z orzeczeniem. Pracują tez zwykli ludzie bez orzeczenia i to sporo osób nawet jest. Więc w tej firmie nie są tylko osoby zatrudniane z orzeczeniem.

Sksmsm Nowy wpis

Firmie Ezon ludzie są oby na firmę pracować.Pracownicy są wykorzystywani pchają wózki z baniakami po osiedlach jak bezdomni w żadnych firmach nie ma takich warunków.Pani kordynator Weronika kiedyś też pchała wózki a dzisiaj czuje się jak pani prezes firmy .Poniża ludźmi obczernia a w oczy jest milutka.Ponizala kiedyś też firmę jak pchała wózki mówiła źle o panu A.i panu G a dzisiaj czuje się wielką.Wtej firmie dzisiaj dzieje się źle bo rękę na pulsie trzyma pani Weronika z uśmiechem i poniżaniem pracowników.Gdzie jest główne szefostwo że na to pozwalają,a ludzi ona poniża.Pisze w opiniach Zadowolona ????ona tak a pracownicy nie.To co dzisiaj dzieje się firmie że ludzie mają żal do pani Kordynator a pan A.i pan G .dali jej wolną rękę i nie widzą że ludzie za czytają się buntować i mają dosyć jej rządów.

OSTRZEGAMY PRZED EZON Nowy wpis

NIE POLECAMY!!! EZON to firma sprzatajca co ma podpisana umowę z naszą administracją na sprzątanie klatek schodowych. Nic się nie zgadza od początku umowy co do harmonogramu i jakości sprzątnia oraz co do osób które sprzątają klatki na naszym osiedlu. Sprzątanie nie odbywa się co tydzień tylko czasem co drugą środę (tak to wypada akurat w trzech sąsiedzkich klatkach). A za taką jakość to większość z nas i tak samemu sprząta sobie półpiętro lub piętro. EZON znowu nas zaskoczył, bo nie widzimy tych osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o niepełnosprawności na naszych klatkach. To oni mieli sprzątać. Tacy właśnie ludzie. Na takich się godziliśmy. Nikt nie pytał nas o zdanie czy chcemy panie z ukraińskim akcentem. I jakąś niską dziewczynę co biega z telefonem i schody później fotografuje. Rozglądamy się za inną ofertą sprzatnia według umowy przede wszystkim.

Brałeś udział w rekrutacji do Ezon Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak długo czekaliście na odzew z Ezon Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zadowolona

Agata
@Zadowolona

Potwierdzam, jestem zadowolona z pracy. Pracować to trzeba chcieć przede wszystkim, a nie kombinować.

???????
@Zadowolona

Mogłabyś napisać jak często przyznawane są premie i w jakiej wysokości.

XYZ
@???????

Premie w spółce Ezon są jak UFO. Niektóry sądzą, że je widzieli, że istnieją. W rzeczywistości brak dowodów na ich istnienie. Nikt ich nie widział ani nie dostał.

Krystyna
@XYZ

może za słabo pracujesz by taką premię uzyskać ?

Ex
@Krystyna

Nawet Ci co super pracują, to ich nie widzieli.

Krystyna
@Ex

jakby nie było, pracuje się za pensję spisaną w umowie o pracę, wszystko inne jest dobrą wolą pracodawcy wiec fajnie jak jest ale nie można narzekać jak jej nie ma, mam rację?

Kamila
@???????

Zatrudniłeś/łaś się w Ezon? Możesz powiedzieć ze swojej perspektywy jak przebiegła rekrutacja?

@???????

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ezon Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Tom

Bo jak ktoś ma umowę o pracę a oni po tem proponują zmianę umowy na Zlecenie to kto by się na to zgodził?

Oto ja

Dostałem propozycje pracowania w Ezon. Poczytałem wasze opinie i teraz sam nie wiem co o tym myśleć? W poniedziałek zobaczę umowę to będę wiedział co mam obiecane, wtedy podejmę decyzję. ALe to co piszecie to dla mnie duży znak zapytania czy chcę tu pracować

Roman
@Oto ja

A na rozmowie co ci obiecano? Przecież umowa powinna odpowiadać temu co ustaliłeś na rekrutacji. Też masz grupę niepełnosprawności że cię chcą zatrudnić?

