Opinie o Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o. w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o. w Wołów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Modliszka

Dał bym sobie spokój z pajacykiem tej firmy gdyby nie seria smsów

g

Pytanie do administratora czy można załączyć screen wiadomości jak to np. czerwone berety modliszka ma na usługach, niestety dostaliśmy pismo 3 tyg temu z prokuratury o wszczęciu postępowania (niestety nie mam jak dodać) ale modliszka (Jureczek .P Pierdołą) jeszcze chwilę się poślizga ponieważ sąd chwilowo przyblokowany. Jureczku nie zachlej bądź nie zaćpaj się w tym czasie , pan prorok ci ogarnie odwyk i będzie dobrze. Pozdrawiam

g Nowy wpis
@Modliszka

Technik policyjny skopiował korespondencje z tel. i na jej podstawie oraz archiwum go work kopię pomówienie i groźby karalne (proponuje zadzwonić do tatusia żeby sianko na prawnika wyłuskał) o ile nie ma dość sponsorowania pasożyta!

Modliszka Nowy wpis
@g

Po dziś dzień czekam na pismo z prokuratury?!

:-) Nowy wpis
@Modliszka

Spokojnie będzie , prorok tłumaczy sie covid-em ze tak to trwa

L

Nie polecam współpracy z tą Firmą. (usunięte przez administratora) Sprawa będzie prowadzona w sądzie. Czytając opinie pod innym Nipem zgadzam się w 100 procentach ze wszystkimi negatywami. Odradzam wszystkim współpracę z tą Firmą. Opinie swą wystawiam na podstawie przykrych doswiadczeń z firmą i przestrzegam innych.

worc
@L

Proszę podaj gdzie się toczy sprawa skoro się toczy .

Wojtek

ok wpadnę zrobić fotkę bo generalnie to ja kobiety preferuje ale zarobie to dla ciebie wyjątek , może znajomego afro ci nakręcę ale stawkę podaj jak nie jest tajemnicą .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.?

Dają bluzę ale jak nie mają pieniędzy to 600 liczą

ubawiony
@Modliszka

do tego pisze z kilku kont , buractwo górą !!!

JA
@Modliszka

Zobacz na godzinę wpisu modliszki , zaś dostał od ojca na żarcie a kupił zioło i flaszkę . o 2 w nocy mocy przybywaj !!!!!!!

Renata
@JA

Ale bardzo Was proszę, żebyście się starali cały czas dyskutować o nieco istotniejszych tu rzeczach. Zaczęło się dobrze, potem niestety zboczyliście z tematu. Chciałabym coś jeszcze uściślić, jeśli chodzi o kwestię ubioru w Ermed. Czy firma całkowicie pokrywa koszty odzieży roboczej lub ochronnej?

JA

tak

@ubawiony

Tytuł przelewu buraki zapisały

@Modliszka

Firma er-kupa wysłała mi przelew gdzie w tytule jest zapis o potrąceniu kwoty z wypłaty za odzież

Kto rodzinę zadłuża???

Gosc

Uwaga zatrudnienie w tej firmie wiąże się z brakiem wypłat, wiecznie maja problem z wypłatą i zalegają na początku z jedną po jakimś czasie z kilkoma a potem cię pogonią jak się postawisz o zaległą wypłatę, to cie oleja i nie wypłaca zaległych pensji. I zatrudniają następnych których da się urobic.

Modus S.C
@Gosc

Może się przedstaw panie GOŚĆ ! Ciężkie tu opinie przytaczasz które po & zahaczają.

Wojtek

(usunięte przez administratora) minie buraki do wpisów dyskryminujących a nie potrafią się przedstawić , portal też powinni zamknąć ponieważ żadnej weryfikacji i wiarygodności ( możesz jako DUDA , PUTIN , KACZOREK występować :-) ) , napisać że go work to przykrywka dla oszustw podatkowych, handlu narkotykami aż straciłem szacunek dla Bogusia Lindy że swą twarzą się tu okazuje chyba że do (usunięte przez administratora) z kasą u niego to mogę zrozumieć , Pozdrawiam buraczane pole bez imienników .

Dobre warunki, dodatkowe premie i nagrody za pracę, jak ktoś chce się lenić i nic nie robić - to narzeka. Podoba mi się zarówno atmosfera w firmie, jak również podejście do pracownika.

Witam. Jeśli chcesz poznać fajnych ludzi to bardzo dobre miejsce ale musisz liczyć się z tym że nie dostaniesz kasy w terminie. Pieniądze wypłacane są w terminie 50 dniowym, nieraz dłuższym A nieraz wcale. Właściciel ma tysiące gotowych wymówek i problemów. Wszyscy są winni tylko nie on. Miesiąc nieraz dwa zdarzyć się może że będzie ok ale na tym koniec. Duże plany kosztem ludzi z pasją i mydlenie im oczu wizją lepszego jutra. Sprzęt na znośnym poziomie ale Luxury chociaż bez sprzętu i po obcięciu kilku godzin dotrzymują terminu płatności, a tu w tej kwestji DNO TOTALNE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o. - Wołów

Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Trzebnicka 35
    56-100 Wołów

Centrum Medyczne Ermed Sp. z o.o.