Oto ja
@Roman

Rozmowa była tylko wstępna, w zasadzie dowiedziałem sie tylko jakie są wymagania i czego oczekują ode mnie na omawianym stanowisku. Tak mam orzeczenie o niepwłnosprawniści, ale nie ma to wpływu na pracę poza mniejszą ilością godzin dziennie.

Jestem bardzo zadowolona z pracy i zatrudnienia przez firmę Ezon. Czytając wcześniejsze opinie, mam wrażenie, że narzekającym nie chce się po prostu pracować. Tym niezadowolonym proponuję pracę siedzącą za biurkiem.

Marcinek
@Ania

Powiem tak sprzątałem jakiś czas temu w tej firmie byłem zatrudniony ale od pana Rysia co jesce był przełożonym ale mniejsza oto miałem rejon na czubach potem gdzieś sprzątanie po Czechowie itp wszystko ładnie pięknie ale nie podobało mi się to że że s osobami które miałem w tedy do czynieniw robiłi s kogoś wariata se ktoś się nie nadaje do sprzątania klatek podpieprzanie na drugą osobę do kierownika itp cieszę się że Juz nie pracuje ale jeśli ktos kogoś obwinia są byłe co oraz ubrania które nie należą do kogoś wyzuczac bez pozwolenia itp to jest to bardzo chamskie itp oraz że jak człowiek ma orzeczenie to nie znaczy że odrazu tą osobę się skreśla itp.

Sylwia
@Marcinek

Mnie to chyba ktoś musi wyjaśnić, bo ja za (usunięte przez administratora) chyba jestem, po co ludzie na siebie donoszą?Xd Komu to coś daje, bo ja naprawdę nie łapię, nie łatwiej by było po prostu wykonywać swoje obowiązki i nikomu w drogę nie wchodzić? Jak myślisz skąd to się bierze tu w firmie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ezon Sp. z o.o.?

Ex

Złe. Praca za najniższą krajową, duża rotacja wśród pracowników. Nie licz tu na premie a na wyzysk i dziwnego szefa. "Biznesmena", który robi biznes na niepełnosprawnych za najniższą krajową Odradzam. Praca na klatkach to katorga, brak środków do sprzątania i przebieralni. Urlopy z góry narzucane. Szef nie jest ugodowy. .

@Ex

Ciekawe kto pisze te głupoty. Ktoś kto nie odważy podpisać się nawet swoim imieniem. Prawdopodobnie takiej osobie chce się mało robić, by dużo zarobić.

Katarzyna
@Ania

Aniu jak jesteś taka odważna i zadowolona z pracy w Ezonie to było podpisać się jeszcze swoim nazwiskiem. Dziwnym zbiegiem okoliczności żona Pana Prezesa ma imię Anna. Czy to komentarz Pani Górniak?

@Katarzyna

Zanim cokolwiek skomentujesz, to zacznij od siebie i podpisz się swoim prawdziwym imieniem...

Jak firma podchodzi do rozwoju swoich pracowników ?

Ktoś
@Adam

Firma źle podchodzi do pracowników. Ciągły mobbing, wypowiadanie umów z dnia na dzień. Pan G (prezes spółki) tylko ręce zaciera, gdy dostaje pieniądze z PFRON. Pracownikom płaci najniższą krajową i obowiązkowo musi być z grupą niepełnosprawności. Im większa niepełnosprawność stwierdzona w dokumentach, tym wyższa kwota dofinansowania z PFRON. Kokosów tutaj nie uświadczycie, bezpieczeństwa zresztą też. Dużo informacji o działalności tej spółki znajdziecie w rejestrze.io. Są nawet kwoty, o które wnioskował Pan G do PFRON. (usunięte przez administratora)

Zofia
@Ktoś

(usunięte przez administratora) to już niewątpliwie bardzo poważny zarzut. Jeśli w firmie Ezon faktycznie ma on miejsce, to należałoby podjąć jakieś konkretne kroki, które miałyby na celu poprawę tej sytuacji. Czy myślałeś o tym, żeby zwrócić się gdzieś po pomoc?

Zadowolony

Pewnie trzeba bardziej się starać albo mieć więcej kompetencji a i premia się znajdzie, polecam!

Uciszana
@Zadowolony

Moja wypowiedź została tak szybko skasowana? Jakim prawem administracja na to pozwala, negatywne opinie też są chyba istotne? Z pewnością powyższy wpis nie pochodzi od zadowolonego pracownika, nie ma tu takich. Mój wpis brzmiał: "Panie Grzegorzu, Panie Ryszardzie bądź Pani Zuzanno, jaja sobie robicie?"

Helena
@Uciszana

Możesz podać powód, dlaczego nie polecasz tej firmy? Myślę, że Twoja odpowiedź będzie istotna dla wielu ludzi.

Ktoś
@Helena

Po pierwsze Pan Grzegorz zatrudnia tylko osoby niepełnosprawne. Chodzi o dotacje z PFRON. Nie macie co liczyć w tym podmiocie gospodarczym na premie. Praca w tej firmie nie zapewnia bezpieczeństwa. Na jednym stanowisku wykonuje się kilka rzeczy. Wypowiedzenie umowy o prace następują z dnia na dzień, co jest niezgodne z prawem. Nie zarobicie tutaj więcej niż najniższą krajową. Jeszcze jakieś argumenty?

Xmena

Uprzejmie informuje,że Firma Ezon jest firma ,która nie wywiązuje się że swoich zadań należycie.Kierownik jest niesubordynowany,niegrzeczny i kłamie.Nie liczy się z opinią mieszkańców.NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!PROSZE NIE ZAWIERAC UMOWY z TA FIRMA!!!Ostrzegam!

Pracodawca obiecuje złote góry na początku. Premie, których nikt nie widział. Miałem okazje pracować na umówię o prace w tym podmiocie gospodarczym. To samo odczuli moi mieszkańcy. Dziwna atmosfera w firmie, wypowiadanie umowy z dnia na dzień. Duża rotacja wśród pracowników na klatkach. Praca za najniższą krajową. Niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, gdy pracownicy pracowali na swoim sprzęcie w godzinach pracy dla pracodawcy. Przypadki te były notoryczne i nie było szans na zmiany. (usunięte przez administratora)zatrudnia najczęściej osoby niepełnosprawne, mając na uwadze dotacje z PFRON. Według mnie praca w tym miejscu nie jest rozwojowa, zarobki są słabe. Nie ma też poczucia bezpieczeństwa.

Byla Pracownica

dokladnie tez odmawiam tej firmy po miesiacu zostalam zwolniona bez podania powodu

Nieznajoma

Mialam okazje pracowac w tej firmie i to prawda ze obiecuja zlote gory . Umowa o prace a po miesiacu wypowiedzenie . Na odcinkach pusto zadnych srodkow czystosci a w jednym bloku przebieralnia w wc . To prawda ze w firmie panuje dziwna sytuacja a pan koordynator to poprostu tragedia .. Przekonalam sie na wlasnej skorze dlatego odradzam .

Nie, nie obowiązują. Dodatkowo Pan G zatrudnia osoby niepełnosprawne. Często pracują one na własnym sprzęcie w pracy.

eliza124

Proszę unikać tej firmy oraz tego pracodawcy. (usunięte przez administratora)Proponuje na początku złote góry super zarobki i pracę, a następnie po kilku mc bierze sobie praktykantów z urzędu pracy a pracowników stałych zwalnia. Stary trick. Wieczny problem z urlopami narzucał je każdemu z góry , w proponowanej pracy możesz na jednym stanowisku pracy wykonywać 3-4 różne całkiem inne obowiązki.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ezon Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Ezon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ezon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ezon Sp. z o.o.?

Ezon Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Cisowa 9
    20-703 Lublin